Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram? 7 sposobów, aby to naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram? 7 sposobów, aby to naprawić

Do fix „Wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama” na Instagramie, zmień połączenie internetowe, zaktualizuj aplikację, poczekaj 24 godziny itp.

Jeśli pojawia się błąd „Wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama”, oznacza to, że Instagram nie działa, wystąpił problem z aplikacją lub niedawno dezaktywowałeś swoje konto.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić „Wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama. Spróbuj ponownie wkrótce.” Wyjaśnimy również, dlaczego błąd występuje na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Brak połączenia z Internetem na Instagramie? 7 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Co zrobić, gdy Instagram mówi, że wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram

Niektórzy użytkownicy narzekają, że nie mogą zalogować się na swoje konta na Instagramie. I dostają błąd, gdy chcą się zalogować.

Jeśli zobaczysz komunikat o błędzie na Instagramie podczas próby zalogowania się na swoje konto, może to być czasami frustrujące.

Błąd „Wystąpił problem z zalogowaniem Cię do Instagrama. Spróbuj ponownie wkrótce.” często występuje, gdy użytkownicy chcą zalogować się na swoje konta.

Jeśli nie możesz się zalogować, nie będziesz mógł korzystać z Instagrama. Jak więc naprawić błąd, gdy pojawia się komunikat?

Jeśli widzisz błąd, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też go widzą. Użyj Twittera lub wyszukaj, jeśli serwer nie działa.

Aby naprawić błąd „Przepraszamy, wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama”. na Instagramie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji i poczekaj około 24 godzin na rozwiązanie problemu.

Przełączaj się między różnymi sieciami internetowymi i dostawcami i wypróbuj je.

Zaktualizujesz również aplikację do najnowszej wersji z Apple App Store lub Google Play Store.

Jeśli masz problemy z logowaniem się na konto za pomocą aplikacji mobilnej, możesz spróbować użyć Sieć Instagrama wersję i sprawdź, czy będziesz mógł się zalogować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram 60 Seconds Story nie działa? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Dlaczego jest napisane „Wystąpił problem z zalogowaniem się na konto na Instagramie”?

Tam są rózne powody dlaczego widzisz komunikat o błędzie „Wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama” podczas próby zalogowania się na konto.

W większości przypadków oznacza to problem z serwerem Instagrama. Twój adres IP został zablokowany przez Instagram.

Błąd może być również spowodowany problemem z Internetem. Jeśli nie masz silnego połączenia, nie będziesz mógł się zalogować.

Błąd pojawi się również, gdy Twoje konto zostanie zawieszone za złamanie warunków korzystania z usługi Instagram.

Jeśli spróbujesz zalogować się zbyt wiele razy, możesz zobaczyć błąd.

A jeśli niedawno dezaktywowałeś swoje konto i spróbujesz zalogować się ponownie, możesz zobaczyć błąd.

🔥 Zalecana:  Jak ukryć listę obserwowanych na TikTok (korzystając z tych 3 kroków)

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie można załadować użytkowników na Instagramie? 2 najlepsze sposoby naprawy błędu (rozwiązane)

Jak naprawić komunikat „Przepraszamy, wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram”?

Ponieważ znasz powód, dla którego Instagram mówi „wystąpił problem z zalogowaniem się do aplikacji”, możesz teraz napraw to za pomocą tego przewodnika.

Poprawka 1: poczekaj na rozwiązanie problemu (od 12 do 48 godzin)

Jeśli aplikacja nadal mówi „Przepraszamy, wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram”, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonej lokalizacji.

A ponieważ jest to A techniczny problem, nic nie możesz zrobić, aby rozwiązać problem. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

To, co możesz zrobić, to poczekać 24-48 godzin, w tym czasie błąd sam się naprawi, a następnie zniknie. Wtedy będziesz mógł się zalogować.

Poprawka 2: Zmień dostawcę Internetu/sieć

Jednym z problemów, który powoduje wyświetlanie błędu w aplikacji Instagram i uniemożliwia logowanie, jest połączenie internetowe.

Może wystąpić przerwa w zasięgu sieci. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić sieć komórkową.

Przełącznik do innej sieci internetowej i sprawdź, czy błąd logowania do Instagrama zniknie.

Sprawdź prędkość swojego internetu za pomocą fast.com i zobacz czy jest wolno. Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i spróbuj ponownie.

Możesz także spróbować przełączyć się między połączeniem Wi-Fi a komórkową transmisją danych, jeśli nie masz innego operatora sieci.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

Naprawi to błąd „Przepraszamy, wystąpił problem podczas logowania do Instagrama” i ponownie zaczniesz korzystać z aplikacji.

Poprawka 3: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli w aplikacji Instagram pojawia się błąd „Wystąpił problem z logowaniem”, a próbowałeś zmienić sieć, ale to nie działa.

Możesz ponowne uruchomienie urządzeniu z systemem Android lub telefonie iPhone, aby rozwiązać problem na urządzeniu.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Instagram błąd zostanie naprawiony i będzie można zalogować się do Instagrama.

W aplikacji może występować drobna usterka, która powoduje jej nieprawidłowe działanie i uniemożliwia zalogowanie się na konto.

Ponowne uruchomienie urządzenia może rozwiązać problem.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Możesz także dotknąć i przytrzymać przycisk zasilania, aby go wyłączyć, a następnie włączyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tagowanie na Instagramie nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyść pamięć podręczną.

🔥 Zalecana:  9 prostych kroków, aby sprzedawać odbitki na Etsy (aby zarobić świetne pieniądze)

Jeśli używasz urządzenia mobilnego i masz problem z aplikacją, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić problem „Przepraszamy, wystąpił problem podczas logowania do Instagrama”, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Otwórz ustawienia telefonu z systemem Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną na ekranie głównym, stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram > stuknąć ikonę Informacje o aplikacji > stuknąć Pamięć i pamięć podręczna > i stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram. Instagram nie obsługuje jeszcze tej funkcji.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

A następnie sprawdź Instagram, aby zobaczyć, czy komunikat o błędzie zniknął z aplikacji.

Poprawka 5: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Instagram, aktualizacja aplikacja jest teraz dobrym momentem na rozwiązanie problemów.

Stara wersja aplikacji Instagram może nie działać poprawnie, powodując awarię aplikacji. Musisz zaktualizować do najnowszej wersji.

Aby zaktualizować aplikację Instagram na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Historie na Instagramie nie działają? 11 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 6: Użyj innego urządzenia

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia aby zalogować się na swoje konto.

Aby naprawić problem „Przepraszamy, wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram”, spróbuj zalogować się na swoje konto na Instagramie za pomocą innego telefonu.

Gdy spróbujesz zalogować się na swoje konto, sprawdź, czy błąd pojawi się na innym urządzeniu.

Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, oznacza to, że wystąpił problem z kontem i musisz poczekać, aż odzyskasz dostęp.

Poprawka 7: Użyj sieci Instagram

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się na konto za pomocą aplikacji mobilnej, możesz spróbować przy użyciu internetowej wersji Instagrama i sprawdź, czy będziesz mógł się zalogować.

Po prostu przejdź do swojej ulubionej przeglądarki i przejdź do Instagram.com. Jeśli możesz się zalogować, będziesz wiedział, że wystąpił problem z aplikacją. I po prostu trzeba dać temu trochę czasu.

🔥 Zalecana:  Venom Foundation i Hub71 Partner w celu przyspieszenia wzrostu i adopcji technologii Blockchain z Abu Zabi

Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, oznacza to, że przyczyną problemu jest Twoje konto na Instagramie.

Wniosek

Jeśli widzisz błąd „Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram” na swoim koncie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa.

Możesz wyszukać „Czy Instagram nie działa”. Chcesz również sprawdzić swoje połączenie internetowe i router, jeśli korzystasz z Wi-Fi.

Jeśli Twoje połączenie internetowe jest dobre i nadal widzisz błąd, oznacza to, że wystąpił problem z aplikacją lub Twoim kontem.

Aby naprawić błąd „Przepraszamy, wystąpił problem podczas logowania do Instagrama”.przełącz się na inną sieć internetową, uruchom ponownie urządzenie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram i zaktualizuj aplikację.

Gdy to wszystko zrobisz, będziesz mógł zalogować się na swoje konto na Instagramie, jeśli nie możesz. Spróbuj użyć innego urządzenia do zalogowania się lub użyj Instagrama w sieci.

PRZECZYTAJ TEŻ: Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Często Zadawane Pytania

Dlaczego pojawił się błąd „Wystąpił problem podczas logowania do Instagrama”?

Istnieją różne powody, dla których podczas próby zalogowania się na konto pojawia się błąd „Wystąpił problem z zalogowaniem się do Instagrama”. W większości przypadków oznacza to problem z serwerem Instagrama. Adres IP, którego próbujesz użyć, aby uzyskać dostęp, jest zablokowany.

Jak naprawić komunikat „Przepraszamy, wystąpił problem podczas logowania do Instagrama”?

Aby naprawić problem z komunikatem „Przepraszamy, wystąpił problem podczas logowania się do Instagrama”, przełącz się do innej sieci internetowej, uruchom ponownie urządzenie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram i zaktualizuj aplikację. Gdy to wszystko zrobisz, będziesz mógł zalogować się na swoje konto na Instagramie, jeśli nie możesz. Spróbuj użyć innego urządzenia do zalogowania się lub użyj Instagrama w sieci.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie