Twitter nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Twitter nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Aby naprawić niedziałający Twitterzmień połączenie internetowe, uruchom ponownie aplikację, zaktualizuj do najnowszej wersji, wyczyść pamięć podręczną aplikacji, ponownie zainstaluj aplikację Twitter lub poczekaj 24 godziny itp.

Jeśli korzystałeś z Twittera i nagle aplikacja przestała działać, a teraz zastanawiasz się, co mogło być przyczyną problemu.

Cóż, żadna aplikacja nie jest pozbawiona problemów, jeśli Twitter przestanie działać, może to oznaczać problem z ich serwerem lub aplikacja ma usterkę lub problem techniczny.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić niedziałający Twitter na Twoim urządzeniu. Ty też będziesz wiedzieć dlaczego aplikacja Twitter nie działa na Twoim telefonie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak wyszukiwać i znajdować czyjeś usunięte tweety

Co zrobić, jeśli Twitter nie działa?

Jeśli masz problemy z aplikacją Twitter, przyczyną może być kilka problemów, z których jednym może być serwer Twittera.

Może to być również usterka w aplikacji. Być może jesteś na łasce błędu lub Twoje połączenie internetowe może nie działać dla aplikacji.

Oto co możesz zrobić, aby naprawić aplikacja Twitter nie działa na Twoim urządzeniu, to proste, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Odinstaluj Twittera aplikacja z Twojego urządzenia, ponownie uruchomić [/or turn off your device for 5 minutes] i wtedy ponownie zainstalować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

To powinno rozwiązać problem z aplikacją Twitter na Twoim urządzeniu. Jeśli to nie zadziałało dla CIEBIE, oznacza to, że jest o wiele więcej skomplikowane wydanie.

Co możesz zrobić? Poczekaj od 1 do 6 godziny i problem powinien zniknąć. To dlatego, że aplikacja jest częściowo w dół dla niektórych osób, ale nie dla wszystkich.

Wcześniej możesz spróbuj użyć innego urządzenia aby zalogować się i korzystać z Twittera, to może zadziałać.

Możesz także skorzystać z tzw Sieć Twittera. Przejdź do przeglądarki internetowej i wpisz twitter.comuzyskasz dostęp do witryny i zobaczysz najnowsze informacje ze swojej osi czasu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Facebook nie działa? 15 sposobów rozwiązania problemu

Dlaczego Twitter nagle nie działa?

Jeśli nie możesz korzystać z Twittera, oznacza to, że aplikacja ma błąd częściowa awaria dla niektórych użytkowników, dlaczego inni mogą korzystać z aplikacji, nie możesz.

A to może być spowodowane różny powodów i uniemożliwi korzystanie z większości funkcji aplikacji, takich jak posiadanie problem z publikowaniem tweetówzdjęcia lub filmy.

Jeśli Twitter nagle przestał działać, istnieją różne powody, dla których aplikacja zdecydowała się zatrzymać, zawiesić lub nie otwierać się ponownie.

Pierwszym powodem może być to, że twój Internet połączenie nie jest stabilne, być może, ale aplikacja nawet nie rozpoznaje, że je masz.

A to prowadzi do tego, że aplikacja ma błąd/usterka to jest przyczyną problemu. Może być też tak, że Serwer padł aplikacja dla Twojego regionu.

Aplikacja Twittera może być częściowo w dół dla niektórych użytkowników, a jeśli tak; Nic na to nie poradzisz, musisz czekać.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu

Jak naprawić niedziałający Twitter

Chociaż istnieją różne powody, dla których aplikacja Twitter nie działa dla Ciebie, istnieją również sposoby rozwiązania problemu.

Podsumowując, oto poprawki, które możesz spróbować naprawić na Twitterze, jeśli kiedykolwiek wystąpiły problemy z aplikacją.

Poprawka 1: Zmień połączenie internetowe

Jedną z głównych przyczyn niedziałania aplikacji Twitter jest operator sieci.

Jeśli aplikacja nie działa, być może masz słabą prędkość internetu. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić połączenie internetowe.

🔥 Zalecana:  23 najlepsze narzędzia AI w 2023 r. (narzędzia i aplikacje sztucznej inteligencji) Dzisiejsze najlepsze narzędzia AI do pisania, SEO, obrazów, audio, wideo, obsługi klienta, sprzedaży i nie tylko

Jeśli wcześniej korzystałeś z sieci komórkowej, musisz przełączyć się na Wi-Fi lub odwrotnie.

Jeśli aplikacja się nie ładuje, możesz zmienić sieć komórkową. Przełącz się na inną sieć.

Poprawka 2: Uruchom ponownie aplikację [Close And Open]

Jeśli Twitter nie działa poprawnie, możesz ponownie uruchomić aplikację, wymuszając zatrzymanie aplikacji i odświeżenie tła.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Twitter musi być otwarta, abyś mógł dotknąć przycisku Wymuś zatrzymanie.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Twitter > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Twitter na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Dla iphone: Przejdź do ustawień telefonu > Znajdź aplikację Twitter > Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle > Przełącz, aby włączyć odświeżanie w tle.

Następnie będziesz chciał zamknąć aplikację Twitter na swoim Androidzie i iPhonie. Następnie ponownie uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Do komputera/sieci: jeśli korzystasz z komputera lub Twittera, musisz odświeżyć stronę. Jeszcze lepiej możesz zamknąć przeglądarkę internetową i po kilku minutach ponownie ją otworzyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: TikTok nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Poprawka 3: Wyczyść pamięć podręczną Twittera

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli masz problem z aplikacją Twitter, która nie pozwala nawet na publikowanie tweetów, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić niedziałający Twitter, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Twitter > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a ani nawet w aplikacji Twitter.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniach iPhone, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Twitter lub w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Dla iphone: Przejdź do ustawień iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Twitter i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store.

Poprawka 4: Wyczyść dane na Twitterze [Android]

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z telefonu.

Jeśli posiadasz urządzenie z Androidem, a Twoja aplikacja Twitter nie działa, możesz wyczyścić dane, a wszystko, w tym Twoje konto, zostanie usunięte z aplikacji.

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto, aby móc ponownie korzystać z aplikacji.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Twitter > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Powiadomienie na Twitterze nie zniknie? Jak to naprawić

Poprawka 5: Wyczyść dane przeglądania (komputer stacjonarny)

Jeśli używasz komputera, a Twitter nie działa, możesz wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i usunąć pliki cookie.

Może to pomóc rozwiązać problem na stronie Twittera, wystarczy wyczyścić dane przeglądania.

Dla Chrome i innych przeglądarek Chromium

Otwórz dowolną przeglądarkę Chromium > Naciśnij klawisze Ctrl+Shift+Dlt, a zobaczysz wyskakujące okienko Wyczyść dane przeglądania > Wybierz zakres czasowy > Wybierz pliki cookie i inne dane witryn > Wybierz obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej > A następnie kliknij Wyczyść teraz .

🔥 Zalecana:  Naukowcy opracowali gogle VR dla myszy

Dla Mozilli Firefox

Otwórz Firebox > I kliknij pasek narzędzi > Idź do Ustawienia > I wybierz Prywatność > Kliknij Wyczyść swoją ostatnią historię w opcji Historia > Wybierz tylko cztery najlepsze opcje i kliknij Wyczyść teraz.

Dla Safari

Otwórz Safari > I kliknij rozwijane menu Safari > Wybierz Preferencje i przejdź do zakładki Zaawansowane > Kliknij pole wyboru Pokaż menu Develop na pasku menu >
Zamknij okno Preferencje > Wybierz menu Programowanie i wybierz Opróżnij pamięć podręczną > Wybierz listę rozwijaną Historia i kliknij Wyczyść historię.

Poprawka 6: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z aplikacją Twitter, po prostu ponownie uruchamiając telefon. Jeśli nie widzisz najnowszych tweetów, możesz ponownie uruchomić urządzenie, aby to naprawić.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Twitter problem zostanie rozwiązany i zobaczysz najnowszy trend na Twitterze.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Dla komputera: Możesz wyłączyć komputer za pomocą przycisku zasilania na urządzeniu. Następnie włącz go ponownie i otwórz Twittera.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy Twitter powiadamia osobę, gdy robisz zrzut ekranu? Prosta odpowiedź

Poprawka 7: Zaktualizuj aplikację Twitter

Jeśli nie aktualizowałeś aplikacji Twitter od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problem.

Stara wersja aplikacji Twitter może nie działać poprawnie, przez co aplikacja nie działa wadliwie.

Aby zaktualizować aplikację Twitter na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Po wyświetleniu aktualizacji kliknij ją, aby zaktualizować.

Po zaktualizowaniu aplikacji Twitter do najnowszej wersji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.

Poprawka 8: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Twittera

Jeśli wyczyściłeś pamięć podręczną aplikacji i wykonałeś inne poprawki, ale Twitter nie działa, następnym rozwiązaniem jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To rozwiąże problem z Twitterem i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji. Aby odinstalować aplikację z telefonu;

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Twitter, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj Twittera, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wszystkie swoje tweety naraz

Poprawka 9: Użyj innego urządzenia

Aby sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego urządzenia, użyj innego telefonu i zaloguj się na swoje konto, a następnie sprawdź, czy możesz prawidłowo korzystać z Twittera.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia, aby zalogować się na swoje konto.

Po zalogowaniu korzystaj z Twittera tak jak zwykle i sprawdź, czy podczas korzystania z aplikacji wystąpią jakieś problemy.

Poprawka 10: Wypróbuj Twitter.com

Jeśli masz problemy z aplikacją mobilną, możesz spróbować użyć internetowej wersji Twittera i sprawdzić, czy wystąpią jakiekolwiek problemy.

Przejdź do swojej ulubionej przeglądarki, a następnie przejdź do twitter.com i zaloguj się na swoje konto. Powinieneś być w stanie robić to, co robisz w aplikacji.

Jeśli aplikacja nie działa, możesz na razie korzystać z Internetu przed poprawioną aktualizacją. A jeśli sieć też nie działa, zgłoś problem na Twitterze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Spotify nie działa? 13 sposobów rozwiązania problemu

Poprawka 11: Zgłoś błąd

Jeśli nadal masz problemy z korzystaniem z aplikacji Twitter lub innych funkcji telefonu, może to oznaczać błąd.

🔥 Zalecana:  Co to jest depozyt kanadyjskiego rządu federalnego w 2023 r.? Daty płatności i nie tylko

A teraz musisz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej, aby rozwiązać problem z niedziałającą aplikacją Twitter. Możesz wysłać raport z Strona pomocy technicznej na Twitterze.

Poprawka 12: Poczekaj, aż problem zostanie rozwiązany

Jeśli Twitter nie działa na Twoim koncie, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonego regionu.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Twitter może nie działać w tej konkretnej lokalizacji i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Możesz tylko poczekać, aż zespół Twittera rozwiąże problem i opublikuje aktualizację aplikacji. Powinno to być mniej niż 6 godzin od momentu wystąpienia problemu.

Jeśli Twoje konto zostało zablokowane, musisz poczekać co najmniej 2 godziny lub czas, który pokazuje Ci Twitter.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak ustawić konto na Twitterze jako prywatne

Wniosek

Każda aplikacja ma swój problem, a Twitter ma ich wiele, ale nie zawsze jest to jego wina. Usterka może pojawić się w dowolnym momencie i wkrótce zostanie naprawiona.

Jeśli aplikacja Twitter nie działa i nie możesz załadować najnowszych tweetów, możesz to naprawić lub znaleźć inny sposób korzystania z aplikacji.

Aby rozwiązać ten problem na telefonie, usuń aplikację Twitter, wyłącz telefon na 5 minut i ponownie zainstaluj aplikację ze sklepu Google Store lub Apple Store.

Jeśli zrobiłeś wszystko w tym przewodniku i nadal nie działa, musisz odczekać co najmniej 6 godzin, a problem zostanie rozwiązany.

Możesz również zgłosić błąd na Twitterze. Mimo to możesz korzystać z internetowej wersji Twittera, zanim aplikacja zostanie naprawiona.

PRZECZYTAJ TEŻ: Snapchat nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu

Często Zadawane Pytania

Dlaczego dzisiaj mój Twitter nie działa?

Jeśli nie możesz korzystać z Twittera, oznacza to, że aplikacja ma częściową awarię dla niektórych użytkowników, dlatego inni mogą z niej korzystać, nie możesz.

Dlaczego mój Twitter nagle przestał działać?

Pierwszym powodem może być to, że twoje połączenie internetowe nie jest stabilne, może tak być, ale aplikacja nawet nie rozpoznaje, że je masz. A to prowadzi do tego, że aplikacja ma błąd/usterkę, która powoduje problem. Może się również zdarzyć, że serwer jest wyłączony w twoim regionie.

Dlaczego Twitter nie otwiera się na Androidzie?

Twoja aplikacja Twittera nie otwiera się na Androidzie, ponieważ masz mało miejsca na urządzeniu. Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca, nie będziesz w stanie poprawnie załadować aplikacji, a czasami po prostu będzie się zawieszać, dopóki nie zwolnisz trochę miejsca.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie