Zooqle i 5 najlepszych alternatyw do użycia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zooqle i 5 najlepszych alternatyw do użycia

Zooqle to witryna wymiany treści typu peer-to-peer (bezpośrednie połączenie jednej osoby z drugą), w której użytkownicy mogą udostępniać swoje treści innym za pośrednictwem plików torrent.

Torrent to technologia, która pozwala użytkownikom udostępniać pliki innym użytkownikom bez żadnego pośrednika. Innymi słowy, torrentowanie umożliwia użytkownikom pobieranie plików bezpośrednio z urządzeń innych użytkowników zamiast pobierania ich z centralnego serwera.

Jedną z zalet strony internetowej Zooqle.com jest to, że prawie wszystkie znajdujące się na niej pliki są weryfikowane i możesz z niej bezpiecznie korzystać, ponieważ żaden wirus nie przeniesie się na twoje urządzenie.

Zooqle stał się popularną stroną internetową i zapewnia użytkownikom niezawodne i doskonałe torrenty. Istnieją różne gatunki nagrań torrent do pobrania na tej stronie. Na przykład możesz pobierać pliki torrent z filmami, grami, oprogramowaniem, programami telewizyjnymi i innymi rzeczami za pomocą łącza Zooqle.

Pobieranie plików w Zooqle jest bezpłatne i nic nie kosztuje. Jeśli szukasz opublikowanych plików torrent, ta strona jest jedną z najlepszych opcji. Możesz łatwo uzyskać dostęp do różnych typów plików na nim.

Włącz VPN, aby korzystać z Zooqle

Ustawienia strony zooqle są takie, że uniemożliwiają wejście osobom o nieautoryzowanych adresach IP. Ponadto niektórzy dostawcy usług internetowych nie zezwalają swoim użytkownikom na odwiedzanie Zooqle. Dlatego w takiej sytuacji należy skorzystać z wirtualnych sieci prywatnych lub zmienić swój adres IP, aby przejść do tej witryny. Sugerujemy więc korzystanie z VPN do korzystania ze strony internetowej zooqle lub alternatywnych stron internetowych zooqle.

Ponieważ strona internetowa zooqle nie jest użyteczna dla wszystkich użytkowników, próbują oni korzystać z alternatywnych stron internetowych zooqle, aby pobrać żądaną zawartość.

Najpopularniejsza alternatywa zooqle w 2022 roku

Zatoka Piratów

Ta strona internetowa jest znana jako najbardziej odporną na świecie witrynę sieci BitTorrent, który został zaprezentowany w 2003 roku. Ta strona internetowa jest jedną z najlepszych i najpotężniejszych alternatyw dla zooqle, z której wielu użytkowników pobiera za jej pomocą swoje pliki. Możesz pobierać swoje ulubione treści, takie jak programy telewizyjne, aplikacje, pliki audio, filmy i inne rzeczy. Są one dostarczane jako linki i można je pobrać za pomocą kilku kliknięć.

🔥 Zalecana:  Sprawdzanie online na Instagramie, aby wiedzieć, kto jest online

KickassTorrenty

Ta strona internetowa, założona w 2008 roku, wykorzystuje protokół BitTorrent do udostępniania plików między użytkownikami. Wchodząc na tę stronę, znajdziesz zbiór linków i plików torrent. Interfejs użytkownika KAT (skrót od KickassTorrents) jest tak łatwy w użyciu, że musisz zainstalować BitTorrent, aby pobrać dowolne pliki. Ta witryna jest zablokowana dla użytkowników z niektórych krajów, takich jak Australia, a jeśli nie masz do niej dostępu, możesz rozwiązać swój problem za pomocą VPN.

YTS/YIFY

YIFY Torrents lub YTS to strona peer-to-peer przeznaczona do udostępniania filmów i pobierania ich za darmo przez BitTorrent. Praca z YTS jest bardzo łatwa, a dla każdego pobrania dostępne są 2 lub 3 alternatywy. Większość zawartych w nim filmów ma rozdzielczość 720p i 1080p i jest zakodowana w formacie X264. Największą zaletą tej witryny jest niewielki rozmiar jej plików, co przyciąga ludzi do pobierania potrzebnych plików. Nazwisko założyciela tej strony brzmiało Yiftach Swery (YIFY). Możesz łatwo wyszukiwać i znajdować żądany film bez wirusów, korzystając z dostępnych filtrów.

Projekt Torrent

Nazywa się to również Torrent Search Project i jest metawyszukiwarką, w której można znaleźć żądane pliki torrent. Zadaniem tej strony jest ujednolicenie linków do torrentów z około 300 innych stron. Jest to jedna z najpopularniejszych stron do pobierania plików torrent. Ta wyszukiwarka wyszukuje aktywne torrenty i udostępnia użytkownikom listę milionów linków do torrentów. Na przykład ta witryna zbiera linki do torrentów ze stron takich jak Pirate Bay lub BitTorrent. Po wyszukaniu żądanej treści wyniki zostaną natychmiast wyświetlone.

RARBG

Jest to popularna witryna do udostępniania plików p2p założona w 2008 roku i zapewnia użytkownikom łącza magnetyczne i pliki torrent. Protokołem używanym na tej stronie jest BitTorrent. Zapewnia użytkownikom różne pliki, takie jak programy telewizyjne, filmy, muzyka itp. Filmy i programy telewizyjne są umieszczane na tej stronie wraz z miniaturami, co ułatwia znalezienie żądanego pliku.

🔥 Zalecana:  Jak usunąć czerwony filtr na TikTok w 2023 roku

Wniosek

W tym artykule przedstawiliśmy najlepsze witryny do udostępniania torrentów peer-to-peer jako alternatywę dla Zooqle. Wiele z ich zastosowań jest podobnych. Ale biorąc pod uwagę, że niektóre z nich mogą być niedostępne, możesz skorzystać z alternatywnej strony internetowej. To od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz zgodnie ze swoimi potrzebami.