Usuń konto TikTok – jak trwale usunąć w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Usuń konto TikTok – jak trwale usunąć w 2023 r

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Usuń TikToka:

Dlaczego TikTok jest jedną z najszybciej rozwijających się i najbardziej znanych platform mediów społecznościowych? TikTok został uruchomiony przez chińską firmę o nazwie „Douyin”. TikTok zyskał popularność, ponieważ zapewnia niewiarygodnie szybkie funkcje edycji i nagrywania. Dzięki temu twórcom treści łatwiej jest nagrywać, szybko edytować, a następnie publikować swoje filmy na TikTok. W ten sposób mogą stać się wirusowe w bardzo krótkim czasie.

Pomimo milionów zadowolonych użytkowników Tiktok ma pewne problemy z prywatnością. TikTok może ukraść Twoje dane osobowe, takie jak lokalizacja, adres internetowy, dane kontaktowe itp. Nawet prezydent Donald Trump zakazał Tik Tok w USA na krótki czas ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem narodowym.

Jak usunąć konto TikTok w 2023 roku:

Niezależnie od tego, czy chodzi o prywatność, zbytnie uzależnienie od tej aplikacji, czy też z innego powodu, dla którego zdecydujesz się usunąć swoje konto Tiktok. Jak więc możesz usunąć swoje konto Tiktok, kiedy już zdecydowałeś? Na szczęście TikTok pozwala usunąć konto Tiktok w kilku prostych krokach. Zaleca się wykonanie kopii zapasowej starych danych, takich jak ulubione filmy, przed trwałym usunięciem konta TikTok.

Podobnie jak inne aplikacje społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram i Twitter, TikTok umożliwia również odzyskanie konta. Po dezaktywacji Konta możesz je ponownie aktywować w ciągu 30 dni. Ale jeśli zostawisz dezaktywowane konto na dłużej niż 30 dni, zostanie ono trwale usunięte.

 • Jak usunąć konto TikTok
 • Jak usunąć konto TikTok z telefonu komórkowego
 • Jak usunąć konto TikTok z komputera
 • Jak możesz wykonać kopię zapasową swoich danych przed usunięciem konta TikTok?

Jak usunąć swoje konto TikTok z aplikacji mobilnej:

 1. Najpierw otwórz swoje konto Tiktok na swoim telefonie komórkowym. Możesz zobaczyć menu z trzema liniami w prawym górnym rogu. Wybierz trzy linie.
 2. To trzywierszowe menu otwiera przed tobą ekran „ustawienia i prywatność”.
 3. Następnie „zarządzaj kontem” i „usuń konto”.
 4. Teraz przed tobą pojawi się ekran, na którym zapytałeś, dlaczego chcesz opuścić tę aplikację. Możesz pominąć to pytanie, jeśli nie chcesz odpowiadać. Aplikacja pozwoli Ci przejść do prawego górnego rogu.
 5. Na tym etapie, po kliknięciu pomiń lub w inny sposób, pojawi się ekran, na którym poproszą o pobranie wszystkich danych przed usunięciem konta.
 6. Jeśli nie chcesz tworzyć kopii zapasowej danych, kliknij „kontynuuj usuwanie”.
 7. Następnie TikTok pokazuje ekran, który masz teraz 30 dni, jeśli chcesz ponownie aktywować swoje konto, a jeśli ponownie aktywujesz je po 30 dniach, stracisz wszystkie swoje dane, takie jak filmy, zdjęcia lub cokolwiek innego.
 8. Teraz zobaczysz opcję „kontynuuj”.
 9. W następnym kroku wybierz „Kontynuuj”, aby zweryfikować swoje konto TikTok. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem TikTok, TikTok wyśle ​​kod do wprowadzenia. Jeśli nie, zostaniesz poproszony o zalogowanie się za pomocą usługi, z której korzystałeś przy zakładaniu Konta (np. Apple, Google itp.).
 10. Po zweryfikowaniu konta kliknij „Usuń konto”. Aby potwierdzić swoją decyzję, ponownie dotknij „Usuń swoje konto”. Odświeżenie aplikacji spowoduje powrót do strony logowania.
🔥 Zalecana:  4 powody, dla których Twój Snapchat nie działa

Jak usunąć konto TikTok z przeglądarki internetowej:

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć konto TikTok z przeglądarki internetowej.

 1. W przeglądarce internetowej przejdź do TikTok.com i zaloguj się na swoje konto.
 2. Stuknij swój profil i stuknij „ustawienie”.
 3. Stuknij „usuń” w menu Kontrola konta.
 4. Na następnej stronie kliknij „Kontynuuj”.
 5. Otrzymasz kod weryfikacyjny SMS-em, jeśli Twój numer telefonu jest powiązany z kontem TikTok, który musisz wprowadzić na stronie Wprowadź 6-cyfrowy kod.
 6. Stuknij „usuń konto” po wprowadzeniu kodu.
 7. Stuknij ponownie „usuń”, aby potwierdzić hasło.

Jak mogę ponownie aktywować dezaktywowane konto TikTok?

Co się stanie, jeśli postanowię nie usuwać konta Tiktok i zechcę je odzyskać? Możesz odzyskać swoje konto TikTok ponownie w ciągu 30 dni.

 1. Przejdź do aplikacji TikTok na telefonie komórkowym i wybierz menu profilu.
 2. Możesz zobaczyć opcję „Konto” na środku górnej części strony.
 3. Dostęp do Konta, które chcesz ponownie aktywować, można uzyskać, wybierając opcję Dodaj konto i logując się zgodnie z instrukcjami na stronie.
 4. Po zalogowaniu możesz „Reaktywować swoje konto”. Teraz dotknij „reaktywuj”.
 5. Twoja przeglądarka przeniesie Cię do „Witamy z powrotem. Twoje konto nie jest od razu w pełni włączone”. strona. Od czasu do czasu możesz ponownie zobaczyć stronę Reaktywuj; po prostu kliknij Reaktywuj.
 6. W krótkim czasie uzyskasz dostęp do swojego konta TikTok.

Jak wykonać kopię zapasową danych z TikTok:

 1. Otwórz TikTok na swoim telefonie komórkowym. Następnie przejdź do swojego profilu.
 2. Kliknij „ustawienia i prywatność”, a następnie kliknij „prywatność”.
 3. Teraz dotknij „Pobierz swoje dane”.
 4. Jeśli chcesz, aby dane testowe były czytelne dla człowieka, kliknij „TXT”. Ale jeśli chcesz, aby Twój plik był w javascript (łatwo zrozumiały dla oprogramowania komputerowego), powinieneś kliknąć „JSON”.
 5. Sekcja „Pobierz swoje dane” w zakładce Pobierz dane wyświetli Twój plik po jego utworzeniu.
 6. Przed tobą pojawi się ekran, na którym TikTok radzi ci zachować swoje konto, ponieważ utworzenie kopii zapasowej wszystkich danych zajmie kilka dni.

Dostarczony plik zawiera wszystkie Twoje dane, takie jak informacje o Twoim profilu, ustawienia i historia komentarzy, z wyjątkiem Twoich filmów. Ale musisz także ręcznie pobrać swoje filmy, jeśli chcesz je zachować. Aby pobrać swoje filmy, po prostu postępuj zgodnie z tymi procedurami;

 1. Przejdź do swojego profilu i dotknij wideo, które chcesz pobrać.
 2. Teraz kliknij „zapisz wideo”.

Dlaczego nie mogę usunąć mojego konta TikTok?

Czy kiedykolwiek utknąłeś ze swoim kontem TikTok i nie możesz go usunąć? Nie martw się. Czasami dzieje się tak z wielu powodów. Ale nadal możesz usunąć swoje konto TikTok na zawsze. Mogą to być dwa powody, które powodują przeszkody w usunięciu konta TikTok;

Jednym z głównych powodów, dla których opierasz się usunięciu konta TikTok, jest niewielka ilość informacji o koncie. Oznacza to, że pomijasz swoje dane kontaktowe podczas usuwania konta TikTok. Pamiętaj, aby podać wszystkie dane kontaktowe, takie jak adres e-mail i numer telefonu.

Aplikacja często może mieć awarię, którą można rozwiązać, po prostu uruchamiając ją ponownie.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać w Internecie dla początkujących — ponad 10 łatwych pomysłów!

Rozważ alternatywy, zanim opuścisz TikTok na zawsze:

Powodów, dla których ktoś zdecyduje się opuścić TikTok, będzie wiele. Ale zanim skoczysz bezpośrednio, zawsze szukaj alternatyw;

1. Spędzanie zbyt dużej ilości czasu na Tiktoku

Załóżmy, że zdajesz sobie sprawę, że spędzisz zbyt dużo czasu korzystając z aplikacji TikTok. Następnie możesz ograniczyć czas oglądania Tik Tok. Czas powinien wynosić od 40 do 120 minut i maksymalnie tyle. Na szczęście TikTok pozwala ustawić timer i ustawić kod. Aplikacja zamknie się po upływie limitu czasu i poprosi o wprowadzenie kodu. W ten sposób przestajesz spędzać więcej czasu na TikTok.

2. Jeśli obawiasz się o prywatność:

Możesz zmienić preferencje dotyczące prywatności, aby ograniczyć dostęp użytkowników do:

 1. Wspomnij i oznacz Cię, a także kto może zobaczyć Twoje sugestie
 2. Uważaj na swoich następców
 3. Obejrzyj filmy, które Ci się podobały
 4. Pobieraj, publikuj, komentuj i wykorzystuj swoje treści do współpracy.

To od Ciebie zależy, czy zaakceptujesz czy anulujesz czyjeś zaproszenie do grona znajomych. Tiktok umożliwia również zachowanie prywatności profilu.

3. Możesz uniknąć nękania:

Tiktok umożliwia blokowanie lub zgłaszanie użytkownika, który próbuje Cię nękać. Jeśli zablokujesz kogoś w TikTok, użytkownik nie będzie mógł Cię znaleźć w wyszukiwaniu. Natomiast jeśli kogoś zgłosisz, użytkownik zostanie zbanowany za naruszenie wytycznych społeczności.

Jeśli chcesz kogoś zablokować lub zgłosić, wykonaj poniższe czynności;

 1. Najpierw kliknij trzy kropki.
 2. Teraz dotknij „zgłoś” i „zablokuj”.

4. Jeśli Twoje konto TikTok nie zarabia:

Dlaczego nie możesz zarabiać zamiast mieć kilka obserwujących i miliony wyświetleń?? Jednym z powodów może być to, że musisz zapewnić im łatwy sposób na zakup Twoich produktów. Możesz sprawić, że proces zakupu będzie tak trudny, że żaden klient nie będzie mógł go kupić.

Aby przestać tracić potencjalnych klientów, postępuj zgodnie z tymi zaleceniami:

 • Zapewniając łatwy sposób na uzyskanie pożądanego produktu:

Najpierw nakręć odpowiedni film o produkcie, który chcesz sprzedać. Następnie powiedz klientom w prosty sposób, gdzie mogą kupić ten produkt. Podaj link do produktu w swoim opisie. Jeszcze jedną rzeczą, aby to uprościć, jest podanie linku do tego produktu w swoim bio.

 • Spraw, aby zamówienia i płatności były proste.

W tym celu wymagane jest mikro lądowanie. Publikuj tam linki do swoich katalogów. Po znalezieniu użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do dowolnych towarów wyświetlanych w Twoim filmie. Twoje sieci społecznościowe i aplikacje do przesyłania wiadomości powinny mieć teraz opcje składania zamówień i płacenia rachunków. Użytkownicy mogą wtedy zdecydować, która metoda płatności jest najbardziej praktyczna. Pamiętaj, aby podać link do lądowania w swoim bio.

Często Zadawane Pytania:

Jak trwale usunąć swoje konto TikTok?

Odpowiedź: Wykonaj następujące kroki, aby usunąć swoje konto TikTok;

 1. W prawym dolnym rogu wybierz Konto.
 2. W prawym górnym rogu kliknij znak 3 linii.
 3. Kliknij Ustawienia i prywatność.
 4. Kliknij Usuń konto w sekcji Zarządzaj kontem.
 5. Aby usunąć swoje Konto, przejdź do instrukcji w aplikacji.

Jak długo trwa usuwanie konta na TikTok?

Odpowiedź: Świetna wiadomość, jeśli masz smutek kasatora! TikTok technicznie dezaktywuje Twoje konto tylko na 30 dni, zanim całkowicie je usunie. Z tego powodu możesz ożywić swoje Konto, gdy wszystko jest jeszcze na swoim miejscu, o ile mieścisz się w tym przedziale czasowym. Jednak po 30 dniach utracisz swoje Konto i wszystkie jego dane.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć ludzi na OnlyFans [Do It This Way]

Czy możesz tymczasowo usunąć swoje konto TikTok?

Odpowiedź: Twoje konto na TikTok nie może zostać tymczasowo usunięte. Chociaż masz 30 dni od daty usunięcia na przywrócenie Konta, nie jest to zalecane.

Zamiast tego rozważ ustawienie swojego konta jako prywatnego. Dzięki temu ograniczeniu widoczności masz większą kontrolę nad tym, kto widzi i udostępnia Twoje filmy i wiadomości. Ponieważ masz większą kontrolę nad tym, kiedy go włączyć lub wyłączyć, jest to lepsze rozwiązanie tymczasowe.

Co się stanie, gdy konto TikTok zostanie usunięte?

Odpowiedź: Twoje konto TikTok jest niewidoczne przez 30 dni po usunięciu. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną i poprosić o dostęp do konta. Twoje Konto jest trwale usuwane po 30 dniach.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że żadne dane ani wiadomości przesyłane z Twojego zamkniętego Konta na inne konta nie zostaną usunięte. Przed podjęciem decyzji o całkowitym usunięciu Konta zwróć szczególną uwagę na ustawienia prywatności na swoim Koncie.

Czy po usunięciu konta nadal mogę uzyskać dostęp do moich danych TikTok?

Odpowiedź: Jeśli zapisałeś swoje dane TikTok, nadal możesz uzyskać do nich dostęp po dezaktywacji konta. Jeśli jednak trzydzieści dni od usunięcia Konta jeszcze nie minęło, a Ty nie wykonałeś kopii zapasowej danych, nie zwróciłeś ich i nie zalogowałeś się, Twoje dane zostaną odzyskane po ponownej aktywacji Konta. Będziesz mieć dostęp do danych TikTok ponownie tylko wtedy, gdy minie 30 dni i je pobierzesz.

Wniosek

Mając miliony aktywnych użytkowników, TikTok zyskiwał popularność z dnia na dzień. Ludzie lubią Tik, niezależnie od tego, czy są twórcami treści, czy po prostu użytkownikami. Korzystanie z TikToka ma pewne wady. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie usuwają swoje konta TikTok. W tym poście wspomnieliśmy, jak usunąć konto TikTok.

Tymczasem radzimy wykonać kopię zapasową danych przed usunięciem konta TikTok. Ten przewodnik zawiera również wszystkie kroki tworzenia kopii zapasowej danych TikTok. Mam nadzieję, że ten przewodnik okaże się przydatny.