Tani monitor do gier na PS4 i PS4 Pro [Quality Budget Options]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Tani monitor do gier na PS4 i PS4 Pro [Quality Budget Options]

Play Station 4 i większość konsol do gier z tej serii wymaga do płynnego działania potężnych monitorów do gier. Ale wielu z nas nie ma budżetu, aby kupić wiele kosztownych monitorów do gier dostępnych na rynku, więc przetestowałem i wybrałem pięć najlepszych, aby pomóc Ci wybrać najlepszy tani monitor do gier na PS4, PS4 Pro i PS5.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Próbowałem znaleźć niedrogie monitory do gier z częstotliwością odświeżania co najmniej 144 Hz. Szukałem również monitorów o dobrych czasach reakcji, złączach HDMI, dobrym rozmiarze ekranu i technologii ekranu. Przyjrzyjmy się zatem moim najlepszym budżetowym monitorom do gier na PS4.

Tani monitor do gier na PS4, PS4 Pro i PS5 [Best Affordable Options]

Scepter 30-calowy zakrzywiony monitor do gier 21:9…

ASUS VG278QR 27-calowy monitor do gier 165 Hz Full HD…

AOC G2590PX 25-calowy bezramkowy monitor do gier, FHD,…

Acer Nitro VG240Y Pbiip 23,8 cala Full HD (1920…

Scepter 30-calowy zakrzywiony monitor do gier 21:9…

ASUS VG278QR 27-calowy monitor do gier 165 Hz Full HD…

LG 27GL650F-B 27 cali Full HD Ultragear G-Sync…

AOC G2590PX 25-calowy bezramkowy monitor do gier, FHD,…

Acer Nitro VG240Y Pbiip 23,8 cala Full HD (1920…

Scepter C305B-200UN — najlepszy niskobudżetowy monitor do gier 200 Hz z celownikiem do PS4 Pro

Gry na Play Station 4, 4 Pro i Xbox nigdy nie były tak realistyczne dzięki zakrzywionemu monitorowi do gier. Dzięki przewodowi HDMI uzyskasz częstotliwość odświeżania do 165 Hz z tym monitorem do gier, ale dzięki portowi Display Port możesz maksymalnie zwiększyć częstotliwość odświeżania przy 200 Hz. To jedna z najlepszych ofert na każdy budżetowy monitor do gier na PS4 i inne konsole.

grałem Legendy Apexa z tym monitorem do gier, który spisał się dobrze. Ultraszeroka rozdzielczość 1080p, wysoka częstotliwość odświeżania i czas reakcji — wszystko to razem poprawiło wrażenia z gry. też grałem Liga Rakietowa I DORSZ; obie były gładkie i ładne.

W tym rozmiarze monitor nie wydaje się mieć żadnych rozciągniętych pikseli, martwych pikseli ani krwawienia przez krawędzie.

Ostrość jest dość mocna, ma ustawienia do dostosowania w zależności od preferencji i konfiguracji gier.

Pokochasz także kolor i jakość zdjęć. Istnieją również dwie karty Chrome i aplikacje, które można uruchamiać obok siebie, co czyni go świetnym monitorem wielozadaniowym.

Ogólnie rzecz biorąc, za tę cenę, będąc jednym z najtańszych monitorów do gier na PS4, biorąc pod uwagę cenę w stosunku do oferowanych funkcji (wysoka częstotliwość odświeżania, niskie opóźnienie wejścia, wiele portów, ekran); Scepter C305B-200UN to jeden monitor do gier, który zawsze mogę polecić.

Asus VG278QR – dobry monitor do gier na konsolę PS4

Jeśli szukasz niedrogiego monitora do gier, który jest duży i szybki, Asus VG278QR to świetna opcja. Jeśli szukasz wysokiej jakości monitora do konsoli do gier PS4, PS4 Pro i Xbox, który będzie również dobrze działał w grach na PC, gorąco polecam Asus VG278QR.

🔥 Zalecana:  Stosowanie algorytmów klasyfikacji do danych dotyczących wcześniejszych pożyczek – w kierunku sztucznej inteligencji

Kolory i jakość obrazu były świetne po wyjęciu z pudełka, bez potrzeby dodatkowej kalibracji. Częstotliwość odświeżania była świetna przy 144 Hz i wykonuje dobrą robotę nawet po osiągnięciu maksimum przy 165 Hz.

Grałem w kilka gier na moim PS4 i Xbox One X i chociaż jest dużo tańszy i ma mniej funkcji w porównaniu do monitora 4K, czas reakcji 0,5 ms i częstotliwości odświeżania były całkiem na najwyższym poziomie.

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się używać monitora do gier do czegoś innego niż granie na PS4, możesz skalibrować monitor za pomocą panelu sterowania OSD i GPU. Zauważyłem też, że po ustawieniu RGB na full w panelu kontrolnym GPU jakość wyświetlanego obrazu była jeszcze lepsza.

Uwielbiałem jakość i solidną konstrukcję tego monitora do gier. Wspiera również ergonomię, dzięki czemu możesz dostosować monitor do swojej konfiguracji i zmieniających się preferencji.

Dostajesz dwa wewnętrzne głośniki, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku w Asus VG278QR, więc nie ma pilnej potrzeby inwestowania w zewnętrzne głośniki, chyba że chcesz, oczywiście.

Chociaż uważam, że jakość kolorów jest świetna, nie powiedziałbym, że jest idealna. Asus VG278QR jest najlepszy dla graczy szukających większej szybkości i responsywności.

Więc jeśli przedkładasz szybkość nad doskonałą grafikę, to świetna okazja, ale jeśli jest odwrotnie, Asus VG278QR może nie wykonać zadania w 100 procentach.

Ale ogólnie rzecz biorąc, ze względu na swoją cenę, łatwość montażu, wsparcie dla ergonomii, jakość kolorów i obrazów, Asus VG278QR to jeden dobry tani monitor do gier na PS4, w który nie żałowałbyś zainwestowania.

LG 27GL650F-B — najlepszy niedrogi monitor do gier poniżej 500 USD

LG 27GL650F-B to jeden z moich najlepszych niedrogich monitorów do gier na PS4 Pro i pozostaje jednym z najlepszych na rynku dzięki takim funkcjom, jak technologia synchronizacji, znakomita częstotliwość odświeżania 144 Hz oraz opcja regulacji wysokości, obrotu, i pochyl monitor.

To sprawia, że ​​jest to bardzo ergonomiczny monitor do gier. Powinieneś także spodziewać się częstotliwości odświeżania 5 ms i redukcji rozmycia ruchu o 1 ms.

Nie zauważyłem żadnego krwawienia podświetlenia, martwych pikseli, a będąc wyświetlaczem IPS, ma doskonałą jakość kolorów i jasność.

HDR zapewnia dobrą głębię większości gier, a FreeSync przydaje się, ponieważ nie będziesz musiał radzić sobie z rozrywaniem ekranu podczas grania w strzelanki z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby. Ma wyświetlacz 350 nitów, dzięki czemu uzyskasz bardzo jasne biele.

Jednym z zaleceń jest przejście do zaawansowanych ustawień wyświetlania i zmiana ustawień wyświetlania z „Cokolwiek zdecyduje system Windows” na „144 Hz”, jeśli grasz w gry konsolowe na PS4, Xbox i Nintendo Switch.

🔥 Zalecana:  11 najlepszych witryn, takich jak Appen – znajdź elastyczne, płatne koncerty online w niepełnym wymiarze godzin!

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że jakość monitora do gier LG 27GL650F-B była bardzo dobra, brak martwych pikseli lub usterek graficznych, regulowany, solidny stojak, solidna konstrukcja i waga, a także czas reakcji i częstotliwość odświeżania sumują się aby uczynić LG 27GL650F-B jednym z najlepszych przystępnych cenowo monitorów do gier na PS4.

AOC G2590PX — najlepszy tani monitor do gier do ciemnego pokoju

Jeśli potrzebujesz taniego monitora do gier na PS4, zawsze polecam AOC G2590PX. Dla mnie ten monitor do gier jest jednym z najlepszych pod względem czasu reakcji i częstotliwości odświeżania.

Monitor jest bardzo szybki, jest zasilany bardzo zdrowym procesorem graficznym, więc uzyskanie czegoś, co osiąga 144 Hz, jest zawsze wykonalne. Uwielbiałem, jak zapewnia płynne efekty wizualne i wysoką rozdzielczość. rezolucja.

AOC G2590PX jest wyposażony w synchronizację adaptacyjną, która rozwiązuje problem pionowego rozdarcia bez utraty wydajności. Otrzymujesz czas reakcji 1 ms, więc zauważysz poprawę w responsywności poleceń w grze.

Jest również świetny do wielozadaniowości i zapewnia prawdziwe ergonomiczne wsparcie. Stojak jest regulowany, można go przechylać i obracać do trybu portretowego.

Monitor obsługuje również uchwyt ścienny VESA, dzięki czemu zawsze możesz naprzemiennie trzymać monitor na biurku do gier lub na uchwycie.

Wraz z tym monitorem do gier otrzymujesz dwa wbudowane głośniki stereo, których prawdopodobnie potrzebujesz, jeśli chcesz cieszyć się grą na konsoli bez kolejnej inwestycji w głośniki zewnętrzne. Uwielbiałem zabawny projekt AOC G2590PX, wydaje się ciężki i jest dość wytrzymały.

Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na swoją cenę, konstrukcję monitora, częstotliwość odświeżania, czas reakcji oraz wiele opcji łączności i regulacji, AOC G2590PX z pewnością kwalifikuje się do tej listy najlepszych budżetowych monitorów do gier do konfiguracji gier PS4.

Acer Nitro VG240Y — najlepszy budżetowy zakrzywiony monitor do gier

Acer Nitro VG240Y to kolejny niedrogi monitor do gier na PS4, który jest wyposażony w wyjątkowe funkcje.

Acer Nitro VG240Y jest wyposażony w rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, wyświetlacz FHD IPS, zero klatek, częstotliwość odświeżania 144 Hz, szybkość reakcji 1 ms, dwa porty HDMI 2.0 i jeden port Display Port.

24-calowy wyświetlacz IPS zapewniał świetną jakość obrazu, kolory również były bardzo dobre. Acer Nitro VG240Y nie miał żadnych martwych pikseli w czasie, gdy go używaliśmy, chociaż zauważyliśmy ledwo zauważalne krwawienie podświetlenia na naszym urządzeniu.

Chociaż kolory są w porządku, możesz je dostosować, dzięki czemu będziesz mógł dostosować jasność, poziomy kontrastu i temperaturę do swoich potrzeb i konfiguracji gry.

Granie w moje gry na PS4 było również całkiem płynne. Mogłem grać w gry FPS o wysokiej grafice bez problemów i wszystko wydaje się działać dobrze. W moich grach nie było żadnych rozmyć ruchu, kąty widzenia też były całkiem niezłe.

🔥 Zalecana:  Co to jest plan utrzymania witryny i czy jest potrzebny?

Acer Nitro VG240Y to jeden dość solidny i ciężki monitor do gier, cienkie ramki były jedną z rzeczy, które uwielbiałem, i jest wyposażony w uchwyt VESA na wypadek, gdybyś nie chciał używać stojaka.

Jeśli zdecydujesz się użyć podstawy, monitor powinien być w stanie przechylić, ale nie ma możliwości obracania ani podnoszenia monitora.

Ogólnie rzecz biorąc, biorąc pod uwagę jakość obrazu, wydajność gier wideo, jakość wykonania monitora do gier i biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najtańszych monitorów do gier na PS4, Acer Nitro VG240Y trafia na moją listę.

Scepter C275B-1858RN — najlepszy budżetowy monitor do gier na PS4 Pro

Na pierwszy rzut oka zauważysz zakrzywiony ekran gamingowego monitora Scepter C275B-1858RN. Chociaż nie można oczekiwać funkcji premium w monitorze do gier w przedziale 200 USD, ten model Scepter C275B-1858RN zapewnia wystarczająco dużo.

Testowałem ten monitor do gier przez co najmniej dwa tygodnie przed napisaniem tej recenzji i oferuje on doskonałą wartość w swojej cenie, z rozdzielczością 144 Hz i 1080p.

Czas reakcji jest na tyle szybki, że nie zauważysz znaczącej różnicy, jeśli jesteś przyzwyczajony do telewizora z czasem reakcji 1 ms.

Zauważyłem jednak słabą linię w połowie ekranu, która jest zauważalna tylko na szarym tle.

Ponadto wiele zdjęć i obrazów miało wokół siebie słabą krawędź. Moim zdaniem są to wady i mam nadzieję, że wystąpiły tylko w otrzymanym monitorze.

Używając wcześniej monitorów Scepter, mogę zaświadczyć o solidnej historii firmy z ekranami komputerów i ich trwałością.

Śruby do montażu podstawy monitora są dołączone i łatwe w montażu. Panel jest zapakowany, a ekran ma folię ochronną.

Ten ekran, zaprojektowany głównie do gier, wypadł dobrze podczas testów. Podłączyłem laptopa do gier do monitora za pomocą kabla HDMI i osiągnąłem prawie 144 Hz po obniżeniu ustawień w grze ze względu na ograniczenia GPU. Ogólnie rzecz biorąc, ten monitor do gier zapewnia doskonałą jakość za swoją cenę.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-03 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.