Swagbucks vs. Survey Junkie: do której witryny z ankietami powinieneś dołączyć?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Swagbucks vs. Survey Junkie: do której witryny z ankietami powinieneś dołączyć?

Odpowiedz na to pytanie i zarabiaj za swoją opinię. Brzmi jak dobry koncert? Sprawdźmy, która z 2 najpopularniejszych aplikacji ankietowych zwycięży w tym pojedynku: Swagbucks vs. Survey Junkie.

Witamy w świecie witryn z ankietami online. W dzisiejszych czasach zarabianie na udzielaniu odpowiedzi na ankiety lub zdalnym uczestnictwie w płatnych grupach fokusowych jest dla wielu legalnym źródłem dochodu. Chociaż nie staniesz się bogaty z dnia na dzień, wypełniając ankiety online, jest to łatwy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie.

W tym artykule porównamy 2 najpopularniejsze aplikacje ankietowe, Swagbucks i Survey Junkie, aby zrozumieć unikalne funkcje, podobieństwa i różnice każdej platformy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o konkursie Swagbucks vs. Survey Junkie.

O Swagbucksie

Swagbucks to internetowa platforma nagród, która pomaga użytkownikom zdobywać punkty (zwane Swagbucks lub „SB”) za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów, zakupy online i nie tylko. Użytkownicy mogą następnie wymienić swoje SB na gotówkę lub karty podarunkowe PayPal od ponad 1500 głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Walmart, Nike i Starbucks.

Z ponad 15 milionami użytkowników na całym świecie, Swagbucks szybko stał się popularnym sposobem na zdobywanie nagród online. Dołączenie do platformy jest bezpłatne, a nawet dostajesz bonus za rejestrację w wysokości 5 USD równowartość 1000 SB. Kiedy polecasz nowych członków, możesz również zdobyć nagrody w wysokości 10% tego, co zarabiają Twoi poleceni.

Oto 6 różnych sposobów zarabiania pieniędzy na Swagbucks.

1. Ustaw Swagbucks jako domyślną wyszukiwarkę

Możesz zarobić SB po prostu używając Swagbucks jako domyślnej wyszukiwarki.

Możesz zarobić SB za każdym razem, gdy przeglądasz lub przeglądasz coś w ich przeglądarce. Ilość SB, którą możesz zarobić, jest różna, ale zwykle waha się od 1-5 SB na wyszukiwanie.

2. Wypełnij ankiety

Firmy zawsze szukają opinii konsumentów. Dlatego Swagbucks oferuje ankiety i ankiety, które możesz wypełnić, aby zarobić SB.

Ankiety są zazwyczaj krótkie (5-10 minut) i zwykle płatne w dowolnym miejscu od 10-100 SB.

3. Oglądaj krótkie filmy

Swagbucks ma szeroką gamę filmów, które możesz oglądać, aby zarobić SB. Filmy mają różną tematykę i długość, ale wszystkie są stosunkowo krótkie (1-5 minut). Zwykle możesz zarobić 1-2 SB za film, chociaż niektórzy mogą płacić więcej.

Są różne Hacki Swagbucksa możesz złożyć wniosek podczas oglądania filmów, aby mieć pewność, że zarobisz więcej pieniędzy podczas korzystania z platformy.

4. Surfowanie po Internecie

Swagbucks ma pasek narzędzi, który możesz zainstalować w swojej przeglądarce. Za każdym razem, gdy użyjesz paska narzędzi do przeglądania Internetu, zostaniesz losowo włączony do losowania, aby wygrać.

Możesz także użyć paska narzędzi do wyszukiwania ofert i kuponów w popularnych witrynach, takich jak Amazon i eBay.

5. Wyszukiwanie ofert online

Oprócz paska narzędzi Swagbucks ma stronę z ofertami, na której można znaleźć kupony i kody promocyjne do popularnych witryn.

Kiedy korzystasz z oferty Swagbucks, zazwyczaj zarabiasz 1-5% zwrotu gotówki w postaci SB.

6. Granie w gry wideo

Swagbucks niedawno uruchomił platformę gier online o nazwie „SwagIQ”. Możesz grać w gry na SwagIQ, aby wygrać SB.

Gry są oparte na ciekawostkach i mają różne poziomy trudności, od łatwych do trudnych. Możesz także grać przeciwko innym graczom w bezpośrednich pojedynkach. To świetny sposób na zarobienie dodatkowych BS, jeśli jesteś konkurencyjny.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z układu siatki na Instagramie?

Aby uzyskać więcej informacji na temat platformy, przeczytaj pełną recenzję Swagbucks tutaj i uzyskaj premię w wysokości 5 USD, jeśli zarejestrujesz się teraz w Swagbucks.

O Survey Junkie

Survey Junkie to internetowa firma zajmująca się badaniem rynku, która umożliwia użytkownikom udział w ankietach online w zamian za gotówkę.

Jak to działa?

Najpierw musisz założyć konto w Survey Junkie. Gdy skończysz, będziesz mógł zacząć wypełniać ankiety. Ankiety mogą obejmować szeroki zakres tematów i będą oparte na Twoich danych demograficznych (wiek, płeć, lokalizacja itp.).

Im więcej ankiet wypełnisz, tym więcej pieniędzy otrzymasz. I nie ma ograniczeń co do tego, ile możesz zarobić! Istnieje wiele hacków Survey Junkie, które pozwalają zmaksymalizować zarobki na stronie i zarobić więcej pieniędzy.

Poniżej znajdują się działania, w których możesz uczestniczyć, aby zarabiać pieniądze w Internecie.

1. Zakupy online

Możesz zarabiać pieniądze na Survey Junkie, wypełniając ankiety online dotyczące Twoich nawyków zakupowych. Możesz pomóc firmom ulepszać ich produkty i usługi, dzieląc się szczerymi opiniami.

Możesz także otrzymać losowania pieniężne i inne ekscytujące prezenty z nagrodami.

2. Płatne ankiety internetowe

Ankieta ćpuna oferuje również płatne ankiety online, dzięki którym możesz zarobić jeszcze więcej. Ankiety te są zwykle dłuższe i bardziej szczegółowe niż standardowe, oferując wyższą nagrodę za poświęcony czas.

3. Oglądaj filmy

Oprócz wypełniania ankiet możesz zarabiać, oglądając filmy na Survey Junkie. Te filmy mogą mieć charakter edukacyjny, informacyjny lub po prostu rozrywkowy.

Bez względu na to, jaki rodzaj filmów oglądasz, będziesz zarabiać gotówkę, którą można wymienić na nagrody lub wypłacić przez PayPal. Więc odpocznij i zrelaksuj się podczas zarabiania!

4. Polecanie znajomym

Możesz zarabiać przez polecanie Ankieta ćpuna Do Twoi przyjaciele. Otrzymasz premię za każdego poleconego znajomego, który wypełni ankietę.

Zacznij więc rozpowszechniać informacje o Survey Junkie już dziś i zarób jeszcze więcej gotówki!

5. Granie w gry wideo

Wierz lub nie, ale możesz zarabiać pieniądze, grając w gry wideo w Survey Junkie. Te gry są specjalnie zaprojektowane, aby dostarczać danych z badań rynkowych i są świetną zabawą!

Przeczytaj pełną recenzję Survey Junkie tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Swagbucks vs. Survey Junkie — co jest dla mnie odpowiednie?

Swagbucks vs. Survey Junkie – która platforma jest lepsza w Twojej sytuacji? Obie witryny mają zalety i wady, które można dalej sklasyfikować według łatwości użytkowania, dostępności w kraju, płatności (stawki i ramy czasowe) oraz innych czynników.

Przyjrzyjmy się bliżej każdej witrynie z ankietami.

Swagbucks – Plusy

Swagbucks to płatna witryna internetowa, która umożliwia zbieranie punktów (zwanych SB) poprzez różne działania online.

Zalety Swagbucks obejmują:

 • Wiele sposobów zarabiania. Jedną z największych zalet Swagbucks jest to, że istnieje wiele różnych sposobów zarabiania. Od samego początku możesz zarabiać bonus za rejestrację w wysokości 5 USD oraz premie za polecenie, gdy osoby, które zaprosisz, dołączą do platformy.

Możesz zarabiać SB, wypełniając ankiety, robiąc zakupy online, oglądając filmy, przeszukując sieć i nie tylko. Z Swagbuckszdobycie punktów może być łatwe, nawet jeśli masz tylko kilka minut do stracenia.

 • Łatwość użycia. Witryna Swagbucks jest przyjazna dla użytkownika, ze zorganizowanym systemem wsparcia i zgłoszeń. Kolejnym dodatkowym udogodnieniem jest dedykowana aplikacja mobilna i strona internetowa, dzięki czemu jest to elastyczna opcja, gdy jesteś w podróży.
 • Dostępność krajowa. Kolejnym plusem jest to, że Swagbucks jest dostępny w wielu krajach. Oprócz Stanów Zjednoczonych, Kanady i Wielkiej Brytanii Swagbucks jest również dostępny w większości krajów europejskich i azjatyckich. Obecnie dodają do swojej listy kolejne kraje afrykańskie. Więc bez względu na to, gdzie mieszkasz, prawdopodobnie możesz użyć Swagbucks.
 • Płatność (stawki i ramy czasowe). Jeśli chodzi o płatności, Swagbucks jest doskonały. Nie ma minimalnej kwoty wypłaty, więc możesz wymienić swoje punkty na kartę podarunkową o wartości 1 USD lub gotówkę. Płatności są również przetwarzane szybko i płynnie za pośrednictwem PayPal lub różnych dostawców kart podarunkowych.
 • Legalna firma macierzysta. Firma jest obsługiwana przez dużą, znaną korporację Prodege, LLC, co dodaje dodatkową warstwę legitymacji. Nie musisz się martwić o oszustów zanieczyszczających rynek online.
🔥 Zalecana:  Opinia Outpost Review: Czy ta witryna z ankietami jest wiarygodna, czy to oszustwo? (2023)

Swagbucks – wady

 • Dział obsługi klienta może wydawać się niereagujący, a rozwiązanie problemu zajmuje nawet 10 dni roboczych, zwłaszcza jeśli problem wymaga rozwiązania ze strony zespołu Swagbucks Tech, Działu Zgodności lub zatwierdzenia przez partnerów.
 • Scenariusz kwalifikacji odgrywa istotną rolę w uczestnictwie w różnych ankietach, w zależności od Twojego profilu. Wielokrotne podawanie danych osobowych w ankietach przez członków może być frustrujące, a następnie być informowanym, że nie są kwalifikowani.

Ankietowy ćpun – Plusy

Poniżej znajduje się kilka dodatkowych punktów, których możesz oczekiwać od Survey Junkie. Przyjrzyjmy się i zdecydujmy, która ostatecznie się wyróżnia.

 • Łatwość użycia. Platforma została zaprojektowana tak, aby była przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji dzięki mniejszej liczbie opcji sterowania niż Swagbucks.
 • Płatność (stawki i ramy czasowe). Platforma ma próg płatności w wysokości 10 USD, zwykle przetwarzany w ciągu 48 godzin. Możesz wybrać otrzymywanie płatności przez PayPal lub bezpośredni przelew bankowy.
 • Inne czynniki. Survey Junkie oferuje kilka rodzajów ankiet; zapewnia również wiele opcji wypłaty, np. za pomocą kart podarunkowych od najlepszych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Groupon, iTunes, Sephora, Starbucks, Target i Walmart; gotówka na konto PayPal; przedpłacona karta Visa oraz; w USA bezpośrednie przelewy bankowe z minimalną kwotą 5 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna platforma dla każdego, kto chce zarobić dodatkowe pieniądze w przerwie lub w wolnym czasie.

Ankietowy ćpun – minusy

 • Brak bonusu za rejestrację.
 • Dostępność krajowa. Witryna ankiety jest ograniczona do niektórych krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady i Australii.

Swagbucks vs. Survey Junkie: porównanie

czynniki Swagbucks Ankieta ćpuna
Łatwość użycia Swagbucks ma więcej opcji dzięki niezwykle przyjaznej dla użytkownika platformie ze zorganizowanym systemem wsparcia i sprzedaży biletów. Posiada również 7 różnych aplikacji mobilnych (iOS i Android). Survey Junkie oferuje mniej opcji interfejsu, a tym samym ułatwia użytkownikom nawigację.
Dostępność krajowa Kanada, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i kilka innych krajów europejskich, azjatyckich i afrykańskich Kanada, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Australia
Sposoby zarabiania Płatne ankiety onlineSkanowanie paragonówKorzystanie z wyszukiwarki SwagbucksGranie w gry onlineWypróbowanie nowych produktów i usługZakupy CashbackKorzystanie z rozszerzenia przeglądarki SwagButton Rezerwacja podróży ze zniżkąInstalowanie bezpłatnych aplikacjiOdpowiadanie na codzienną ankietęOdpowiadanie na pytania zawarte w ankiecieOdpowiadanie na pytania profiloweGranie w ciekawostki na żywoOszczędzanie pieniędzy na receptach (Rx)Otrzymywanie wszystkich darmowych bonusów za rejestrację Płatne ankiety onlineUdostępnianie danych SJ PulseTestowanie produktówGrupy fokusowe onlineGrupy fokusowe indywidualneAnkiety telefoniczne
Rodzaj nagrody Karty podarunkowe, PayPal i datki na cele charytatywne Karty podarunkowe, PayPal, karta przedpłacona Visa i przelew bankowy
Próg wypłaty 3 dolary 1 $
Platformy Aplikacja internetowa i mobilna Aplikacja internetowa i mobilna
Oceny Ocena A na BBB Ocena B na BBB

Inne aplikacje ankietowe, takie jak Swagbucks i Survey Junkie

Oprócz Swagbucks i Survey Junkie, kilka innych aplikacji ankietowych może pomóc Ci zarabiać pieniądze.

🔥 Zalecana:  Co to jest głębokie uczenie się? Czy to to samo co AI?

Oto kilka platform, które lubimy i których używamy:

 • Skrzynka odbiorczaDolary. Zarabiaj za wypełnianie ankiet, zakupy online, oglądanie filmów i nie tylko. Zdobądź bonus w wysokości 5 $, jeśli zarejestrujesz się teraz. Przeczytaj pełną recenzję InboxDollars, aby uzyskać więcej informacji.
 • MojePunkty. Zdobywaj punkty za wypełnianie ankiet, zakupy online, oglądanie filmów i nie tylko. Wykorzystaj i wymień swoje punkty na karty podarunkowe lub gotówkę. Zarejestruj się za pomocą naszego linku, a otrzymasz 10 USD po dokonaniu pierwszego zakupu platformy w ramach zwrotu gotówki.

Zapoznaj się z pełną recenzją MyPoints, aby szczegółowo zrozumieć platformę.

 • Badania Vindale’a. Zarabiaj pieniądze lub nagrody za wypełnianie ankiet na różne tematy. Zarejestruj się teraz i odbierz 1 $ bonusu.
 • Opinia amerykańskiego konsumenta. American Consumer Opinion to kolejna firma zajmująca się badaniem rynku, która przeprowadza ankiety online w imieniu firm i organizacji.
 • Toluna. Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty, które można wymienić na gotówkę lub nagrody.

Często zadawane pytania (FAQ) — Swagbucks vs. Survey Junkie

Czy ankiety Swagbucks są tego warte?

Tak, Swagbucks to jedna z najlepiej opłacanych witryn z ankietami. Swagbucks oferuje świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy w wolnym czasie, od wypełniania ankiet online po testowanie produktów.

Tak więc, jeśli chcesz zarobić dodatkowy dochód online, pracując w domu, Swagbucks wymaga Twojej uwagi.

Która ankieta online jest najbardziej opłacalna?

Chociaż istnieje wiele witryn z bezpłatnymi ankietami, nie wszystkie oferują taką samą rekompensatę za poświęcony czas. Niektóre dadzą ci punkty, które można wymienić na karty podarunkowe, podczas gdy inne oferują nagrody pieniężne, a nawet darmowe produkty.

Będziesz chciał skupić się na witrynach z płatnymi ankietami, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy. Platformy, które wielu uważa za dobrze płatne, to Ankieta ćpuna I Swagbucks.

Który jest lepszy: Swagbucks czy Survey Junkie?

Swagbucks i Survey Junkie to świetne opcje dla każdego, kto chce zarobić dodatkowe pieniądze, wypełniając ankiety online. Jednak każda platforma ma swoje wady i zalety.

Swagbucks jest nieco bardziej przyjazny dla użytkownika i oferuje szerszą gamę sposobów zdobywania punktów Ankieta ćpuna ma niższy próg płatności i oferuje więcej opcji ankiet.

Ostatecznie najlepsza opcja dla Ciebie będzie zależała od Twoich osobistych preferencji.

Wniosek – Swagbucks vs. Survey Junkie

Po rozważeniu zalet i wad tych 2 platform ankietowych widać, że zarówno Swagbucks, jak i Survey Junkie zasługują na poświęcenie czasu i wysiłku.

Survey Junkie wyróżnia się jako platforma dedykowana ankietom i ankietom; ma jednak wyższy próg wypłaty (5 USD) i jest dostępny tylko w kilku krajach.

Oprócz ankiet Swagbucks oferuje więcej sposobów zarabiania dzięki mikrozadań i opcjom zakupów. Jest dostępny w większości krajów obu Ameryk, Europy i Azji oraz niektórych krajach afrykańskich. Ma również niższy próg płatności; członkowie mogą wypłacić gotówkę/punkty już od 1 $.

Możesz spróbować kilku aplikacje do ankiet aby określić, który z nich jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Ten artykuł może jedynie pomóc w wyborze lepszej opcji; wynik finansowy zależy od okoliczności, preferencji zawodowych i celów finansowych.

Powiązane lektury: