Zostań klientem Shipt: jak zarabiać na zakupach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zostań klientem Shipt: jak zarabiać na zakupach

W ciągu ostatnich kilku lat technologia i aplikacje sprawiły, że zarabianie pieniędzy na boku jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zapotrzebowanie na te platformy również wzrosło z kilku powodów:

  • Współczynnik wygody dla zapracowanych rodzin
  • Świetny sposób na zarabianie pieniędzy przez innych
  • Jak łatwo jest go używać lub zostać pracownikiem koncertowym

Ale to zapotrzebowanie naprawdę gwałtownie wzrosło z powodu COVID-19 i wzrostu dystansu społecznego w 2020 r. To niestety spowodowało, że wiele osób straciło pracę. A dla innych stworzyło to potrzebę robienia zakupów w alternatywny sposób i mniejszego kontaktu z ludźmi.

Ale w jeden sposób wiele osób je robi dodatkowy dochód staje się Shipt Shopper. Dla tych, którzy chcą zanurzyć się w więcej aplikacje ekonomiczneShipt to potencjalnie solidny wybór do wypróbowania.

A Shipt jest świetną opcją dla tych, którzy pozostają w domu, ale nadal potrzebują artykułów spożywczych lub innych przedmiotów do swojego gospodarstwa domowego.

Czym więc jest Shipt? Jak możesz zarabiać jako Shipt Shopper? Czy warto spróbować? Poniżej poznasz odpowiedź na wszystkie te pytania i nie tylko!

Co to jest Shipt?

Jeśli jesteś nowy w jaki sposób aplikacje mogą zarabiać pieniądze i pomysł Shipta, pozostańcie ze mną tutaj krótko, zanim przejdziemy do drobniejszych szczegółów.

Shipt to usługa dostawy przejęta przez Target w 2017 roku, która umożliwia użytkownikom zamawianie artykułów spożywczych i innych artykułów gospodarstwa domowego z różnych sklepów partnerskich. Możesz także zostać Shipt Shopper, gdzie będziesz otrzymywać zamówienia bezpośrednio przez aplikację. Zrobisz zakupy i dostarczysz produkty w określonych ramach czasowych.

Typowe przedmioty, które można dostarczać za pomocą Shipt, obejmują artykuły spożywcze, przekąski, nabiał, napoje (również alkohol, ale musi mieć ukończone 21 lat, aby robić zakupy i je dostarczać), spiżarnię, artykuły gospodarstwa domowego, mrożonki, niemowlęta i inne.

W rzeczywistości Shipt ma duży wybór sklepów partnerskich, w tym Petco, CVS Pharmacy, Costco, Winn Dixie, HEB, Crest Foods, Meijer i wiele więcej!

Z jakimi sklepami współpracuje Shipt?

Ponieważ Target jest właścicielem Shipt, jednym z partnerskich sklepów jest Target! Ale aplikacja i usługa nie ograniczają się tylko do tego jednego ogromnego sklepu.

Jak działa Shipt Shopper?

Jak Kupujący Shipt, będziesz mieć pełną kontrolę nad tym, kiedy chcesz pracować, a także w których częściach miasta w Twojej okolicy chcesz robić zakupy.

Fajne w byciu kupującym w Shipt jest to, że możesz także ustawić własne harmonogramy, w których chcesz pracować. Tak więc ilość pieniędzy i pracy, którą chcesz wykonać, jest pod twoją kontrolą. Prawie jak bycie swoim własnym szefem!

Oto jak możesz zacząć robić zakupy

Po zatwierdzeniu jako Shipt Shopper i dołączeniu do społeczności wybierasz, ile zamówień planujesz kupić.

W aplikacji możesz wybrać daty, godziny i obszary, w których chcesz robić zakupy. I możesz ustawić harmonogram z tygodniowym wyprzedzeniem lub tego samego dnia.

🔥 Zalecana:  Jak urosnąć bez operacji

Po skonfigurowaniu harmonogramu zaczniesz otrzymywać oferty zamówień na podstawie Twojego harmonogramu i różnych stawek, które zostaną Ci wypłacone.

Co ciekawe, nowi kupujący otrzymają w pakiecie powitalnym kartę przedpłaconą wraz z koszulką Shipt Shopper. W ten sposób zapłacisz za zamówienia, które pochodzą od Shipt. Karta jest zasilana kwotą zamówienia (i trochę dodatkowo) przed rozpoczęciem czasu dostawy.

W sekcji zamówienia w aplikacji zobaczysz uwagi do zamówienia, które zawierają szczegółowe informacje o dostawie i prośbach. Możesz również wysłać wiadomość do członka, który zamówił, gdy jesteś w drodze do dostawy.

W przypadku COVID-19 Shipt obecnie zapewnia, że ​​przedmioty są dostarczane tylko przy drzwiach wejściowych, zamiast dostarczania osobiście.

Ile zarabiają kupujący Shipt?

Stając się kupującym za pośrednictwem aplikacji Shipt, może to stać się dla Ciebie solidną pracą w niepełnym wymiarze godzin lub po prostu dorywczo zgiełk boczny przynieść trochę dodatkowych pieniędzy.

Ale pytanie brzmi: z każdym ekonomiczna praca na koncertachjak możesz to zrobić?

Według Shipta ich bardziej doświadczeni klienci mogą zarobić od 16 do 22 dolarów za godzinę. Jest to dodatek do wszelkich napiwków, które mogą otrzymać, z których kupujący zatrzymuje 100% tych zysków.

Aby to ułatwić, podzieliłem to na kilka typowych pytań dotyczących tego, jak członkowie Shipt zarabiają pieniądze.

W jaki sposób Shipt ustala wynagrodzenie?

Jako Shipt Shopper będziesz niezależnym wykonawcą i będziesz otrzymywać wynagrodzenie na podstawie zamówienia. Każde zamówienie będzie oferowane z szacunkową płatnością opartą na czasie i wysiłku włożonym w realizację danego zamówienia.

Czy kupujący Shipt otrzymują wskazówki?

Jako kupujący w Shipt możesz otrzymywać wskazówki od osób, którym dostarczasz towary, w formie gotówki lub bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji. Jako kupujący zachowujesz 100% napiwków, co może być miłym dodatkiem do Twojej płatności. Nie jest to wymagane przez osobę, która zamówiła przedmioty, więc nie zawsze możesz otrzymać napiwki.

Czy kupujący Shipt otrzymują wynagrodzenie co tydzień?

W Shipt nie ma minimalnego progu, więc będziesz otrzymywać wynagrodzenie co tydzień w piątek od wszystkiego, co zarobiłeś. Obejmuje to płatność za wszelkie dostarczone zamówienia i wszelkie napiwki przesłane za pośrednictwem aplikacji.

Czy Shipt pobiera podatki?

Ponieważ jesteś niezależnym kontrahentem, Shipt nie potrąca podatków od żadnych tygodniowych wypłat, które możesz od nich otrzymywać. Oznacza to, że będziesz odpowiedzialny za właściwe rozliczanie podatków. Ale Shipt wyśle ​​ci formularz 1099, jeśli zarobisz powyżej określonej kwoty na koniec roku.

Czy otrzymam zwrot kosztów za przejechane kilometry z Shipt?

Obecnie Shipt nie zwraca kosztów za przebieg żadnej z Twoich dostaw. Ale ponieważ prowadzenie pojazdu jest związane z Twoją pracą, możesz śledzić przebieg i rozliczać go z podatkami, zmniejszając obciążenie podatkowe. Jeśli planujesz dużo jeździć z Shipt, zdecydowanie skonsultuj się z doradcą podatkowym, aby dowiedzieć się, jak najlepiej to zrobić.

Korzyści z zostania klientem Shipt

Teraz, gdy wiesz więcej o dostarczaniu przedmiotów za pomocą Shipt i jak to działa, jakie są korzyści z zostania Shipt Shopper? Żadna aplikacja ani usługa nie jest idealna, ale w tej firmie i jej pracy jest wiele do polubienia.

🔥 Zalecana:  Wewnętrzny audyt linków: 4 narzędzia, które pomogą Ci rozłożyć sok z linków

Możesz pracować według własnego harmonogramu

Dzięki Shipt jesteś niezależnym wykonawcą i możesz pracować nad tym, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz kupować i dostarczać zamówienia tak mało, jak chcesz. Fajnie jest mieć kontrolę i tylko Ty możesz określić, ile pieniędzy zarobisz.

Pracujesz sam, bez tradycyjnych rozpraszaczy

Czy wolisz pracować sam i nie rozpraszają Cię inni współpracownicy? To może być odpowiednia praca dla Ciebie.

Podczas zakupów w sklepach będą pewne interakcje i potrzebujesz umiejętności o wysokich dochodach, takich jak dobre umiejętności komunikacyjne, ale poza tym jesteś zdany na siebie. Stanie się Shipt Shopper to świetna sprawa praca dla introwertyków.

Można zarobić przyzwoite pieniądze

Jak wspomniano wcześniej w tym artykule, wielu kupujących zarabia od 16 do 22 USD za godzinę zakupów i dostaw. Dodatkowo klienci mogą nawet dawać napiwki (chociaż nie jest to wymagane, Shipt do tego zachęca), co może dodać trochę dodatkowych pieniędzy do kieszeni.

Doskonałe wsparcie dla wszystkiego, czego potrzebujesz

Shipt ma całodobowe wsparcie obsługi klienta zarówno dla członków, jak i kontrahentów. W ten sposób, bez względu na to, kiedy robisz zakupy, masz dostęp do zespołu, który może Ci pomóc we wszystkim.

Więc jeśli Twoja karta z jakiegoś powodu nie działa, pojawiają się pytania lub cokolwiek innego — będziesz mieć szybkie odpowiedzi na swoje potrzeby.

Dodatkowe korzyści, gdy jesteś kupującym

Oprócz solidnej zapłaty i elastycznych harmonogramów pracy, Shipt zapewnia dodatkowe korzyści, będąc członkiem ich zespołu. Rzeczy takie jak zniżki na ubezpieczenie, recepty i nie tylko.

Są to tylko dodatkowe korzyści oferowane Tobie, w których możesz uczestniczyć lub nie.

Gdy osiągniesz nowe kamienie milowe w zakupach i dostawach, otrzymasz inne nagrody, takie jak karty podarunkowe, koszulki i inne różne rzeczy.

Proces aplikacji Shipt Shopper

Jeśli chcesz dołączyć do Shipt jako kupujący, musisz przejść przez ich proces aplikacyjny. Będziesz także musiał najpierw spełnić kilka wymagań, zanim będziesz mógł wziąć udział w programie.

Zanim rozważysz złożenie wniosku, upewnij się, że spełniasz ich wymagania dotyczące zostania kupującym. Ostatnią rzeczą, którą chciałbyś zrobić, to marnować czas na aplikację, gdy nie spełniasz ich początkowych standardów.

Minimalne wymagania obejmują:

  • Musisz mieć co najmniej 18 lat
  • Ważne amerykańskie prawo jazdy i ubezpieczenie samochodu są koniecznością
  • Będziesz potrzebował niezawodnego pojazdu (1997 lub nowszy)
  • iPhone (iOS 10 lub nowszy) lub Android (5.1 lub nowszy)
  • Podstawowa wiedza z zakresu selekcji produktów
  • Musi być w stanie podnieść do 40 funtów

Jeśli nie spełniasz tych wymagań, to niestety Shipt może nie być teraz dla Ciebie. Jeśli jednak to zrobisz, możesz przejść do składania wniosków bezpośrednio przez Internet.

🔥 Zalecana:  Jak kupić Dash (DASH) w Kanadzie (2023)

Twój proces rekrutacji odbywa się w trzech prostych krokach.

Najpierw wypełnisz bardzo krótką aplikację na ich stronie internetowej. Zajmie ci to minutę.
Ktoś z Shipt skontaktuje się z Tobą i umówi na rozmowę. Aby upewnić się, że pasujesz i zadać dodatkowe pytania.
Gdy wszystko pójdzie dobrze, zostaniesz zatwierdzony. Następnie możesz pobrać aplikację i zacząć przyjmować oferty pracy oraz zarabiać pieniądze.

Czy Shipt czy Instacart płacą więcej?

Oczywiście Shipt nie jest jedyną aplikacją w grze w dostawę i dostawę artykułów spożywczych. Innym popularnym, o którym mogłeś słyszeć, jest Instacart. Każdy oferuje podobne usługi i wartość zarówno dla wykonawcy, jak i osoby korzystającej z niego w celu dostarczenia towarów.

Shipt i Instacart są dość podobne, jeśli chodzi o płacenie, gdzie średnia wydaje się wynosić od 16 do 20 USD za godzinę. Większość nowych kupujących korzystających z którejkolwiek z aplikacji nie osiągnie tego z najwyższej półki, dopóki nie będzie konsekwentnie robić zakupów i dostarczać zamówień.

Oba oferują również napiwki za dostawy, które zatrzymujesz w 100% od wszelkich napiwków, które otrzymujesz oprócz stawki godzinowej za pracę.

Jeśli nie masz pewności co do Shipt lub Instacart, możesz także wypróbować każdą aplikację i zobaczyć, która zapewnia najlepszy zwrot z inwestycji. Mogą też istnieć funkcje, które wolisz w jednej aplikacji od drugiej.

Czy jazda dla Shipt jest tego warta?

Jeśli szukasz pracy lub zarobienia dodatkowych pieniędzy i nie masz nic przeciwko usługom dostawczym, zostanie Shipt Shopper może być dla Ciebie dobrym występem.

A jeśli spełniasz ich wymagania i lubisz zakupy lub jazdę samochodem, to warto się zarejestrować i spróbować.

Z pandemią siejącą spustoszenie w gospodarce i jest ich mnóstwo oszustwa związane z marketingiem wielopoziomowym próbując wykorzystać ludzi, Shipt to dobry sposób na wygenerowanie dodatkowej gotówki.

Pamiętaj, że średnie stawki Shipt wahają się od 16 do 22 USD + za godzinę dla doświadczonych kupujących i możesz ustawić własny harmonogram. Oczywiście, podobnie jak w przypadku wielu innych miejsc pracy w ekonomii koncertów, zarobisz więcej pieniędzy przy wysiłku, jaki w to włożysz.