Zresetuj hasło do Snapchata bez adresu e-mail lub numeru telefonu (rozwiązane)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zresetuj hasło do Snapchata bez adresu e-mail lub numeru telefonu (rozwiązane)

Jeśli szukasz jak zresetować hasło Snapchata bez adresu e-mail lub numeru telefonu powiązany z kontem, przykro mi to mówić, ale nie ma na to sposobu. Nawet jeśli skontaktujesz się z ich wsparciem.

Mam dwa konta na Snapchacie, jedno stare, I jeden nowy. Postanowiłem więc przetestować to przez Obsługa klienta Snapchata za pomocą wiadomości jeśli istnieje możliwość odzyskania konta bez posiadania przeze mnie numeru telefonu lub adresu e-mail powiązanego z kontem.

Cóż, było źle. Jeśli nie znasz lub konto nie jest powiązane z adresem e-mail lub numerem telefonu, Snapchat nie będzie mógł zresetować hasła do konta. Jest to zgodne z warunkami Snapchata, bez adresu e-mail lub numeru telefonu, bez odzyskiwania konta.

W tym przewodniku dowiesz się co musisz zrobić, gdy nie możesz zresetować Snapchata bez adresu e-mail lub numeru telefonu. Jeśli nie ma powiązanego adresu e-mail, zapomnij o nim, ponieważ przyznanie dostępu do resetowania oznacza, że ​​każdy może przejąć konto.

Czy mogę zresetować hasło do Snapchata bez adresu e-mail lub numeru telefonu?

Nie, nie możesz zresetować hasła do Snapchata bez dostępu lub adresu e-mail lub numeru telefonu powiązanego z kontem.

To niemożliwe, Snapchat wyjaśnił to.

Snapchat mówi, że nie będzie można zresetować hasła do konta, jeśli tak nie jest powiązany z dowolnym numerem telefonu lub adresem e-mail.

Dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa, ponieważ jeśli możesz uzyskać dostęp, oznacza to, że każdy będzie mógł uzyskać dostęp do dowolnego konta bez potrzebuje adresu e-mail lub numeru telefonu.

Zgodnie ze Snapchatem nie będzie można zresetować hasła do konta, jeśli:

  • Adres e-mail, z którego piszesz, nie jest powiązany z kontem
  • Nie znasz powiązanego adresu e-mail i/lub numeru telefonu
  • Nie masz dostępu do adresu e-mail i/lub numeru telefonu powiązanego z kontem

Więc nie ma znaczenia, jaki artykuł przeczytałeś, kontaktowanie się z pomocą techniczną Snapchata w celu zresetowania konta bez adresu e-mail lub numeru telefonu to tylko strata czasu.

Próbowaliśmy skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej i tak się stało brak pozytywnych rezultatów.

Co zrobić, gdy nie możesz zresetować hasła za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu

Snapchat wymagał twojego zweryfikowane adres e-mail lub numer telefonu, aby zresetować hasło.

Jest to konieczne, jeśli nie zweryfikowałeś swojego konta za pomocą adresu e-mail lub telefonu, nie możesz odzyskać hasła.

Jeśli nie pamiętasz zarówno adresu e-mail, jak i numeru telefonu, wykonaj następujące czynności.

1. Sprawdź Menedżera haseł

Jeśli jesteś podobny do mnie, zapisuję swoje hasło za pomocą jednego z najlepszych menedżerów haseł, możesz także użyć Google Menedżer haseł jeśli często korzystasz z sieci, tak jak ja.

🔥 Zalecana:  Odkryj RECITE: Nowy Paradygmat Pomagający Dużym Modelom Językowym (LLM) Generować Dokładniejszą Wiedzę Faktograficzną Bez Potrzeby Pobierania Z Zewnętrznego Korpusu

Pomoże Ci to zapisać hasło, a nawet utworzyć silniejsze hasło.

Nie musisz pamiętać, wystarczy dotknąć nazwy użytkownika lub adresu e-mail, aby się zalogować.

Mam dwa konta Snapchat, oba nie są nawet powiązane z adresem e-mail ani numerem telefonu.

Nadal nie wiem dlaczego?, a nawet nie znam hasła, ponieważ Używam menedżera haseł.

Być może wcześniej zapisałeś swoje hasło, możesz sprawdzić, czy Twoje hasło jest zapisane w Menedżerze haseł Google dla użytkowników Androida.

A w przypadku iPhone’a możesz sprawdzić swój iCloud i sprawdzić, czy jest jakieś hasło do konta Snapchat. Ciągle możesz sprawdź hasło w ustawieniach iPhone’a.

Na razie weryfikuję tylko jedno z kont za pomocą mojego adresu e-mail i numeru telefonu. Powinieneś zrobić to samo dla swojego nowego konta.

2. Utwórz nowe konto

Cóż, na pewno wiesz, że tu dotrzemy, jeśli nie znasz hasła, nie masz adresu e-mail ani numeru telefonu powiązanego z kontem.

Najlepszą opcją jest utworzenie kolejnego konta.

Gdy utworzenie nowego konta Snapchatpamiętaj, aby użyć menedżera haseł do zapisania hasła. I dodaj numer telefonu lub dowolny adres e-mail.

Jak zresetować hasło do Snapchata za pomocą adresu e-mail

Jeśli zapomniałeś hasła do konta Snapchat, możesz wysłać je e-mailem, aby je odzyskać, jeśli masz adres e-mail powiązany z kontem.

I upewnij się, że możesz również uzyskać dostęp do konta e-mail. Aby zresetować hasło za pośrednictwem poczty e-mail na Snapchacie.

Krok 1: Stuknij Nie pamiętasz hasła

W aplikacji Snapchat, po próbie zalogowania się na swoje konto i to nie działa, dotknij opcji Zapomnij hasło.

Krok 2: Zresetuj za pomocą adresu e-mail

Po dotknięciu opcji Zapomnij hasło musisz wybrać sposób resetowania hasła do Snapchata. Wybierz przez e-mail.

Krok 3: Wprowadź adres e-mail

Po dotknięciu opcji Przez e-mail zostaniesz przeniesiony do przeglądarki i wprowadza adres e-mail jest powiązany z Twoim kontem. A następnie stuknij w Prześlij.

Krok 4: Stuknij w łącze

Jeśli adres e-mail jest poprawny, powinieneś otrzymać link do resetowania hasła pocztą elektroniczną na podany adres e-mail. Powinien być również powiązany z Twoim kontem

Stuknij adres URL z otrzymanej wiadomości e-mail lub skopiuj go i wklej w przeglądarce internetowej.

Krok 5: Zmień hasło

Na nowej stronie internetowej możesz zresetować hasło do Snapchata. Następnie przejdź do aplikacji Snapchat i zaloguj się na swoje konto przy użyciu nowego hasła.

Jak zresetować hasło Snapchata za pomocą numeru telefonu

Możesz zresetować hasło do Snapchata, jeśli pamiętasz numer telefonu powiązany z kontem Snapchata.

🔥 Zalecana:  Uwerx (WERX) potencjalnie stanie się najlepiej prosperującą kryptowalutą, ponieważ prognozy cen sugerują, że Cosmos Hub (ATOM) i Shiba Inu (SHIB) są na dobrej drodze

Aby zresetować hasło za pomocą wiadomości SMS na Snapchacie.

Krok 1: Stuknij Nie pamiętasz hasła

W aplikacji Snapchat, po próbie zalogowania się na swoje konto i to nie działa, dotknij opcji Zapomnij hasło.

Krok 2: Zresetuj przez telefon

Po dotknięciu opcji Zapomnij hasło musisz wybrać sposób resetowania hasła do Snapchata. Wybierz przez telefon.

Krok 3: Wprowadź numer telefonu

Po dotknięciu przez telefon wprowadź numer telefonu jest powiązany z Twoim kontem. A następnie stuknij w Prześlij.

Otrzymasz resetujący kod weryfikacyjny na numer telefonu. Jeśli karta SIM jest w telefonie, tak będzie automatycznie wprowadzić kod.

Możesz wybrać opcję „Zadzwoń do mnie”, a kod weryfikacyjny otrzymasz telefonicznie.

Krok 4: Wprowadź kod weryfikacyjny

Wprowadź sześciocyfrowy kod weryfikacyjny na następnej stronie i wybierz Kontynuuj. Możesz teraz zresetować swoje hasło do Snapchata.

Krok 5: Zmień hasło

Na nowej stronie internetowej możesz zresetować hasło do Snapchata. Następnie przejdź do aplikacji Snapchat i zaloguj się na swoje konto przy użyciu nowego hasła.

Dlaczego nie otrzymuję wiadomości e-mail, aby zresetować hasło do Snapchata?

Jeśli otrzymujesz wiadomość e-mail z prośbą o zresetowanie hasła, oznacza to, że adres e-mail jest nieprawidłowy, masz złe połączenie internetowe, otworzyłeś niewłaściwą wiadomość e-mail lub serwer Snapchata.

Dlaczego resetowanie hasła Snapchata nie działa?

Jeśli link do resetowania Snapchata nie działa, oznacza to, że masz złe połączenie internetowe, zły adres e-mail, zły numer telefonu lub link wygasł.

Podczas próby zresetowania hasła do konta Snapchat upewnij się, że używasz adresu e-mail lub numeru telefonu powiązanego z Twoim kontem.

Wniosek

Jeśli nie pamiętasz hasła i chcesz zresetować hasło bez adresu e-mail lub numeru telefonu powiązanego z kontem, nie możesz tego zrobić.

Resetowanie hasła bez numeru telefonu lub adresu e-mail jest niemożliwe, zapomnij o artykule, który przeczytałeś w Internecie.

I nawet jeśli skontaktujesz się z pomocą techniczną Snapchata, powiedzą ci, że nie mogą ci pomóc ze względów bezpieczeństwa, jeśli ci odpowiedzą.

Wyobraź sobie, że resetujesz hasło do konta bez połączonego adresu e-mail lub numeru telefonu, wszystkie konta zostaną zhakowane. Dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa, a Snapchat trzyma się tego

Twoim jedynym wyborem jest teraz utworzenie nowego konta Snapchat.

A kiedy to zrobisz, nie zapomnij zapisać hasła w menedżerze haseł.

Możesz dodać adres e-mail lub numer telefonu, dowolny z nich.

A jeśli zapomnisz, możesz łatwo odzyskać swoje konto lub skorzystać z menedżera haseł.

Często Zadawane Pytania

Jak zresetować hasło do Snapchata bez adresu e-mail lub hasła?

Nie możesz odzyskać hasła do Snapchata bez numeru telefonu lub adresu e-mail, jest to niemożliwe ze względów bezpieczeństwa, a Snapchat na to nie pozwoli.

🔥 Zalecana:  Breitling współpracuje z Arianee i Sourcemap w zakresie luksusowych zegarków NFT

Co zrobić, jeśli zapomnę adresu e-mail i hasła do Snapchata?

Jeśli zapomnisz adresu e-mail i hasła Snapchata, nie będziesz mógł zresetować hasła. Konto zniknęło i jedyne, co możesz zrobić, to utworzyć nowe konto.

Jak zresetować hasło Snapchata bez numeru telefonu?

Aby zresetować hasło do Snapchata bez numeru telefonu, dotknij opcji Zapomnij hasło, wybierz Przez e-mail, wprowadź adres e-mail powiązany z kontem Snapchat i kontynuuj. Otrzymasz link do zresetowania hasła.

Dlaczego nie mogę zalogować się na swoje konto Snapchat?

Ponieważ wpisujesz złe hasło lub masz złe połączenie z Internetem. Tam też pojawia się problem z serwerem Snapchata.

Czy mogę zmienić adres e-mail lub numer telefonu na Snapchacie bez logowania?

Nie, nie możesz zmienić numeru telefonu Snapchata ani adresu e-mail bez zalogowania się na swoje konto. Aby to zmienić, musisz się zalogować i przejść do ustawień konta.

Jak zresetować hasło do Snapchata?

Aby zresetować hasło do Snapchata za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu, w aplikacji Snapchat dotknij Nie pamiętam hasła, wybierz Przez e-mail lub SMS, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zresetować hasło.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie