Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili — prawdopodobne przyczyny, rozwiązania robocze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili — prawdopodobne przyczyny, rozwiązania robocze

Wielu użytkowników Verizon, Cricket, AT&T, IRS, a nawet EDD skarżyło się na otrzymywanie komunikatu o przechwyceniu połączenia „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili” podczas próby połączenia z określonym numerem telefonu, a w niektórych przypadkach podczas próby wykonania jakichkolwiek połączeń telefonicznych na swoich urządzeniach.

Ponieważ jest to problem, z którym muszą sobie radzić użytkownicy korzystający z usług różnych operatorów, pomyśleliśmy, że dobrze byłoby stworzyć przewodnik, który pomoże. W przeszłości przewoźnicy używali bardzo łatwych do zrozumienia wiadomości o przechwyceniu, ale coś w stylu „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili” utrudnia ustalenie, co jest szczególnie nie tak; dlatego w tym artykule podjęto próbę zbadania kilku różnych możliwych znaczeń i poprawek, gdy otrzymasz tę przechwyconą wiadomość.

Co powoduje komunikat o przechwyceniu „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili”?

W większości przypadków, gdy użytkownik otrzymuje wiadomość o przechwyceniu połączenia „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili”, ma to związek z siecią telefoniczną, telefonem lub planem odbiorcy albo telefonem lub planem dzwoniącego. W innych przypadkach byłoby to nawet spowodowane wybraniem nieprawidłowego numeru.

Spróbujmy zbadać kilka powodów, dla których użytkownicy otrzymują komunikat o przechwyceniu połączenia „w tej chwili nie można zakończyć połączenia”, ponieważ często daje on wyobrażenie o tym, czego szukać, jeśli coś nie działa dobrze.

  • Jedną z najczęstszych przyczyn tego komunikatu o przechwyceniu połączenia jest problem z operatorem telefonicznym lub systemami telefonicznymi odbiorcy. Jeśli otrzymujesz ten komunikat podczas próby połączenia z telefonem stacjonarnym, możesz spróbować uzyskać numer telefonu i sprawdzić, czy wszystko będzie działać.
  • Innym powodem, dla którego możesz otrzymać komunikat o przechwyceniu połączenia „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili”, jest przeciążenie sieci telefonicznej. Wielu operatorów ma limit obciążenia, jakie mogą przyjąć na połączenia z określonego obszaru, gdy linie są bardzo zajęte, dość często pojawia się ten komunikat o przechwyceniu. W takim przypadku możesz po prostu odczekać kilka minut lub godzin i spróbować ponownie wybrać numer.
🔥 Zalecana:  Jak zostać filmowcem bez chodzenia do szkoły filmowej

Przeczytaj także: Co oznacza blokowanie wiadomości oraz jak to naprawić i wyłączyć

  • Chcesz również potwierdzić, że masz prawidłowy numer. Komunikat o przechwyceniu połączenia „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili, spróbuj ponownie później” pojawi się, jeśli w numerze, z którym próbujesz się połączyć, brakuje jednej lub dwóch cyfr i są one zamienione. Jeśli odbiorca prowadzi inną rozmowę, również otrzymasz wiadomość o przechwyceniu.
  • Jeśli numer telefonu jest poprawny, być może telefon wymaga zresetowania. W przypadku wielu problemów z telefonem ponowne uruchomienie telefonu jest najlepszym sposobem rozwiązania problemów. Więc wyłącz telefon i pozostaw go na około 10 minut przed ponownym włączeniem i sprawdź, czy problem został rozwiązany.
  • Nie możemy również odrzucić faktu, że ta przechwycona wiadomość może mieć miejsce, jeśli odbiorca został odcięty lub jeśli jego abonament z dostawcą usług wygasł. Ogólnie rzecz biorąc, gdy czyjś numer telefonu przestanie działać i stanie się nieaktywny, wszelkie połączenia z tym numerem spowodują zwrócenie komunikatu o przechwyceniu połączenia.
  • Jeśli próbujesz zadzwonić pod nieznany numer, który mógł dzwonić, gdy nie byłeś dostępny, prawdopodobnie otrzymujesz komunikat „Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane w tej chwili, spróbuj ponownie później”, ponieważ numer telefonu został sfałszowany , i nie będziesz w stanie oddzwonić. Fałszywe telefony są często używane przez automatyczne telefony, telemarketerów i oszustów.
  • Niedodanie numeru kierunkowego kraju lub obszaru podczas próby połączenia z numerem prawdopodobnie uniemożliwiłoby wykonanie połączenia, co spowodowałoby komunikat „Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane w tej chwili, spróbuj ponownie później”, „Twoje połączenie nie może zostać zakończone po wybraniu numeru, proszę spróbuj ponownie później” lub podobne komunikaty o przechwyceniu połączenia. Potwierdź więc, że masz prawidłowy numer kierunkowy i spróbuj ponownie wybrać numer.

Jak naprawić komunikat o przechwyceniu „Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili”?

Poprawka 1: Odizoluj przewoźnika

To jedna z pierwszych rzeczy, które zauważyliśmy w przypadku tych problemów. Jeśli możesz zadzwonić pod ten numer z numeru innego operatora, prawdopodobnie ta wiadomość o przechwyceniu połączenia jest specyficzna dla operatora i możesz go rozwiązać, dając mu czas i kontaktując się z operatorem, jeśli tak się nie stanie nie rozwiązać po jakimś czasie.

🔥 Zalecana:  Czy mój alarm włączy się w trybie Nie przeszkadzać?

Przeczytaj także: Karta SIM włożona, ale brak usługi? Co robić

Poprawka 2: Sprawdź, czy są zablokowane lub czy jesteś zablokowany

Jeśli próbujesz zadzwonić do kogoś, kto ma Cię na swojej liście zablokowanych, otrzymasz wiadomość o przechwyceniu połączenia „Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane w tej chwili, spróbuj ponownie później”. Chcesz więc potwierdzić, że nie zablokowałeś ich przez pomyłkę i sprawdzić, czy to oni nie zablokowali Ciebie. Będzie tak w przypadku, gdy wspomniany numer telefonu jest jedynym, z którego odesłano wiadomość.

Poprawka 3: Usuń kody ISD

Jeśli zapiszesz swoje numery z kodami ISD, niektóre z nich mogą zwrócić tę wiadomość przechwytującą za każdym razem, gdy do nich dzwonisz. Normalny numer telefonu wyglądałby tak => 988… lub +91988 numer z kodami ISD wyglądałby tak => 00988. Usunięcie kodu ISD rozwiązuje ten problem dla wielu użytkowników, dlatego zalecamy to.

Przeczytaj także: Co zrobić, jeśli Twój telefon ciągle traci połączenie sieciowe

Poprawka 4: Usuń kontakt

Poszukaj kontaktu w telefonie i usuń go (jest to jeszcze ważniejsze, jeśli masz zapisane wiele wpisów numeru) >> uruchom ponownie telefon >> wybierz numer bezpośrednio w dialerze swojego telefonu i spróbuj nawiązać połączenie (jeśli podczas wybierania tego numeru pojawią się inne kontakty w telefonie, chcesz je również usunąć) >> jeśli połączenie zostanie zrealizowane, spróbuj zapisać numer i wybrać go ponownie.

Poprawka 5: Skontaktuj się z obsługą klienta

Ponieważ wiele osób, które otrzymują wiadomość „Twoje połączenie nie może zostać zrealizowane w tej chwili, spróbuj ponownie później”, to abonenci AT&T, ogólnie zalecamy skontaktowanie się z obsługą klienta w celu zbadania i rozwiązania wspomnianego problemu. Aby skontaktować się z pomocą techniczną AT&T, Kliknij tutaj.

Przeczytaj także: Dlaczego sieć mobilna / komórkowa jest niedostępna dla połączeń głosowych na Androidzie i iPhonie?