Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane zgodnie z wybranym numerem — prawdopodobne przyczyny, rozwiązania robocze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane zgodnie z wybranym numerem — prawdopodobne przyczyny, rozwiązania robocze

Jeśli jesteś klientem AT&T lub klientem Verizon, powiadomienie „Twoje połączenie nie może zostać zakończone po wybraniu” jest czymś, co prawdopodobnie usłyszałbyś podczas próby nawiązania połączenia telefonicznego.

Niektórzy z was otrzymują to powiadomienie podczas próby nawiązania połączenia telefonicznego w ramach nowo zarejestrowanego planu, a niektórzy używają swojego planu od jakiegoś czasu i te komunikaty o błędach pojawiają się nagle, gdy próbujesz wykonać połączenie telefoniczne do lub z jednego konkretnego operatora.

W tym artykule szczegółowo wyjaśnimy to automatyczne powiadomienie, a także sprawdzimy, jakie opcje są dostępne w celu rozwiązania tych problemów.

Co powoduje powiadomienie „Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane po wybraniu numeru, spróbuj ponownie później”?

Kiedy próbujesz nawiązać połączenie, a automatyczna wiadomość mówi, że „nie można zakończyć połączenia po wybraniu, spróbuj ponownie później”, oznacza to, że występują problemy z numerem lub telefonem, z którego dzwonisz, problemy, które sprawiają, że że urządzenie nie jest w stanie odbierać połączeń telefonicznych (nawet przy tych problemach często słyszysz tę automatyczną wiadomość, ponieważ użytkownik nie ma poczty głosowej, na którą operator sieci przekazuje połączenie). Niektóre typowe problemy, które skutkują komunikatem o przechwyceniu połączenia „nie można zakończyć połączenia, spróbuj ponownie później” to:

  • Dzwonisz pod numer, używając niewłaściwego formatu, albo brakuje numeru, albo używasz niewłaściwego międzynarodowego numeru kierunkowego. Sprawdzanie i poprawianie formatu liczb często rozwiązuje problemy, jeśli to jest problem.
  • Drugą prawdopodobną przyczyną powiadomienia „Twoje połączenie nie może zostać zakończone, spróbuj ponownie później” to numer telefonu, który nie jest już używany. Jeśli klient przestanie używać swojego numeru i pozwoli na wygaśnięcie abonamentu, dany numer telefonu stanie się nieosiągalny.
🔥 Zalecana:  Podstawy nauki o danych — etyka sztucznej inteligencji (II) — w kierunku sztucznej inteligencji

Przeczytaj także: Jak naprawić odpowiedź „Wybrany numer nie działa”.

  • Innym powodem tego automatycznego powiadomienia jest to, że numer telefonu, na który dzwonisz, jest w tym czasie niedostępny. Jeśli telefon klienta jest WYŁĄCZONY lub znajduje się on w obszarze bez zasięgu sieci, podczas próby nawiązania połączenia usłyszymy automatyczną wiadomość „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona, ponieważ wybrano numer, spróbuj ponownie później”.
  • Inną możliwą przyczyną tego przechwyconego komunikatu może być twoja strona rzeczy, ponieważ lokalna centrala obsługująca twoje połączenia wychodzące jest w tym momencie przeciążona lub ma pewne problemy, w takim przypadku wystarczy poczekać trochę czasu przed ponowną próbą połączenia .
  • Chcesz również mieć pewność, że Twój operator lub operator odbiorcy nie ma problemów. Jeśli któryś z operatorów ma problemy, często zdarza się, że klienci mają problemy z odbieraniem lub wykonywaniem połączeń między dwoma operatorami.
  • Jeśli odpowiadasz na numer pozostawiony na Twoim identyfikatorze dzwoniącego, istnieje prawdopodobieństwo, że jest to sfałszowany numer używany przez telemarketerów, automatyczne telefony i oszustów.
  • Wreszcie, wiadomość o przechwyceniu „Twoje połączenie nie może zostać zakończone, spróbuj ponownie później” może zostać spowodowana, jeśli numer, na który dzwonisz, nie jest poprawnie skonfigurowany w niezbędnych bazach danych PSTN. Ogólnie rzecz biorąc, nie musisz nic robić, jeśli tak jest. Zawsze możesz zadzwonić do operatora, aby to zbadać.

Przeczytaj także: Czy karta SIM może się zepsuć?

Jak naprawić, że nie można zakończyć połączenia, gdy wybrano numer w Verizon, AT&T, Sprint

Jeśli korzystasz z Verizon, Sprint lub AT&T i otrzymałeś coś w stylu „Witamy w sieci bezprzewodowej Verizon. Twoje połączenie nie może zostać zakończone, ponieważ wybrano numer, sprawdź numer i wybierz ponownie ”podczas próby połączenia się z kimś, oto kilka rzeczy, które możesz wypróbować, aby rozwiązać ten problem.

🔥 Zalecana:  Dlaczego ludzie obsesyjnie używają WhatsApp?

Poprawka 1: Uruchom ponownie telefon

Większość problemów z telefonem można rozwiązać, ponownie uruchamiając dane urządzenie. Dlatego ogólnie zalecamy, aby najpierw ponownie uruchomić telefon, spróbować ponownie zadzwonić na wspomniane numery i sprawdzić, czy coś nadal nie działa.

Przeczytaj także: Czy mogę przełączać karty SIM między telefonami w Verizon?

Poprawka 2: Zmień sieć komórkową na LTE/CDMA

Jeśli otrzymujesz komunikat „Witamy w sieci bezprzewodowej Verizon. Połączenie nie może zostać zrealizowane, ponieważ wybrano numer, sprawdź numer i wybierz ponownie” lub po prostu „Nie można zakończyć połączenia, ponieważ wybrano numer, spróbuj ponownie później”. Ustawienia >> wybierz Znajomości >> Sieci komórkowe >> Tryb sieciowy >> masz tutaj ustawienia zmieniono z globalnego na LTE/CDMA >> zrestartuj telefon i sprawdź, czy możesz wykonywać połączenia.

Poprawka 3: Usuń kontakt

Jeśli możesz dzwonić pod inne numery, zwłaszcza u tego samego operatora, i uważasz, że błąd dotyczy danego numeru telefonu, nawet jeśli masz pewność, że numer jest poprawny, prawdopodobnie ma to związek z tym, jak zapisałeś numer. Oto coś do wypróbowania:

Spójrz na kontakt w telefonie i usuń go (jest to jeszcze ważniejsze, jeśli zapisanych jest wiele wpisów numeru) >> uruchom ponownie telefon >> wybierz numer bezpośrednio w dialerze swojego telefonu i spróbuj nawiązać połączenie (jeśli inne kontakty w telefonie pojawią się podczas wybierania tego numeru, chcesz je również usunąć) >> jeśli połączenie zostanie zakończone, spróbuj zapisać numer i wybrać go ponownie.

Przeczytaj także: Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili — prawdopodobne przyczyny, rozwiązania robocze

Poprawka 4: Uruchom ponownie problem w dziale obsługi klienta

Jeśli pojawi się komunikat „Witamy w sieci bezprzewodowej Verizon. Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane, ponieważ zostało wybrane, sprawdź numer i wybierz ponownie” przechwytuje wiadomość na telefonie podczas próby nawiązania połączenia wychodzącego i uważasz, że jest to problem ze wszystkimi połączeniami do lub z Verizon, być może trzeba otworzyć wsparcie bilet i niech spojrzą na sprawy z ich strony.

🔥 Zalecana:  9 sposobów zarabiania na utracie wagi [Earn Up To $10,000]

Zadzwoń pod numer 800-922-0204 lub *611, aby poprosić o przekazanie sprawy do odpowiedniej grupy w celu zbadania sprawy. Będą mogli skontaktować się z Tobą za pomocą rozwiązanie w mgnieniu oka.

Przeczytaj także: Co oznacza blokowanie wiadomości oraz jak to naprawić i wyłączyć