Utracono passę Snapchata (oto jak to naprawić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Utracono passę Snapchata (oto jak to naprawić)

Zdobycie Streaka nie jest łatwym zadaniem. Nie możesz tego zrobić sam na drodze do jego osiągnięcia. Osoba, która jest twoim najlepszym przyjacielem na Snapchacie, musi również ciężko pracować, aby zdobyć Streak. Snapchat Streak jest aktywowany, gdy ty i twój znajomy wysyłacie do siebie Snap 24 godziny na dobę, trzy dni z rzędu. Gdy Snapchat potwierdzi, że to zrobiłeś, obok imienia znajomego pojawi się emoji ognia. Dzieje się tak również z twoim przyjacielem obok twojego imienia. Obok każdej Smugi jest napisane, że Smuga trwała kilka dni.

Zasady pozyskiwania serii są proste. Musisz wysłać Snap do określonej osoby co godzinę w dowolnym momencie. Twój przyjaciel powinien zrobić to samo, aby łańcuch nie został zerwany. Nawet czaty, snapy wysyłane z Memories, Snapchat Spectacles nie są objęte tą regułą ani rozmowy wideo. Jeśli jednak wyślesz film jako Snap, nie ma problemu i zostanie on zaksięgowany na Twoim koncie Streak.

Pamiętaj, że udostępnianie Snapa w grupie lub dodawanie kogoś do Mojej historii nie jest regułą Streak.

Być może zastanawiasz się, jakie są zalety Snapchat Streak. Cóż, głównym powodem jest popisywanie się i zdobycie tytułu! O to wszyscy walczą. Twój wynik serii to liczba wskazująca, jak bardzo jesteś aktywny na Snapchacie. Więc im więcej Snapów wyślesz, tym więcej dostaniesz Streak.

Co oznacza emoji Snapchat Streak?

Jeśli Twoja seria osiągnie 100 dni, Snapchat umieści emoji 100 obok emoji ognia. Ponadto licznik dni serii pozostaje na swoim miejscu.

Oczywiście, jeśli Ty lub Twój znajomy zapomnicie wysłać sobie snapa w każdym strumieniu, Smuga będzie stopniowo znikać. Snapchat przypomina ci o tym, umieszczając emoji klepsydry obok numeru serii. Więc jeśli zobaczysz emoji klepsydry, ty i twój przyjaciel powinniście wysłać Snap.

🔥 Zalecana:  Jak szybko zarobić 2000 dolarów — 19 najlepszych metod do wypróbowania!

Jeśli obawiasz się, że znajomy może o tym zapomnieć, wyślij mu wiadomość, aby go o tym powiadomić.

To, jak regularnie prowadzisz serię Snapchata, zależy od tego, czy wysyłasz Snapchata regularnie przez cały dzień i nie masz tego dość.

Dlaczego stracisz passę Snapchata?

Najbardziej oczywistym powodem, dla którego przegapiłeś serię Snapchat, jest to, że Ty lub Twój znajomy nie wysłaliście do siebie Snapchata w ciągu ostatnich 24 godzin. Oczywiście nie obwiniaj od razu przyjaciela. Może problem leży gdzie indziej.

Załóżmy, że wysyłasz przystawkę do znajomego i wymyślasz program. Ale nie zdając sobie z tego sprawy, twoje połączenie internetowe jest słabe, a snap nie zostanie wysłany. Co się stanie? Smuga jest w niebezpieczeństwie!

W takich przypadkach musisz upewnić się, że Twój snap został w pełni wysłany. Jeśli nie, spróbuj przełączyć internetowe źródło danych telefonu z sieci komórkowej na Wi-Fi lub odwrotnie. Zawsze pamiętaj o rozpoczęciu passy, ​​jeśli masz stały dostęp do internetu. Inaczej szybko ją stracisz.

Jeśli masz utracona passa na Snapchacie, nie ma się czym martwić, ponieważ czasami problem dotyczy oprogramowania Snapchata. Błędy w aplikacji mogą spowodować, że Snapchat Streak zniknie, nawet jeśli go zaktualizujesz. Czasami więc bez powodu Streak znika.

Oczywiście, jeśli utkniesz w takiej sytuacji, możesz odwrócić passę w określony sposób. Ale jak?

Jak odzyskać passę na Snapchacie?

Snapchat ma główny serwer i centralną bazę danych. Jeśli problem dotyczy ich centralnego systemu sterowania, zwrócą Twoją serię. Ale jak poprosić o przywrócenie serii?

Snapchat Streak stracił system odwoławczy

System składania wniosków o serię jest dostępny tylko kilka razy, więc nie możesz poprosić o to, kiedy chcesz. Jeśli wyślesz powtarzające się prośby, nie odpowie ci. Spróbuj więc wysłać Streak, aby przywrócić odwołanie, gdy masz pewność, że wystąpił problem ze Snapchatem.

🔥 Zalecana:  Instacart vs DoorDash (2023) – która aplikacja płaci kierowcom więcej?

Ta metoda działa tylko dla jednej grupy odbiorców, więc jeśli byłeś na kilku seriach jednocześnie i masz ten problem, lepiej przywrócić tylko jedną serię. W przeciwnym razie Twoja prośba nie zostanie udzielona.

Jak rozwiązać problem utraconych roszczeń dotyczących serii Snapchat

Iść do Wsparcie Snapchata aby przywrócić Streaka. W tej sekcji zobaczysz domyślne problemy, z którymi boryka się większość ludzi. Kliknij Mój Snapstreak zniknął. Pojawi się formularz kontaktowy z prośbą o podanie informacji o serii. Żądane informacje obejmują nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu i urządzenie. Następnie musisz wyjaśnić szczegóły Streak.

Napisz jak najwięcej o Streaku. Musisz nawet znać szczegóły dotyczące czasu rozpoczęcia serii Snapchat i liczby dni, które pozostały do ​​końca serii. Jeśli nie pamiętasz, poproś znajomego o jak najdokładniejsze przesłanie prośby.

Jeśli znasz datę rozpoczęcia Streak, to bardzo pomoże. Możesz jednak zgłosić, że stało się tak po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji.

Jeśli emoji klepsydry pojawi się przed zniknięciem Smugi, nie ma dla niej odwrotu. Ponownie oznaczałoby to, że musisz wydać na te procesy.

Otrzymasz odpowiedź w ciągu jednego do trzech dni od złożenia wniosku. Oczywiście, jeśli jest problem ze Streak. W przeciwnym razie system wsparcia Snapchata prawdopodobnie nic nie wyśle.

Snap ponownie, gdy przegrasz Snapchat Seria przegranych

Jeśli z systemu wsparcia nie zostanie wysłana żadna wiadomość, oznacza to, że Twoja prośba była błędna lub przegapiłeś Pasmo z powodu zapomnienia. Nie ma znaczenia, czy masz Smugę przez tysiąc dni lub dłużej. Jeśli opóźnisz wysłanie Snapa, zgodnie z prawem, seria zniknie.

W takim przypadku najlepszą opcją jest rozpoczęcie nowego strumienia i próba wysłania Snapa na poważnie w tym strumieniu, w przeciwieństwie do ostatniego razu.

Wniosek

Spróbuj aktywować serię w jak najlepszych warunkach, biorąc pod uwagę, że zawsze możesz być online na Snapchacie w ciągu najbliższych kilku dni. Więc jest mniej prawdopodobne, że napotkasz problem z utraconą serią Snapchata. Jeśli zgubiłeś go z nieznanych przyczyn, najlepiej poprosić o jego przywrócenie za pośrednictwem systemu wsparcia SnapChat.