Usuwanie konta telegramu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Usuwanie konta telegramu

Bezpieczeństwo to kluczowy kod w Telegramie jako jednej z najważniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości, więc jest to popularna aplikacja. Jednak czasami użytkownicy mają ochotę usunąć swoje konto Telegram. Dlatego dołącz do nas następujący artykuł:

Krok pierwszy: usunięcie konta Telegram, musisz zalogować się na stronie Telegram

Usuwanie konta Telegram nie jest dostępne za pośrednictwem telefonu komórkowego i należy to zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Telegram.

W zielonej sekcji musisz podać swój numer telefonu komórkowego.

Pamiętaj, aby wprowadzić swój numer telefonu komórkowego tak, jak pokazano w zielonym polu powyżej, bez zera. Następnie kliknij przycisk Dalej.

Krok drugi: Uzyskaj hasło do konta i wklej je na stronie Telegram

W tym momencie wiadomość zawierająca kod usunięcia konta Telegram zostanie wysłana do Ciebie na Telegramie.

Upewnij się, że wpisujesz ten kod dokładnie na stronie Telegrama, tak jak został do Ciebie wysłany (z wielkimi i małymi literami). Możesz to skopiować bez problemu.

Teraz wprowadź to hasło w sekcji kodu potwierdzającego na stronie i kliknij zaloguj się.

Krok trzeci: dlaczego miałbyś zostawić Telegram w spokoju?

W tym momencie Telegram zapyta Cię, dlaczego chcesz usunąć swoje konto.

Oczywiście nie masz obowiązku odpowiadać na to pytanie. Na koniec, po ukończeniu tej sekcji, kliknij słowo „gotowe”, aby przejść do następnego kroku.

A teraz w ten sposób Telegram ostatecznie zostawi cię z zieloną wiadomością tuż poniżej, ale będzie to wymagało szybkiego powrotu do Telegramu i nie pozostawiania zbyt wiele Telegramu.

Spowoduje to usunięcie Twojego konta Telegram, usunięcie zdjęcia kontaktu dla kontaktów i zmianę imienia i nazwiska na usunięte konto.

Kilka dodatkowych wskazówek dotyczących dezaktywacji konta Telegram

Jeśli usuniesz swoje konto Telegram więcej niż trzy razy w krótkim czasie, na przykład kilka dni, Twój numer zostanie zatrzymany i nie będziesz mógł zarejestrować się w Telegramie przez maksymalnie trzy tygodnie.

🔥 Zalecana:  Jakiej klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, przełączników i zestawu słuchawkowego używa teraz Mongraal

Jeśli Telegram nieumyślnie wyśle ​​wiadomość o usunięciu konta, zignoruj ​​ją; ktoś może błędnie wprowadzić Twój numer telefonu komórkowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach Telegrama, takich jak Blokada telegramu i raport, przeczytaj nasze artykuły.