Wymagania Adobe Premiere Rush na Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wymagania Adobe Premiere Rush na Androida

Tworzenie i przesyłanie filmów online to jeden z najpopularniejszych sposobów na zdobywanie fanów w Internecie, a nawet zarabianie pieniędzy i budowanie obiecujących karier. Firma Adobe umożliwiła niemal każdemu, kto jest zainteresowany tworzeniem filmów na TikTok, YouTube i Instagram, tworzenie filmów bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

Adobe Premiere Rush to świetna opcja, jeśli chcesz tworzyć filmy trwające maksymalnie 20 minut, z wbudowaną obsługą udostępniania ich znajomym i obserwatorom w mediach społecznościowych.

Dlatego w tym artykule podzielimy się najbardziej podstawowymi i najbardziej zalecanymi wymaganiami Androida Adobe Premiere Rush, aby pomóc zarówno w wyborze nowego telefonu z Androidem do edycji wideo, jak i sprawdzić, czy Twój telefon będzie w stanie wykonać to zadanie.

Po pierwsze, możesz kliknij tutaj, aby pobrać aplikacja Adobe Premiere Rush na Androida.

Wymagania Adobe Premiere Rush na Androida

Adobe Premiere Rush działa dobrze na urządzeniach z Androidem 9.0 i nowszymi. Zalecamy zakup urządzenia, które ma co najmniej 4 GB pamięci RAM w celu zapewnienia optymalnej wydajności i co najmniej 32 GB pamięci wewnętrznej. Niektóre smartfony, które świetnie współpracują z Adobe Premiere Rush, to Samsung Galaxy S20 i S20+, Galaxy A50, A70, Note 10, Note 9 i Note 8.

Jeśli używasz Google Pixel 3 i 3XL, 2 i 2XL oraz 1 i 1XL, wszystko powinno być w porządku. Inne urządzenia, które świetnie współpracują z Adobe Premiere Rush, to OnePlus 7, Sony Xperia, Xiaomi Mi i ZTE Orange Neva Jet.

Po prostu przejrzyj specyfikacje używanego telefonu i sprawdź, czy działa dla Ciebie, ale większość nowych telefonów z dobrą pamięcią RAM i ROM powinna domyślnie obsługiwać aplikację do edycji wideo.

Jeśli używasz iPhone’a, zmiana urządzenia może nie być konieczna, aby używać tej aplikacji do edycji wideo. Urządzenia z systemem iOS 12 i nowszym będą świetnie działać z tą aplikacją do edycji wideo. Wszystko od iPhone’a 9 i nowszych będzie w stanie bezproblemowo uruchomić Adobe Premiere Rush. Jeśli chcesz pobrać tę aplikację na iPhone’a, Kliknij tutaj.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych darmowych aplikacji do edycji wideo 4K na Androida i iPhone'y [Apk & iOS Download]

Przeczytaj także: Czy Kinguin jest legalny i godny zaufania?

Porady i wskazówki dotyczące nagrywania i tworzenia profesjonalnych filmów za pomocą telefonu

  • Pierwsza wskazówka, którą mam dla ciebie, powinna być już oczywista. Aby uzyskać dobre filmy za pomocą Androida lub iPhone’a, potrzebujesz stabilności, a to oznacza, że ​​​​powinieneś zainwestować w statyw. Jeśli nie możesz teraz zainwestować w statyw, możesz użyć podłoża, ściany lub innego mniejszego przedmiotu, aby utrzymać telefon w miejscu i zapewnić stabilne nagrywanie wideo.
  • Powinieneś także wziąć pod uwagę platformę, na której chcesz udostępnić wideo. Jeśli planujesz udostępnić film w krótkich filmach YouTube, portretowy film nie będzie zły, ale w przypadku dłuższych filmów YouTube zalecany jest krajobraz. Portret świetnie nadaje się również do tworzenia filmów na Facebooku i Instagramie.
  • Zamiast nagrywać i importować go do aplikacji Premiere Rush, możesz przechwycić wideo bezpośrednio z poziomu aplikacji. Aplikacja zawiera opcje podobne do lustrzanek cyfrowych, dzięki czemu będziesz mógł dostosować ustawienia, takie jak ISO, balans bieli, czas otwarcia migawki, liczba klatek na sekundę i wiele innych.
  • Chciałbyś powiększyć podczas nagrywania profesjonalnym aparatem, ale podczas kręcenia filmów telefonem powiększanie daje naprawdę słabą jakość wideo, dlatego zalecamy zbliżenie się do tego, co filmujesz, zamiast powiększania .

Jeśli nagrywasz film z dźwiękiem, przed rozpoczęciem nagrywania filmu zalecamy sprawdzenie, czy telefon nagrywa dźwięk. Chociaż aplikacja umożliwia edycję szumów tła i echa, praktyczną zasadą jest zwrócenie uwagi na te odgłosy i echa przed rozpoczęciem nagrywania.

Przeczytaj także: Wymagania systemowe OBS Studio dla systemów Windows i Mac