Sprawdzanie online na Instagramie, aby wiedzieć, kto jest online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Sprawdzanie online na Instagramie, aby wiedzieć, kto jest online

Każdy w swoim życiu był co najmniej 100 razy online lub offline. Och, jak Instagram może być niebezpieczny.

Do tej aplikacji dodano możliwość rozpoznawania statusu online Instagrama. Dzięki tej funkcji nie będzie potrzeby okłamywania odbiorców na temat tego, ile czasu spędzasz online. Ponieważ mogą łatwo zobaczyć, kiedy ostatnio korzystałeś z Instagrama. Oczywiście, jeśli nie zmieniłeś ustawień na Instagramie. W tym artykule powiemy Ci, jak to zrobić wykryć obecność Instagrama w Internecie i ponad wszystko jak to ukryć.

Czy mogę zobaczyć, kto jest online na Instagramie po wyłączeniu statusu aktywności?

Nie możesz bezpośrednio zobaczyć, czy ktoś jest online na Instagramie za pomocą aplikacji Instagram, jeśli wyłączysz status aktywności. Jeśli są online, obok ich zdjęcia profilowego pojawi się zielona kropka. Upewnij się, że włączyłeś swój status, aby zobaczyć innych, jeśli są online.

Istnieją jednak inne sposoby sprawdzenia, czy ktoś jest aktywny na Instagramie. Na przykład ich historie, posty lub odpowiedzi. Najszybszym i najlepszym sposobem sprawdzenia statusu online na Instagramie jest udostępnienie publicznej historii. Instagram natychmiast pokaże Ci widzów, co jest znakiem, że są online.

Jak sprawdzić, czy ktoś jest aktywny na Instagramie?

Ta nowa funkcja Instagrama działa tylko dla użytkowników korzystających z najnowszej wersji Instagrama. Pierwszym krokiem, aby zobaczyć, kto jest online na Instagramie, jest aktualizacja Instagrama aplikacja. Teraz, gdy zaktualizowałeś swój Instagram, przejdź do swoich katalogów. Możesz zobaczyć status online użytkowników, z którymi rozmawiałeś, i kiedy ostatnio byli online. W niektórych wersjach Instagrama obok nazwisk osób, które są online, może pojawić się zielone światełko.

Ale co oznaczają te liczby i znaki?

“Aktywny 23m temu” = ostatni stan online był 23 minuty temu

„Aktywny 1 godzinę temu” = ostatni status online był 1 godzinę temu

“Aktywne teraz” = użytkownik jest teraz online

Głównym celem tego problemu jest rozróżnienie ostatniego statusu online i czasu ostatniej wiadomości. Jak pokazano na poniższym obrazku, „Aktywny” słowo nie jest napisane pod zdjęciem użytkownika, a zestawienie 5h nie wyświetla ostatniego czasu bycia online. Ale to oznacza, że ​​ostatnia wiadomość została wymieniona 5 godzin temu. W rzeczywistości nie jest możliwe rozpoznanie obecności tej osoby w Internecie na Instagramie. W następnej sekcji powiemy Ci, dlaczego informacje o niektórych osobach w Twoim Bezpośrednia wiadomość na Instagramie część jest wyświetlana w tej formie.

🔥 Zalecana:  Plusy i minusy aplikacji Hopper: czy jest bezpieczna?

Skorzystaj z aplikacji Instagram Online Checker

Istnieje również inny sposób sprawdzenia, kto jest online na Instagramie. Nawet gdy użytkownicy wyłączą swój status aktywności, nadal możesz wiedzieć, czy są online lub możesz znać dokładny czas, kiedy byli online ostatni raz.

Aplikacja InstaOnline (dla użytkowników Androida)

To, co ci tutaj przedstawię, to aplikacja o nazwie „InstaOnline Last Seen Activity Tracker”. Czy to nie niesamowite wiedzieć, kiedy ostatni raz twoja dziewczyna lub chłopak był online!? Lub jeszcze lepiej, wiedzieć, kiedy są online, jest naprawdę świetne!

Ta aplikacja może naprawdę pomóc Ci dowiedzieć się o ostatnio widzianych znajomych z Instagrama. Ta aplikacja naprawdę działa, więc koniecznie ją pobierz, bo jest niesamowita! Jedynym problemem związanym z aplikacją jest to, że wszystkie jej funkcje nie będą działać, chyba że przejdziesz na wersję premium.

Ta aplikacja jest również doskonała dla rodziców, którzy martwią się o swoje dzieci. Dzięki aplikacji mogą analizować ostatnio widzianą aktywność swoich dzieci. Możesz pobrać aplikację z Google Play lub gdzie indziej.

Pokażę Ci krok po kroku, jak korzystać z aplikacji.

  • Po pobraniu aplikacji na Google Playidź i otwórz.
  • Poprosi o podanie nazwy użytkownika na Instagramie, więc zapisz ją.
  • Następnie dotknij Kontynuuj tuż pod swoją nazwą użytkownika.
  • Pojawi się nowe okno i zobaczysz listę obserwujących oraz listę obserwujących.

Pojawią się również inne funkcje, ale działają one tylko wtedy, gdy korzystasz z wersji premium. Aplikacja nawet nie poprosi o podanie hasła, co jest dobre.

Jak ukryć status online na Instagramie

Może jesteś jedną z tych osób, które nie mają ochoty otaczać się innymi! Takich ludzi nie interesuje fakt, że i w nich ktoś się wtrąca. Oczywiście rozpoznawanie statusu online na Instagramie nie powinno być ważne dla wszystkich. Jest wielu, którzy nie lubią pokazywać swoich godzin online i offline na Instagramie dla innych. Z tego powodu Instagram przygotował dla Ciebie proste rozwiązanie: ukryć status online Instagrama.

🔥 Zalecana:  Czy Life360 informuje Cię, gdy ktoś sprawdza Twoją lokalizację?

Jeśli status ostatniej wizyty użytkownika na Instagramie nie jest wyświetlany, oznacza to, że użytkownik wyłączył opcję pokazywania obecności online na Instagramie. Jeśli chcesz to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

1- Przejdź do ustawień Instagrama

Najpierw kliknij ikonę 3 punktów i przejdź do ustawień Instagrama. W tej sekcji możesz ukryć swój ostatni status obecności online. Pamiętaj, że w ustawieniach możesz kontrolować wszystkie części Instagrama i zmieniać każde ustawienie według własnych opinii. Ustawienia Instagrama na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skomplikowane. Ale jeśli raz na zawsze wiesz, co robi każda opcja, sprawi, że Twój Instagram będzie wyglądał najlepiej. Miałem taką przyjaźń, że po dwóch latach bycia częścią Instagrama właśnie zdał sobie sprawę, że może odfiltrować komentarze z sekcji ustawień Instagrama z wulgarnych słów. Sugeruję przeczytanie naszego artykułu o ustawieniach Instagrama, aby dowiedzieć się wszystkiego o ustawieniach Instagrama.

2- Wybierz Stan aktywności

W sekcji prywatność i bezpieczeństwo wybierz stan aktywności. Status aktywności mówi ludziom, czy jesteś aktywny na Instagramie, czy nie.

3- Wyłącz opcję Pokaż status aktywności

Gdy wyłączysz tę opcję, każdy z Twoich obserwujących nie będzie mógł dowiedzieć się o Twoim statusie obecności online na Instagramie. Zauważ, że jeśli ukryjesz swoją obecność online, Instagram ukryje również przed Tobą status online innych osób. Jeśli wyłączysz tę opcję, nie będziesz już mógł dowiedzieć się, kto jest online na Instagramie.

Jak przeglądać Instagram anonimowo?

Czy lubisz oglądać historie na Instagramie, ale nie chcesz, aby ludzie wiedzieli, że ich prześladujesz? Cóż, mamy dla Ciebie aplikację! Przedstawiamy Anonimowa przeglądarka historii na Instagramie. Ta strona umożliwia przeglądanie historii na Instagramie bez wiedzy, że je oglądasz. To świetny sposób, aby mieć oko na konkurencję lub po prostu zobaczyć, co robią Twoi znajomi bez ujawniania się.

Właściciele firm mogą teraz kupować zasięgi na Instagramie i wizyty w profilu. Ze względu na silną konkurencję w marketingu społecznościowym marki korzystają z tych usług z dedykowanych platform. Zwiększenie Wizyty na profilu na Instagramie zapewnić kilka korzyści biznesowych. Może pomóc zwiększyć liczbę obserwujących i świadomość marki.

🔥 Zalecana:  SEC rozszerza jednostkę ds. egzekwowania kryptografii, aby zwalczać wzrost cyberprzestępczości

Kupowanie zasięgu postów na Instagramie jest stosunkowo łatwe, wybierając ilość, kraj docelowy i adres URL posta na Instagramie na stronie kasy sklepu lub w dostarczonym formularzu online. Na przykład możesz kupić 100 wizyt na profilu już od 2 USD z zaszyfrowanymi danymi ze względów prywatności i bezpieczeństwa.

Istnieje wiele stron internetowych, na których można kupić zasięg na Instagramie i wizyty na profilu. Zainteresowani kupujący muszą tylko upewnić się, że mają do czynienia z renomowaną platformą.

Aby w pełni wykorzystać swoje pieniądze, przeczytaj recenzje i sprawdź swój potencjalny generator zasięgu na Instagramie lub oceny widzów relacji. Jeśli znasz zaufane osoby, które korzystały z usługi, zapytaj o ich doświadczenia i rekomendacje. Ponadto zapoznaj się z usługami platformy, gwarancjami i warunkami platformy. Wielu oddanych sprzedawców oferuje nawet gwarancję zwrotu pieniędzy lub zwrot pieniędzy niezadowolonym klientom.

Moja sugestia; Autor

Autor sugeruje, że zamiast śledzić obecność innych osób w sieci lub statusie offline, zróbmy pożyteczną robotę na Instagramie. Skupmy się na własnej stronie i spróbujmy zwiększyć liczbę obserwujących z twoją konkretną treścią. Jeśli chcemy być ze sobą szczerzy, na Instagramie jest wielu klaunów i starają się być milionerami. Ponadto jest wielu genialnych ludzi o otwartych umysłach, którzy starają się być popularni i bogaci, oferując unikalny pomysł.

Ale ja nie rozmawiam z tymi ludźmi. Rozmawiam z tymi, którzy są do mnie podobni. Ludzie, którzy kochają bądź popularny na Instagramie i zarabiaj pieniądze ale nie wiem, jak osiągnąć ten cel na Instagramie. Gorąco polecam sporządzić plan swojego życia i biznesu. Uwierz mi, rozpoznanie obecności innych osób w Internecie nie jest tak naprawdę ważne. Ale bardzo ważne jest, aby zrozumieć, jak działa osoba odnosząca sukcesy. Poświęć trochę czasu dla siebie i przeczytaj ten niesamowity artykuł.