Właściwy sposób korzystania z masowego przeglądania historii na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Właściwy sposób korzystania z masowego przeglądania historii na Instagramie

Nowe algorytmy na Instagramie wcisnąć jakieś surowe przepisy, starsza wersja automatyzacji jest przestarzała. Dlatego wdrożenie innych metod może być bardzo korzystne. Ostatnio metoda np Masowe oglądanie historii na Instagramie (wyglądanie masowe) jest używany do przechwytywania obserwujących i promowania kont.
W dalszej części przedstawimy metoda, stosowaniei jego zalety I niedogodności:

1. Przedstawienie algorytmu i zastosowania masowego przeglądania historii
2. Zalety
3.Jego wady
4. Jak ustawić usługę i uruchomić ją

Czym jest masowy widok relacji na Instagramie i jak działa

Masowe oglądanie historii na Instagramie Lub wygląd masowy okazuje się być nowym trendem przejmującym Instagram.
Mechanizm jest naprawdę prosty; na przykład, jeśli jesteś przeciętnym kontem i masz niewielką liczbę obserwujących, musisz pochwalić się swoim kontem. Innymi słowy, intrygujesz ich ciekawość i towarzyszysz im w odwiedzaniu Twojego konta na Instagramie. I skutecznie rozwijaj swoje konto.
Masowe oglądanie historii na Instagramie sprawia, że ​​pojawiasz się na listach historii milionów użytkowników, a dzięki temu możesz wyróżnić swój profil i przyciągnąć innych oraz przekonać ich, by do Ciebie dołączyli.

Ważnym punktem jest to, jak przyciągnąć konta i rozpoznać, które konta przyciągnąć. Innymi słowy, użytkownicy, którzy mają inne zainteresowania i upodobania niż ty, nie mogą być dla ciebie użyteczni. Dlatego podobne i identyczne zainteresowania stawiają Cię w sytuacji, w której będziesz mieć wielu obserwujących, których zainteresowania i potrzeby są zbieżne z Twoimi.

Jedną z porównywalnych sytuacji w zdobywaniu obserwujących jest to, co dzieje się w metoda follow/unfollow na Instagramie, ale z niewielką różnicą w pojawiających się powiadomieniach. Oznacza to, że przeglądasz wiele odpowiednich kont i przypominasz im o sobie bez wysyłania oczywistych powiadomień.

Jakie są korzyści z masowego przeglądania relacji na Instagramie?

Jako pierwsze można wymienić zalety Masowe oglądanie historii na Instagramie nie ma fałszywych obserwujących i spamujących komentarzy, więc korzyści, które możesz osiągnąć dzięki masowemu oglądaniu historii, są ogromne:

🔥 Zalecana:  Recenzja Ubersuggest: zalety, wady, alternatywy i czy warto z nich korzystać?

– Łatwe ustawienie
– Wysoka prędkość
– Rosnąca ciekawość do odwiedzenia Twojej strony
– Zwiększenie liczby polubień, obserwujących, komentarzy i wskaźnika zaangażowania
– Oszczędzanie czasu

Jakie są wady korzystania z masowego przeglądania historii na Instagramie?

Oprócz wspomnianych korzyści, Instagram masowe oglądanie historii ma też swoje ciemne strony.
na przykład słaby i niski współczynnik konwersji jest jednym z nich, ponieważ użytkownicy zwykle nie sprawdzają i nie dbają o ludzi, którzy oglądają ich historie. Inną wadą jest większa możliwość zablokowania. Ostatnim bardzo istotnym punktem jest to, że przeglądarka historii może przeglądać tylko konta publiczne, więc wielu prywatnych i potencjalnych klientów z pewnością zostanie zignorowanych.
Wśród kont, które odwiedza narzędzie Story Viewer, należy wspomnieć, że przeglądarka Story Viewer może znajdować się na dole listy widoków. Wynika to z faktu, że konta, które mają najwięcej interakcji ze wspomnianym kontem, znajdą się na górze listy widoków.

Wady w skrócie:

– Niski współczynnik konwersji
– Możliwość zablokowania
– Konta prywatne nie mogą być przeglądane masowo
– Zostaniesz umieszczony wśród ostatnich z powodu niewystarczającej interakcji

Teraz przechodzimy przez kilka metod zwiększania liczby obserwujących:

Metoda 1: Instagram

Pierwszym narzędziem, którego możesz użyć, jest usługi Instambera. Instamber przygotowuje dwie wyjątkowe usługi, które działają dobrze pomimo wszystkich nieelastycznych zasad Instagrama. Instamber Instagram bot i ręczna promocja Instamber.
Instagram Instagramowy bot działa skutecznie, nawet po surowych przepisach antybotowych na Instagramie.
Bot jest wydajnym i wszechstronnym narzędziem, które usprawnia procedurę gromadzenia obserwujących i polubień. Ponieważ Instagram rozpoznaje intruza jako bota i natychmiast blokuje konto, Instamber wprowadza skuteczną aplikację zapobiegającą konfliktom IP, a Instagram nie może być podejrzany i blokować konto.
Aby skorzystać z bota, musisz kierować reklamy na najbardziej odpowiednie konta w oparciu o nazwy użytkowników i hashtagi oraz ustawić najlepsze możliwe promocje i ustawić bota, aby wykonywał je automatycznie.

🔥 Zalecana:  Współpraca Oracle Red Bull Racing, Bybit i Chiru Labs: Azuki pierwszym w historii NFT wyświetlanym na bolidzie F1

Drugim narzędziem Instamber jest jego ręczna promocja; prawie cała jego procedura jest taka sama jak w przypadku bota. Innymi słowy, zbieranie celów na podstawie nazw użytkowników i hashtagów jest podobne do bota, a jako ostatni krok system rekomenduje najlepszą akcję, którą należy wykonać ręcznie.

Metoda 2: Hashtagi

Trzecią metodą przyciągania obserwujących jest poprzez hashtagi. Jak wiesz, można używać 30 hashtagów na swoich postach na Instagramie, ale czy naprawdę warto umieszczać pod postami wiele niepowiązanych hashtagów?
Odpowiedź brzmi: nie, powinieneś zwracać uwagę na hashtagi, których używasz w swoich postach, aby uzyskać świetne opinie. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest użycie odpowiednie hashtagito uprości znalezienie obserwujących i potencjalnych klientów dla Ciebie.

Metoda 3: Reklamy na Instagramie

Ostatnią metodą, która okazuje się być jednym z najbardziej kompetentnych sposobów pozyskiwania obserwujących, którzy mogą być Twoimi przyszłymi klientami, jest Reklamy na Instagramie. Prowadząc odpowiednie kampanie reklamowe na Instagramie, które są wizualne i efektowne, zyskasz najbardziej powiązanych i potencjalnych klientów.

Jak założyć i skonfigurować usługę Instamber?

Jedną z bardzo niezwykłych usług Insatmber jest Instagramowy bot. Oto jak należy skonfigurować usługę:
Jak wspomniano wcześniej, zanim zaczniesz przeglądać historie innych osób, ważne jest, aby kierować reklamy do odpowiednich odbiorców, aby przeglądać najbardziej odpowiednie konta. Ponieważ niepowiązane konta nie zapewnią Ci świetnych wyników. Wybierz więc odpowiednie hashtagi, lokalizacje i konta, które przybliżą Cię do Twoich celów.

Dlatego pierwszym krokiem jest zidentyfikowanie niektórych z nich hashtagi związane z nisząoraz nazwy użytkowników Twoich konkurentów; w ten sposób znajdziesz konta, które obserwowały te hashtagi lub polubiły posty zawierające te hashtagi. Inne powiązane konta to zwolennicy Twojej konkurencji, ponieważ możesz być pewien, że większość ich potrzeb jest zgodna z Twoją branżą.
Usługi masowego wyszukiwania oferują narzędzia do ustawiania celów i śledzenia kont, które są aktywne i mogą być zaintrygowane, aby Cię śledzić.

🔥 Zalecana:  Nie siedź tam! Wykorzystaj REAKCJE NA INSTAGRAMIE

1. Dodaj konto

Pierwszym etapem jest dodanie konta na Instagramie, na którym planujesz oglądać relacje

2. Zaplanuj swoje cele

Drugim jest ustalenie celów, aby wprowadzić swoje plany w życie

3. Uruchom kampanię na Instagramie

Ostatnim krokiem jest aktywacja usługi

Ile kosztuje zakup masowego oglądania historii na Instagramie?

Na rynku jest wiele różnych aplikacji, które zapewniają świetne usługi, a ceny zaczynają się od 10 $ do 99 $. Ceny różnią się w zależności od tego, co z nich zyskujesz.

Czy warto korzystać z usługi masowego przeglądania relacji na Instagramie?

Masowe oglądanie historii był bardziej praktyczny w przeszłości i ma swoje zalety, jednak opiera się na faktach, że może powodować pewne problemy i ma swoje wady. Dlatego zamiast tej metody, która jest już w pewnym sensie przestarzała, bardziej wskazane jest wdrożenie bardziej nowoczesnych i wydajnych usług.

Jeśli lubisz dzielić się ciekawymi historiami z ładnymi czcionkami, sprawdź ten post o czcionkach i kolorach tekstu na Instagramie.