Używaj TikTok bez konta: 3 metody, które faktycznie działają

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Używaj TikTok bez konta: 3 metody, które faktycznie działają

Ta aplikacja została uruchomiona w 2016 roku i szybko zyskała popularność. W 2018 roku stała się najczęściej pobieraną aplikacją w USA. TikTok umożliwia swoim użytkownikom przesyłanie 15-sekundowych filmów. Posiadając konto na tej platformie możesz zostać twórcą lub po prostu być widzem. Dlatego ważne jest, abyś wiedział, jak korzystać z Tiktok bez konta.

Jednak wiele osób lubi oglądać filmy TikTok bez konieczności tworzenia konta. Może dlatego, że uważają, że TikTok może uzależniać, a może dlatego, że wstydzą się poinformować innych, że spędzają czas na tej platformie. Dobrą wiadomością jest to, że faktycznie możesz przeglądać TikTok i oglądać filmy bez konieczności tworzenia konta. Zobaczmy jak!

Czytaj więcej: Wiele kont TikTok

Powody korzystania z TikTok bez konta

Możliwość dostępu do treści bez ujawniania adresu e-mail ma swoje wyjątkowe zalety. Ale ludzie zwykle używają TikTok bez konta z następujących powodów.

# Obawy dotyczące prywatności

Bardzo ostrożni użytkownicy nie chcą, aby inni dowiedzieli się o ich obecności w sieci. Odmawiają więc utworzenia konta TikTok, jednocześnie konsumując treści, których pragną.

# Ograniczenia obszarowe

Niektóre kraje, takie jak Indie, zakazały TikTok. Ponadto aplikacja ograniczyła użytkowników w określonych regionach i krajach, więc nie mogą oni uzyskać dostępu do udostępnianych treści. Zmusza to niektórych użytkowników do szukania obejść, takich jak korzystanie z TikTok bez konta.

# TIK Tok wgląd

Możesz chcieć tylko sprawdzić kilku twórców lub przeanalizować, jak radzą sobie niektóre hashtagi w aplikacji. Wtedy możesz zdecydować się na oglądanie filmów i anonimowe studiowanie twórców.

Czy mogę oglądać TikTok bez aplikacji?

Tak, możesz oglądać TikTok bez aplikacji i bez tworzenia kont za pomocą internetowego narzędzia przeglądarki TikTok. Ten post zawiera 3 tajne metody uzyskiwania dostępu do filmów TikTok bez tworzenia konta.

Jak oglądać TikTok bez aplikacji na telefonie komórkowym

Krok 1. Iść do Tiktok.com za pomocą przeglądarki w telefonie (Safari, Chrome lub Firefox)

Krok 2. Uzyskiwać Aa obok adresu TikTok.com w pasku adresu

Krok 3. Wybierać Poproś o witrynę na komputery stacjonarne

Teraz możesz oglądać TikTok bez aplikacji i przeglądać nieograniczoną liczbę filmów. Nie zmusza Cię to już do zakładania konta.

Jak oglądać TikTok bez konta na PC?

Możesz oglądać filmy TikTok na PC bez żadnych ograniczeń. Aby jednak wstawiać komentarze lub polubić dowolne filmy, musisz założyć konto. Tak więc metody są dość podobne do poprzedniej sekcji. Wykonaj następujące kroki:

 1. Wejdź na TikTok.com za pomocą przeglądarki na swoim laptopie lub komputerze
 2. Kliknij dla Ciebie w lewym górnym rogu
 3. Teraz oglądaj filmy TikTok bez konta
🔥 Zalecana:  Aplikacje, które dają darmowe akcje do rejestracji (darmowe akcje)

Profesjonalne wskazówki: Użyj strzałek ⬆ w górę i ⬇ w dół na klawiaturze, aby pominąć filmy lub odtworzyć poprzednie. Możesz także nacisnąć „M”, aby wyciszyć/wyłączyć wyciszenie filmów.

[Alternative Method]: Użyj przeglądarki TikTok innej firmy

Przeglądarka internetowa lub internetowa TikTok to strona internetowa lub aplikacja, która umożliwia oglądanie treści TikTok bez konta.

Oto najlepsze strony, które to umożliwiają:

Brainans.com

Użyj tego narzędzia, aby pobierać treści TikTok, anonimowo przeglądać twórców i hashtagi. Dzięki Brainans możesz pobierać filmy, sprawdzać twórców i hashtagi oraz analizować użytkowników.

Rzeczy, których narzędzie NIE obsługuje:

 • Polubienia i komentarze
 • Przesyłanie i udostępnianie treści.

TTPeek.com

Witryna jest hostowana przez serwery TikTok i jest kolejną opcją do analizowania lub oglądania treści. Umożliwia przeglądanie i pobieranie filmów użytkowników, a także eksplorację hashtagów.

Uwaga: Nie możesz używać TTPeek do przesyłania, udostępniania, polubienia ani komentowania wideo.

Urlebird.com

Łatwa w użyciu strona internetowa, dzięki której poznasz twórców TikTok i sprawdzisz swoje statystyki. Na dole strony znajduje się również sekcja, która pokazuje najlepsze hashtagi.

PrivateTikTok.com

Jest to minimalna witryna o różowym wyglądzie, która jest odpowiednia dla początkujących. Musisz jednak ukończyć captcha, aby używać go jako przeglądarki TikTok.

ViewTik.net

Użyj tej strony jako przeglądarki TikTok, która pokazuje najpopularniejsze hashtagi i zyskujących popularność użytkowników. Pozwala także oglądać historie TikTok incognito.

Vidnice.com

Dzięki przyciągającemu wzrok interfejsowi Vidnice jest idealnym narzędziem do odkrywania i analizowania treści TikTok. Oferuje wszelkiego rodzaju analizy, a także opcje oglądania filmów bez tworzenia konta.

[Fastest Method]: Oglądaj TikTok na YouTube

Kilka kanałów YouTube poświęca swoje treści temu, co jest popularne na TikTok. Ułatwiają użytkownikom bez konta oglądanie filmów, a nawet komentowanie ich. Możesz także znaleźć swoich ulubionych twórców na YT i zasubskrybować ich kanał, aby uzyskać bezpośrednią interakcję.

Oto niektóre z najlepszych kanałów TikTok na YouTube:

 • Najlepsze kompilacje TikTok
 • Potwór
 • Visicki
 • TikTok 2021

Wady korzystania z TikTok bez konta

Aplikacja chce, abyś się zalogował, aby uzyskać kompleksowe wrażenia. Korzystanie z TikTok z kontem oznacza, że ​​nie będziesz mieć dostępu do następujących funkcji:

 • Nie możesz podążać za twórcami.
 • Nie możesz polubić filmów.
 • Nie możesz wyświetlać ani pisać komentarzy.
 • Nie możesz przesyłać ani udostępniać treści.
 • Nie możesz oglądać filmów TikTok na żywo.

Wysyłanie wiadomości na TikTok bez podłączonego numeru telefonu

TT ma dwie proste zasady przesyłania wiadomości; 1) Nie możesz wysłać wiadomości do użytkownika, który Cię nie obserwuje. 2) Nie możesz rozmawiać z innymi osobami, chyba że zweryfikowałeś swój numer telefonu w aplikacji. Ponieważ nie każdy ma numer telefonu, warto wiedzieć, czy istnieje obejście drugiej reguły. A odpowiedź brzmi: tak. Możesz wysyłać wiadomości na TikTok bez potwierdzania swojego numeru.

🔥 Zalecana:  Wykorzystałem sztuczną inteligencję do generowania aforyzmów Nietzscheańskich – w stronę sztucznej inteligencji

ALE jest haczyk! Musisz utworzyć nowe konto.

 1. Przejdź do sekcji „Profil”.
 2. Stuknij listę rozwijaną ze swoją nazwą użytkownika.
 3. Wybierz „Dodaj nowe konto”.
 4. Wybierz metodę rejestracji inną niż „Telefon lub e-mail”. (Google jest najlepszą opcją).

Możesz używać swojego nowego konta TikTok do wysyłania wiadomości do osób, które Cię obserwują.

Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nadal otrzymują powiadomienie „Dodaj numer telefonu”, nawet po wykonaniu poprzednich kroków. W takim przypadku jedyną inną opcją jest użycie numeru wirtualnego. Niektóre aplikacje udostępniają numer telefonu, dzięki czemu możesz zweryfikować swoje profile.

Uwaga: Wirtualne numery nie są najbezpieczniejszym sposobem weryfikacji konta TikTok i wysyłania wiadomości. Używaj ich więc na własne ryzyko.

Jak korzystać z paska wyszukiwania TikTok bez konta

Masz dwie metody przeglądania TT i korzystania z paska wyszukiwania bez logowania się do jakichkolwiek profili: 1) korzystając z oficjalnej strony TikTok na telefonie lub komputerze. 2) Przeglądanie aplikacji telefonu „jako gość”.

Jeśli przejdziesz do https://tiktok.com, zauważysz pasek wyszukiwania w górnej środkowej części strony. Możesz go użyć do wyszukiwania dowolnego twórcy lub konta. Jednak haczyk polega na tym, że nie możesz używać filtrów „Najlepsze” i „Wideo”. Zobaczysz więc tylko te nazwy użytkowników, które pasują do Twojego wyszukiwania. Wszystko inne wymaga zalogowania się lub utworzenia konta.

Inną metodą anonimowego korzystania z paska wyszukiwania jest zainstalowanie aplikacji i wejście w tryb „Przeglądaj jako gość”. Jak wyjaśniono na oficjalnej stronie TT: „To nowy sposób na oglądanie TikToks bez konieczności tworzenia konta”. Będziesz mógł wyszukiwać zapytania i oglądać filmy. Nie będziesz jednak mieć dostępu do opcji przesyłania i interakcji.

Jak znaleźć użytkownika TikTok bez nazwy użytkownika

Korzystając z paska wyszukiwania (jako gość lub użytkownik), możesz wpisać imię i nazwisko osoby lub jakąś wyróżniającą ją cechę, na przykład jej pseudonim, aby znaleźć ją na TikTok. Ale jeśli nie masz informacji o ich koncie TT, oto co możesz zrobić zamiast tego.

 1. Przejdź do sekcji „Ja”.
 2. Stuknij ikonę „Dodaj znajomego” w lewym górnym rogu ekranu.
 3. Wybierz „Znajdź znajomych”.
 4. Zezwól aplikacji na dostęp do Twojego kontaktu.

Teraz możesz znaleźć dowolne kontakty bez konieczności znajomości ich nazw użytkowników.

Uwaga: jeśli znasz nazwę użytkownika, ale nie możesz użyć paska wyszukiwania, oto Twoja alternatywa. Przejdź do przeglądarki i otwórz nową kartę. Następnie wprowadź https://tiktok/@nazwa_użytkownika. (Zastąp [username] z faktycznym uchwytem osoby zainteresowanej). Spowoduje to przejście bezpośrednio do ich strony TT.

🔥 Zalecana:  25 najlepszych sposobów zarabiania na rysowaniu

Czy istnieje rzeczywisty sposób anonimowego przeglądania komentarzy TikTok?

Nie. Nie możesz zobaczyć komentarzy do filmów TT, chociaż możesz oglądać same filmy bez żadnych ograniczeń. Niektóre narzędzia online twierdzą, że mogą wyświetlać komentarze. Ale prawie wszystkie z nich wymagają dostępu do twoich danych osobowych, takich jak numer telefonu lub adres e-mail. Więc lepiej jest ich nie używać.

Często Zadawane Pytania

Z ponad miliardem użytkowników TikTok jest jedną z największych aplikacji społecznościowych w historii. A użytkownicy mają wiele pytań bez odpowiedzi na temat jego funkcji i opcji. Ale oto dwa często zadawane pytania dotyczące korzystania z niego anonimowo.

Czy inni będą wiedzieć, że oglądałem ich wideo, gdy nie jestem zalogowany?

Nie. Pozostajesz anonimowy, gdy oglądasz film na TikTok bez konta.

Czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć komentarze przed zalogowaniem się na moje konto?

Nie. TikTok nie pozwala zobaczyć komentarzy, chyba że się zalogujesz.

Korzyści z korzystania z TikTok bez konta

Zrozumiałe jest, że niektórzy użytkownicy chcą pozostać niezidentyfikowani podczas korzystania z aplikacji społecznościowych. Jednak korzystanie z TikTok bez zakładania konta ma swoje wady. Nie będziesz mieć możliwości interakcji z innymi użytkownikami i twórcami. Co więcej, będziesz mieć niewielką kontrolę nad prezentowanymi treściami.

Ale jeśli to nie problem, oto jak pozostać nieznanym na TikTok:

 • Oglądaj filmy w oficjalnej aplikacji i na stronie internetowej bez logowania.
 • Skorzystaj z witryny przeglądarki TikTok lub narzędzia online, aby korzystać z treści TikTok.
 • Subskrybuj kanały YouTube, które tworzą kompilacje TikTok.