Ucz się i zarabiaj: jak zarabiać w szkole na 32 najlepsze sposoby

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ucz się i zarabiaj: jak zarabiać w szkole na 32 najlepsze sposoby

Kto nie chce dodatkowych pieniędzy w szkole? Niezależnie od tego, czy chodzi o oszczędności na przyszłość, czy pieniądze na zajęcia pozalekcyjne, uczniowie mogą wykorzystać gotówkę i doświadczenie, ucząc się, jak zarabiać w szkole.

Podczas gdy nauka pozostaje najwyższym priorytetem uczniów w tym wieku, wciąż istnieje wiele możliwości zarabiania pieniędzy, które mogą robić w wolnym czasie.

Spójrzmy prawdzie w oczy: szkoła może być droga. Czesne, podręczniki, pokój i wyżywienie mogą szybko się sumować. A kiedy masz napięty budżet lub ty potrzebuje pieniędzy na opłacenie czynszu na jutroznalezienie dodatkowych pieniędzy na pokrycie tych kosztów może być trudne.

Ale nie musisz się martwić, ponieważ istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy podczas studiów. Od pracy w niepełnym wymiarze godzin po niezależne występy, istnieje wiele możliwości dla studentów takich jak Ty.

Więc jeśli chcesz trochę dodatkowej gotówki, sprawdź te 32 autentyczne sposoby zarabiania pieniędzy w szkole!

Najprostsze sposoby zarabiania pieniędzy w szkole – witryny internetowe

1. Swagbucks

Swagbucks, dobrze znana witryna z ankietami, oferuje użytkownikom pokaźną nagrodę za wykonanie łatwych zadań. Możesz używać Swagbucks do zdobywania nagród za oglądanie filmów, wypełnianie ankiet, granie w gry, czytanie e-maili itp. Za każdą pracę otrzymasz nagrodę w walucie Swagbucks.

Aby zarobić więcej Swagbucks, możesz wykonywać dodatkowe zadania. Otrzymasz również tymczasową premię rejestracyjną w wysokości 5 USD od Swagbucks podczas otwierania konta.

Przeczytaj pełną recenzję Swagbucks, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się więcej o tym, jak zmaksymalizować swoje zarobki Swagbucks oszukuje Dzisiaj.

2. Skrzynka odbiorczaDolary

Inną platformą ankietową, na której możesz łatwo zarobić pieniądze, jest InboxDollars. Możesz zarabiać pieniądze na InboxDollar, oglądając filmy, wypełniając ankiety, recenzując produkty i nie tylko.

Pracując nad licznymi projektami online, jako student możesz zarobić więcej pieniędzy.

InboxDollar da ci również premię rejestracyjną w wysokości 5 $, gdy dołączysz do usługi. Punkty InboxDollar możesz wymienić na gotówkę.

Możesz sprawdzić naszą szczegółową recenzję Inboxdollars tutaj.

3. Ankieta ćpuna

Dobra i godna zaufania platforma, na której możesz generować pieniądze, gdy student jest Survey Junkie.

Wypełniając ankiety na platformie możesz zarabiać pieniądze. Możesz zwiększyć liczbę punktów, wykonując dodatkowe zadania w Survey Junkie. Gdy suma punktów osiągnie 10 USD, można ją zamienić na gotówkę.

Dowiedz się więcej o platformie dzięki naszej pełnej recenzji Survey Junkie.

A jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoje zarobki, oto kilka hacków Survey Junkie, które możesz wypróbować.

4. Placówka opinii

Opinion Outpost przyznaje nagrody punktowe za każdą wypełnioną ankietę. Możesz wymienić swoje punkty na gotówkę lub wpisy do loterii. Ta strona internetowa i Swagbucks działają dość podobnie.

Możesz sprawdzić naszą pełną recenzję Opinion Outpost, aby uzyskać więcej informacji na temat platformy.

5. Graj w gry

Dzięki popularnemu oprogramowaniu do gier Mistplay możesz otrzymywać nagrody tylko za granie w gry wideo. Możesz korzystać z tej aplikacji i zarabiać w szkole, kiedy tylko masz wolny czas.

Możesz użyć swojego konta na Facebooku lub Gmailu, aby zalogować się do Mistplay. Po przeprowadzeniu procedury rejestracji możesz wyszukać oferowane gry i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Otrzymujesz punkty, które możesz spieniężyć w dowolnym momencie, w zależności od rodzaju gry.

Sprawdź pełną recenzję Mistplay, aby uzyskać więcej informacji.

6. Oglądaj filmy

Siedzenie w tej samej klasie, dzień po dniu, może wydawać się niekończącym się zdaniem. Ale co, jeśli istnieje sposób na zarabianie pieniędzy, gdy utkniesz w szkole?

Cóż, jest! Wiele witryn, takich jak Swagbucks, płaci za oglądanie filmów. Wszystko, czego potrzebujesz, to laptop i połączenie z Internetem, i możesz zaczynać.

7. Blogowanie

Blogowanie to fantastyczny sposób na dzielenie się swoimi uczuciami i pomysłami ze światem, a jeśli masz szczęście, możesz zarobić trochę pieniędzy.

Oczywiście potrzeba czegoś więcej niż tylko umieszczania słów na stronie, aby odnieść sukces jako bloger. Musisz przyciągnąć uwagę docelowych czytelników i sprawić, by wracali po więcej.

Oto przewodnik krok po kroku, jak założyć bloga w zaledwie 15 minut i zarabiać dodatkowe pieniądze. Polecamy Bluehost, ponieważ może to być doskonała platforma hostingowa dla początkujących.

8. Vlogowanie

W szkole możesz być vlogerem, aby zarabiać pieniądze.

Utwórz kanał YouTube i zacznij przesyłać filmy, na których opowiadasz o swoim dniu, przemyśleniach na temat bieżących wydarzeń lub o czymkolwiek innym, co przychodzi Ci do głowy. Następnie włączasz reklamy w swoich filmach i zbierasz część generowanych przychodów.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych widzów TikTok w 2023 r. (darmowe + płatne)

Z pewnością zainspiruje Cię to, ile zarabiają YouTuberzy i jak zaczniesz rozwijać swój kanał.

Sposoby zarabiania pieniędzy w szkole – występy krótkoterminowe

9. Usługa dostawy

Jeśli masz niezawodny transport, dlaczego nie zacząć dostarczać jedzenia, artykułów spożywczych lub innych rzeczy? Niektóre z popularnych aplikacji do dostarczania to DoorDash i Postmates. Zarejestruj się teraz i dostarczaj różne rzeczy od drzwi do drzwi, a nawet do szkoły.

Przeczytaj pełną recenzję DoorDash tutaj.

Możesz także przeczytać DoorDash vs. Postmates i zobaczyć, który najbardziej Ci odpowiada.

10. Niezależny pisarz

Dzisiejszy świat oferuje studentom wiele możliwości zarabiania pieniędzy jako niezależny pisarz. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany pisaniem artykułów, tworzeniem blogów, czy nawet manuskryptów, istnieje rynek dla Twoich umiejętności.

Jako niezależny pisarz możesz również utworzyć profil na platformach takich jak Fiverr, Flexjobs i Upwork.

Możesz także zarejestrować się w Freelance Writing Success i zacząć zarabiać nawet bez doświadczenia.

11. Korekta

Czy jesteś osobą, która zawsze znajduje błędy gramatyczne, kiedy coś czytasz? Jeśli masz oko do wykrywania literówek i błędów, warto rozważyć zostanie korektorem.

Jako korektor online możesz pracować z dowolnego miejsca, o ile masz przy sobie komputer i połączenie internetowe.

Bezpłatne warsztaty korektorskie – jeśli brzmi to jak coś, co lubisz odkrywać, polecam zapoznanie się z bezpłatnymi warsztatami: Dowiedz się, jak zostać korektorem i rozpocząć niezależną firmę zajmującą się korektą.

Na tych warsztatach Caitlin Pyle z Proofread Anywhere pokaże Ci, jak rozpocząć swoją dodatkową korektę. Bezpłatny kurs Caitlin obejmuje wszystkie podstawy potrzebne do rozpoczęcia pracy. Zainwestuj godzinę swojego czasu w to bezpłatne szkolenie i dowiedz się wszystkiego o zakładaniu własnej firmy zajmującej się korektą.

12. Transkrypcja

Czy jesteś dobry z gramatyki i zwracasz uwagę na szczegóły? Stanie się transkrypcjonistą online może być dla Ciebie.

Jako transkrypcjonista online możesz pracować z dowolnego miejsca, o ile masz przy sobie komputer i połączenie internetowe.

Bezpłatny minikurs – jeśli chcesz zbudować swoją podstawową wiedzę na temat transkrypcji, wypróbuj ten bezpłatny mini-kurs transkrypcji. Zainwestuj godzinę swojego czasu w to bezpłatne szkolenie i dowiedz się wszystkiego o tym, jak zarabiać na transkrypcji.

13. Weź udział w badaniach naukowych

W zależności od miejsca zamieszkania możesz uczestniczyć w płatnych projektach badawczych lub płatnych grupach fokusowych online. Niektórzy płacą za godzinę lub stałą kwotę za Twój czas, podczas gdy inni są na bieżąco.

Aby jednak wziąć udział w badaniach naukowych, musisz być obecny osobiście, aby ubiegać się o niektóre stanowiska lub znaleźć platformy internetowe.

14. Praca na Festiwalu

Sprawdź kalendarz nadchodzących targów, koncertów i festiwali, jeśli mieszkasz w regionie uzdrowiskowym. Do wyboru jest kilka przyjemnych zajęć, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Sposoby zarabiania pieniędzy w szkole – sprzedawaj rzeczy

15. Craiglista

Jednym z najlepszych i prostych sposobów zarabiania pieniędzy jest sprzedaż używanych rzeczy na Craigslist. Na Craigslist możesz znaleźć wszystko, od mebli po ubrania i elektronikę. Jeśli sprzedajesz coś, na co jest popyt, możesz zarobić niezły grosz.

Musisz robić dobre zdjęcia swoich przedmiotów, pisać jasne i zwięzłe opisy oraz być przygotowanym na targowanie się z potencjalnymi nabywcami.

Możesz także poszukać alternatyw Craigslist, aby uzyskać więcej opcji.

16. Rynek Facebooka

Ludzie zawsze szukają dobrych okazji na delikatnie używane przedmioty Rynek Facebooka, od podręczników po meble. Pamiętaj tylko, aby robić wyraźne zdjęcia i pisać szczegółowe opisy, aby potencjalni nabywcy wiedzieli, co kupują.

17. Sprzedawaj przybory szkolne

Sprzedaż przyborów szkolnych to jeden ze sposobów na zarobienie przez dzieci dodatkowych pieniędzy w szkole.

Ustawiając małe stoisko przed szkołą lub nawet chodząc od drzwi do drzwi w sąsiedztwie, dzieci mogą zarobić trochę gotówki, pozbywając się niechcianych materiałów.

Co najlepsze, możesz zrobić to przedsięwzięcie do zarabiania pieniędzy całkowicie na jego warunkach.

18. Sprzedawaj cukierki

Większość z nas ma słodycze. A jaki jest lepszy sposób na zaspokojenie słodyczy niż słodycze? Możesz zarabiać, sprzedając cukierki w szkole! Zarabiaj dodatkowe pieniądze, ustawiając małe stoisko ze słodyczami w szkolnym korytarzu lub stołówce.

Nie tylko będziesz mógł kupić najnowsze i najlepsze słodycze, ale także przyczynisz się do wsparcia swojej szkoły.

19. Sprzedawaj rzeczy dla majsterkowiczów

Czy jesteś spłukanym studentem i potrzebujesz zarabiać podczas nauki? Sprzedawaj rzeczy dla majsterkowiczów na Etsy!

To świetny sposób na wyeliminowanie śmieci wokół pokoju w akademiku. Po prostu upewnij się, że rozsądnie wycenisz swoje przedmioty, a szybko zgarniesz ciasto.

🔥 Zalecana:  Używaj TikTok bez konta: 3 metody, które faktycznie działają

20. Sprzedaj swoje podręczniki juniorom

Jeśli jesteś maturzystą, kończysz szkołę średnią i chcesz przejść do następnego etapu swojego życia, jest jeszcze jedna rzecz, o którą musisz zadbać: pozbycie się wszystkich tych starych podręczników.

Możesz zostawić je dla następnej grupy uczniów. Ale gdzie w tym zabawa?

Zamiast tego, dlaczego nie sprzedać swoich podręczników juniorom, aby zarobić dodatkowe pieniądze? To nie jest tak, że będziesz ich już potrzebować, a one po prostu będą zbierać kurz gdzieś na półce. Najlepsze jest to, że dostaniesz pieniądze, które możesz wykorzystać w przyszłości.

21. Sprzedawaj zabawki

Sprzedawanie zabawek to nie tylko świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, ale także fajne poznawanie nowych ludzi i odkrywanie swojej kreatywności w szkole.

Na początek wybierz kilka przedmiotów, które Twoim zdaniem byłyby popularne wśród kolegów z klasy i ustaw stół w swoim akademiku lub mieszkaniu. Możesz nawet sprawdzić w sieci darmowe zabawki że ludzie mogą wysłać Ci drogę do sprzedaży.

Korzystaj z mediów społecznościowych, ulotek, a nawet ustnie, aby ludzie wiedzieli, co sprzedajesz i gdzie mogą Cię znaleźć.

22. Sprzedawaj kalkulatory

Jak wie każdy uczeń, kalkulatory mogą uratować życie na lekcjach matematyki, ale mogą też być doskonałym sposobem na zarabianie pieniędzy. Zgadza się — możesz zarobić dodatkową gotówkę, sprzedając kalkulatory, aby pomóc w opłaceniu wydatków szkolnych.

Wiele szkół zachęca uczniów do sprzedaży kalkulatorów (nawet używanych), aby zebrać fundusze dla szkoły. Poza tym nie tylko studenci mogą z tego skorzystać; nauczyciele również mogą przystąpić do działania.

Sposoby zarabiania pieniędzy w szkole – sprzedawaj swoje usługi

23. Opieka nad dziećmi

Jeśli interesuje Cię opieka nad dziećmi, opieka nad dziećmi to świetny sposób na rozpoczęcie zarabiania pieniędzy.

Jako opiekunka do dziecka musisz być cierpliwa i dobra w stosunku do dzieci. Trzeba też być odpowiedzialnym i rzetelnym. Rodzice muszą wiedzieć, że ich dzieci będą bezpieczne i pod dobrą opieką podczas ich nieobecności.

24. Wyprowadzanie zwierząt

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Masz dość rodziców, którzy każą ci znaleźć pracę? Wyprowadzanie psów to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy w szkole. Opiekując się zwierzętami, nie tylko zaczerpniesz świeżego powietrza, ale także będziesz miał szansę służyć swojej społeczności. A kto nie kocha psów?

Po prostu załóż wygodne buty i zabierz ze sobą torbę do sprzątania po swoich nowych futrzastych przyjaciołach.

25. Korepetycje

Bycie korepetytorem to doskonały sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w szkole. Pomagasz ludziom w nauce i dostajesz za to zapłatę. Nieźle, prawda?

Najlepsze jest to, że korepetycje są elastyczne. Możesz to zrobić zgodnie z harmonogramem, co jest doskonałe dla studentów z wieloma innymi zobowiązaniami.

Możesz także wybrać przedmioty, których chcesz uczyć, aby wykorzystać swoje mocne strony, jeśli jesteś matematykiem lub miłośnikiem literatury. A jeśli jesteś w tym dobry, możesz nawet zamienić to w karierę.

Możesz sprawdzić te oferty pracy jako korepetytor online, aby rozpocząć.

26. Wirtualny Asystent

Wirtualni asystenci zapewniają wsparcie administracyjne dla firm i osób, które zwykle są zbyt zajęte, aby zrobić to samodzielnie. Możesz być wirtualnym asystentem w dowolnym miejscu, nawet w swoim pokoju w akademiku!

Twoje zadania jako wirtualnego asystenta mogą obejmować planowanie spotkań, odpowiadanie na e-maile i przygotowywanie raportów.

Gina Horkey, mózg, który założył FullyBookedVA, w 2014 roku założyła firmę VA w niepełnym wymiarze godzin. W ciągu 6 miesięcy zarobiła 4000 USD. Teraz pomogła tysiącom ludzi zbudować odnoszące sukcesy firmy VA, z których niektórzy zarabiają ponad 10 000 USD miesięcznie.

Nie wiesz od czego zacząć? Oto lista ponad 275+ bardzo poszukiwanych usług, które możesz zaoferować i rozpocząć działalność VA.

Rozpocznij swoją działalność VA w 5 szybkich krokach! Jeśli interesuje Cię praca VA, sprawdź mini-kurs Giny, Jumpstart Your VA Business. W 5 krokach pokazuje, jak zarobić pierwszy tysiąc dolarów i zdobyć pierwszych klientów. Wszystko w ciągu najbliższych kilku tygodni.

27. Asystent mediów społecznościowych

Jak zarabiać w szkole? Zostań asystentem mediów społecznościowych.

Jako asystent mediów społecznościowych będziesz odpowiedzialny za pomoc firmom w ich obecności w mediach społecznościowych. Zadania obejmują tworzenie i zarządzanie kontami w mediach społecznościowych po opracowywanie i realizację kampanii marketingowych.

28. Uruchom reklamy na Facebooku dla firm

Firmy płacą Facebookowi za wyświetlanie reklam w ich imieniu. A kiedy te reklamy są klikane, firma płaci Facebookowi określoną kwotę. Ale oto kicker: jeśli wyświetlasz reklamę, otrzymujesz procent tych pieniędzy.

Jeśli jesteś dobry w projektowaniu i prowadzeniu skutecznych reklam na Facebooku, możesz sporo zarobić jeszcze w szkole.

🔥 Zalecana:  Jak zweryfikować założenia regresji liniowej – w kierunku AI

29. Tworzenie stron internetowych

W dzisiejszym świecie prawie każda firma potrzebuje strony internetowej. Ale tylko niektóre firmy mają czas lub inwestycje, aby zainwestować w profesjonalnego projektanta stron internetowych.

To tam wchodzisz ty! Jako student możesz tworzyć strony internetowe dla małych firm i zarabiać jeszcze w szkole. To niesamowity sposób na zdobycie prawdziwego doświadczenia i zarobienie dodatkowej gotówki.

Poza tym jest o wiele fajniejszy, niż sobie wyobrażasz!

Sposoby zarabiania pieniędzy w szkole – praca w niepełnym wymiarze godzin

30. Kawiarnia kampusu

Praca w stołówce kampusu może nie być efektowna, ale może być świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy podczas uczęszczania do szkoły. Nie tylko otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę, ale także będziesz miał okazję poznać nowych ludzi i poznać różne kultury.

31. Praca w Bibliotece

Praca w bibliotece może być idealnym rozwiązaniem, jeśli szukasz wygodnego sposobu na dorobienie podczas nauki w szkole. Biblioteki oferują różnorodne stanowiska, które można dopasować do harmonogramu ucznia, a praca może być zarówno interesująca, jak i wymagająca.

Ponadto biblioteki są cichymi miejscami, co czyni je idealnymi dla uczniów do nauki między zajęciami.

32. Restauracje typu fast-food

Restauracje typu fast-food mogą być świetnymi miejscami do zarabiania pieniędzy w szkole. W końcu co może być wygodniejszego niż praca gdzieś na terenie kampusu?

Ponieważ większości studentów zawsze brakuje gotówki, posiadanie stałego strumienia dochodów jest miłe.

Wskazówki dotyczące zarabiania pieniędzy w szkole

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zarabiać pieniądze, będąc jeszcze w szkole:

  • Sprzedawaj rzeczy, których już nie potrzebujesz. Sprzedaj je online lub na wyprzedaży garażowej, a zaoszczędzisz dodatkową gotówkę.
  • Zacznij oferować swoje usługi jako korepetytor.
  • Jeśli twoi rodzice nadal dają ci zasiłek, odłóż część tych pieniędzy na oszczędności. To może nie wydawać się dużo, ale z czasem może się sumować i pomóc w pokryciu nieoczekiwanych wydatków.

Często zadawane pytania (FAQ) – Jak zarabiać w szkole

Co najlepiej sprzedawać w szkole?

Cukierki, kalkulatory i przybory szkolne to jedne z najlepszych rzeczy do sprzedania w szkole.

Są to typowe przedmioty, które z pewnością odlecą z twojej półki dla uczniów w każdym wieku. A to oznacza dla Ciebie dodatkowy dochód, który możesz wykorzystać do rozwoju swojej firmy.

Jak studenci mogą zarabiać na telefonach?

Uczniowie mogą zarabiać na telefonach, grając w gry, wypełniając ankiety i oglądając filmy.

Niektóre platformy, które możesz wypróbować, to pomyłka, Swagbucks, Skrzynka odbiorczaDolaryI Ankieta ćpuna.

Która firma jest najlepsza dla studentów?

Korepetycje to najlepszy biznes dla studentów.

Możesz pomóc komuś poprawić ocenę, a jednocześnie możesz się uczyć. wygrana-wygrana!

Wniosek – Jak zarabiać w szkole

W dzisiejszych czasach zdobycie dochodowego występu nawet w szkole stało się łatwiejsze, oferując o wiele więcej opcji niż tylko opieka nad dziećmi lub dostarczanie gazet, jak to miało miejsce w poprzednich pokoleniach. Dzięki dostępności technologii więcej miejsc pracy online i zdalnych stało się dostępnych nawet dla studentów.

Lista i wskazówki zawarte w tym artykule mogą przyspieszyć poszukiwania najlepszej pracy jeszcze podczas studiów. Praca jeszcze w szkole to lekcja wielozadaniowości i odpowiedzialności, która przyda się w przyszłości.

Daj z siebie wszystko!

Powiązane lektury: