WhatsApp nie wysyła wiadomości? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: WhatsApp nie wysyła wiadomości? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Aby naprawić WhatsApp, który nie wysyła wiadomościprzełącz połączenie internetowe, wyczyść pamięć podręczną, uruchom ponownie telefon, zainstaluj ponownie, korzystaj z internetu, wyłącz Oszczędzanie danych/baterii itp.

Ponieważ jest to najczęściej używana aplikacja do przesyłania wiadomości na świecie, podczas korzystania z niej mogą wystąpić problemy, takie jak wysyłanie wiadomości.

Jeśli masz problemy podczas korzystania z niego, na przykład nie możesz wysyłać wiadomości na WhatsApp, oto jak możesz to naprawić.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić WhatsApp, który nie wysyła wiadomości na Twoim urządzeniu. Ty też będziesz wiedzieć dlaczego nie możesz wysyłać wiadomości na WhatsAppie.

PRZECZYTAJ TEŻ: WhatsApp nie wysyła zdjęć? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Co zrobić, jeśli WhatsApp nie wysyła wiadomości?

Jeśli masz trudności z wysyłaniem wiadomości przez WhatsApp, istnieją różne powody, DLACZEGO może się to zdarzyć.

Twoje połączenie internetowe może nie działać dobrze, zostałeś zablokowany przez kontakt.

Może to być również spowodowane tym, że w aplikacji występuje usterka techniczna, która wpływa na użytkowników, co uniemożliwia im wysyłanie wiadomości.

W zależności od powodów, oto co zrobić, jeśli nie możesz wysłać wiadomości na WhatsApp.

Jeśli masz problem z połączeniem internetowym lub problemem technicznym, możesz zacząć od zaktualizuj WhatsAppa.

Następnie ponownie uruchomić urządzenie i przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store, aby ponownie zainstalować aplikację.

Spróbuj teraz wysyłanie wiadomość ponownie do tej osoby. Jeśli ta poprawka nie działa, spróbuj zamiast tego.

Zainstaluj ponownie WhatsApp i będziesz mógł wysyłać wiadomości. Jeśli próbowałeś i nadal nie działa, oznacza to, że serwer WhatsApp jest tymczasowo w dółlub zostałeś zablokowany przez tę osobę.

Jeśli nie jesteś zablokowany, być może zostałeś włączony Dane/bateria Oszczędzanie na Twoim urządzeniu.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i to nie działa, spróbuj sprawdzić, czy inna bliska Ci osoba nie ma tego samego problemu.

I Czekać przez co najmniej 24 godziny, może to być od ich końca i zostanie to naprawione w mgnieniu oka.

PRZECZYTAJ TEŻ: WhatsApp nie wysyła filmów? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Dlaczego moje wiadomości WhatsApp nie są wysyłane?

Jeśli nie możesz wysyłać wiadomości przez WhatsApp, istnieją różne powody, dla których problem występuje na Twoim koncie.

Możliwe, że byłeś zablokowany przez osobę lub przez Ciebie włączony Dane/bateria Tryb oszczędzania na Twoim urządzeniu.

Nie będziesz mógł wysyłać wiadomości do kontaktu, ponieważ zostałeś przez niego zablokowany. Może się również zdarzyć, że dana osoba używa jednego z tych WhatsApp strona trzecia aplikacje, aby zatrzeć jego ślady.

Aplikacja WhatsApp może również mieć techniczny problem lub twój połączenie internetowe nie działa w aplikacji.

Usługa WhatsApp może mieć a przestojny serwer. W tym celu będziesz musiał poczekać.

🔥 Zalecana:  Nowe kasyno Crypto Heatz oferuje 1600 gier i wiele bonusów

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wykonać kopię zapasową czatów i multimediów WhatsApp

Jak naprawić WhatsApp, który nie wysyła wiadomości

Ponieważ znasz powody, dla których WhatsApp nie może wysłać wiadomości w aplikacji, oto jak możesz to naprawić.

Poprawka 1: Zmień dostawcę Internetu

Jednym z powodów, dla których WhatsApp Messenger nie wysyła wiadomości, jest twoje połączenie internetowe.

Może wystąpić przerwa w zasięgu Internetu. Aby to naprawić, musisz zmienić sieć internetową.

Przełącz się na innego dostawcę Internetu i sprawdź, czy wiadomość zostanie wysłana.

Sprawdź prędkość swojego internetu za pomocą fast.com i zobacz czy jest wolno. Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i spróbuj ponownie.

Jeśli nie masz innego operatora sieci, możesz spróbować przełączyć się między połączeniem Wi-Fi a komórkową transmisją danych.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

Poprawka 2: Włącz i wyłącz tryb samolotowy

Jeśli połączenie internetowe działa, ale wiadomość nadal nie jest wysyłana przez WhatsApp, włącz Samolot [Flight] tryb i wyłącz go.

Włączając tryb samolotowy na urządzeniu, wyłącz sygnał w telefonie, a po ponownym włączeniu wszystko zostanie odświeżone, w tym połączenie internetowe.

Dla Android: przesuń palcem od góry ekranu w dół, a zobaczysz Samolot [Flight] Ikona trybu. Stuknij w to [You may have to still swipe left to see the icon on some Android devices].

Dla iphone: przesuń palcem w górę od dołu telefonu w przypadku starszego iPhone’a i przesuń palcem w dół od prawego górnego rogu ekranu w przypadku iPhone’a X i nowszych, aby włączyć tryb samolotowy w centrum sterowania.

Po kilku minutach możesz go ponownie włączyć, a teraz włączyć połączenie internetowe i otworzyć WhatsApp, aby wysłać wiadomość.

PRZECZYTAJ TEŻ: Najlepsze prywatne aplikacje do przesyłania wiadomości z lepszym szyfrowaniem

Poprawka 3: Wyłącz tryb oszczędzania danych/baterii

Jeśli w telefonie włączyłeś Oszczędzanie danych lub Tryb oszczędzania baterii, czasami aplikacja nie będzie działać poprawnie.

Oszczędzanie danych w ustawieniach telefonu może być świetnym sposobem na oszczędzanie danych mobilnych. Zmniejsza to jednak ilość danych przesyłanych przez aplikację.

Dla Android: Aby wyłączyć Oszczędzanie danych w telefonie, przejdź do aplikacji Ustawienia > Sieć i internet > Zaawansowane > Oszczędzanie danych i włącz
wyłączyć opcję.

Aby wyłączyć tryb oszczędzania baterii na Androidzie, przejdź do Ustawienia > Bateria > Oszczędzanie baterii i wyłącz tę opcję.

Dla iphone: Wyłączyć. Niski poziom danych w telefonie, przejdź do aplikacji Ustawienia > Dane mobilne > Opcje danych komórkowych > Wyłącz tryb niskiego poziomu danych.

Aby wyłączyć tryb oszczędzania baterii na iPhonie, przejdź do Ustawienia> Bateria i wyłącz tryb niskiego zużycia energii z menu.

Poprawka 4: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli nie możesz wysłać wiadomości przez WhatsApp i próbowałeś zmienić sieć, ale to nie działa, możesz ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem.

Aplikacja może mieć tylko drobną usterkę, powodującą nieprawidłowe działanie i brak możliwości wysłania
wiadomość.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu WhatsApp problem zostanie rozwiązany i ponownie będzie można wysyłać wiadomości.

🔥 Zalecana:  11 zaskakujących sposobów zarabiania na rozwiązywaniu quizów

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem może rozwiązać problem.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

PRZECZYTAJ TEŻ: Najlepsze alternatywne aplikacje WhatsApp na Androida i iPhone’a

Poprawka 5: Wyczyść pamięć podręczną WhatsApp

Jeśli korzystasz z aplikacji WhatsApp od dłuższego czasu, oznacza to, że na Twoim urządzeniu zapisanych jest wiele pamięci podręcznych i musisz je wyczyścić.

Jeśli używasz urządzenia z Androidem i masz problem z aplikacją, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby wyczyścić pamięć podręczną WhatsApp, otwórz Ustawienia Androida > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Znajdź aplikację WhatsApp > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację WhatsApp na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji, stuknąć Pamięć i pamięć podręczna, a następnie stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

Spowoduje to wyczyszczenie wszystkich tymczasowych danych przechowywanych przez aplikację WhatsApp od momentu rozpoczęcia korzystania z aplikacji.

Poprawka 6: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji WhatsApp, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Stara wersja aplikacji WhatsApp może nie działać poprawnie, przez co aplikacja nie wysyła wiadomości.

Aby zaktualizować aplikację WhatsApp na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Po wyświetleniu aktualizacji kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

Po zaktualizowaniu aplikacji WhatsApp do najnowszej wersji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak włączyć weryfikację dwuetapową w WhatsApp

Poprawka 7: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację i nadal nie możesz wysyłać wiadomości w WhatsApp.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To naprawi WhatsApp, który nie wysyła wiadomości i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji.

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację WhatsApp, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj aplikację WhatsApp Reels, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 minuty, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

Poprawka 8: użyj WhatsApp Web

Jeśli masz problemy z aplikacją mobilną, możesz spróbować użyć internetowej wersji WhatsApp i sprawdzić, czy będziesz w stanie wysyłać wiadomości.

Przejdź do swojej ulubionej przeglądarki, przejdź do web.whatsapp.com i zaloguj się na swoje konto. Możesz pobrać oprogramowanie na komputer Mac lub PC.

Jeśli nie możesz wysyłać wiadomości do użytkowników, oznacza to, że serwer WhatsApp nie działa lub wystąpił problem techniczny z WhatsApp.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wiadomości głosowe WhatsApp nie działają? 12 sposobów, aby to naprawić

🔥 Zalecana:  MetaMask do integracji Coinbase Pay

A przede wszystkim odbiorca zablokował Ci możliwość wysyłania wiadomości.

Poprawka 9: nic nie rób i czekaj

Jeśli WhatsApp nie wysyła wiadomości, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonego regionu.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać. Możliwe, że zostałeś zablokowany przez tę osobę.

Wniosek

Jeśli WhatsApp nie wysyła wiadomości, nie będziesz w stanie przekazać swojej wiadomości.

Przyczyną tego problemu może być twoje połączenie internetowe, awaria techniczna aplikacji, problem z serwerem lub osoba może to ukrywać.

Aby naprawić to, że WhatsApp nie wysyła wiadomości, musisz zmienić połączenie internetowe, włączyć i wyłączyć Samolot lub zaktualizować urządzenie.

Odinstaluj aplikację z telefonu i uruchom ponownie urządzenie, a następnie przejdź do App Store lub Play Store, aby pobrać najnowszą wersję.

Jeśli nie możesz używać internetu do wysyłania wiadomości, oznacza to, że wystąpił problem techniczny i musisz po prostu poczekać.

PRZECZYTAJ TEŻ: WhatsApp nie odbiera wiadomości? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Często Zadawane Pytania

Czy mogę wysyłać wiadomości do kogoś spoza mojej listy kontaktów?

Tak, możesz wysłać komuś wiadomość przez WhatsApp, nawet jeśli nie ma go na Twojej liście kontaktów.

Czy mogę wysyłać wiadomości do osoby, która zablokowała mnie na WhatsApp?

Nie, nie możesz wysyłać wiadomości do osoby, która zablokowała Cię w WhatsApp. Nawet jeśli wcześniej wysłałeś wiadomość do tej osoby, WhatsApp nie pozwoli Ci na wysyłanie wiadomości.

Dlaczego moje wiadomości WhatsApp nie są wysyłane?

Aplikacja WhatsApp może mieć problem techniczny lub Twoje połączenie internetowe nie działa w aplikacji. Aplikacja może mieć problem z wyłączeniem serwera.

WhatsApp nie pozwala mi wysłać wiadomości do jednej konkretnej osoby. Dlaczego?

Ponieważ zablokowali Cię na WhatsApp, tej osoby nie ma na WhatsApp i masz zły numer.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie