Upuść recenzję aplikacji: czy jest bezpieczna i warta swojej ceny?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Upuść recenzję aplikacji: czy jest bezpieczna i warta swojej ceny?

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Każdy wydaje pieniądze na wiele artykułów pierwszej potrzeby w życiu, nie myśląc, że kiedykolwiek jeszcze je zobaczy. Ale co, jeśli powiem ci, że istnieje sposób, abyś mógł odzyskać część tych pieniędzy z powrotem w swoje ręce?

Na szczęście istnieje legalny sposób, który pomoże Ci odzyskać gotówkę z zakupów. Ta recenzja aplikacji Drop zawiera wszystkie szczegóły, które musisz znać, aby odłożyć część wydanych pieniędzy z powrotem do kieszeni.

Jako konsument jesteś przywiązany do cen, jakie firmy naliczają za produkty, które chcesz lub potrzebujesz. Nie ma targowania się; albo płacisz cenę, albo idziesz bez. Jednak nie musisz się poddawać i po prostu to zaakceptować. Odzyskaj część swoich pieniędzy za pomocą aplikacji Drop.

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z aplikacją Drop, ta recenzja jest dla Ciebie. Aplikacja Drop ma wiele funkcji i korzyści, które pomogą Ci osiągnąć cel, jakim jest prowadzenie zdrowego finansowo życia.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Upuść podsumowanie przeglądu aplikacji i krótkie fakty

Aplikacja Drop ma być platformą, która pomaga konsumentom zatrzymać więcej ciężko zarobionych pieniędzy. Jest wygodny w użyciu i łatwy w konfiguracji. Jest dostępny do użytku w popularnych sklepach i markach.

Nie oczekuje się dokonywania tylko dużych zakupów w celu zakwalifikowania się do nagród. Małe zakupy, takie jak opłaty w kawiarniach, również kwalifikują się do nagród.

Powiązany: Przegląd nagród DollarSprout

Porzuć zalety aplikacji

 • Pieniądze z powrotem w kieszeni
 • Dostępne w dziesiątkach sklepów i marek
 • Świetna odpowiedź obsługi klienta
 • Łatwość wypłaty zarobków
 • Kilka opcji nagród do wyboru

Porzuć wady aplikacji

 • Niektóre opóźnienia, gdy punkty są dostępne do wykorzystania
 • Dostępne tylko dla osób w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, które mają co najmniej 18 lat
 • Limit, ile możesz zarobić co tydzień (5000 punktów, równowartość 5 USD)
🔥 Zalecana:  Nagroda ECCV 2020 za najlepszy artykuł

Usuń ocenę Trustpilot aplikacji

Aplikacja Drop ma obecnie ocenę 4,0 z 5 gwiazdek na portalu Trustpilot. Trustpilot to internetowa platforma recenzji, w której klienci mogą pisać o swoich doświadczeniach z firmami. Jest to zaufana strona z wiarygodnymi recenzjami, dająca klientom przestrzeń do przekazywania rzeczywistych opinii, z których firmy mogą się uczyć.

Użytkownicy zgłaszają, że są zadowoleni z obsługi klienta w Drop i uwielbiają możliwość odzyskania pieniędzy. Niektóre skargi użytkowników obejmują zdenerwowanie, że niektóre sklepy nie są już dostępne do robienia zakupów w Drop, punkty oczekujące przez długi czas, zanim będzie można je spieniężyć, oraz podwyższone progi wypłat.

Co to jest aplikacja Drop i jak działa?

Aplikacja Drop to aplikacja cashback, która pomaga klientom oszczędzać pieniądze. Gdy dokonujesz zakupu w ulubionym sklepie, Drop nagradza Cię punktami za Twoje wydatki, współpracując z Tobą, aby pomóc Ci odzyskać część wydanych pieniędzy z powrotem na konto.

Po wydaniu określonej kwoty pieniędzy w sklepach lub firmach, z którymi Drop współpracuje, otrzymujesz punkty za zakupy. Zbierz wystarczającą liczbę punktów, aby wymienić je na ulubione nagrody. Możesz zacząć korzystać z aplikacji Drop, wykonując zaledwie kilka szybkich kroków.

1. Załóż Konto

Drop jest dostępny do użytku na urządzeniach Apple i Android. Aby rozpocząć korzystanie z konta, przejdź do witryny aplikacji Drop i wprowadź swój numer telefonu, a następnie kliknij „Get Drop”. Stamtąd zostaniesz poproszony o poczekanie na wiadomość tekstową od Drop w celu potwierdzenia numeru telefonu.

2. Potwierdź swoje konto

Kliknij wiadomość tekstową i skorzystaj z łącza, aby pobrać aplikację Drop na swój telefon. Po zakończeniu pobierania musisz kliknąć „Otwórz”, aby kontynuować konfigurowanie konta Drop. Zostaniesz poproszony o utworzenie konta przy użyciu adresu e-mail lub konta na Facebooku.

3. Uzupełnij swój profil

Następnym krokiem jest faktyczne uzupełnienie swojego profilu. Będziesz chciał się upewnić, że to zrobisz, ponieważ po zakończeniu jest oferta 400 punktów. To zasadniczo darmowe pieniądze, więc upewnij się, że to robisz.

4. Zgoda na udostępnienie Twoich danych

Nie ma możliwości ominięcia tej sekcji, ale po jej ukończeniu zostaniesz automatycznie nagrodzony dodatkowymi 600 punktami. Kliknij opcję „Dowiedz się więcej”, aby zrozumieć, na co wyrażasz zgodę, zanim przejdziesz dalej. Aplikacja Drop musi być w stanie śledzić Twoje wydatki debetowe lub kredytowe, aby nagradzać Cię punktami.

Powiązany: Recenzja panelu komputerowego i mobilnego firmy Nielsen

5. Połącz swoją kartę

Zdobądź 2000 dodatkowych darmowych punktów, łącząc kartę z aplikacją. Wykonując ten krok, odblokujesz również funkcje premium w aplikacji. Zacznij od wyszukania swojego banku. Następnie zostaniesz poproszony o połączenie konta za pomocą Plaid, firmy świadczącej usługi finansowe, która w wygodny sposób łączy firmy z bankami.

🔥 Zalecana:  Jaki jest związek między Modelem Świata, Kotem Schrödingera… – W kierunku AI

6. Wyszukaj sklepy w aplikacji

Teraz, gdy masz odblokowane funkcje premium i konto jest skonfigurowane, możesz przeszukiwać aplikację Drop pod kątem wszystkich aktualnych partnerstw z najlepszymi firmami. Zobacz, jak możesz odzyskać pieniądze za codzienne zakupy, a nawet odzyskać pieniądze za takie rzeczy, jak rezerwacje podróży. Twoje konto zostanie zasilone punktami po zakończeniu zakupów.

7. Zarabiaj

Po zebraniu wystarczającej liczby punktów możesz przeszukać sekcję nagród i wybrać nagrodę, którą chcesz. Możesz znaleźć karty podarunkowe do kilku ulubionych sklepów i marek, które możesz kupić za zdobyte punkty.

Powiązany: Witryny, które płacą za rejestrację

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Usuń alternatywy aplikacji

Rakuten to platforma, która oddaje członkom w sposób podobny do Drop. Jego funkcje są porównywalne do Drop in, ponieważ łączysz kartę, używasz tej karty do robienia zakupów i otrzymujesz nagrodę w postaci zwrotu gotówki. Rakuten ma ocenę 4,2/5 na Trustpilot, co pokazuje, że jest to zaufana aplikacja o dobrej reputacji.

Powiązany: Ibotta kontra Rakuten

Porzuć hackowanie aplikacji

Nie ma żadnych oficjalnych hacków do aplikacji Drop. Możesz jednak podwoić punkty i nagrody, łącząc swoje karty kredytowe z aplikacją Drop.

Zasadniczo, jeśli masz kartę kredytową, która zapewnia nagrody za używanie jej do robienia zakupów, możesz również zdobywać punkty za pomocą aplikacji Drop za ten sam zakup. Zwiększa to Twoje nagrody i oszczędności z jednego zakupu.

używam tego Pościg kartę kredytową, aby zdobywać punkty na bezpłatne pobyty w hotelach. Karta ma roczną opłatę, ale oferuje również jedną bezpłatną noc w roku (oprócz nocy, które zarabiasz, robiąc zakupy). Roczna opłata kosztuje mniej niż to, co zapłaciłbyś za pobyt w hotelu, więc dla mojej rodziny jest to całkowicie tego warte.

Upuść pytania i odpowiedzi dotyczące aplikacji

Dowiedz się, czy aplikacja Drop jest dla Ciebie odpowiednia, dowiadując się o niej jeszcze więcej, zadając często zadawane pytania przez innych użytkowników.

Ile kosztuje aplikacja Drop?

Aplikacja Drop jest obecnie darmową aplikacją. Możesz mieć dostęp do wszystkich funkcji, zakładając bezpłatne konto i łącząc swoją kartę debetową lub kredytową.

Jakie sklepy są dostępne w aplikacji Drop?

Aplikacja Drop stara się współpracować z najlepszymi sklepami i firmami, od których konsumenci rzeczywiście chcą kupować produkty. Są to sklepy takie jak Target, Amazon, Walmart i inne. Możesz nawet używać Drop z restauracjami i firmami zajmującymi się rezerwacjami podróży.

🔥 Zalecana:  Najlepsze komputery do gier z chłodzeniem wodnym [5 Liquid-Cooled Options]

Pamiętaj jednak, że lista dostępnych sklepów w Drop może ulec zmianie. Pamiętaj, aby często sprawdzać, czy do aplikacji dodano więcej sklepów i firm, które mogą Ci się spodobać.

Powiązany: Recenzja kupującego Instacart

Kto jest właścicielem aplikacji Drop?

Drop został stworzony przez Derricka Funga, Darrena Funga, Camerona Dearsleya i Ankhila Guptę. Derrick jest obecnie dyrektorem generalnym.

Czy punkty dropu tracą ważność?

Zgromadzone punkty pozostają na Twoim koncie bez daty ważności, chyba że Twoje konto stanie się nieaktywne przez sześć miesięcy. Nieaktywny oznacza, że ​​nie zalogowałeś się na swoje konto. Drop zacznie odejmować punkty z Twojego konta z powodu braku aktywności.

Czym są oferty mocy w aplikacji Drop?

Oferty mocy wygasły z Dropu i zostały zastąpione „Umowami Błyskawicznymi”. Oferty Flash obejmują więcej sposobów zdobywania punktów i zasadniczo zarabiania więcej pieniędzy. Są to dodatkowe bonusy, które musisz aktywować na połączonej karcie. Możesz zdobyć 1000 punktów za jeden zakup za pomocą Flash Deals.

Powiązany: Jak zarabiać na odpowiadaniu na pytania

Upuść recenzję aplikacji: czy to bezpieczne?

Na podstawie tej recenzji aplikacji Drop doszedłem do wniosku, że Drop jest bezpieczną i legalną aplikacją. Działa zgodnie z obietnicą, ma wysoką ocenę wśród użytkowników na Trustpilot i istnieje już od kilku lat. To wciąż młoda aplikacja, ale ma wystarczająco dużo historii, aby stwierdzić, że nie jest to oszustwo.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości odzyskania pieniędzy z codziennych zakupów, Drop będzie dobrym wyborem. Zdobywanie punktów za kupowanie rzeczy, których Ty i Twoja rodzina już potrzebujecie, to łatwy sposób na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy każdego miesiąca.

Drop to legalna aplikacja do użycia. Aby określić, czy jest to odpowiednia aplikacja do użycia, musisz wypróbować ją samodzielnie. Jest bezpłatny i można go usunąć w dowolnym momencie, jeśli uznasz, że nie odpowiada potrzebom Twoim i Twojej rodziny.

Powiązany: Dopalacze aplikacji gotówkowej