Top 10 książkowych influencerów na Instagramie, których powinieneś obserwować

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Top 10 książkowych influencerów na Instagramie, których powinieneś obserwować

Może zanim o tym porozmawiamyksięguj influencerów na Instagramie , musimy wiedzieć, czym jest blog i jaka jest różnica w stosunku do naszego znajomego słowa „weblog”?

Faktem jest, że blog jest tym samym, co blog, tak jak strona jest stroną internetową; Ale jest różnica w szczegółach. Oznacza to, że kiedy mówisz „site” po angielsku, możesz mieć na myśli dowolne miejsce lub lokalizację, ale kiedy mówisz „website”, mówisz o stronie w Internecie.

Blogowanie jest podobne do blogowania w sieci, z tą różnicą, że twoja platforma się rozszerzyła; Na przykład na Instagramie, YouTube i… Blogowanie oznacza, że ​​wiesz, jak rozmawiać o swoich zainteresowaniach, a po krótkim czasie przyciągnąć do siebie podobnie myślących ludzi, a to towarzystwo może być również źródłem dochodu poprzez reklama. Zrozum, że to nie jest złe, po prostu ma zasady, które powinieneś znać.


Kim są autorzy książek na Instagramie?

Bloger książkowy to osoba, której zadaniem jest wprowadzanie nowych książek i recenzowanie starych książek. Nie tylko jest aktywnym czytelnikiem, ale stał się także ekspertem dzięki temu, że aktywnie czyta, a jego wskazówki mogą być wskazówkami dotyczącymi kupowania i czytania książek.

Bądź prawdziwym czytelnikiem, zanim zdecydujesz się zostać blogerem książkowym

Aby zostać blogerem, musisz przede wszystkim naprawdę interesować się książkami i czytaniem. W świecie pełnym wideo, informacji muzycznych i danych powinieneś należeć do tych osób, które nie nudzą się czytając książki i nie boją się zobaczyć objętości kilkuset stron książek.

Nie zapominaj, że dzisiejsza publiczność jest inteligentna, a zwłaszcza jeśli są to książki i czytający ludzie, dobrze rozpoznają, czy naprawdę przeczytałeś książkę, o której mówisz, czy też wszystko ma kolor i zapach zamawiania ze źródła i referencji.


Jak zacząć rezerwować influencerów na Instagramie? (Jak zostać autorem książek na Instagramie?)

W pierwszych krokach musisz określić priorytetową listę swoich zainteresowań. Gdybyś stał przed półką w bibliotece, po jakie książki sięgnąłbyś najpierw? Powieść? Historia? Filozofia? Psychologia? Następnie wybierz najpopularniejszą sieć, Instagram (obecnie).

Twoja pierwsza kolekcja postów powinna dotyczyć książek, które Cię osobiście interesują, bo w naturalny sposób będziesz o nich pisać z większym sercem, a co za tym idzie, przyciągniesz pierwszych odbiorców (których musisz zmienić w tych najbardziej lojalnych) więcej głęboko. Wszyscy wiemy, że powieści mają więcej odbiorców. Zacznij od powieści; A potem zacznij pisać na zawsze w swojej ulubionej przestrzeni (która może być dowolna), ale jak piszesz?


1. Wybierz konto z przemyślanym identyfikatorem

W dzisiejszym świecie najpopularniejszymi stronami w sieciach są Instagram, Telegram, YouTube, Twitter i inne. Lepiej, aby odbiorcy, którzy śledzą Cię na każdej z tych platform, mogli łatwo Cię znaleźć, wpisując swój identyfikator w innych miejscach, ale jak udostępniać informacje i dane na tych różnych stronach, istnieją zasady, które omówimy poniżej.


2. Nie personalizuj problemu

Bardzo ważnym punktem przy wprowadzaniu powieści jest jej nie zepsuć, czyli nie zdradzać głównego wątku fabularnego. Lub jeśli mówisz o książce historycznej, pozostaw odkrycie wielu niewypowiedzianych rzeczy czytelnikowi i nabywcy książki.

Trzeba pisać w taki sposób, aby odbiorca zainteresował się książką i zdecydował się ją kupić. Napisanie kilku krótkich linijek z tekstu książki to rozwiązanie, które zawsze się sprawdza.

Następnie powinieneś być w stanie napisać swoją analizę i interpretację z tych samych kilku linijek, ale w tajemniczy sposób, tak aby pozostały pytania i niejasności, a czytelnik nie miał wyboru i musiał przeczytać książkę. Pisząc te kilka linijek własnego pisania o książce, musisz zdobyć pewną umiejętność i wiedzieć, że nieprofesjonalne i powierzchowne wyjaśnienie i analiza może zakwestionować całą twoją wiarygodność i autentyczność.

W szczególności pamiętaj, że twoje osobiste opinie i przekonania nie powinny być zaangażowane w przedstawienie tej książki, chyba że wyraźnie użyłeś wyrażenia „moim zdaniem”, co również powinno być zrobione z wielką obsesją, ponieważ jest to możliwe. tracąc publiczność i to wcale nie jest żart.


3. Gdzie pisać?

Poznaj swoje konteksty pracy. Oczywiście na platformie Instagram ważny jest temat zdjęcia. Stawianie filiżanki herbaty lub owoców obok książki w momencie, gdy czytasz ten post, to już banał i powinieneś pomyśleć o ciekawszych pomysłach.

🔥 Zalecana:  Jak promować swoją firmę online i lokalnie

Pomysły te powinny mieć swój osobisty podpis i od Ciebie zależy rodzaj kreatywności, musisz tylko wziąć pod uwagę, że to sama książka powinna przyciągać uwagę, a nie ściany boczne. Publikuj kontrowersyjne i krytyczne opinie na Twitterze i zostawiaj wspaniałe rozdziały na YouTube lub podobnych blogach. Stań przed kamerą i przeczytaj fragment książki, udostępnij wideo (Vlog) na swoim koncie wideo, a następnie podaj adres publiczności na Instagramie.


4. Czy powinienem przeczytać wszystkie książki, aby mieć wpływ na książki na Instagramie?

Jedną z zasad sukcesu w blogowaniu jest regularny i rutynowy proces publikowania treści. Blogerka zajmująca się urodą może to utrzymać za pomocą prostego planu, ale co z blogerem książkowym?

A może jesteś w stanie regularnie wprowadzać trzy książki tygodniowo? Trzy książki, o których sam wiesz! Faktem jest, że nikt nie jest w stanie przeczytać wszystkich nowych książek we wszystkich publikacjach, bo to nie więcej niż 24 godziny na dobę.

Ale tak jak szef kuchni z zasłoniętymi oczami może pokroić marchewkę z niewiarygodną szybkością bez skaleczenia sobie ręki nożem, tak będziesz mógł spędzić trzydzieści do czterdziestu minut nad książką. Uzyskaj przegląd każdej książki, a następnie Google jej nazwę i dowiedz się, co zrobić, aby skłonić odbiorców do podjęcia decyzji o zakupie.

Pamiętaj, że Twoja praca ostatecznie prowadzi do wzrostu chęci czytania książek w społeczności, a to jest duże wydarzenie. Musisz po prostu być szczery ze swoją publicznością; Unikaj przesady i spróbuj dowiedzieć się, jakie są mocne strony każdej książki?


5. Zaplanuj swoje konto do blogowania książek

Oczywiście nie można spędzić dużej części dnia spędzając na Instagramie i przygotowując kolorowe posty. Ale nie ma innego sposobu, aby Twoja strona była zawsze aktualna! Co można teraz zrobić? Tak! planowanie!

Aby to zrobić, możesz użyć aplikacji, które dają możliwość zaplanowania każdego postu na różnych kontach użytkowników, a następnie opublikowania zdjęć na Instagramie w określonym czasie.


6. Blogerzy książek Pomysły na produkcję treści

Iksiążeczka przedstawiająca

Najczęstszą treścią w dziedzinie blogowania książek jest wstęp do książki. Ale musisz być kreatywny i urozmaicać posty. Wybierz z książki ciekawe zdania i skróć je; Bardziej interesujące jest dodanie do niego swojej opinii, aby Twoje treści różniły się od innych osób.

Notatka: Podaj temat książki bez spojlerowania.

Sporządzanie list

Można podać różne listy, na przykład listy:

  • Top 10 przeczytanych przez Ciebie książek (i sugerowanych odbiorcom)
  • Top 5 popularnych postaci w książkach
  • 10 książek, które warto przeczytać przed trzydziestką

Podaj informacje o autorach

Aby to zrobić, musisz wyprodukować treść w taki sposób, aby odbiorca komunikował się w myślach z autorem i dobrze go pamiętał. Niektórzy z tych pisarzy mieli dziwne nawyki, które mogą być zabawne i interesujące przy tworzeniu treści.

Programy do prezentacji audiobooków

Istnieje wiele aktywnych aplikacji w tej dziedzinie, które mają również dużą publiczność. Możesz wyjaśniać i krytykować pracę z tymi aplikacjami w celu tworzenia treści. Jeśli Twoja recenzja jest świetna, może przyciągnąć obserwujących. Jeśli bloger książkowy ma znaczną liczbę obserwujących, może otrzymać od nich pieniądze w zamian za wprowadzenie tych programów.

Rozrywka

Uwzględnij zabawne tematy w swoich treściach, na przykład:

  • Ciekawe i zabawne fakty o książkach i ich autorach
  • Jak zrobić zakładkę
  • Jak zrobić świecę na chwile czytania
  • Możesz przedstawić artykuły papiernicze, których używasz i reklamować, jeśli masz dużą liczbę obserwujących.

Wyzwanie

Rzucanie wyzwań to skuteczny sposób na zaangażowanie odbiorców. Na przykład, aby przeczytać książkę, którą chcesz, weź pod uwagę przedział czasu, w którym ta książka ma zostać przeczytana. Następnie zacznij przeglądać książkę i poproś słuchaczy o ich opinie. Dawanie i wymiana książek może być kolejną częścią twojego wyzwania.


Fotografia książkowa

W świecie Instagrama opartym na obrazach atrakcyjność Twoich treści jest bardzo ważna. Więc posiadanie sztuki fotograficznej może być dla ciebie zaletą. Możesz także uczyć fotografowania swoich odbiorców. Ten rodzaj produkcji treści jest zarówno zabawny, jak i informacyjny.

🔥 Zalecana:  Nie można załadować użytkowników na Instagramie? 2 sposoby naprawy błędu (rozwiązane)

Prezentacja krytyki

Subskrybuj witryny, w których użytkownicy recenzują książki i czerpią inspirację ze swoich pomysłów, publikując swoje na swojej stronie. Jedną z najbardziej renomowanych i popularnych witryn jest dobra lektura, z której możesz skorzystać.


I jeszcze kilka uwag na temat blogera książkowego

Organizowanie konkursów książkowych na Instagramie to również ciekawy pomysł, który nie jest jeszcze tak stary. Przy odrobinie kreatywności można uzyskać z tego dobre efekty, bo spotka się to z powszechnym sukcesem, bo książki wciąż są tańsze niż wiele innych rozrywek.

Koniecznie odpowiedz na pytanie w komentarzu dotyczące samych książek, ale odpowiedź powinna być w taki sposób, aby przybliżyć odbiorcom decyzję: czyli muszę kupić tę książkę!

I pamiętaj, wielu odbiorców może Cię nie śledzić, ale po pewnym czasie decydują się to zrobić, aby nie stracić ani jednego Twojego komentarza; W tym miejscu pojawia się znaczenie opowiadania historii na Instagramie; Napisz to krótko, zwięźle i atrakcyjnie.

Nie spiesz się, aby zbudować swojego bloga. Najpierw obejrzyj Instagram. Daj sobie czas na odwiedzenie ulubionych postów i stron, a przede wszystkim ciesz się nimi. Z czasem znajdziesz drogę. Pamiętaj, że w ten sposób pasja czytania jest ważniejsza niż cokolwiek innego.


Blogerzy książkowi vs. influencerów książkowych

Recenzowanie książek sięga czasów przedrenesansowych, co oznacza, że ​​grupa profesjonalnych czytelników lub elit dyskutowała o nowych książkach lub broszurach napisanych przez autorów. Tak więc najczęściej pierwszym zadaniem recenzentów jest omówienie treści książek i wskazanie ich mocnych i słabych stron.

Dziś, ze względu na interakcje online, większość recenzentów pisze o książkach online.

Media społecznościowe, takie jak Instagram i Twitter, również pomagają recenzować, jednak w międzyczasie zainaugurowano kilka innych miejsc pracy, takich jak osoby mające wpływ na książki.

Teraz porozmawiamy o tym, czym się różnią i jak się nakładają.

Influencer to osoba, która głównie pomaga w promocji książki iw zamian otrzymuje pieniądze lub darmowe egzemplarze książek. Ale recenzenci wykonują bardziej profesjonalną pracę i czasami powodują, że książka się nie sprzedaje lub czynią książki bestsellerami. Innymi słowy, recenzenci książek to eksperci, którzy czytają książki i piszą o nich, a nie tylko znane osoby, które wykorzystują swoją sławę do sprzedaży książek.

Podobnie termin bloger, lub w tym przypadku blogerzy książkowi, to ludzie, którzy mają doświadczenie w danej dziedzinie i piszą artykuły i blogi na ten temat.


Co to jest bookstram?

Słyszałeś kiedyś słowo „bookstagram lub książka na Instagramie”? Jeśli nie, oto nowy produkt właśnie dla Ciebie! Każdy z nas mógł kiedyś pomyśleć o uruchomieniu jednego z tych kont. Lub przynajmniej raz lub dwa razy doświadczony w fotografii książkowej. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​wbrew powszechnemu przekonaniu zarządzanie odnoszącą sukcesy i popularną książką na Instagramie nie jest takie proste.

Bookstagram zaczynał jako Hashtag na Instagramie aby wyświetlać posty związane z książkami i recenzjami książek. Obrazy i filmy związane z książkami zwykle zawierają krytykę recenzji książek i sugestie dotyczące książek.

Niektóre posty mogą wydawać się przyjemne dla niektórych miłośników książek.

Chociaż słowo bookstagram pojawiło się na Instagramie jako słowo związane z książkami, zaczęło go używać wiele innych nisz, takich jak fashionistki i smakosze, więc stało się to coraz przyjemniejsze.

Jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem książek lub kiepskim czytelnikiem, możesz przeszukać ten hashtag i jako profesjonalny czytelnik jak najlepiej go wykorzystać, a jeśli dopiero zaczynasz, zainspiruj się nim.


Jak zostać influencerami książek na Instagramie?

Używanie hashtagów sprawia, że ​​każdy rodzaj konta jest bardziej widoczny i łatwo dostępny dla wszystkich, szczególnie w dziedzinie pracy. Tak więc publiczność, która lubi przeglądać konta, szuka najbardziej popularnych hashtagów oraz blogerów, którzy zamierzają rozwijać swoje konta.

W następnej sekcji przedstawiamy niektóre z najpopularniejszych hashtagów używanych przez osoby mające wpływ na książki i ich odbiorców.

Najpopularniejsze hashtagi książek na Instagramie

#bookbloger

#bookstagram

#miłośnik książek

#mól książkowy

#bookstagrammer

#książki

#książkowy

#booknerd

#uzależniony od książek

#książka

#Bookstagram

Inne powiązane hashtagi:

🔥 Zalecana:  Jak kupować obserwujących na Instagramie i zarabiać pieniądze

#bookbloggersofinstagram

#bookbloggerlife

#bookbloggersofig

#bookbloggeritalia

#bookbloggeruk

#bookbloggerksiążki

#bookbloggerslife

#bookbloggerspost

#bookbloggersposzukiwani

#bookbloggerdelhi


Top 10 osób, które mają wpływ na książki na Instagramie

W dzisiejszych czasach książki stają się popularnym tematem w mediach społecznościowych, takich jak Youtube, Twitter i Instagram. Chociaż ich odbiorców jest mniej niż w przypadku innych popularnych tematów, istnieje wiele społeczności poświęconych książkom, czytaniu książek i blogowaniu książek. Na przykład:

  • BookTube
  • BookTokers
  • Bookstagramerzy

Tak więc wyżej wymienione punkty powodują powstanie blogerów książkowych, poniżej przedstawimy niektóre z nich i krótkie uwagi na ich temat:

Lottelikebooks

Liczba obserwujących:68,3 tys

Blogerka to dziewczyna, która studiuje literaturę angielską, przedstawiając i recenzując książki

Książka Magia dziewczyny

Liczba obserwujących: 23,3 tys

Renée Amanda zarządza tym kontem, skupiając się na czarnych kobietach i ich literaturze. Tam podpowiada książki i inspiruje do dyskusji.

Twórz eksplorujprzeczytaj

Liczba obserwujących: 16,7 tys

Konto zostało założone przez Emilie Haney z EAH. Recenzuje książki i udziela swoim odbiorcom wskazówek dotyczących pisania.

Czytelnik i szef kuchni

Liczba obserwujących: 98,8 tys

Dwie siostry, Melissa i Isabel, są właścicielami konta i prowadzą je, publikując recenzje książek i prezentując je w estetyczny sposób.

Pagetravels

Liczba obserwujących: 24,7 tys

Jordan Hickey rozwija swój Instagram na różowo i gromadzi na swoim koncie ciepłe środowisko do rozmów o literaturze.

Czytaj z katem

Liczba obserwujących: 28,7 tys

Kathrine tworzy również piękne wizualnie konto z wieloma rekomendacjami książek i wspaniałymi zdjęciami.

Kasztanowa bajka

Liczba obserwujących: 27,7 tys

Konto Patience E. Randle jest jednym z najbardziej estetycznych kont wśród blogerek książkowych, dlatego poza działalnością w zakresie blogowania książek stara się ulepszyć swoje konto graficznie i jest ambasadorką książek.

Ona również integruje swoje codzienne treści związane ze stylem życia z recenzjami książek, więc to sprawia, że ​​jej blog jest tak różnorodny.

W jednym ze swoich postów wyjaśnia, że ​​zamierza przeczytać książkę Zwierzę Lisy Taddeo, podsumowuje książkę w kilku linijkach i pyta swoich odbiorców, czy czytali książkę, czy nie, a następnie zrecenzuje książkę i porozmawia o książce osobno.

Destylarnia składanych stron

Liczba obserwujących: 118 tys

Innym ciekawym kontem książkowym, z atrakcjami wizualnymi, jest Destylarnia składanych stron, a jeśli znasz szczegółowe zestawienie i świetne recenzje, nie wahaj się odwiedzić Destylarnia składanych stron.

Dobrze czytana czarna dziewczyna

Liczba obserwujących: 426 tys

Innym kontem, które działa na czarnych książkach, jest oczytana czarna dziewczyna, czyta i zastanawia się nad pracami czarnych dziewcząt i kobiet.

Elżbieta Sagan

Liczba obserwujących: 194 tys

Nazywała siebie zaklinaczką książek i łączy łapanie postów z książkami ze swoim życiem. Zrobiła wiele zdjęć, korzystając z książek, które są jej wyłączne.

Końcowe przemyślenia

Rozpowszechnienie i popularność sieci społecznościowych w ostatnich latach sprawiły, że wiele osób spędza w nich dużo czasu przez całą dobę, ale liczba osób, które śledzą odpowiednie konta w celu wprowadzenia książek w porównaniu z innymi stronami, takimi jak zabawa, kosmetyki, a codzienność jest bardzo ograniczona i trudno nam przyciągnąć ludzi. A to sprawiło, że blogerzy książkowi są jednymi z najmniej popularnych producentów treści na Instagramie.

Jeśli chcesz założyć swój bookstagram lub znasz znanych blogerów w tej dziedzinie, mamy nadzieję, że ten artykuł Ci pomoże.