TikTok nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: TikTok nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Naprawienie TikTok nie działaspróbuj ponownie uruchomić aplikację, zaktualizować ją do najnowszej wersji, zmienić połączenie internetowe, wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i [data [Android]]itd.

Jeśli korzystałeś z TikToka i nagle aplikacja przestała działać, a teraz zastanawiasz się, co mogło być przyczyną problemu.

Cóż, żadna aplikacja nie jest pozbawiona problemów, jeśli aplikacja TikTok nie działa, może to oznaczać problem z serwerami lub aplikacja ma usterkę lub problem z pamięcią podręczną.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić niedziałający TikTok. Ty też będziesz wiedzieć Dlaczego aplikacja TikTok nie działa na Twoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę polubić filmów na TikTok? Jak to naprawić (rozwiązany)

Co zrobić, jeśli TikTok nie działa?

Jeśli masz problemy z aplikacją TikTok, przyczyną może być kilka problemów, z których jednym może być serwer TikTok.

Może to być również usterka w aplikacji. Być może jesteś na łasce błędu lub Twoje połączenie internetowe może nie działać dla aplikacji. Tak, ja też doświadczam tego problemu.

Więc co zrobiłem żeby naprawić aplikacja TikTok nie działa na moim telefonie, to proste, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Usuwać aplikacja TikTok z Twojego urządzenia, ponownie uruchomić swoje urządzenie, a następnie ponownie zainstalować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

To powinno rozwiązać problem z aplikacją TikTok na Twoim urządzeniu. Jeśli to nie zadziałało dla ciebie, oznacza to, że jest o wiele więcej skomplikowane wydanie.

Co możesz zrobić? Czekać na jeden dzień i problem powinien zniknąć.

Wcześniej możesz spróbować użyć inny urządzenie, aby się zalogować i korzystać z TikTok, to może zadziałać.

Możesz także skorzystać z sieci TikTok. Przejdź do przeglądarki internetowej i wpisz tiktok.comuzyskasz dostęp do witryny.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego TikTok zajmuje tak dużo miejsca? (Jak zwolnić pamięć)

Dlaczego mój Tiktok nie działa?

Jeśli TikTok nie działa poprawnie, istnieją różne powody, dla których aplikacja zdecydowała się zatrzymać, zawiesić lub nie otworzyć ponownie.

Mój nawet się nie załadował, w końcu go naprawiłem, ale dlaczego jest problem dzieje się w aplikacji?

Pierwszym powodem może być to, że twoje połączenie internetowe nie jest stabilne, może tak być, ale aplikacja nawet nie rozpoznaje, że je masz.

🔥 Zalecana:  Kolekcja NFT Notorious BIG zawiera zbiorową licencję na najsłynniejszy freestyle rapera

A to prowadzi do tego, że aplikacja ma błąd/usterkę, która powoduje problem. Może się również zdarzyć, że serwer jest wyłączony dla tego konkretnego regionu.

Nie tak wiele powodów, ale aplikacja TikTok może po prostu nie chcieć się dla ciebie otworzyć, a zatem; nic na to nie poradzisz.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego moje wyświetlenia na Tiktok nagle spadają? (13 sposobów, aby to naprawić)

Jak naprawić niedziałający TikTok

Dlaczego istnieją różne powody, dla których TikTok nie działa, a także istnieją różne sposoby rozwiązania problemu.

Podsumowując, oto wszystkie poprawki, które możesz spróbować naprawić aplikację TikTok, jeśli kiedykolwiek napotkałeś ten problem.

Poprawka 1: Zmień połączenie internetowe

Jedną z głównych przyczyn niedziałania aplikacji TikTok jest dostawca sieci.

Jeśli aplikacja nie działa, być może masz słabą prędkość internetu. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić połączenie internetowe.

Jeśli wcześniej korzystałeś z sieci komórkowej, musisz przełączyć się na Wi-Fi lub odwrotnie.

Jeśli aplikacja się nie ładuje, możesz zmienić sieć komórkową. Przełącz się na inną sieć.

Poprawka 2: Wyczyść pamięć podręczną TikTok

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli masz problem z aplikacją TikTok, która nawet nie ładuje filmu, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić niedziałający TikTok, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji. Aby wyczyścić pamięć podręczną w TikTok;

Otwórz TikTok > Stuknij w Profil w prawym dolnym rogu > następnie stuknij w trzy poziome linie > Stuknij w Ustawienia i prywatność > Przewiń w dół i stuknij w Zwolnij miejsce > Następnie stuknij w Pamięć podręczna, aby zwolnić miejsce.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Wyczyść pamięć podręczną” w TikTok?

Poprawka 3: Uruchom ponownie aplikację

Jeśli TikTok nie działa poprawnie, możesz ponownie uruchomić aplikację, wymuszając zatrzymanie aplikacji i odświeżenie tła.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja TikTok musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Wymuś zatrzymanie.

Aby wymusić zatrzymanie aplikacji na Androida, otwórz telefon Ustawienia > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację TikTok > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację TikTok na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji i stuknąć Wymuś zatrzymanie.

🔥 Zalecana:  Dlaczego TikTok nie pokazuje polubień ani wyświetleń filmów?

Możesz odświeżyć aplikację TikTok na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Aby ponownie uruchomić aplikację, otwórz telefon Ustawienia> A następnie dotknij Ogólne> Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle> Znajdź aplikację TikTok> Wyłącz aktywność aplikacji w tle.

Poprawka 4: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z aplikacją TikTok, po prostu ponownie uruchamiając telefon. Jeśli nie widzisz filmów, możesz ponownie uruchomić urządzenie, aby to naprawić.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji TikTok problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł oglądać najnowszy trend TikTok.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czy czyszczenie danych usuwa wersje robocze na TikTok? (Odpowiedziano)

Poprawka 5: Zaktualizuj TikTok

Jeśli nie aktualizowałeś aplikacji TikTok od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problem.

Stara wersja aplikacji TikTok może nie działać poprawnie, przez co aplikacja nie działa wadliwie.

Aby zaktualizować aplikację TikTok na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby zaktualizować.

Poprawka 6: Odinstaluj i ponownie zainstaluj TikTok

Jeśli próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną aplikacji, a TikTok nie działa, następnym rozwiązaniem jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To rozwiąże problem z TikTokiem i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji.

Aby odinstalować aplikację z telefonu;

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację TikTok, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Dotknij i przytrzymaj TikTok, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji.

Poprawka 7: Użyj innego urządzenia

Aby sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego urządzenia, użyj innego telefonu i zaloguj się na swoje konto, a następnie sprawdź, czy możesz prawidłowo korzystać z TikTok.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia, aby zalogować się na swoje konto.

🔥 Zalecana:  Nie można załadować użytkowników na Instagramie? 2 sposoby naprawy błędu (rozwiązane)

Po zalogowaniu użyj TikTok tak jak zwykle i sprawdź, czy podczas korzystania z aplikacji wystąpią jakieś problemy.

Poprawka 8: Spróbuj TikTok.com

Jeśli masz problemy z aplikacją mobilną, możesz spróbować użyć wersji internetowej TikTok i sprawdzić, czy wystąpi problem.

Przejdź do swojej ulubionej przeglądarki, a następnie przejdź do TikTok.com i zaloguj się na swoje konto.

Powinieneś być w stanie oglądać filmy, a jeśli aplikacja nie działa stabilnie, możesz korzystać z internetu przez pewien okres.

Wniosek

Każda aplikacja ma swój problem, a TikTok nie pozostaje w tyle, ale nie zawsze jest to jego wina. Usterka może pojawić się w każdej chwili i wkrótce zostanie naprawiona.

Jeśli Twój TikTok nie działa i nie możesz ładować filmów, aplikacja po prostu się zawiesza lub nie otwiera się ponownie, możesz szybko to naprawić.

Aby rozwiązać ten problem na telefonie, usuń aplikację TikTok, uruchom ponownie telefon i ponownie zainstaluj aplikację ze sklepu Google Store lub Apple Store.

Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z tym przewodnikiem i nadal nie działa, musisz poczekać 24 lub 48 godzin, a problem zostanie rozwiązany.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego mój TikTok nagle nie działa?

Pierwszym powodem może być to, że twoje połączenie internetowe nie jest stabilne, może tak być, ale aplikacja nawet nie rozpoznaje, że je masz. Aplikacja zawiera błąd/usterkę, która powoduje problem. Może się również zdarzyć, że serwer jest wyłączony dla tego konkretnego regionu.

Czy TikTok jest obecnie wyłączony?

TikTok może nie działać lub nie, zależy to od Twojej lokalizacji [region]. Może nie działać w Stanach Zjednoczonych, a aplikacja będzie działać dobrze w innych częściach świata.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie