Uzyskaj więcej wyświetleń na TikTok po opublikowaniu – 6 legalnych technik

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Uzyskaj więcej wyświetleń na TikTok po opublikowaniu – 6 legalnych technik

Szukasz legalnych sposobów na uzyskanie większej liczby wyświetleń na TikTok po opublikowaniu swoich filmów? Oto sześć wskazówek, które dowodzą, że po przesłaniu jeszcze nie skończyłeś i nadal możesz zwiększyć liczbę wyświetleń.

6 wskazówek, jak uzyskać więcej wyświetleń na TikTok po opublikowaniu

TikTok nie zezwala na żadną edycję po opublikowaniu treści. Możesz jednak zastosować kilka strategii, aby zwiększyć wskaźniki zaangażowania, czas oglądania i wskaźnik retencji.

#1: Przejrzyj swoje filmy i napisy.

Algorytm TikTok to w zasadzie sztuczna inteligencja, która wyszukuje/analizuje Twoje treści, aby je zrozumieć. Kilka czynników, takich jak ograniczone tematy lub słowa, może spowodować, że boty odrzucą Twoje treści. Na przykład przeklinanie lub rozmawianie na kontrowersyjne tematy, takie jak polityka, może zmniejszyć wskaźnik zaangażowania, ponieważ sztuczna inteligencja cię nie wyłapie.

Zrób to, aby mieć pewność, że Twoje filmy będą częściej oglądane po ich opublikowaniu:

– Ponownie obejrzyj swoje treści i poszukaj materiału wyzwalającego. (Sprawdź dźwięki, teksty i muzykę). Słynna TikToker, Addison Rae, czasami nagrywa swoje filmy ponad 70 razy.

– Przeczytaj ponownie swój podpis, aby sprawdzić, czy zawiera kontrowersyjne informacje. Upewnij się, że Twoje hashtagi są czyste, a tekst nie narusza wytycznych dla społeczności.

– Przejrzyj sekcję komentarzy, aby upewnić się, że Twoi widzowie nie naruszają wytycznych zawartych w Twoim poście.

#2: Nie duplikuj swoich treści.

Ponowne publikowanie filmu na wielu kontach zmniejsza liczbę wyświetleń i wskaźnik zaangażowania. Jest to również sprzeczne z zasadami TikTok — ponieważ platforma preferuje świeże, unikalne treści od zduplikowanych. Jeśli więc chcesz zdobyć więcej widzów po opublikowaniu swojego filmu, unikaj udostępniania go dalej na kontach dodatkowych.

To prosta wskazówka. Ale wielu użytkowników, którzy go wypróbowali, twierdzi, że widzi znaczny wzrost na swoich kontach. Nie lekceważ więc negatywnych skutków publikowania zduplikowanych treści.

Pamiętaj, że możesz ponownie opublikować niektóre ze swoich starszych filmów na swoim głównym koncie. Ale zanim to zrobisz, musisz dać mu co najmniej kilka miesięcy.

# 3: Nie usuwaj swojego filmu, aby uzyskać więcej wyświetleń na TikTok

Możesz uzyskać 0 wyświetleń ostatniego przesłanego materiału i jak najszybciej go usunąć. Ale ogólnie zmniejszy to Twoje szanse na uzyskanie większej liczby wyświetleń. TikTok może wybrać Twoje treści do sprawdzenia. Nie otrzymasz żadnego zaangażowania, dopóki Twoje treści nie przejdą testu jakości. Losowo usuwając swoje filmy, sygnalizujesz, że nie są one warte analizy, a Twoje konto nie jest godne zaufania.

🔥 Zalecana:  Statystyczne prognozowanie danych szeregów czasowych Część 4: Prognozowanie… – W stronę sztucznej inteligencji

Usuwaj tylko te treści, których zaangażowanie jest mniejsze niż 1% Twoich obserwujących. Na przykład, jeśli masz 1000 obserwujących, film z dziesięcioma lub mniej wyświetleniami można bezpiecznie usunąć.

Ponadto pamiętaj, że usunięcie filmów w ciągu pierwszych 24 godzin po ich opublikowaniu nie jest w porządku. Musisz dać algorytmom wystarczająco dużo czasu na przetworzenie treści i podjęcie decyzji, czy zwiększyć poziom oglądalności.

# 4: Kontynuuj temat po opublikowaniu filmu.

Najlepszą strategią, aby uzyskać więcej wyświetleń na TikTok po opublikowaniu filmu, jest stworzenie motywu treści. Na przykład, jeśli chcesz publikować filmy taneczne, mądrze jest znaleźć niszę na swoim koncie i nadal publikować względne TikToki. W ten sposób sztuczna inteligencja może zrozumieć koncepcję Twojej strony i zasugerować ją odpowiednim odbiorcom, ostatecznie prowadząc do zdobycia większej liczby widzów.

Krótko mówiąc, Twoje nadchodzące filmy mogą obsługiwać filmy, które już opublikowałeś. Tak więc wyróżniający się motyw może pomóc zarówno odbiorcom, jak i algorytmom zidentyfikować Twój cel i dlaczego powinni się z Tobą skontaktować.

#5: Zmień przeznaczenie treści.

Po opublikowaniu filmu na TikTok masz fragment treści, który może dobrze działać również na innych platformach. Możesz więc pobrać swój film, ponownie go edytować i opublikować w innych aplikacjach społecznościowych. Instagram Reels to najlepszy wybór, jeśli chodzi o zmianę przeznaczenia treści TikTok.

Upewnij się jednak, że publikujesz swoje filmy bez znaku wodnego TikTok. Jednym ze sposobów na to jest przycięcie filmu lub zmiana jego rozmiaru.

Jeśli masz nowy pomysł na edycję, możesz również użyć swoich starych filmów TikTok do stworzenia nowych treści. Na przykład możesz wybrać jeden ze swoich poprzednich filmów tanecznych, połączyć go z nowym (edycja na podzielonym ekranie) i zmiksować z nową popularną piosenką.

Taki proces zmiany przeznaczenia pomaga uzyskać więcej wyświetleń, nawet jeśli już opublikowałeś swoje TikToks.

#6: Promuj swój film.

Ten serwis społecznościowy ma funkcję promocji zdobyć więcej polubień na TikTok, wyświetleń i komentarzy po opublikowaniu filmu. Ale trzeba za to zapłacić. Promowanie własnych treści nie jest zalecaną techniką, ponieważ jest drogie i zazwyczaj powoduje przypadkowy, krótkotrwały wzrost statystyk konta.

Ale jeśli zwiększenie liczby wyświetleń na TikTok jest Twoim priorytetem, ta funkcja może pomóc Ci to osiągnąć.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć czyjś tiktok po numerze telefonu

Z opcji promowania można skorzystać na dwa sposoby: 1) Stuknij film, który chcesz promować, naciśnij trzy kropki (…) na dole i wybierz „Promuj”. 2) Przejdź do „Ustawień”, wybierz „Narzędzie twórcy”, a następnie dotknij „Promuj”.

Pamiętaj, że nie możesz korzystać z tej funkcji, jeśli Twoje konto lub film są prywatne.

Czynniki, które decydują o sukcesie Twojego TikToka po opublikowaniu

Publikujesz kilka filmów tylko po to, aby dowiedzieć się, że niektóre radzą sobie lepiej niż inne. Dlaczego? W jaki sposób TikTok identyfikuje dobre treści i jakie czynniki pomagają w ich publikowaniu stać się wirusowym na TikToku? Zobacz poniżej.

Różnorodność zaangażowania

Twoi widzowie mogą wchodzić w interakcje z publikowanymi przez Ciebie treściami na różne sposoby. Mogą to polubić, zostawić komentarz, obejrzeć ponownie lub udostępnić komuś innemu. TikTok analizuje różnorodność takich zobowiązań, aby określić wartość Twojego filmu. Im większy zakres interakcji, tym lepsze wyniki osiąga Twój film.

Prędkość sprzęgania

Ile czasu zajmie Twoim obserwatorom dotknięcie Twojego TikToka i obejrzenie go? To kolejny czynnik, jeśli chodzi o uzyskanie większej liczby wyświetleń po opublikowaniu filmu. Kiedy użytkownicy natychmiast klikają Twoje treści, sztuczna inteligencja jest sygnalizowana, aby przewidzieć Twoją pracę, więc prawdopodobnie dobrze pasuje do algorytmów.

Obejrzyj Zakończenie

Jeśli chcesz uzyskać więcej wyświetleń po opublikowaniu filmu na TikTok, musisz utrzymać jak najwyższy wskaźnik retencji. TT obserwuje czas oglądania Twoich widzów, określając, jaki procent filmu faktycznie oglądają. Jeśli użytkownicy oglądają Twoje materiały do ​​końca i oglądają je ponownie, masz gwarancję, że w ciągu następnych kilku dni — a nawet tygodni — uzyskasz jeszcze więcej wyświetleń.

Dlaczego nie możesz uzyskać więcej wyświetleń na TikTok

Więc włożyłeś cały swój wysiłek w film i opublikowałeś go z nadzieją, że stanie się wirusowy. Ale nic się nie stało. Dlaczego? Dlaczego nie możesz mieć wyświetleń, na które zasługujesz? Twój rozwój TikTok zatrzymał się z jednego lub wszystkich z poniższych powodów.

Twoje filmy są słabej jakości.

TikTok ma surowe zasady, jeśli chodzi o wizualną jakość treści. Aplikacja stara się jak najlepiej serwować widzom filmy, którym nie można się oprzeć, aby nie przestali przewijać ich kanału. Teraz, jeśli publikujesz filmy niskiej jakości, z pewnością uzyskasz najmniejszą możliwą liczbę wyświetleń, ponieważ algorytmy prawdopodobnie nie będą Cię faworyzować. Rozmyte obrazy, słabe oświetlenie, a nawet jakość dźwięku powinny być na najwyższym poziomie, abyś mógł zagwarantować, że stanie się wirusowy.

🔥 Zalecana:  Ten biuletyn AI to wszystko, czego potrzebujesz #26 – W kierunku AI

Uwaga: większość smartfonów z wyższej półki przechodzi kontrolę jakości TikTok. Nie musisz więc używać profesjonalnego sprzętu do filmowania ani drogich aparatów, aby zostać wyróżnionym.

Publikujesz treści chronione prawami autorskimi.

TikTokerzy wiedzą, że platforma w ogóle nie toleruje naruszania praw autorskich. Jeśli opublikujesz treść, która jest uważana za własność intelektualną innej osoby, prawdopodobnie nie uzyskasz żadnych wyświetleń. Ponadto aplikacja może zdecydować o wyegzekwowaniu działań na Twoim koncie i zablokowaniu go/zawieszeniu.

Naruszasz wytyczne społeczności.

Jeśli chcesz uzyskać więcej wyświetleń na TikTok po opublikowaniu filmu, sprawdź, czy nie narusza on wytycznych aplikacji. Najlepiej jest tworzyć treści, które nie zawierają kontrowersyjnych tematów. W ten sposób możesz zagwarantować, że Twoje konto jest bezpieczne i nie będzie miało gorszych wyników.

Duplikujesz swoje treści.

Publikowanie tego samego filmu na kilku kontach lub tworzenie wszelkiego rodzaju zduplikowanych treści powstrzymuje Cię przed TikTok. W aplikacji chodzi o świeże informacje i chwytliwe efekty wizualne. Tak więc spamowanie kanałów innych użytkowników przez powtarzające się przesyłanie spowoduje, że boty/AI będą cię ignorować.

Szybkie podsumowanie tego, co właśnie przeczytałeś

  • Możesz użyć kilku technik, aby uzyskać więcej wyświetleń na TikTok po opublikowaniu filmu.
  • Unikaj usuwania swoich treści, nie publikuj zduplikowanych filmów, przeglądaj swoje filmy i ich napisy, aby sprawdzić, czy nie naruszają żadnych wytycznych, i unikaj publikowania treści chronionych prawem autorskim.
  • Możesz użyć funkcji „Promuj” na TikTok, aby uzyskać więcej wyświetleń po opublikowaniu.
  • Zmiana przeznaczenia filmów i publikowanie ich na innych platformach społecznościowych pomaga zwiększyć wydajność strony TT.
  • Jakość, koncepcja i tematyka Twoich filmów wpływają na ich ogólne statystyki.