Strategie zdobywania obserwujących na Instagramie w 2022 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Strategie zdobywania obserwujących na Instagramie w 2022 r

na pytanie „Jak zdobyć więcej obserwujących na Instagramie?” są miliony ludzi, którzy szukają tego pytania. Pozyskiwanie obserwujących na Instagramie wydaje się być ekscytującym tematem dla wielu użytkowników online. Niestety, najtrudniej zdobyć pierwsze 10 000 obserwujących na Instagramie. Dlaczego tak jest?

Nikt nie wie, kim teraz jesteś. Po pierwsze, musisz ugruntować swoją pozycję odnoszącej sukcesy marki lub influencera. Nie oznacza to jednak, że jest to niemożliwe. Jeśli postępujesz zgodnie z tym przewodnikiem, jak zdobyć, a także kup obserwujących na Instagramie w Wielkiej Brytanii, możesz osiągnąć magiczną liczbę 10 000 obserwujących w ciągu zaledwie sześciu miesięcy. Nie zgadzasz się? Więc zacznijmy.

Kup obserwujących na Instagramie

Pierwszą i najważniejszą strategią jest kupowanie brytyjskich obserwujących na Instagramie od agencji takiej jak IGFobserwatorzy. Kupowanie obserwujących na Instagramie to dobry pomysł, ponieważ może wyglądać bardzo atrakcyjnie.

W rezultacie liczba obserwujących wzrośnie w krótkim okresie. Jednak możliwe jest, że wartość i wartość Twojego konta wzrośnie, a Ty będziesz mógł rosnąć organicznie.

Przeczytaj ten artykuł, a następnie wprowadź strategie, które przyniosą Ci korzyści w dłuższej perspektywie.

Klientów należy zachęcać do udostępniania swoich zdjęć

Jeśli dopiero zaczynasz, możesz skorzystać z innego przepisu na sukces, aby zdobyć obserwujących na Instagramie: umieść zdjęcia klientów w swoim kanale. Dlaczego? Ta strategia może zwiększyć twoją reputację. Jeśli nie dokonałeś jeszcze żadnej sprzedaży, a tym samym nie masz żadnych klientów, możesz spróbować skontaktować się z influencerami w swojej niszy, która ma mniej niż 5000 obserwujących na Instagramie. Na pierwszy rzut oka postać ta pojawia się poniżej. Możesz również zaoferować biznes partnerski, w którym otrzymają prowizję od każdej sprzedaży dokonanej za pośrednictwem ich linku polecającego.

🔥 Zalecana:  Dlaczego nie można śledzić ludzi na Instagramie w 2023 r. (Napraw błąd)

Inne konta do śledzenia

Jeśli obserwujesz inne konta w grupie docelowej, prawdopodobnie będą one śledzić Ciebie. Gdy już to zrobisz, nie powinieneś od razu przestać obserwować tych kont. W rezultacie pokazuje to, że śledziłeś ich tylko po to, aby zdobyć więcej obserwujących.

Jeśli konto nie jest wystarczająco interesujące, odczekaj tydzień lub dwa przed zaprzestaniem obserwowania. Jednak przesada z tą metodą może doprowadzić do katastrofy: profile, które subskrybują 500 innych profili, ale mają tylko 50 obserwujących, szybko wydają się niewiarygodne.

Spójny styl z wartością rozpoznawalności

Wiemy, że brzmi to jak jedna z tych oklepanych wskazówek, jak zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie. Tak jednak nie jest. Dlaczego? Ponieważ ludzie nie śledzą Cię z powodu treści, które do tej pory opublikowałeś. Bardziej chodzi o to, czego oczekują od Twoich przyszłych treści.

Załóżmy, że codziennie regularnie publikujesz urocze zdjęcia i filmy. Jeśli użytkownicy Instagrama regularnie oglądają Twoje posty, zauważą, że zawsze masz najpiękniejsze zdjęcia do opublikowania. W rezultacie ci użytkownicy będą nadal śledzić Twój profil, jeśli będziesz wyświetlać coraz więcej tych unikalnych treści.

Jeśli zachowasz spójność z każdym postem, szybko zyskasz więcej obserwujących na Instagramie.

Posty należy komentować i polubić

Możesz zwrócić na siebie uwagę na innych kontach, zostawiając sensowne (!) komentarze. Ten sam efekt możesz osiągnąć, lajkując zdjęcia innych osób.

Odpowiadaj również na wszelkie uwagi kierowane do Ciebie. W ten sposób rozpoczynasz rozmowę i zachęcasz więcej osób do interakcji.

Nawiąż emocjonalną więź z użytkownikami

Tematy wywołujące emocjonalną reakcję użytkowników mają większe szanse na akceptację. Czy to nie prawda, że ​​jest bardzo innowacyjny? Generalnie masz dwie możliwości:

● Mówisz na temat, który osobiście wpływa na użytkownika i go porusza (ten temat niekoniecznie musi dotyczyć Ciebie osobiście).

🔥 Zalecana:  ClickBank University: Czy naprawdę tego potrzebujesz? To pomoże Ci podjąć decyzję

● Zajmujesz się problemem, który ma na ciebie emocjonalny wpływ.

Zwiększanie liczby obserwujących na Instagramie: podsumowanie

Ustalenie, jak zdobyć obserwujących na Instagramie, jest trudne, zwłaszcza na początku. Po zgromadzeniu pierwszych 10 000 obserwujących będziesz musiał wdrożyć niektóre lub wszystkie strategie opisane w tym artykule, aby nadal rosnąć i osiągać sześciocyfrowe rozmiary.

Większa częstotliwość publikowania trzech postów dziennie może być konieczna, aby osiągnąć sukces i widoczność tak, jak chcesz. Istnieje również inny sposób na zwiększenie ruchu, odwiedzając najlepszą witrynę do kupowania obserwujących na Instagramie w Wielkiej Brytanii, i ostatecznie, twoje wysiłki nigdy nie pójdą na marne. Kontynuuj, wkrótce będziesz mieć obserwujących na Instagramie, a Twoja praca się opłaci.