Tinder Matches zniknęły (jak je odzyskać?)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Tinder Matches zniknęły (jak je odzyskać?)

Nic nie jest bardziej niepokojące na Tinderze niż znikające dopasowanie, prawda? Mam na myśli, do diabła, po prostu znajdujesz ładną dziewczynę, która Twoim zdaniem idealnie do ciebie pasuje, ale potem sprawdzasz dopasowanie Tindera i zdajesz sobie sprawę, że ona lub dopasowanie po prostu zniknęło.

Jeśli wciąż napotykasz takie problemy, ten artykuł jest dla Ciebie. Tutaj wyjaśnię, dlaczego dzieje się to irytujące, i podam kilka rozwiązań, aby to naprawić.

Dlaczego Twoje mecze Tinder zniknęły?

Istnieje wiele powodów, dla których tak się dzieje. Najczęstszym jest to, że nie mają sobie równych na Tinderze.

Nie miałeś sobie równych

Bądźmy realistami. Osoba może nie uważać cię za atrakcyjną i dlatego zakończyła mecz. Zdarza się to wiele razy, więc jeśli to jest powód, to tak naprawdę nie możesz nic zrobić i nawet o tym nie myśleć, w morzu jest dużo więcej ryb, wiesz o co mi chodzi!

Mecz usunął ich konto

Innym powodem, który jest również bardzo powszechny, jest to, że mecz po prostu usunął ich konto. Istnieje więc możliwość, że mecz może przestać korzystać z aplikacji i usunąć swoje konto. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli ta osoba wróci do Tindera, zobaczysz ją ponownie w swoim meczu Tinder.

Na Tinderze jest błąd

Zawsze są jakieś błędy we wszystkich mediach społecznościowych, nie tylko na Tinderze, więc może być jakiś błąd na Tinderze. W takim przypadku problem będzie tymczasowy i zostanie naprawiony, zanim się zorientujesz.

Zwykle, gdy wszystkie twoje dopasowania znikają, najprawdopodobniej wystąpił błąd lub coś w tym rodzaju. W takim przypadku chcesz po prostu wylogować się z aplikacji, a następnie zalogować. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wykonaj poniższe czynności.

  1. Otwórz swoją aplikację.
  2. Przejdź do ikony swojego profilu.
  3. Śmiało i dotknij Ustawienia.
  4. Przewiń do końca i kliknij wyloguj.
🔥 Zalecana:  Od analityki predykcyjnej do medycyny precyzyjnej: jak uczenie maszynowe przekształca opiekę zdrowotną

Ponadto, jeśli błąd jest spowodowany nieaktualną wersją aplikacji, pobierz jej najnowszą wersję, a problem po prostu zniknie.

Konto meczowe zostało zbanowane

Ktoś mógł zgłosić Twój mecz lub mecz nie korzystał z aplikacji prawidłowo i złamał wytyczne Tindera, dlatego jego konto zostało zbanowane. Tak więc dzieje się tutaj, że dopasowanie zniknie. Jeśli jej konto zostanie odblokowane przez Tindera, zobaczysz mecz ponownie.

Serwery nie działają

Czasami może się to zdarzyć wraz z wieloma problemami, ponieważ serwer nie działa. Gdy tak się stanie, problem jest tymczasowy i po 24 godzinach wszystko będzie działać jak zwykle.

Jeśli twoje dopasowania zniknęły, co zrobić, aby to naprawić?

Mówiłem już o niektórych najczęstszych przyczynach, a także podałem kilka rozwiązań, jednak jeśli żadne z nich nie pomogło, możesz zrobić kilka innych rzeczy i, miejmy nadzieję, rozwiązać problem.

Czasami ponowne uruchomienie Twój telefon może rozwiązać problem. Niektórzy użytkownicy zgłosili, że ich problemy zostały naprawione, gdy oni przełączać się między Wi-Fi a sieciami komórkowymi. Oczywiście może to pomóc, jeśli powodem jest połączenie internetowe, w przeciwnym razie nie pomoże.

Czasami, gdy występuje usterka w aplikacjach takich jak Tinder, rozliczenie gotówki też może pomóc. Rozważ więc wyczyszczenie gotówki z Tindera i zobacz, czy problem zniknie.

Jeśli Twoje dopasowania wciąż znikają i do tej pory nie udało Ci się rozwiązać problemu, rozważ utworzenie nowego konta. Przed utworzeniem nowego konta i być może usunięciem starego wykonaj wszystkie czynności, których nauczyłeś się do tej pory w tym artykule i sprawdź, czy możesz rozwiązać problem.

Ale jeśli wszystkie twoje mecze zniknęły i jesteś sfrustrowany, po prostu utwórz nowe konto. Jestem jednak pewien, że możesz rozwiązać problem, jeśli jest to z Twojej strony, a nie z aplikacji lub dopasowań.

🔥 Zalecana:  Jak poprawić wydajność gier na Androidzie [5 Steps to Better Gaming]

Jak się rozstać na tinderze

Jeśli istnieje niepożądany mecz Tinder i chcesz się z nim połączyć, możesz to łatwo zrobić. Może twój partner z Tindera nie odpowiada, może nie pojawił się na randce. A może zdajesz sobie sprawę, że to sumy lub oszuści, w takim przypadku nie powinieneś się z nimi równać.

Gdy usuniesz kogoś z Tindera, nie będziesz już mógł wysyłać wiadomości do tej osoby. Nie ma również sposobu, aby to cofnąć. Więc upewnij się, że tego właśnie chcesz.

Niezrównanie kogoś na Tinderze jest bardzo proste, a tutaj pokażę ci, jak to zrobić krok po kroku.

Krok 1. Otwórz aplikację Tinder i przejdź do ikony dymka czatu w prawym dolnym rogu.

Krok 2. Znajdź rozmowę z osobą, którą chcesz usunąć, i dotknij jej.

Krok 3. Po otwarciu rozmowy z osobą, którą chcesz usunąć, dotknij niebieskiej ikony znanej również jako ikona tarczy w prawym górnym rogu.

Krok 4. Pojawi się menu, śmiało i dotknij UNMATCH FROM, a następnie dotknij TAK, UNMATH

Często zadawane pytania

Co stanie się z Twoim dopasowaniem, jeśli usuniesz aplikację Tinder?

Nic się nie stanie z Twoim dopasowaniem, jeśli usuniesz aplikację Tinder. Żadne dopasowanie nie zniknie ani nic. Wszystkie wiadomości i Twoja aktywność pozostaną nienaruszone. Możesz także mieć dostęp do swojego konta przez przeglądarkę internetową Tinder. Oczywiście nie mówię o usunięciu konta, mówię o usunięciu aplikacji.

Dlaczego dopasowanie znika, a następnie pojawia się ponownie?

Nie ma się czym martwić, może to być błąd lub coś w tym rodzaju, ale jeśli zdarza się to często we wszystkich meczach, użyj najnowszej wersji aplikacji.

Czy twoje dopasowania znikają, jeśli nie wyślesz im wiadomości?

Dostaję to pytanie wiele razy. Dopasowanie nie zniknie, jeśli nie wyślesz im wiadomości. Więc odpowiedź brzmi: nie.

🔥 Zalecana:  Jak napisać dedykację książki, którą pokochają (23 przykłady)

Wniosek

Niezależnie od tego, czy występuje problem z Twojej strony, czy z Tindera, znikanie zapałek nie jest przyjemne. Jeśli nie udało Ci się jeszcze rozwiązać problemu, pomocne może być utworzenie nowego konta lub zwrócenie się do zespołu Tinder.

Oczywiście, jak już mówiłem o niektórych przyczynach, czasami zniknięcie meczu nie ma nic wspólnego z twoim kontem. W takich przypadkach nic, poza zapytaniem zespołu Tindera lub przesłaniem prośby, nie pomoże.