Zarabiaj, aby być słuchaczem (gdy mówienie nie jest twoją rzeczą)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Zarabiaj, aby być słuchaczem (gdy mówienie nie jest twoją rzeczą)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Nie ma na ten temat żadnych statystyk; to po prostu zdrowy rozsądek – wszyscy potrzebujemy kogoś, kto nas wysłucha, czy to po to, by dać upust, podzielić się pomysłem, czy po prostu przekazać nasze uczucia. To podstawowa ludzka potrzeba i taktyka przetrwania. Możesz sobie wyobrazić, ile jest możliwości zarabiania pieniędzy za bycie słuchaczem.

Istnieje więcej niż jeden sposób słuchania pieniędzy. Nie oznacza to, że musisz zostać terapeutą, aby zarabiać na słuchaniu. Istnieje kilka innych opcji, a znalezienie jednego sposobu, który pasuje do Twojego stylu życia i potrzeb, będzie sztuczką, która sprawi, że będzie to działać dla Ciebie.

Jeśli szukasz inspiracji, gdzie szukać pracy dla słuchaczy, wykonałem dla ciebie pracę, tworząc listę sposobów, w jakie możesz zarabiać za bycie słuchaczem.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

14 najlepszych miejsc pracy, w których można zarabiać jako słuchacz online

Zarabiaj, aby być słuchaczem dzięki tym zadaniom słuchaczy online. Zacznij zarabiać już dziś, robiąc coś, co jest Twoją pasją.

1. Słuchaj reklam na InboxDollars

Skrzynka odbiorczaDolary to platforma przeznaczona do pomagania członkom w zarabianiu większej ilości pieniędzy w wolnym czasie. Jednym ze sposobów zarabiania jest słuchanie reklam na stronie. Skonfiguruj swój telefon, aby odtwarzał reklamy w tle, gdy jesteś zajęty przygotowywaniem obiadu, pracami w ogrodzie lub wykonywaniem innych zadań w domu.

Otrzymujesz zapłatę za każdą odtworzoną do końca reklamę. Pieniądze zostaną dodane do Twojego bezpłatnego konta InboxDollars. Możesz wypłacić swoje zarobki za pomocą kart podarunkowych do miejsc takich jak Amazon lub wpłaty na konto PayPal. Istnieje również darmowy bonus w wysokości 5 USD, gdy tworzysz nowy Skrzynka odbiorczaDolary konto.

Powiązany: Skrzynka odbiorcza Przegląd dolarów

2. Słuchaj muzyki

Pokrój ciasto to wyjątkowa strona internetowa, która płaci swoim członkom za słuchanie muzyki. Każdy plik muzyczny ma tylko kilka minut i wystarczy, że wysłuchasz co najmniej 90 sekund utworu, zanim będziesz mógł przesłać swoje przemyślenia. To może być fajny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki podczas odkrywania nowych artystów.

🔥 Zalecana:  10 wyjątkowych i zabawnych dodatkowych zajęć, aby zarobić dodatkowe pieniądze

3. Złóż wniosek o pracę dla słuchacza w serwisie FlexJobs

Jako jedna z najbardziej zaufanych witryn internetowych z ofertami pracy, Oferty Flex to świetne miejsce do ubiegania się o pracę, za którą zapłacisz za bycie słuchaczem. Firma sprawdza każdą ofertę pracy przed udostępnieniem jej na stronie, co sprawia, że ​​wpadnięcie w oszustwo internetowe jest prawie niemożliwe.

NA Oferty Flex, możesz znaleźć firmy poszukujące analityków słuchania, ekspertów słuchania społecznościowego, tłumaczy ustnych i wielu innych stanowisk, które wymagają doskonałych umiejętności słuchania. Kiedy szukasz pracy jako słuchacz w witrynie, możesz znaleźć wiele pozycji, które są idealne dla świetnych słuchaczy.

Powiązany: Zarabiaj na opowiadaniu książek

4. Zarejestruj się w Fiverr

Fiverr to miejsce, w którym freelancerzy lub pracownicy kontraktowi mogą publikować swoje usługi za opłatą. Jedną z tych usług może być słuchanie ludzi. Słuchaj ich pomysłów, bądź dla nich ramieniem, na którym mogą się oprzeć i dać upust lub słuchać audiobooków i udzielać rekomendacji.

Ustal własne stawki za tego rodzaju usługi. Pamiętaj, że Fiverr jest znany z początkujących, którzy chcą zdobyć doświadczenie i poprawić swoje umiejętności lub usługi. Możesz zacząć od najniższej stawki, ale później możesz ją podnieść.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu

5. Zostań transkrypcjonistą

Zadania transkrypcji mogą być lukratywne dla tych, którzy mają świetne umiejętności słuchania i pisania. Jako osoba zajmująca się transkrypcją możesz potencjalnie spędzać godziny każdego dnia słuchając plików audio i wpisując je w dokumencie. Większość pozycji transkrypcyjnych jest zdalna i płaci się za godzinę wpisanego dźwięku (a nie za liczbę godzin potrzebnych do ukończenia pliku).

Janet Shaughnessy stworzyła niesamowity BEZPŁATNY mini kurs online, w którym uczy studentów, jak rozpocząć transkrypcję w domu. Zajmij miejsce Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka i dowiedz się, jak od razu zacząć zarabiać.

Więcej sposobów zarabiania na byciu słuchaczem

Skorzystaj z tych innych sposobów, aby zarabiać jako słuchacz bez certyfikatu lub wcześniejszego doświadczenia.

5. Zostań trenerem życia

Life coachowie są obecnie bardzo poszukiwani. Jako trener życia pomagasz ludziom w konkretnych wyzwaniach w ich życiu w danym momencie. Life coachowie nie są terapeutami ani doradcami. Nie są one regulowane przez żaden podmiot. Możesz zostać trenerem życia w dowolnym wybranym przez siebie temacie, o ile możesz śmiało kierować ludźmi w tej dziedzinie.

Twoi klienci będą Ci płacić za wysłuchanie ich wyzwań i pomoc w podjęciu kroków w kierunku znalezienia ulgi w tych wyzwaniach. Zapłacą za poświęcony czas i porady. Zarabiaj, aby słuchać swoich klientów i zmieniać ich życie.

Powiązany: Zapłać za sen

6. Słuchaj podcastów

Słuchanie podcastów to świetny sposób na zarabianie pieniędzy za słuchanie. Od bycia gospodarzem podcastu do inżyniera dźwięku, a nawet niezależnego pisania dla podcasterów, praca podcastu polega na słuchaniu.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z ChatGPT, aby wybrać nową karierę

7. Zostań obiektem testów

Możliwości zarobienia pieniędzy za bycie obiektem testów można znaleźć w przypadku różnych nowych osiągnięć, zarówno w celach medycznych, jak i konsumenckich. Codziennie można znaleźć nowe badania naukowe, z których niektóre dotyczą słuchania.

Możesz znaleźć sposoby testowania nowych produktów i usług słuchowych. Dodatkowo można również wysłuchać wystąpień firm, które chcą poznać Twoją opinię na temat nowych pomysłów.

8. Skorzystaj z aplikacji Słuchacze

Aplikacja Listeners w sklepie Apple i Google Play jest dostępna do pobrania dla każdego, kto szuka pracy jako słuchacz online. Ta aplikacja ma na celu stworzenie społeczności słuchaczy, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z innymi.

Ludzie mogą łączyć się z Tobą w aplikacji na podstawie wiedzy, którą musisz się podzielić. Jeśli chcą się od ciebie uczyć, płacisz za słuchanie ich i udzielanie porad. Ty, jako Słuchacz, ustalasz własną stawkę minutową za swój czas i tworzysz własny harmonogram.

Powiązany: Jak zarabiać na nauce

9. Zostań opiekunką

Bycie opiekunką wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Niektóre z tych obowiązków obejmują słuchanie dziecka, którym się opiekujesz podczas swojej zmiany.

W przypadku dzieci słuchasz wskazówek, które pokazują, kiedy są głodne, zmęczone lub po prostu potrzebują dodatkowej miłości. W przypadku starszych dzieci musisz nawiązać z nimi kontakt, co obejmuje słuchanie ich na temat tego, co chcą robić, co chcą jeść lub jakie obawy i historie mają na temat swojego dnia w szkole. Praca jako opiekunka do dziecka może być wyjątkowo dobrze płatna.

Powiązany: Zarabiaj, aby mieszkać w domu

10. Zarabiaj na słuchaniu w klasie

Możesz nawet zarabiać, aby chodzić do szkoły i słuchać nauczycieli. Niezależnie od tego, czy jesteś świetnym notatnikiem, korepetytorem czy pisarzem, istnieje wiele sposobów wykorzystania umiejętności słuchania do zarabiania pieniędzy. Przynajmniej może pomóc ci opłacić studia bez zaciągania pożyczki szkolnej.

Praca dla profesjonalnych słuchaczy

Poniższe prace są bardziej oczywistymi sposobami zarabiania pieniędzy za bycie słuchaczem, ale wymagają większej wiedzy, aby zacząć. Za te prace otrzymujesz wynagrodzenie za wysłuchiwanie problemów ludzi i pomaganie im w znajdowaniu rozwiązań.

11. Zostań terapeutą

Jak wspomniano powyżej, praca terapeuty jest bardziej oczywistym wyborem, jeśli chcesz słuchać ludzi za pieniądze. Jest to praca, do której trzeba mieć kwalifikacje. Nie możesz po prostu pewnego dnia zdecydować, że zostaniesz terapeutą i zacząć od razu. Zostanie terapeutą wymaga edukacji, lat praktyki klinicznej i pewnych licencji.

Jako terapeuta dostajesz wynagrodzenie za słuchanie, jak ktoś daje upust swojej traumie i rozwiązuje problemy z przeszłości. Następnie prowadzisz ich przez kroki, które powinni podjąć, aby uwolnić się od tych wspomnień. Praca terapeuty nie jest łatwa. Jest to jednak satysfakcjonujące finansowo i zawodowo, ponieważ zmieniasz życie innych ludzi.

Powiązany: Jak szybko zarobić 5000 $

12. Zostań pracownikiem socjalnym

Jako pracownik socjalny możesz zarabiać na wysłuchiwaniu klientów w swojej sprawie. Pracownicy socjalni mogą specjalizować się w różnych dziedzinach, takich jak przypadki urazów dzieci, szpitale, a nawet bezdomni. Bez względu na to, jaką specjalizację wybierzesz, możesz zarabiać na słuchaniu swoich klientów.

🔥 Zalecana:  Czy Surveytime jest legalny czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Pracownicy socjalni często mają pomocne zasoby dla swoich klientów. Słuchaj ich potrzeb i zmagań, a następnie możesz zapewnić im odpowiednie zasoby lub połączyć ich z innymi, którzy mogą pomóc. Wynagrodzenie pracowników socjalnych będzie się różnić w zależności od stanu.

13. Zostań przedstawicielem obsługi klienta

Zarabiaj, aby odbierać i słuchać połączeń jako przedstawiciel obsługi klienta. Wiele firm ma wyznaczone call center lub zespoły obsługi połączeń. Rodzaj odbieranych połączeń zależy od firmy, która Cię zatrudniła.

Część rozmów dotyczy klientów, którzy potrzebują pomocy z wcześniej zakupionymi produktami. Dzięki innym zawodom przedstawiciela obsługi klienta możesz pomóc klientom zarezerwować wymarzone wakacje przez telefon. Tego rodzaju prace dla słuchaczy zwykle płacą w okolicach płacy minimalnej.

14. Zostań doradcą szkolnym

Doradca szkolny jest zatrudniany w okręgu szkolnym, aby pomóc dzieciom w każdym wieku z wszelkimi wyzwaniami. Przykładem tego może być uczeń szkoły podstawowej, który zachowuje się z powodu rozwodu rodziców i potrzebuje wysłuchania. Może to być również sytuacja nękania w szkole lub licealista, który potrzebuje pomocy w planowaniu studiów.

Jako doradca szkolny będziesz potrzebować określonego stopnia i certyfikatu, aby zostać zatrudnionym. Dochód jest wyjątkowy dla tej kariery, ale jest sporo pracy nóg, którą musisz wcześniej włożyć, aby uzyskać certyfikat.

Powiązany: Jak założyć firmę konsultingową

Kto wiedział, że słuchanie może być tak lukratywne?

Trudno o dobrego słuchacza. Jeśli jesteś osobą, która ma cierpliwość i umiejętność bycia dobrym słuchaczem, ta praca jest dla Ciebie idealna. Znajdź najlepszą pracę z tej listy, która jest dla Ciebie odpowiednia.

Od profesjonalnych słuchaczy po oferowanie własnych usług, Twoja kreatywność pomoże Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojej kariery słuchania. Zarabiaj, aby być słuchaczem na własnych warunkach i zarabiać dodatkowe pieniądze, które chcesz, a nawet zastępować dochód w pełnym wymiarze godzin.

Powiązany: Zarabiaj za swoje pomysły na wynalazki