Wiadomość+ ciągle się zatrzymuje — rozwiązanie problemu z wiadomością plus nie działa | Verizon Message plus problemy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wiadomość+ ciągle się zatrzymuje — rozwiązanie problemu z wiadomością plus nie działa | Verizon Message plus problemy

W poszukiwaniu rozwiązania Wiadomość+ ciągle się zatrzymuje problemy z Verizon? Ten artykuł zawiera szczegółowe informacje, aby zaproponować niektóre z najskuteczniejszych rozwiązań tego problemu.

Wielu z nas musiało radzić sobie z frustracją związaną z wielokrotnymi awariami Verizon Message + i posiadaniem Wiadomość + awaria albo gdy próbujesz dołączyć plik lub kontakt do wiadomości, albo gdy tylko czytasz lub próbujesz przeczytać tekst.

Przyjrzyjmy się kilku poprawkom, które okazały się skuteczne w przypadku problemu Message+ Keeps Stopping i kilku innych Verizon Message plus problemy.

Wiadomość+ ciągle się zatrzymuje –

Poprawka 1 – Wyczyść pamięć podręczną i dane

 1. Idź do Ustawienia menu
 2. Przewiń menu w dół i wybierz Aplikacje
 3. Pod Wybór aplikacjiwyszukaj Aplikacja wiadomości i dotknij go
 4. Wybierać Składowanie
 5. Będziesz otrzymywać opcje Wyczyść dane I Wyczyść pamięć podręczną. Dotknij obu.

To powinno wyczyścić pamięć podręczną i dane oraz powinno rozwiązać problem Message+ Keeps Stoppping i wszelkie inne problemy z wiadomościami. Jeśli to nie zadziała, powinieneś zobaczyć następną poprawkę.

Symulowane usuwanie baterii — poprawka 2

Gdybyśmy doświadczyli tego problemu z awarią Verizon Message + na starszych wersjach smartfonów, szybkim rozwiązaniem byłoby wyjęcie i ponowne włożenie baterii. Pomaga to rozwiązać tak wiele problemów, jakie mieliśmy z naszymi urządzeniami i nadal mogłoby pomóc rozwiązać te problemy dzisiaj, gdyby nasze smartfony były dostarczane z wymiennymi bateriami.

Symulowane wyjmowanie baterii to funkcja bardzo podobna do fizycznego wyjmowania i ponownego wkładania baterii smartfona – ale dotyczy smartfonów z niewymiennymi bateriami.

Aby uruchomić symulowane wyjęcie baterii,

 1. Przytrzymaj Przycisk zasilania przez ponad 10 sekund lub do momentu, gdy ekran smartfona zgaśnie. (Możesz także przytrzymać zarówno przycisk zasilania, jak i Przycisk głośności, działa w ten sam sposób).
 2. Po ponownym uruchomieniu telefonu włącz go ponownie.
🔥 Zalecana:  Jak zarobić 20 dolarów dziennie w Internecie w wolnym czasie

To rozwiązało problem „Wiadomość+ ciągle się zatrzymuje” u wielu naszych czytelników. Więc powinieneś dać mu próbę.

Verizon Message + Awaria – Poprawka 3

Trzecia poprawka, którą zbadamy, jeśli aplikacja Message+ nie działa, jest dość szczegółowa, bardziej szczegółowa niż nasze dwie pierwsze poprawki. Zawiera niektóre kroki, które wykonaliśmy w ramach naszej pierwszej poprawki i opiera się na tym, pokazując inne rzeczy, które można zrobić, aby Twoja wiadomość znów działała.

 1. Wymuś zatrzymanie tych aplikacji: Wiadomość+, Wiadomości giełdowe, Kontakt, I Telefon.
 2. Wyczyść pamięć podręczną dla tych aplikacji.
 3. Włącz wszystkie powiadomienia WYŁĄCZONY na Wiadomości giełdowe aplikacja.
 4. Teraz przejdź do Message + i miej Powiadomienia obrócony WYŁĄCZONY. Zakręt WYŁĄCZONY wszystkie ustawienia, które mają cokolwiek wspólnego z Wi-Fi i MMS.
 5. Przejdź do Ustawień, dotknij Aplikacjeuzyskiwać Menedżer aplikacjiNastępnie Więceji dotknij Zmodyfikuj ustawienia systemowe.
 6. Po wykonaniu powyższych kroków wróć do Message+ i przywróć zwykłe ustawienia
 7. Uruchom ponownie telefon

Przeczytaj także: Jak naprawić odpowiedź „Zablokowano Ci wysyłanie wiadomości do ###”.

Message Plus ciągle się zatrzymuje – poprawka 4

Jeśli komunikat o błędzie zacznie się pojawiać po wykonaniu aktualizacji lub instalacji aplikacji, istnieje prawdopodobieństwo, że problem dotyczy raczej zgodności. Odinstaluj aplikację i wykonaj poniższe czynności przed jej ponowną instalacją.

 1. Iść do Menedżer aplikacji
 2. Stuknij w Sklep Google Play
 3. Uzyskiwać Wyczyść dane
 4. Ponownie zainstaluj Wiadomość+

Przeczytaj także: Blokowanie wiadomości jest aktywne – co to oznacza i jak to naprawić?

Aktualizacja oprogramowania — poprawka 5

Ta poprawka będzie również opierać się na podstawowej zasadzie ostatniej wypróbowanej opcji. Istnieje prawdopodobieństwo, że Message+ ma problemy z oprogramowaniem układowym i dochodzi do kolizji. Ta poprawka ma na celu sprawdzenie, czy jest dostępna aktualizacja twojego oprogramowania, więc spróbuj wykonać aktualizację i sprawdź, czy to rozwiąże problem, ponieważ stwierdziliśmy, że wiele aktualizacji oprogramowania zawiera poprawki dotyczące niektórych tego typu problemów.

 1. Idź do Aplikacje ekran i stuknij Ustawienia
 2. Przewiń do i wybierz Aktualizacja oprogramowania
 3. Kliknij Pobierz aktualizację ręcznie
 4. System wyszuka i sprawdzi, czy jest nowa aktualizacja.
 5. Jeśli tak, wystarczy go pobrać i zainstalować (przed wykonaniem jakiejkolwiek aktualizacji zawsze upewnij się, że bateria telefonu jest naładowana powyżej 50 procent).
 6. Sprawdź, czy problem z komunikatem+ został rozwiązany.
🔥 Zalecana:  Uczenie maszynowe dla dokumentów – w stronę sztucznej inteligencji

Przeczytaj także: Odbieranie własnych wiadomości tekstowych na Androida i iPhone’a – przyczyny i poprawki

Poprawka 6 – Wyczyść partycję pamięci podręcznej

Niektóre aktualizacje oprogramowania mogą powodować ukryte problemy w smartfonie. Jednym z tego typu aktualizacji jest próba zaktualizowania oprogramowania, gdy jest ono poniżej 50 procent. Tego typu błędy mogą powodować problemy z oprogramowaniem, które spowodują, że aplikacje zaczną działać nieprawidłowo, a aplikacja Verizon Messaging może również powodować problem „wiadomość plus ciągle się zatrzymuje”. Wykonaj następujące kroki, aby wyczyścić partycję pamięci podręcznej.

 1. Obróć swój smartfon WYŁĄCZONY.
 2. Trzymaj oba Zwiększ głośność I Bixby (jeśli używasz Samsunga), a następnie naciśnij i przytrzymaj Moc aż pojawi się logo Androida.
 3. wciśnij Ściszanie przycisk, aż zobaczysz logo Androida
 4. Użyj Tom przewiń, a następnie znajdź Wyczyść partycję cache
 5. wciśnij Moc przycisk, aby wybrać Wyczyść partycję cache
 6. Po zakończeniu wycierania zobaczysz komunikat „Zmień rezerwację systemu teraz” po prostu naciśnij Moc przycisk, aby wybrać ten i system.

Przeczytaj także: Wiadomości tekstowe nie są dostarczane — przyczyny i rozwiązania

Przywracanie ustawień fabrycznych — naprawa 7

To ostatnia poprawka, ponieważ jest to ostatnia rzecz, którą wielu z nas chciałoby zrobić. Po przywróceniu ustawień fabrycznych prawdopodobnie utraciłbyś wiele plików i danych na swoim urządzeniu, ale dobrą wiadomością jest to, że najprawdopodobniej na stałe rozwiąże to problem z komunikatem + ciągle się zatrzymuje.

Możesz przenieść wszystkie potrzebne pliki na kartę MicroSD i usunąć ją z telefonu. Wysuń również kartę SIM.

 1. Pod Ustawieniaznajdować Przywracania kopii zapasowej
 2. Wybierać Przywracania kopii zapasowej i potwierdź to Utwórz kopię zapasową moich danych jest włączony (musi być włączony).
 3. Przewiń w dół i wybierz Przywrócenie ustawień fabrycznych
 4. Uzyskiwać Zresetuj telefon aby potwierdzić wybór i wybrać Wymazac wszystko
 5. Przywracanie ustawień fabrycznych zajęłoby więcej niż 10 minut, po zakończeniu urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie.
 6. Musisz teraz poczekać, aż urządzenie ponownie zainicjuje wstępnie załadowane aplikacje i sprawdzić, czy aplikacja Verizon Messaging + wróciła do normy.
🔥 Zalecana:  Jak wzbogacić się, wykonując normalną pracę, na 12 sprawdzonych sposobów

Która z tych poprawek zadziałała w Twoim przypadku? Chcielibyśmy, abyś powiedział nam w komentarzach, aby inni czytelnicy mogli łatwo znaleźć najpopularniejsze poprawki i nie musieli zawsze próbować wszystkich lub większości z tych poprawek, zanim znajdą rozwiązanie problemu wiadomość+ problem z awariami.

Przeczytaj także: Jak przetaktować Androida z rootowaniem i bez niego