Tworzenie prywatnej historii na Snapchacie: wyjaśniono 3 najszybsze metody

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Tworzenie prywatnej historii na Snapchacie: wyjaśniono 3 najszybsze metody

Najłatwiejszym sposobem stworzenia prywatnej historii na Snapchacie jest przejście do swojego profilu i wybranie opcji „+ Niestandardowa historia” nad opcją „Dodaj do mojej historii”.

Ale to tylko jeden sposób. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie trzy metody tworzenia historii Snapchata z niestandardowymi przeglądarkami, podobnie jak funkcja bliskich znajomych na Instagramie.

3 metody tworzenia prywatnej historii na Snapchacie

Masz trzy różne sposoby tworzenia relacji prywatnych lub niestandardowych. Możesz zrobić zdjęcie i wybrać, kto może je zobaczyć, zmienić swoje Snapchat ustawienia dla wszystkich treści lub dodaj je ze swojego profilu. Oto jak używać każdego z nich.

Z profilu

 1. Stuknij w swoje Bitmoji i przejdź do swojego profilu.
 2. Wybierz opcję „+ Niestandardowa historia” nad opcją „Dodaj do mojej historii”.
 3. Wybierz znajomych/kontakty, które zobaczą Twoje treści.
 4. Zrób lub prześlij swoje zdjęcie, film lub tekst.
 5. Stuknij niebieską ikonę w prawym dolnym rogu, aby opublikować.

Uwaga: na urządzeniach z systemem Android może być konieczne wybranie opcji „+ Prywatna historia” w swoim profilu i kontynuowanie opisanych czynności.

Z Ustawień

 1. Przejdź do swojego profilu, dotykając swojego Bitmoji.
 2. Wybierz „Ustawienia”. (Ikona koła zębatego ⚙).
 3. Przewiń w dół do sekcji „Kto może…”.
 4. Stuknij „Wyświetl moją historię”.
 5. Zaznacz „Znajomi” lub „Niestandardowe”.
 6. Jeśli wybierzesz „Niestandardowy”, musisz ręcznie wybrać wszystkich znajomych, aby wyświetlić zawartość ręcznie.

Wskazówka: użycie tej metody do utworzenia prywatnej historii na Snapchacie ma wpływ na wszystkie Twoje treści. Dlatego nie używaj go, jeśli chcesz zastosować ustawienie do określonych fragmentów treści.

Z Rolki Z Aparatu

 1. Otwórz rolkę aparatu w aplikacji.
 2. Zrób zdjęcie, nagraj film lub prześlij swoje treści.
 3. Stuknij niebieską ikonę przycisku udostępniania.
 4. W sekcji „Wyślij do” kliknij „+ Historia niestandardowa”. (Pojawi się jako „+ Prywatna historia na Androidzie”).
 5. Wybierz osoby, które mają oglądać Twoje treści.
 6. Stuknij „Utwórz historię”, aby ją opublikować.
🔥 Zalecana:  Jak ukryć filtr, którego użyłeś na Snapchacie (krok po kroku)

Różnica między prywatną a niestandardową historią na Snapchacie

Dzięki Prywatnej historii na Snapchacie możesz wybrać, kto może przeglądać Twoje treści. To właśnie w historii niestandardowej wybierasz znajomych, którzy mogą współtworzyć Twoje treści. Zobaczysz ikonę kłódki (🔒) pod kanałem Snapchata, jeśli jest on prywatny. Podczas gdy w historii niestandardowej zobaczysz ikonę grupy osób.

Jak usunąć kogoś ze swojej prywatnej historii?

Jeśli nie chcesz, aby kontakt lub znajomy widział już Twoje prywatne treści, możesz po prostu usunąć go z listy przeglądających.

 1. Przejdź do swojego profilu.
 2. Znajdź „Historię”, którą chcesz edytować.
 3. Stuknij trzy kropki obok niego.
 4. Wybierz „Zobacz przeglądających”.
 5. Odznacz kontakt, aby usunąć go ze swojej Historii prywatnej.

Jak usunąć SIEBIE z czyjejś prywatnej historii na Snapchacie?

Jeśli Snapchatter dodał Cię do swojej listy Prywatnej historii, dotknij i przytrzymaj ikonę relacji i wybierz Opuść lub Zablokuj na Snapchacie. Innym sposobem jest przejście do profilu tej osoby, dotknięcie trzech kropek w prawym górnym rogu i wybranie wyjścia. (To da ci również możliwość zablokowania historii).

Oto, co oznacza każda z tych opcji:

Wyjechać. Spowodowałoby to usunięcie Cię z listy prywatnych historii danej osoby na Snapchacie. Ale mogą Cię ponownie dodać, jeśli chcą.

Blok. Wybierając tę ​​opcję, zostaniesz usunięty z listy przeglądających prywatnych. A użytkownik nie będzie mógł ponownie dodać Cię do tej listy.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Kilka lat temu można było dodawać do swoich historii nieograniczoną liczbę treści prywatnych/niestandardowych. Ale to, wraz z kilkoma innymi funkcjami, ostatnio się zmieniło. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tej opcji.

Możesz mieć ich tylko 10.

Od 2021 r. limit treści prywatnych/niestandardowych na Snapchacie wynosi 10. Tak więc w tej sekcji nie można mieć więcej niż dziesięć historii.

🔥 Zalecana:  Polygon współpracuje z hi i Mastercard, aby umożliwić użytkownikom tworzenie niestandardowych kart debetowych web3

Twórca Custom Story może usunąć wszystkie Snapy.

Jeśli gospodarz lub właściciel Historii niestandardowej usunie te Snapy, zawartość wszystkich osób zostanie automatycznie usunięta. Możesz jednak zdecydować się na ich zapisanie lub zrobienie zrzutów ekranu, aby uniknąć utraty zdjęć/filmów.

Niestandardowe historie znikają po 24 godzinach braku aktywności.

Masz jeden dzień na dodanie Snapa do zawartości grupy. Jeśli tego nie zrobisz, cała Custom Story zniknie.

Użytkownicy Androida nie mogą tworzyć własnych historii.

Obecnie opcja Custom Story jest funkcją specyficzną dla systemu iOS. I nie będziesz mógł go używać na urządzeniach z Androidem. Możesz jednak zobaczyć opublikowany. Ponadto możesz przyczynić się do nich, jeśli gospodarz doda Cię do listy.

Szybkie podsumowanie, porady i wskazówki

 • Aby utworzyć prywatną historię na Snapchacie, przejdź do swojego profilu, wybierz + Niestandardowa historia, wybierz znajomych, których chcesz dodać do listy, prześlij swoje treści i opublikuj je.
 • Są na to inne sposoby. Możesz zmienić ustawienia relacji na prywatne lub wybrać widzów przed opublikowaniem każdego zdjęcia lub filmu.
 • Prywatna historia różni się od niestandardowej tym, że pozwala tylko wybrać widzów. Ta ostatnia pozwala jednak utworzyć listę współpracowników.
 • Nie możesz mieć jednocześnie więcej niż dziesięciu Historii prywatnych.
 • Zawsze możesz edytować swoją listę widzów, przechodząc do swojego profilu, dotykając trzech kropek na nazwie historii i usuwając zaznaczenie nazw w menu „Zobacz przeglądających”.
 • Aby usunąć się z prywatnej listy innej osoby, dotknij i przytrzymaj ikonę relacji tej osoby, a następnie wybierz opcję „Opuść historię”.
 • Jeśli nie chcesz, aby użytkownik dodał Cię do listy, wybierz Zablokuj historię. Pamiętaj jednak, że mogą dodać Cię do nowej listy, jeśli zdecydują się ją utworzyć. Ostatecznym sposobem na powstrzymanie tego jest zablokowanie treści.
 • Masz więcej pytań na temat tworzenia prywatnych historii na Snapchacie? Zostaw nam komentarz, aby nasi eksperci mogli udzielić Ci szybkich wskazówek i trików.

Table of Contents

🔥 Zalecana:  Krótko wyjaśniono regresję AZ – w kierunku AI