Top 11 najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida z doskonałymi funkcjami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Top 11 najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida z doskonałymi funkcjami

Chcesz podzielić się najlepszym momentem ze znajomymi za pomocą telefonu, ale nie wiesz, jak to zrobić. Dzięki najlepszej aplikacji do nagrywania ekranu możesz nagrywać wideo w wysokiej rozdzielczości bez rootowania lub łamania urządzenia.

Wymienione tutaj aplikacje są przeznaczone dla smartfonów, które nie obsługują lub nie mają wbudowanego rejestratora ekranu. Jeśli używasz starszej wersji Androida bez wbudowanego rejestratora ekranu, nadal możesz nagrywać ekran za pomocą tych najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida.

Większość nowych urządzeń z Androidem ma teraz wbudowany rejestrator ekranu, który umożliwia nagrywanie ekranu. Pozwala na to wersja Androida od 9; w zależności od producenta telefonu. Ale to nie jest problem.

Większość wbudowanych rejestratorów ekranu telefonu nie ma funkcji. To zwykłe rejestratory, które nagrywają na ekranie. Dzięki najlepszym aplikacjom do nagrywania ekranu na Androida możesz nagrywać określoną rozdzielczość, jakość, kamerę twarzową i jeszcze więcej.

Możesz wybierać spośród kilku aplikacji do nagrywania ekranu i powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie aplikacje są bezpłatne. Każda aplikacja do nagrywania ekranu wykonuje różne lub podobne funkcje.

Te aplikacje rejestrują wszystko na ekranie, a nawet pozwalają nagrywać głos, kamerę twarzową i transmisję na żywo z ekranu Androida. Dzięki konfigurowalnej rozdzielczości i funkcjom, które pozwolą Ci lepiej nagrywać, oto 11 najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida.

1. Rejestrator ekranu AZ

Jednym z najlepszych rejestratorów ekranu na Androida, którego uwielbiam używać, jest rejestrator AZ, który ma wiele różnych funkcji, od przekształcania wideo w GIF i nie tylko. Aplikacja to coś więcej niż rejestrator ekranu.

Możesz transmitować na żywo za pomocą AZ Screen Recorder, nagrywać swój ekran, a nawet edytować wideo po zakończeniu nagrywania ekranu. Możesz użyć aparatu, aby spersonalizować swoje nagranie, a jeśli chcesz, możesz usunąć znak wodny AZ.

Rejestratory ekranu dla Androida z wieloma funkcjami często nie są darmowe, a AZ po prostu dał ci prawie wszystkie podstawowe funkcje, które pozwalają robić rzeczy, których nie możesz we wbudowanym rejestratorze telefonu.

Możesz transmitować na żywo swój ekran do YouTube i platform gier, takich jak Twitch. W sumie jednak muszą ograniczyć niektóre funkcje dla profesjonalistów, takie jak magiczny przycisk i usuwanie reklam, a premię można uzyskać za 2,99 USD.

POBIERZ REJESTRATOR AZ

2. Rejestrator ekranu Mobizen

Jest to jedna z najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida. Mobizen to łatwy w użyciu — wygodny rejestrator ekranu, który umożliwia nagrywanie, przechwytywanie i edytowanie dowolnego utworzonego nagrania.

🔥 Zalecana:  7 najlepszych akcji pojazdów elektrycznych w Kanadzie w 2023 r.: Zainwestuj w pojazdy elektryczne

Ma wiele darmowych funkcji, możesz uchwycić swoje reakcje podczas nagrywania, przechwytywać dźwięk gry, swój głos za pomocą kamery twarzy! i więcej bez znaku wodnego.

Podobnie jak AZ, Mobizen jest wyposażony w funkcję edycji, która pozwala edytować filmy, które nagrywasz. Jeśli chcesz zrobić samouczek, nagraj wideo z rozgrywką dla publiczności, Mobizen może ci w tym pomóc. Bez znaku wodnego na ekranie możesz zachować autentyczność i zacząć tworzyć to, co robisz najlepiej.

POBIERZ MOBIZEN

3. XRecorder

XRecorder znalazł się na szczycie listy jako jedna z najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida, jest bezpłatny i działa dobrze bez rootowania, zapewnia wysokiej jakości wideo dla Androida. Ma również wiele bezpłatnych funkcji, takich jak edycja wideo, transmisja na żywo, kamera twarzowa i wiele innych.

XRecorder nie ma limitu czasu nagrywania i obsługuje ponad 20 języków. Z XRecorder możesz także ustawić rozdzielczość i jakość swojego wideo.

XRecorder jest bezpłatny, dlatego jest obsługiwany przez reklamy i zawiera funkcje, których możesz potrzebować, a nawet nie używać. XRecorder nie wymaga przejścia na premium przed usunięciem ich znaku wodnego i nie ogranicza czasu nagrywania, z wyjątkiem oczywiście ograniczonej ilości miejsca do przechowywania; więc upewnij się, że masz trochę przed nagraniem.

POBIERZ XRECORDER

4. Rekomendacja

Rec to jeden z nieskazitelnych interfejsów rejestratora ekranu, który zapewnia piękne nagrywanie ekranu, zapewniając nieograniczone, w pełni elastyczne konfigurowalne możliwości nagrywania ekranu dla Twojego Androida. Musisz zaktualizować, aby wyświetlać dotknięcia ekranu i nagrywać dźwięk z mikrofonu.

Jeśli Twoje urządzenie ma system Android 4.4, Rec. wymaga, aby twoje urządzenie było zrootowane, aby wykonać swoją magię. Rec będzie działać płynnie, bez rootowania, na Androidzie 5.0+.

POBIERZ REK

5. SRejestrator

SRecorder to prosty rejestrator ekranu HD dla systemu Android. Dzięki SRecorder możesz bardzo łatwo nagrywać filmy z gier, samouczki, filmy z ekranu telefonu.

SRecorder może również pomóc w przechwytywaniu zrzutów ekranu za pomocą jednego dotknięcia i transmitowaniu na żywo ekranu telefonu na YouTube, Facebooku i Twitchu.

Jeśli chcesz nagrać swoją rozgrywkę z dźwiękiem, SRecorder może pomóc Ci nagrać ekran za pomocą zmieniacza głosu. Aplikacja może nagrywać Twój ekran z różnymi efektami głosowymi, takimi jak robot, dziecko, potwór itp. Jeśli Twoja wersja Androida to 10, możesz nagrać ekran z wewnętrznym dźwiękiem.

POBIERZ REJESTRATOR

6. Screen Recorder – bezpłatny bez reklam

Screen Recorder, jak sama nazwa wskazuje — to aplikacja, która pozwala łatwo nagrywać ekran Androida i robić zrzuty ekranu w dowolnym miejscu. Ta aplikacja ma wiele funkcji z obsługą wielu języków, edycją ekranu, nagrywaniem wideo, nagrywaniem dźwięku, obsługą kamery twarzowej, wstawianiem obrazu logo lub tekstu.

🔥 Zalecana:  Algorytmy AI cenzury: jak oszukują ich chińscy użytkownicy

Aplikacja jest bezpłatna i nie zawiera znaku wodnego ani nie wymaga rootowania urządzenia.

Dzięki swojej bazie funkcji możesz ustawić rozdzielczość nagrywania, która obejmuje różne szybkości klatek do 60 klatek na sekundę. Przy najwyższej szybkości możesz uzyskać najbardziej przyzwoite nagranie. Jedną z najbardziej niesamowitych funkcji aplikacji jest to, że obsługuje wbudowane nagrywanie dźwięku w przeciwieństwie do reszty, a także ma opcję przełączenia na mikrofon.

POBIERZ REJESTRATOR

7. Widma

Vidma to darmowy rejestrator ekranu, który nie wymaga rootowania, przechwytuj ekran telefonu komórkowego w formatach wideo z przednią kamerą lub bez niej. Korzystanie z przedniego aparatu pomoże Ci uchwycić wideo, a także nagrywać ekran telefonu komórkowego w tym samym czasie.

Uchwyć najciekawsze momenty jednym kliknięciem! Vidma Recorder to wszechstronny darmowy rejestrator ekranu i edytor wideo! Użyj Vidma Screen Recorder, aby nagrywać wideo bez ograniczeń czasowych! Nagrywaj i udostępniaj swoje filmy za pomocą Vidma Screen Recorder!

POBIERZ VIDMA

8. Super rejestrator ekranu

Podobnie jak wszystkie inne wymienione tutaj aplikacje do nagrywania ekranu, Super Screen Recorder to nie tylko rejestrator ekranu, ale aplikacja, która pozwala zaprezentować swoją markę podczas nagrywania.

Bez edytowania logo możesz włączyć znak wodny i przesłać swoje logo, aby zawsze padało podczas nagrywania samouczka lub rozgrywki. Super Screen Recorder jest wyposażony w prosty w obsłudze interfejs.

Dzięki ich funkcji edycji wideo możesz szybko edytować swój rekord i wprowadzić szybką poprawkę oraz dodać do niego kilka poprawek, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz nagrywać w nieskończoność.

Możesz ustawić rozdzielczość nagrywania na wyższą jakość. Kamera obsługująca twarz, a także narzędzie do tworzenia GIF-ów, możesz tworzyć GIF-y z utworzonych nagrań ekranu.

POBIERZ SUPEREKRAN

9. Rejestrator ekranu ADV

ADV Screen Recorder oferuje nagrywanie ekranu telefonu za pomocą dwóch różnych silników, a aplikacja do nagrywania ekranu nie zawiera znaku wodnego, a także umożliwia wstawienie logo lub użycie tekstu.

Podczas nagrywania możesz używać zarówno przedniego, jak i tylnego aparatu jako kamery twarzowej. Pozwala także na pauzę podczas nagrywania.

ADV oferuje te same podobne funkcje, co inne aplikacje do nagrywania ekranu. Aplikacja pozwala uzyskać stanowisko i ustawić samouczek, uruchamiając rozgrywkę. Możesz nagrywać swój ekran w wysokiej rozdzielczości od 240p do 720p. Z wyższą szybkością transmisji bitów i liczbą klatek na sekundę do 15 Mb / s do 60 klatek na sekundę. Z obsługą zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego nagrywania dźwięku.

POBIERZ ADV

10. Twitch

Twitch umożliwia nagrywanie rozgrywki. Jeśli jesteś graczem i chcesz nagrywać swoją rozgrywkę, możesz to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej Twitch na telefonie z Androidem.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na laptopie – ponad 10 najlepszych pomysłów na 2023 r

Aplikacja może również umożliwiać transmisję na żywo ekranu do Twitcha i umożliwia zapisywanie wideo, które nagrywasz. Twitch to popularna aplikacja do gier, której właścicielem jest Amazon.

Wbudowane funkcje Twitcha do nagrywania i przesyłania strumieniowego to tylko część aplikacji, która pozwala graczom nagrywać gry i przesyłać je na platformę. Funkcja nagrywania umożliwia nagrywanie dźwięku za pomocą wewnętrznego lub zewnętrznego mikrofonu.

POBIERZ TWITCHA

11. Gry Google Play

Jeśli jesteś graczem, to jest dla Ciebie. Jeśli chcesz po prostu nagrać swoją rozgrywkę, Gry Play mogą Ci w tym pomóc. Gry Google Play mogą również nagrywać inne aplikacje. Funkcja nagrywania jest wbudowaną funkcją, która działa na wielu nowych urządzeniach mobilnych z systemem Android. Jeśli masz starszą wersję Androida, nie będziesz mógł korzystać z aplikacji.

Gry Google Play nie są dostępne we wszystkich krajach, a rozdzielczość wideo wynosi do 720p. Aplikacja jest dostępna bez reklam. Aplikacji Gry Play można używać tylko do nagrywania aplikacji. Przed rozpoczęciem nagrywania musisz otworzyć aplikację z poziomu aplikacji Gry Google Play.

POBIERZ GRY GRAJ

Ekran nagrywania na Androidzie bez aplikacji

Bez żadnej aplikacji na Androida możesz nagrywać ekran. Jeśli nie chcesz instalować żadnych aplikacji i masz najnowszą wersję Androida, możesz użyć wbudowanego rejestratora telefonu, aby rozpocząć nagrywanie ekranu. W przypadku niektórych producentów urządzeń możesz łatwo zobaczyć rejestrator ekranu po przesunięciu paska ustawień.

Te aplikacje do nagrywania ekranu mają większość lub podobne funkcje, ale niektóre są niesamowite, na przykład AZ Screen Recorder, a czasami XRecorder i wiesz, że niektóre z aplikacji tutaj mają premię, aby uzyskać trochę doświadczenia bez reklam z dodatkowymi funkcjami.

Ale jeśli szukasz prostego rejestratora, możesz użyć wbudowanego rejestratora telefonu tylko wtedy, gdy używasz najnowszej wersji Androida; od 9 wzwyż.

To wypaczenie, jeśli uważasz, że lista najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu na Androida jest pomocna? Nie zapomnij podzielić się swoimi opiniami w komentarzach, a jeśli przegapiliśmy jakąś aplikację do nagrywania ekranu na Androida, upuść komentarz i czytaj dalej Techvocast, aby uzyskać więcej informacji. I nie zapomnij podzielić się tym z kimś, dzielenie się to troska.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie