Telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych? Najlepsze poprawki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych? Najlepsze poprawki

Otrzymujesz zdjęcia, próbujesz je pobrać, ale Twoje telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych.

Sporo osób skarżyło się, że nie może pobierać obrazów ani odtwarzać plików przesłanych do nich za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Możliwe, że wpływa na to sieć lub coś jest nie tak z plikiem. Chociaż MMS jest wygodnym sposobem wysyłania filmów i obrazów, może być irytujący, gdy telefon z Androidem nie chce ich pobrać.

Czym dokładnie jest MMS?

Usługa wiadomości multimedialnych (MMS-y) to funkcja sieciowa dostępna we wszystkich telefonach komórkowych, która umożliwia przesyłanie plików multimedialnych. To idealna metoda przesyłania zdjęć lub multimediów za pomocą wiadomości tekstowych.

Jednak nie za każdym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem. Na przykład, są chwile, kiedy telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu.

Telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych? Najlepsze poprawki

Uruchom ponownie swój smartfon. Kiedykolwiek twój telefon z systemem Android nie pobiera obrazków w wiadomościach tekstowych, spróbuj go zrestartować. Wiem, tak, jak na poważnie ponowne uruchomienie! Wydaje się to takie proste, ale jest to najłatwiejsza czynność, jaką możesz wykonać. Niezależnie od tego, jaki masz problem z telefonem, ponowne uruchomienie działa.

Podobnie jak w przypadku większości gadżetów elektronicznych, wyłączenie i włączenie telefonu komórkowego rozwiązuje mnóstwo problemów. Ponadto pozwala systemowi operacyjnemu rozwiązać wszelkie błędy, które mogą być przyczyną problemu.

Więc naciśnij przycisk zasilania, a gdy pojawi się menu, wybierz Uruchom ponownie / Uruchom ponownie. Po włączeniu telefonu sprawdź, czy problem nadal występuje.

Przeczytaj także: Jak zatrzymać wiadomości spamowe z różnych numerów na Androida

Sprawdź połączenie sieciowe swojego telefonu

Pobieranie zdjęć za pomocą wiadomości tekstowych wymaga niezawodnego połączenia z Internetem. Jeśli Twój telefon nie ma połączenia z Internetem, Twój telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych.

 • Przejdź do swojego panelu powiadomień
 • Włącz Wi-Fi lub komórkową transmisję danych, jeśli nie są jeszcze włączone
 • Możesz także włączać i wyłączać tryb samolotowy, aby sprawdzić, czy to pomaga.
🔥 Zalecana:  Recenzja programu DollarSprout Rewards — czy to rozszerzenie zakupów jest uzasadnione?

Następnie spróbuj pobrać swoje zdjęcie.

Włącz automatyczne pobieranie wiadomości MMS

Innym sposobem rozwiązania problemu „telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych” jest włączenie automatycznego pobierania MMS-ów. W ten sposób możesz wysyłać i odbierać wiadomości multimedialne za pomocą standardowego programu do obsługi wiadomości telefonu z systemem Android. Ponadto możesz skonfigurować to oprogramowanie tak, aby automatycznie pobierało wiadomości MMS zaraz po ich otrzymaniu.

 • Przejdź do domyślnej aplikacji do przesyłania wiadomości
 • Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu
 • otwarty UstawienieNastępnie Zaawansowany
 • Następnie kliknij przycisk obok opcji automatycznego pobierania wiadomości MMS i włącz ją

Przeczytaj także: Otrzymywanie brudnych SMS-ów z losowych liczb? Oto, co robię

Usuń poprzednie wiadomości

Jeśli nie możesz pobrać zdjęć lub filmów, wróć do domyślnych ustawień komunikatora. Spróbuj usunąć stare wiadomości, a zwolni to trochę miejsca w telefonie. Mieliśmy przypadki, w których telefony zaczynały pobierać pliki MMS po zwolnieniu pamięci starszych wiadomości MMS.

Zmień na inną aplikację

Istnieje wiele popularnych aplikacji, za pomocą których możesz wysyłać zdjęcia w dowolnym momencie, takich jak WhatsApp, Facebook, Snapchat i Telegram, i nie pobierają one żadnych opłat, możesz także zmienić domyślną aplikację do przesyłania wiadomości na coś w rodzaju komunikatora Facebook. Więc nie będziesz musiał zajmować się swoim „telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych” wydanie. Wszystko, czego potrzebujesz w większości takich przypadków, to stabilny internet zamiast standardowych usług SMS-owych, które pobierają dodatkowe opłaty za MMS-y.

Przeczytaj także: Dlaczego otrzymuję wiadomości tekstowe ze spamem?

Spróbuj zresetować telefon do ustawień fabrycznych

To powinna być twoja ostatnia deska ratunku. Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe opcje i wydaje się, że nic nie zapewnia pożądanego rozwiązania — tak jak w twoim telefon z Androidem nadal nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowychjedyną dostępną opcją jest przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu.

🔥 Zalecana:  Ryzyko deszczu 2 Postać odblokowuje wszystko, Cheat Engine, Gest utopca

Pamiętaj, że spowoduje to całkowite usunięcie wszystkich danych, aplikacji i ustawień, przywracając telefon do stanu domyślnego. To znaczy twój telefon z systemem Android wróci do normy.

Zanim jednak to zrobisz, wykonaj kopię zapasową wszystkich danych. Większość telefonów monituje o wykonanie kopii zapasowej informacji, więc nie będziesz mieć problemu z ich przywróceniem.

 • Więc idź do Ustawienie
 • Kliknij System i wybierz Resetowanie opcja
 • Wybierać Resetuj/Usuń dane
 • Kliknij OKa Twój telefon zostanie wyczyszczony

Przeczytaj także: Odbieranie własnych wiadomości tekstowych na Androidzie? Poprawki dotyczące zduplikowanych powiadomień

Telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowych? Powoduje

Jeżeli twój telefon z Androidem nie pobiera zdjęć w wiadomościach tekstowychniewiele rzeczy może to spowodować.

 • Domyślne ustawienie aplikacji do przesyłania wiadomości
 • Aplikacje zakłócające działanie komunikatora w telefonie
 • Niestabilne połączenie internetowe
 • Twój telefon jest w trybie oszczędzania danych

Jedynym sposobem na stwierdzenie, na czym polega problem, jest wypróbowanie najpierw jednej poprawki, a jeśli to nie przyniesie pożądanych rezultatów, wypróbuj drugą.

Przeczytaj także: Co znaczy ^^, KPK, ^^”, F i ^_^ w symbolach czatu i SMS-ów

Wniosek

Funkcja MMS jest jedną z domyślnych funkcji systemu wiadomości w każdym telefonie. Więc jeśli Twój telefon z Androidem nie będzie pobierał zdjęć w wiadomościach tekstowychmoże to wynikać z różnych przyczyn, a wszystkie opisałem w tym artykule.

Wypróbuj jedną z możliwych poprawek powyżej, aby przywrócić telefon do normy.

Czytaj także: Wiadomości tekstowe nie są dostarczane? Najlepsze poprawki