Top 10 najczęściej oglądanych filmów z YouTube na całym świecie w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Top 10 najczęściej oglądanych filmów z YouTube na całym świecie w 2023 roku

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Video to platforma udostępniania wideo założona w 2015 roku, która umożliwiła użytkownikom odwiedzanie kanału, oglądanie tak wielu filmów, polubienie i udostępnianie, a także subskrybowanie kanału YouTube, aby zobaczyć swoje ulubione filmy. Ta platforma ma miliardy aktywnych użytkowników, podobnie jak inne platformy, takie jak Facebook, Twitter, TikTok itp., Po Google, a YouTube zawsze przychodzi ci do głowy, aby wyszukać najnowszą wersję.

Youtube ma „sekcję najczęściej oglądanych”, w której umieszczone są wszystkie popularne filmy. Chociaż popularne filmy są w większości oparte na muzyce i filmach dla dzieci, takich jak wiersze, które stają się wirusowe i dlatego są umieszczane w „sekcji najczęściej oglądanych”.

Jakie są najczęściej oglądane filmy na YouTube? Jeśli tak, to czytaj dalej, ponieważ w tym artykule poinformuję Cię o najczęściej oglądanych filmach na YouTube w 2022 roku i dlaczego te filmy są umieszczane w „najczęściej oglądanej sekcji” na Youtube.

Najczęściej oglądane filmy na YouTube w 2023 roku

Oto lista tzw Najczęściej oglądane filmy na Youtube W 2023 i 2024:

 1. „Baby Shark Dance” zespołu Pinkfong
 2. „Despacito” Luisa Fonsiego z udziałem Daddy Yankee
 3. „Johny Johny Yes Papa” autorstwa Looloo Kids
 4. „Shape of You” Eda Sheerana
 5. „See You Again” Wiz Khalifa
 6. „Baa Baa Black Sheep” zespołu Cocomelon – Rymowanki
 7. „Koła w autobusie” Cocomelon
 8. „Masza i niedźwiedź” Get Movies
 9. „Fonics Song with Two Words” autorstwa ChuChu TV
 10. „Gangnam Style” Psy

1. Baby Shark Dance” zespołu Pinkfong

Wydany: 2017

Gatunek muzyczny: Muzyka dla dzieci

„Baby Shark Dance” to wiersz wprowadzony przez południowokoreańską firmę Pinkfong i otrzymał 11,64 miliarda wyświetleń na YouTubie. To jeden z najbardziej znanych i lubianych filmów. Ten wiersz powstał w 2017 roku i jest najczęściej oglądanym filmem wśród dzieci. Według kalkulatora pieniędzy YouTube, wideo zarobiło na platformie około 17 milionów dolarów od czasu jego premiery.

Powód popularności

Po pierwsze to ulubiony wiersz dzieci m.in. Po drugie, jest to muzyka z chwytliwymi, prostymi tekstami, które są łatwe do zapamiętania, a jej pełna werwy muzyka potrafi wywołać uśmiech na twarzy każdego.

2. Despacito” Luisa Fonsiego z udziałem Daddy Yankee

Wydany: 2017

Artysta: Luisa Fonsiego

Wyróżniony artysta: Tata Jankes

Album: Despacito

„Despacito” to słynna piosenka stworzona przez Luisa Fonsi z udziałem Daddy Yankee 8 miliardów wyświetleń na YouTubie. Piosenka została wydana w 2019 roku w języku hiszpańskim. Według kalkulatora Youtube, Despacito zarobił średnio aż 29,2 miliona dolarów. Od 2017 roku do momentu, gdy Baby shark uzurpował sobie pozycję Despacito jako najpopularniejsza muzyka wideo na YouTube, minęły ponad trzy lata.

🔥 Zalecana:  13 sprawdzonych sposobów zarabiania pieniędzy na edycji filmów

Powód popularności

Jest to w większości najpopularniejsza piosenka, jakiej słuchało młode pokolenie. Wpadający w ucho beat i oryginalna wersja w języku hiszpańskim nadają mu rozgłos na skalę światową.

3. Johny Johny Yes Papa” autorstwa Looloo Kids

Wydany: 2014

Album: Johny Johny Tak, tato

Gatunek muzyczny: Muzyka dla dzieci

Artysta: Tulsi Kumar

„Johny Johny yes papa” to jeden z najczęściej oglądanych wierszy wśród dzieci w 2022 roku. Wiersz został stworzony przez „Loo Loo Kids” i wydany w 2014 roku. Scenariusz napisał Pretham Gubbi. Johny Johny Yes Papa to stara przedszkolna piosenka, która jest animowana ku uciesze dzieci. Według kalkulatora YouTube, średni przychód Johny Johny Yes Papa z filmu wynosi od 15 529 do 48 029 USD.

Powód popularności

Ten wiersz jest ulubionym dzieckiem. Za sukces piosenki obwiniano zjawisko Elsagate, w którym dzieci automatycznie otrzymują prawdopodobnie denerwujące lub niedorzeczne filmy z YouTube za pośrednictwem strony głównej YouTube i aplikacji YouTube Kids.

4. Shape of You” Eda Sheerana

Wydany: 2017

Album: Dzielić

Artysta: Ed Sheeran

Gatunek muzyczny: Muzyka pop

„Shape of You” to słynna piosenka wydana w 2017 roku. Jest to angielska piosenka napisana i zaśpiewana przez Eda Sheerana. Ta piosenka ma następującą strukturę:

 • Werset
 • Przed refrenem
 • Chór
 • Werset
 • Przed refrenem
 • Chór
 • Most
 • Chór

Ta piosenka ma obecnie 1,8 miliarda wyświetleń na YouTube. Za każde tysiąc kliknięć YouTuberzy zazwyczaj otrzymują 1 dolara jako dochód podstawowy. Ponieważ ponad 10% wypłat zostało zamrożonych, 31-letni Ed Sheeran i jego współautorzy Shape of You zarabiają podobno około 5 milionów funtów rocznie na muzyce.

Powód popularności

Linie melodyczne, rytmiczne brzmienie i głos Eda to tylko niektóre z rzeczy, które sprawiają, że „Shape of You” jest tak popularny na całym świecie.

5. Do zobaczenia ponownie” Wiz Khalifa

Wydany: 2015

Artysta: Wiz Khalifa

Album: Najbardziej poszukiwany, cz. 2

Wyróżniony artysta: Charliego Puta

„See you Again” dotyczy „przyjaźni” i „pożegnania”. Ta piosenka jest dedykowana twojemu przyjacielowi, który był przy tobie w dobrych i złych chwilach, ale teraz cię opuszcza, a ty się z nim żegnasz. W piosence uhonorowano wielkiego aktora Paula Walkera, który niestety zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 r. przed zakończeniem zdjęć do „Furious 7”.

Piosenka została zaśpiewana przez amerykańskiego rapera „Wiz Khalifa” i została wydana w 2015 roku. Jest to drugi i szósty najbardziej lubiany film na stronie, z ponad 5,6 miliardami odtworzeń i 39,5 milionami polubień. Według średniego kalkulatora piosenka „See you Again” zarobiła 2,9 miliona dolarów.

🔥 Zalecana:  6 najlepszych odnowionych laptopów z systemem Windows 10 (jakościowe komputery z procesorami Core i3, i5 i i7)

Powody popularności

„See you Again” został wyprodukowany na potrzeby albumu Furious 7 w 2015 roku jako hołd złożony aktorowi Paulowi Walkerowi, który zmarł 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym.

6. Baa Baa Black Sheep” zespołu Cocomelon – Rymowanki

kompozytorzy: Jamesa Hooka, Samuela Arnolda

Gatunek muzyczny: Muzyka dla dzieci

„Baa Baa Black Sheep to jeden z najczęściej oglądanych przez dzieci filmów na YouTube. Ten wiersz został skomponowany przez „Jamesa Hooka” i „Samuela Arnolda”. Ten wiersz to angielska rymowanka. Pierwsza drukowana wersja pochodzi z mniej więcej 1744 roku, chociaż słowa nie zmieniły się tak bardzo w ciągu dwóch i pół wieku. Ten wiersz otrzymał 3,4 miliarda wyświetleń.

Powody popularności

Ten wiersz słynie z pięknych, znaczących wersów. W tym wierszu uważano, że czarne owce przynoszą pecha, ponieważ ich runo nie może być barwione, co czyni je mniej wartościowymi dla rolników.

7. Koła w autobusie” autorstwa Cocomelon

Wydany: 2019

Gatunek muzyczny: Muzyka dla dzieci

Opis:

 • 1 mln polubień.
 • 276 615 132 wyświetleń.
 • 2020 18 września.

Inna znana rymowanka, „The Wheel on the Bus”, jest najbardziej lubiana i popularna wśród dzieci. Ten wiersz został wydany w 2019 roku przez Cocomelon. Wiersz otrzymał 4,48 miliona wyświetleń na Youtube. Wheels on the Bus otrzymuje od YouTube od 1,1 do 3,5 tys. USD miesięcznie.

Wiersz zawiera bardzo dobrą lekcję: „Spowodować, że coś dalej występuje lub działa”. Wiersz pochodzi z Twittera autorstwa Verny Hills.

Powody popularności

Słuchając piosenki dla dzieci, możesz przestudiować wszystkie różne terminy w tym wierszu i zrozumieć ich funkcje. Ten wiersz jest popularny, ponieważ wprowadza nowe słowa dla dzieci, których dziecko może potrzebować w przyszłości.

8. Masza i Niedźwiedź” autorstwa Get Movies

Pisarze: Oleg Kuzowkow, Denis Czerwiacow

Gatunki: Komedia, Akcja, Seriale telewizyjne dla dzieci, Przygodowe, Animacja, Fikcja przygodowa

Oryginalny język: Rosyjski

Data pierwszego odcinka: 7 stycznia 2009

Motyw otwierający: Piosenka Masza i Niedźwiedź

Masza i Niedźwiedź to znany rosyjski serial animowany napisany przez Olega Kuzowkowa i Denisa Chervyatsova. Otrzymał 4,51 miliarda wyświetleń na Youtube. Kalkulator YouTube szacuje, że ten serial zarobił 101,94 miliona dolarów.

Serial opowiada o młodej dziewczynie i niedźwiedziu, którzy są głównymi bohaterami serialu animowanego Masza i Niedźwiedź. Masza mieszka w domu blisko torów. Ścieżka w pobliżu domu Maszy może zaprowadzić ją do rezydencji Niedźwiedzia. Masza i Niedźwiedź to popularny program animowany, który był pokazywany w wielu krajach na całym świecie.

🔥 Zalecana:  Jak poprawić ranking Map Google jak profesjonalista

Powody popularności

Fabuła serialu jest bardzo ciekawa. Historia jest znana, ponieważ głównym tematem programu są eskapady młodej dziewczyny o imieniu Masza i opiekuńczego niedźwiedzia (Mishka), który nieustannie chroni ją przed niebezpieczeństwem. Najpopularniejszym programem opieki nad dziećmi na świecie jest Masza i Niedźwiedź, który cieszy się 36 razy większym zainteresowaniem niż norma.

9. Phonics Song with Two Words” autorstwa ChuChu TV

Abonenci: 59,3 mln

Pochodzenie: Ćennaj, Indie

Całkowita liczba odwiedzin: 40,5 miliarda

Ten wiersz opiera się na edukacji dzieci i zrozumieniu foniki. Dzieciom bardzo podoba się wiersz. Wiersz otrzymał 4,95 miliarda wyświetleń.

Powody popularności

Każda litera w tej melodii akustycznej zawiera wizualizację. Ma na celu pomóc dzieciom w zrozumieniu wymowy liter alfabetu angielskiego.

10. Gangnam Style” autorstwa Psy

Wydany: 2012

Album: Psy 6 (sześć zasad), część 1

Artysta: PSY

Gatunki: K-pop, Elektroniczna muzyka taneczna, Dance-pop, Pop

„Gangnam Style” to południowokoreański termin opisowy, który opisuje sposób życia związany z dzielnicą Gangnam w Seulu, gdzie ludzie są młodzi i stylowi, a także prezentują pewien udawany status. W 2012 roku ukazała się muzyka. Według kalkulatora YouTube, ta piosenka zarobiła prawie 8 milionów dolarów.

Powody popularności

Oszałamiający pod względem estetycznym teledysk do utworu został nakręcony przez gwiazdy, takie jak Britney Spears i T-Pain, i stał się hitem na YouTube.

Ostateczny werdykt

Wreszcie przejrzałeś dziesięć najczęściej oglądanych filmów na YouTube. Wspomniałem również, dlaczego te filmy są najbardziej popularne na YouTube.

„Baby Shark Dance” jest jednym z najpopularniejszych filmów. Jak wspomniano powyżej, większość programów muzycznych i filmów rozrywkowych dla dzieci jest bardziej popularna w YouTube.

Mamy nadzieję, że te informacje okażą się przydatne. Upuść swoje pytania w sekcji komentarzy w przypadku jakichkolwiek pytań.