Utracono passę na Snapchacie? Jak odzyskać passę 2023 (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Utracono passę na Snapchacie? Jak odzyskać passę 2023 (rozwiązany)

Ma twoje Snapchat Streak nagle zniknął nawet gdy próbujesz zbudować go ze swoimi przyjaciółmi? Cóż, różne rzeczy się zdarzają, a my wiemy, jak odzyskać utraconego Snapstreaka.

Snapchat zwykle wyświetla powiadomienie emoji w kształcie klepsydry, gdy masz zamiar stracić passę, ale co, jeśli go nie dostaniesz i po prostu całkowicie zniknie?

Jest tylko jeden sposób na odzyskanie passy Snapchata, jeśli ją zgubiłeś. Ale musisz to zrobić, gdy tylko zauważysz, że jest to przed upływem 24 godzin.

W tym artykule dowiesz się jak odzyskać utraconą passę Snapchata. Będziesz mógł skontaktować się ze Snapchatem, aby wyjaśnić im problem.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skontaktować się z pomocą techniczną Snapchata

Co warto wiedzieć o serii Snapchat

Zanim dowiesz się, jak odzyskać passę Snap i wznowić wysyłanie i odbieranie snapów dla serii.

Musisz wiedzieć kilka rzeczy, które pomogą ci lepiej zrozumieć, dlaczego mogłeś stracić passę na Snapchacie.

Snapstreak jest dostępny i będzie nadal istniał dla Ciebie i Twoich znajomych, jeśli zawsze wyślecie do siebie snapa w ciągu 24 godzin.

Nie powinno to trwać dłużej niż 24 godziny, w przeciwnym razie stracisz Snapstreak w przyszłości. Należy również pamiętać, że Czat nie przyczynia się do dobrej passy Snapchata.

Wysyłanie Snapów z sekcji Wspomnień również nie wlicza się do Snapstreak.

Jeśli straciłeś Snapstreak podczas wysyłania i odbierania snapów ze znajomymi w ciągu 24 godzin, będziesz mógł go odzyskać. Jeśli nie, nic nie możesz z tym zrobić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrobić profil publiczny na Snapchacie

Jak odzyskać passę na Snapchacie

Jeśli chcesz odzyskać utraconą passę na Snapchacie, musisz skontaktować się z pomocą techniczną Snapchata. Dotyczy to tylko osób, które mają problem w ciągu 24 godzin.

🔥 Zalecana:  Jak podłączyć dysk flash do telefonu z systemem Android

To jedyny sposób, w jaki możesz to zrobić, a jeśli Twój naturalny Snapstreak po prostu zniknie po 24-godzinnym oknie, wsparcie Snapchata nie będzie w stanie ci pomóc.

Otwórz Snapchata > Stuknij swoje Bitmoji w lewym górnym rogu > Stuknij Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół do Pomoc techniczna > Stuknij Potrzebuję pomocy > Skontaktuj się z nami > Wybierz Zgubiłem Snapstreak > Wypełnij formularz i wyślij go.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz aplikację Snapchat na swoim telefonie komórkowym. Następnie dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu ekranu.

Krok 2: Stuknij Ustawienia

Na stronie profilu stuknij w Ustawienia [gear icon] w prawym górnym rogu i przewiń w dół do Sekcji wsparcia, a następnie stuknij w Potrzebuję pomocy.

Krok 3: Stuknij Skontaktuj się z nami

Po dotknięciu opcji Potrzebuję pomocy w ustawieniach Snapchata zostaniesz przeniesiony na nową stronę, dotknij przycisku Skontaktuj się z nami.

Następnie na stronie musisz wybrać Zgubiłem Snapstreak. Stuknij w kółko, aby rozwiązać problem.

Krok 4: Wypełnij formularz

Po wybraniu powodu, dla którego chcesz skontaktować się z pomocą techniczną Snapchata, zobaczysz formularz do wypełnienia.

Zostaniesz zapytany o Twoją nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, urządzenie, nazwę użytkownika znajomego i inne informacje, których mogą potrzebować do sprawdzenia problemu.

Zostaniesz zapytany, czy widzisz ikonę klepsydry⌛️. Jeśli go widziałeś, możliwe, że Twoja seria Snapstreak się skończyła. Jeśli tego nie zrobiłeś, mogą być w stanie ci pomóc. Więc odpowiedz „Nie”.

Upewnij się powiedz swojemu przyjacielowi, żeby się zgłosił to samo, abyś miał większą szansę na odzyskanie Snapstreak. Po wypełnieniu formularza dotknij przycisku Wyślij.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zmienić Cameo Selfie na Snapchacie

Wniosek

Nawet jeśli osiągnąłeś prawie 1000 dni passy i nie wysłałeś snapa lub twój znajomy zapomniał, nigdy nie będziesz w stanie odzyskać Snapstreak.

🔥 Zalecana:  Jak włączyć laptopa bez przycisku zasilania [Toshiba, Dell, Acer, HP, Lenovo, Asus, MacBook]

Nie ma szans, że będziesz w stanie przywrócić passę, gdy minie naturalnie, nie możesz nawet skorzystać ze wsparcia.

Jedynym warunkiem odzyskania utraconej serii Snapstreak jest zniknięcie tej serii w ciągu 24 godzin.

Będziesz mógł skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Snapchata, wypełniając formularz, a następnie rozważą, czy passa powinna zostać przywrócona.

A robiąc to, upewnij się, że twój przyjaciel lub znajomi zgłoszą to samo, co ty, i odpowiedz „Nie” na to — Czy widziałeś ikonę ⌛️?

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „inni użytkownicy Snapchata” na Snapchacie?

Często Zadawane Pytania

Dlaczego Snapchat nie chce mi pomóc odzyskać Snapstreak?

Snapchat nie pomaga Ci odzyskać Snapstreak, ponieważ nie wysłałeś ani nie otrzymałeś żadnych snapów od znajomych w ciągu 24 godzin. Gdy tak się stanie, nie będziesz w stanie uzyskać pomocy, nawet jeśli skontaktujesz się z pomocą techniczną Snapchata.

Czy można odzyskać utraconą passę na Snapchacie?

Tak, utraconą passę można odzyskać na Snapchacie, jeśli wiesz, że wysyłałeś i odbierałeś snapy w ciągu 24 godzin. Jeśli straciłeś passę, ponieważ nie wysłałeś snapa przed 24-godzinnym oknem zamknięcia, nie będziesz mógł go odzyskać.

Dlaczego moja passa na Snapchacie zniknęła?

Twoja seria Snapstreak zniknęła, ponieważ nie wysłałeś snapa do swojego znajomego lub Twój znajomy go przegapił. Kiedy to się stanie, twoja passa zniknie. Ale wolałbym, żebyś nic nie zrobił i nie ma klepsydry ⏳, to może być błąd.

Czy Snapchat ostrzega Cię, zanim stracisz passę?

Snapchat niekoniecznie cię ostrzega, to raczej informacja, że ​​twoja dobra passa się skończy, jeśli jej nie wyślesz, pokazując emoji klepsydry ⏳ obok ich imienia.

Skąd wiesz, kiedy passa Snapchata się skończy?

Jeśli zobaczysz emoji klepsydry ⏳ na imieniu znajomego, będziesz wiedział, że dobra passa na Snapchacie chce się skończyć. Możesz to szybko zatrzymać, wysyłając przystawkę do tej osoby.

🔥 Zalecana:  Dlaczego model handlu subskrypcyjnego rośnie

Czy smugi pozostają, jeśli pęknie tylko jedna osoba?

Nie, passa nie trwa, jeśli tylko jedna osoba wysyła snapy. Abyście mieli dobrą passę, oboje musicie wysyłać snapy co najmniej raz na 24 godziny. Jeśli nie, nie będzie Snapstreak.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie