Wiadomości DM na Instagramie nie działają? Wypróbuj tę metodę w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wiadomości DM na Instagramie nie działają? Wypróbuj tę metodę w 2023 roku

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Dlaczego mój Instagram DM już nie działa? Dlaczego nie mogę czytać moich wiadomości na Instagramie? Nie musisz się martwić, jeśli znajdziesz się w tego rodzaju scenariuszu. Ponieważ odkryliśmy i rozwiązaliśmy kilka problemów, które mogą się pojawić, gdy Instagram nie działa w tym poście.

Możemy teraz przejść dalej. Wiadomości na Instagramie, które się nie ładują, nie wyświetlają, nie przesyłają lub są czarne, to tylko niektóre z problemów, które mogą wystąpić. Śledź ten post, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Dlaczego wiadomości DM na Instagramie nie działają?

Powinieneś być świadomy możliwych przyczyn, które mogą powodować, że Twoje wiadomości na Instagramie przestają działać, takie jak:

 1. Gdy Instagram jest wyłączony, wszyscy jego użytkownicy mają ten sam problem.
 2. Ponadto masowe wysyłanie wiadomości w jednym czasie może być przyczyną problemu z DMS na Instagramie.
 3. W innym scenariuszu możesz odkryć, że DM na Instagramie nie działa, gdy wcześniej zbanowałeś tego użytkownika.

Rodzaje problemów z DM na Instagramie, które nie działają

 1. Nie mogę otrzymywać powiadomień o wiadomościach na Instagramie
 2. Wiadomości na Instagramie nie można usunąć.
 3. Instagram właśnie wydał nową aktualizację.
 4. Masz problemy z wysyłaniem wiadomości na Instagramie
 5. Nie pojawiają się żadne wiadomości na Instagramie
 6. Wiadomości z Instagrama, które wysyłasz, zaczynają znikać.
 7. Pomimo powiadomienia nie otrzymano żadnej wiadomości na Instagramie.

Możesz natychmiast znaleźć najlepsze rozwiązanie i rozwiązać wszystko, gdy wiesz, na czym polega problem i dlaczego go masz.

1. Problemy z ładowaniem wiadomości na Instagramie:

kiedy dotykasz przycisku bezpośrednich wiadomości na Instagramie, ale nic się nie ładuje – to nie jest częsty problem. Według źródeł większość problemów z ładowaniem wiadomości na Instagramie była spowodowana wolnym połączeniem z Instagramem.

2. Wiadomości na Instagramie czarne:

Innym problemem z niedziałającym komunikatorem na Instagramie jest sytuacja, w której wiadomości na Instagramie są czarne, co zwykle jest spowodowane stanem wyłączenia Instagrama. Nie masz innego wyjścia, jak tylko czekać, aż to się stanie.

3. Nie pojawiają się wiadomości na Instagramie:

Trzeci rodzaj problemu z niedziałającym komunikatorem na Instagramie występuje wtedy, gdy próbujesz wyświetlić swoje bezpośrednie wiadomości na Instagramie, ale nic się nie pojawia. Może to być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak niewłaściwie wyregulowane ustawienia lub problemy z aplikacją.

4. Brak powiadomień dm z Instagrama:

Awaria powiadomień DMS na Instagramie jest zazwyczaj spowodowana błędem w ustawieniach alertów lub wyciszoną rozmową.

🔥 Zalecana:  Jak napisać artykuł redakcyjny (7 łatwych kroków dla początkujących)

5. Zniknęły wiadomości na Instagramie:

Jeśli możesz łatwo przeglądać wiadomości na Instagramie, ale nie możesz skontaktować się z określonym DM. Sugeruje to, że masz problem z wiadomością na Instagramie, która zniknęła. Wystąpi z pewnych przyczyn. Jednym z powodów może być to, że zostałeś zablokowany przez kogoś, kto z tobą rozmawia.

6. Wiadomości na Instagramie nie są widoczne:

Ostatni rodzaj błędu niedziałającego komunikatora na Instagramie występuje, gdy próbujesz wyświetlić swoje bezpośrednie wiadomości na Instagramie, ale żaden komunikat się nie pojawia. Może to wynikać z różnych przyczyn, w tym źle dostosowanych ustawień lub problemów z oprogramowaniem.

Jak mogę rozwiązać niedziałające wiadomości prywatne na Instagramie?

To właściwy czas, aby opisać potencjalne środki zaradcze, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych problemów, takie jak:

 1. Jeśli przyczyną problemu jest usługa Instagrama, jedynym rozwiązaniem jest poczekanie, aż problem zostanie rozwiązany.
 2. Jeśli po stronie Instagrama nie ma problemu, najszybszą i najbardziej podstawową opcją jest odświeżenie telefonu i sprawdzenie, czy usunięcie niechcianych danych pomoże.
 3. Sprawdź swoją usługę internetową iw razie potrzeby wymień ją. Na przykład, jeśli korzystasz z modemu, możesz przełączyć się na mobilny internet lub odwrotnie.
 4. Czyszczenie pamięci podręcznej to kolejna popularna opcja, którą możesz wypróbować w tej sytuacji i innych przypadkach, gdy coś nie działa poprawnie.
 5. Sprawdź, czy Twoja aplikacja Instagram jest aktualna, ponieważ nieaktualna może powodować takie problemy. Gdy odkryjesz, że Twoja aplikacja jest nieaktualna, możesz ją aktualizować z App Store lub Google Play, w zależności od urządzenia inteligentnego.
 6. Na koniec, jeśli żadna z poprzednich alternatyw nie działa, możesz skontaktować się z obsługą techniczną Instagrama, przechodząc do opcji Ustawienia > Pomoc > Zgłoś problem.

Jak uniknąć problemów z DM na Instagramie?

Instagram nie zawsze jest źródłem problemów z DM. Nawet ustawienia na urządzeniach mobilnych mogą czasami uniemożliwiać wysyłanie SMS-ów. Na przykład czyste pliki cookie są często wymagane. Te pliki cookie mogły uniemożliwić efektywne korzystanie z programów.

 1. Zamknij i ponownie załaduj aplikację Instagram, jeśli masz problemy z DM.
 2. Wyloguj się, a następnie zmień go z powrotem na swoje konto.
 3. Jeśli nie można go odzyskać, odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Instagram. Jeśli pamięć w urządzeniu jest pełna, może ono odmówić przyjęcia nowych danych.
 4. Może to powodować problemy z procesami wysyłania i odbierania.
 5. Jako ostateczną opcję wyślij wiadomość, korzystając z połączenia telefonu komórkowego, a nie połączenia Wi-Fi.

Jak naprawić błąd DM?

1. Instagram powinien zostać zaktualizowany

Posiadanie starszej wersji Instagrama może czasami powodować problem z DM na Instagramie. Jeśli zauważysz ten problem, upewnij się, że używasz najnowszej wersji Instagrama.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych książek o finansach osobistych, które powinieneś przeczytać, aby opanować swoje pieniądze w 2023 roku

Po prostu sprawdź App Store na swoim iPhonie lub Google Play na urządzeniu z Androidem, aby sprawdzić, czy dostępna jest nowa wersja oprogramowania do pobrania i zainstalowania, aby rozwiązać problem z niewyświetlającymi się wiadomościami na Instagramie.

2. Skorzystaj z VPN

Użytkownicy Instagrama powinni zrozumieć, że istnieją ograniczenia co do tego, kogo mogą obserwować, przestać obserwować i wysyłać bezpośrednie wiadomości. Powinieneś być świadomy dziennego limitu DM na Instagramie i starać się go przestrzegać.

Jeśli Twoje wiadomości na Instagramie nie działają, może to być spowodowane dziennymi limitami zadań. Jeśli osiągnąłeś dzienne ograniczenie aktywności na Instagramie, ogranicz swoją aktywność i pomyśl o zainstalowaniu VPN. Przed zameldowaniem przy użyciu nowego adresu IP zamknij Instagram.

3. Wyczyść pamięć podręczną Instagrama

Jeśli Twój Instagram DM nie działa, spróbuj usunąć pamięć podręczną Instagrama. Możesz najpierw wysłać wiadomość DM z innego urządzenia, takiego jak aplikacja Instagram. Gdy Twoje wiadomości na czacie działały dobrze na innych platformach, ale nie na Twoim telefonie, były zapisywane w pamięci podręcznej. Aby wyczyścić pamięć podręczną Instagrama na smartfonie, wykonaj następujące kroki:

 1. Wprowadź ustawienia iPhone’a.
 2. Następnie wybierz „Ogólne” przed wybraniem „Pamięć iPhone’a”.
 3. Następnie wybierz logo Instagram.
 4. Aby zakończyć procedurę, kliknij przycisk Pobierz aplikację. Instagram można również usunąć i ponownie zainstalować.
 5. Na Androidzie wyczyść pamięć podręczną Instagrama.
 6. W Ustawieniach przejdź do sekcji Aplikacje.
 7. Następnie wybierz Instagram.
 8. Następnie wybierz „Wyczyść pamięć podręczną”

4. Sprawdź swoje połączenie internetowe

Jeśli masz fatalne połączenie internetowe, całe oprogramowanie przestanie działać, a wiadomości na Instagramie nie będą się pojawiać.

Upewnij się więc, że masz prawidłowe połączenie z Internetem. Aby to uzyskać, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami;

 1. Przewiń telefon w dół, aż dojdziesz do przycisku menu.
 2. Sprawdź, czy masz włączone Wi-Fi lub komórkową transmisję danych.
 3. Jeśli nie jest podłączony, podłącz go.

5. Sprawdź, czy konto użytkownika zostało dezaktywowane

Jeśli próbujesz skontaktować się z zablokowanym użytkownikiem Instagrama, może to być kolejny problem, którego nie możesz rozwiązać. Nawet jeśli dezaktywujesz swoje konto na Instagramie, ty i twój znajomy nadal możecie widzieć swoje wiadomości, ale tylko wtedy, gdy użyjecie innego identyfikatora użytkownika Instagrammera. W takim przypadku możesz czytać cały czat, redagować wiadomości i uzyskiwać dostęp do wszystkiego, ale nie możesz sprawdzić, czy Twoje słowa zostały przeczytane.

Jeśli zauważysz, że ktoś przestał do Ciebie pisać, możesz poszukać jego nazwy użytkownika na Instagramie, aby sprawdzić, czy nadal jest aktywny. Podczas wyszukiwania nazwy użytkownika, która została anulowana, pojawia się komunikat o błędzie „Nie znaleziono użytkownika”.

🔥 Zalecana:  25 pytań, które należy sobie zadać podczas tworzenia tożsamości marki

Zgłoś problem na Instagramie

Jeśli zaktualizowałeś Instagram, ale nadal masz problemy z Instagram DM, skontaktuj się z Instagramem. Pamiętaj, że każdy szczegół ma znaczenie, gdy zgłaszasz problem na Instagramie. Musisz na przykład wysłać wiadomość prywatną na stronie Instagrama, aby sprawdzić, czy funkcja czatu jest nadal niedostępna.

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Dlaczego moja rozmowa na DM na Instagramie zniknęła w 2023 roku?

Odpowiedź: Może się to zdarzyć z powodu wielu sytuacji. Jeśli Twoja bezpośrednia rozmowa z osobą zniknie, prawdopodobnie użytkownik usunął lub anulował swoje konto. W takich przypadkach Twój czat DM zostanie utracony; to nie jest problem z wiadomościami na Instagramie.

2. Jak aktualizujesz wiadomości na Instagramie?

Odpowiedź: Jak być może wiesz, Instagram właśnie dodał funkcję, która pozwala uaktualnić wiadomości na Instagramie do nowego obrazu, który zawiera funkcjonalność Facebook Messenger, naciskając przycisk bezpośredniej wiadomości nad wyświetlaczem po prawej stronie.

3. Ile razy możesz wysłać komuś wiadomość na Instagramie?

Odpowiedź: Chociaż Instagram nie publikuje publicznie ograniczeń Instagram DM dotyczących liczby wiadomości, które możemy wysyłać każdego dnia. W badaniach udało się ustalić pewną liczbę. Optymalna ilość DM każdego dnia wynosi od 100 do 150.

Wniosek:

Jeśli zauważysz, że nikt Cię nie zablokował lub nie próbujesz skontaktować się z dezaktywowanym użytkownikiem Instagrama, rozważ wyczyszczenie pamięci podręcznej Instagrama, aby rozwiązać problem.

Jeśli chcesz masowo wysyłać wiadomości na DM na Instagramie, jednocześnie przestrzegając warunków korzystania z Instagrama, możesz wykonywać codzienne DMPro za darmo i prowadzić marketing DM bez narażania swojego profilu lub martwienia się, że wiadomości DM na Instagramie nie działają!