Wskazówki dotyczące używania Airpods Pro z małymi uszami, gdy Airpods wydają się za duże

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wskazówki dotyczące używania Airpods Pro z małymi uszami, gdy Airpods wydają się za duże

W nie tak niedawnym czasie firma Apple wypuściła flagowy model słuchawek Bluetooth, który stanowi mniej poważny problem, jeśli chodzi o kompatybilność rozmiarów uszu.

AirPods Pro w przeciwieństwie do swoich starszych odpowiedników bierze pod uwagę rozmiar ucha.

Więc jeśli martwisz się używaniem AirPods Pro z małymi uszami, jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że w przypadku AirPods Pro nie jest to jeden rozmiar dla wszystkich.

Jeśli właśnie masz AirPods Pro lub masz zamiar to zrobić, ten post zawiera przydatne wskazówki, jak skutecznie używać AirPods Pro z małymi uszami.

Gdy masz małe uszy, słuchawki z gumowymi końcówkami mogą wydawać się za duże. Apple AirPods Pro rozwiązało ten problem, oferując trzy różne rozmiary silikonowych końcówek dla małych, średnich i dużych rozmiarów uszu.

Oto kilka wskazówek dotyczących korzystania ze słuchawek AirPods Pro z małymi uszami:

Wskazówka 1: Wybierz rozmiar silikonowych końcówek zgodny z rozmiarem Twojego ucha

Możesz równie dobrze wybrać inny rozmiar dla każdego ucha. Celem jest bycie wygodnym. W ten sposób słuchawki AirPods nie będą zbyt duże dla Twoich uszu i będziesz mógł cieszyć się ich optymalnym doznaniem.

Niektórzy użytkownicy AirPods Pro, którzy doświadczają tego problemu ze względu na mały rozmiar kanału słuchowego, twierdzą, że wolą używać największej silikonowej końcówki, ponieważ dobrze pasuje do ich kanałów słuchowych i nie muszą wciskać głęboko. Twierdzą, że blokuje to, czego słuchasz i skutecznie blokuje hałas. Jak mówią, nie jeden rozmiar pasuje do wszystkich. Najlepszym sposobem poznania swojego zestawu jest test dopasowania końcówek dousznych.

Wskazówka 2: Przeprowadź test dopasowania końcówki ucha

AirPods Pro są dostarczane z silikonowymi końcówkami w trzech rozmiarach do wyboru. Wybór odpowiedniego dla siebie zapewnia swobodę cieszenia się doskonałą jakością dźwięku i redukcją szumów.

🔥 Zalecana:  15 prawdziwych sposobów zarabiania pieniędzy, nic nie robiąc

Po dokonaniu wyboru najlepszych silikonowych końcówek do kanału słuchowego należy jednocześnie przeprowadzić test dopasowania końcówek dousznych.

Jak się do tego zabrać:

 1. Włóż AirPods Pro do uszu.
 2. Przejdź do Ustawień, a następnie stuknij w Bluetooth.
 3. Znajdź swoje AirPods.
 4. Stuknij „i” po prawej stronie słuchawek AirPods.
 5. Stuknij Test dopasowania końcówki ucha.
 6. Naciśnij przycisk „Odtwórz” u dołu ekranu.
 7. Sprawdź wyniki testu dopasowania końcówki ucha. Kompatybilna końcówka będzie wyświetlana na zielono, a mniej kompatybilna – na żółto.
 8. Naciśnij „Gotowe”, gdy zakończysz ten proces.

Tak, AirPods Pro dobrze pasują do małych uszu. Z małymi uszami lepiej jest cieszyć się parą słuchawek AirPods Pro niż ich nieprofesjonalnymi odpowiednikami.

Dzieje się tak, ponieważ AirPods Pro są dostarczane z 3 parami silikonowych końcówek o różnych rozmiarach dla optymalnego komfortu. Możesz dostosować swoje użycie do dowolnej pary, która pasuje do rozmiaru Twojego kanału słuchowego.

Aby uzyskać dodatkową pewność co do zgodności rozmiaru ucha, należy przeprowadzić badanie Test dopasowania końcówki ucha.

Jeśli żadna z trzech silikonowych końcówek nie jest kompatybilna z rozmiarem Twojego kanału słuchowego, powinieneś zaopatrzyć się w końcówkę silikonową innej firmy.

AirPods Pro całkiem dobrze pasuje do małych uszu dzięki dodaniu 3 różnych rozmiarów silikonowych końcówek. W ten sposób osoba z małym uchem może sprawnie wybrać, które z końcówek będą dla niej odpowiednie, łagodząc ból i dyskomfort.

W przeciwieństwie do AirPods Pro, AirPods pierwszej i drugiej generacji, AirPods 1 i AirPods 2 są mniej kompatybilne z małymi uszami. Kształt jest jednolity niezależnie od wielkości kanału słuchowego. Ta jednolitość może nie być zbyt atrakcyjna dla osób z małymi kanałami słuchowymi, ponieważ AirPods będą powodować ból i ostatecznie wypadną z uszu.

Jeśli przez wszystko masz na myśli szeroki zakres, to tak. AirPods Pro, w przeciwieństwie do podstawowych AirPods firmy Apple, pasują do szerszego zakresu rozmiarów uszu. Jest to pocieszające, ponieważ w dużej mierze masz pewność, że nie będziesz mieć problemów z dopasowaniem uszu.

🔥 Zalecana:  Jak naprawić „Nie wyświetlają się znajomi w pobliżu” na Facebooku [Solved]

Powodem, dla którego AirPods Pro ma tę dodatkową zaletę, są dołączone trzy pary silikonowych końcówek o różnych rozmiarach. Silikonowe końcówki dają wybór. Niezależnie od tego, czy masz małe, średnie czy duże uszy, słuchawki AirPods Pro mają dopasowane lub nieco dopasowane silikonowe końcówki.

Przeczytaj także: Prawa czy lewa słuchawka nie działa? Co robić

 • Chociaż w przypadku AirPods Pro Apple starał się rozwiązać problem rozmiaru i wypadania, dodając silikonowe końcówki do równania. Problem polega na tym, że rozwiązanie w jakiś sposób reinkarnowało problem, a dla zwykłych użytkowników AirPods Pro jest to bardzo denerwujące.
 • Silikonowe końcówki w słuchawkach Apple AirPods Pro odradzają problem ich wypadania z uszu, ale tym razem, ponieważ silikonowe końcówki są śliskie. Więc z odrobiną wydzieliny woskowiny, potu lub olejków do ciała na silikonowych końcówkach, spadały z twoich uszu. To naprawdę zła wiadomość dla sportowców i osób, które używają słuchawek AirPods podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych.
 • Innym powodem, dla którego słuchawki AirPods Pro wypadają z ucha, jest uderzenie. To oczywisty powód. Kiedy siła jest wywierana zbyt blisko słuchawek AirPods Pro, spadają.
 • Nawet gdy zdejmujesz ubranie i zapomniałeś najpierw zdjąć AirPods, jest to również prawdopodobne.
 • Słuchawki AirPods Pro wypadną, jeśli nie będą noszone prawidłowo. Noszenie ich nędznie zwiększa ryzyko ich upadku. Zamiast tego obróć i delikatnie wepchnij słuchawki AirPods Pro, aby były twarde.
 • Im mniej silikonowe końcówki słuchawek AirPods Pro pasują do kanału słuchowego, tym większe jest ryzyko, że spadną. Możesz temu zapobiec, wybierając odpowiednie silikonowe wkładki do ucha.