Spotify nie może teraz tego odtworzyć? Poprawki robocze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotify nie może teraz tego odtworzyć? Poprawki robocze

Spotify to świetna aplikacja do słuchania ulubionych piosenek naszych ulubionych muzyków, dobrana tak, aby odpowiadała naszym gustom i preferencjom. Dla wielu z nas jest to miejsce, w którym zaspokoimy wszystkie nasze muzyczne potrzeby. Jednym z najpopularniejszych obecnie problemów z aplikacją jest problem „Spotify nie może teraz tego odtworzyć”. W rzeczywistości w ostatnim tygodniu pracy nad tym artykułem widzieliśmy kilka postów Reddit na temat Subreddit Spotify osób narzekających na problem „Spotify nie może teraz odtworzyć” na Androidzie, iPhonie, laptopie i telewizorze.

Spotify nie może teraz odtworzyć tej pracy — zalecana poprawka

Dla tych, którzy mają ten problem na komputerze, szybkie rozwiązanie problemu „Spotify nie może teraz odtworzyć” to:

Otwórz Eksplorator plików w systemie Windows >> wybierz Ten komputer >> następnie wyszukaj „Spotify” >> wybierasz ten, który ma obok siebie obraz pliku >> wybierz Użytkownicy >> wybierz swój nazwa użytkownika >> a potem usuń plik o nazwie localfiles.bnk.

Poprawka 2: Blokuj reklamy Spotify za pomocą pliku Hosts systemu Windows

W przypadku niektórych problem ten został rozwiązany przez zablokowanie reklamy Spotify w pliku hosta systemu Windows 10. Aby to zrobić, możesz przejść do C:\Windows\System32\drivers\etc >> otwórz plik hosta >> wyszukaj termin „Spotify” >> możesz następnie umieścić „#” przed tym, czego nie chcesz blokować (prawdopodobnie będzie to wyglądało tak: „127.0.0.1 http://audio2.Spotify.com”.

Poprawka 3: Zmień domyślne urządzenie dźwiękowe

Jeśli inne poprawki nie działają dla Ciebie, oto kolejna, która może Ci pomóc. Przejdź do Panelu sterowania na komputerze >> wybierz Sprzęt i dźwięk >> kliknij Dźwięk >> kliknij Domyślne urządzenie >> otwarte Nieruchomości >> Zaawansowany >> zmień format na wyższy lub niższy >> kliknij Stosować >> stąd możesz po prostu ustawić najwyższą możliwą jakość, aby poprawić jakość dźwięku.

🔥 Zalecana:  Najlepsze krzesło do gier na dywan [The Top 2 Reviewed]

To sprawiło, że Spotify działało dla niektórych użytkowników.

Przeczytaj także: Jak zresetować bezprzewodowe słuchawki i wkładki douszne Skullcandy

Poprawka 4: Wyłącz przyspieszenie sprzętowe

W niektórych przypadkach poprawka, która zadziałała, polegała na wyłączeniu akceleracji sprzętowej. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia >> przewiń w dół i wybierz Ustawienia zaawansowane >> ponownie przewiń w dół i wyłącz przyspieszenie sprzętowe. Powinieneś ponownie spróbować Spotify i sprawdzić, czy teraz działa.

Poprawka 5: Wykonaj dokładną ponowną instalację Spotify

Jeśli po zaktualizowaniu aplikacji lub po pewnym czasie braku aktualizacji aplikacji pojawił się komunikat o błędzie „Spotify nie może teraz tego odtworzyć”, zalecamy wykonanie czystej dezinstalacji aplikacji Spotify, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Wiąże się to z usunięciem wszelkich pozostałych śladów bieżącej instalacji i konfiguracji Spotify oraz ponowną próbą czystej instalacji aplikacji Spotify. W wielu przypadkach to się sprawdziło.

Aby przeprowadzić czystą i całkowitą dezinstalację Spotify, przejdź do strony Pasek wyszukiwania systemu Windows Start >> wpisz %AppData% w okolicy i kliknij Enter, aby otworzyć AppData\Roaming >> poszukaj czegoś takiego jak Spotify w oknie, które zostanie otwarte, a jeśli są jakieś pozostałe pliki, usuń je >> przejdź do AppData\Local lub C:\Users\*USERNAME*\AppData\Local\Spotify\Storagesprawdź foldery Spotify i usuń je >> powinieneś uruchom wyszukiwanie na komputerze w poszukiwaniu pozostałych folderów Spotify i usuń je >> uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy działa stąd.

Przeczytaj także: Co zrobić, gdy jedna strona słuchawek bezprzewodowych nie działa

Poprawka 6: Zresetuj domyślne urządzenie do wartości poniżej 192000 Hz

W przypadku niektórych użytkowników rozwiązało to problem: przejdź do Panel sterowania >> wybierz Dźwięki >> kliknij na Zaawansowany patka, dostosuj go do wszystkiego poniżej 192000 Hz i zobacz czy działa. Zauważyliśmy, że w przypadku użytkowników komputerów stacjonarnych, jeśli częstotliwość dźwięku przekracza 192000 Hz, Spotify zaczyna działać nieprawidłowo.

🔥 Zalecana:  Co znaczy Aktywne blokowanie wiadomości na Androidzie i iPhonie – najlepsze poprawki

Poprawka 7: Pobierz ze Sklepu Windows

Chociaż tak nie jest w przypadku wielu osób, zwykłe usunięcie i pobranie aplikacji Spotify bezpośrednio z Windows App Store zamiast ze strony internetowej rozwiązało problem dość szybko, dlatego zalecamy wypróbowanie go, jeśli inne poprawki nie działają .

Przeczytaj także: Amazon Prime Video nie działa na poprawkach Roku

Poprawka 8: Zmień ustawienia strumieniowego przesyłania muzyki wysokiej jakości na Androidzie, iPhonie i komputerze

Jeśli otrzymujesz błąd „Spotify nie może teraz tego odtworzyć” po obniżeniu członkostwa lub po przeprowadzce do innego kraju, istnieje prawdopodobieństwo, że dane utwory nie są dostępne w Twoim kraju i/lub utwory nie są dostępne w Twój subskrybowany plan.

Aby zmienić jakość muzyki przesyłanej strumieniowo na komputerze, otworzyć Aplikacja Spotify >> kliknij swoje imię w prawym górnym rogu menu >> wybierz Ustawienia >> pod Jakość muzykiwybierać Jakość przesyłania strumieniowego >> zmienić jakość przesyłania strumieniowego na Automatyczny lub coś mniejszego >> uruchom ponownie aplikację i zobacz czy działa.

Aby zmienić jakość dźwięku w telefonach iPhone i Android, otwórz aplikację Spotify >> iść do Ustawienia >> wybierz Jakość muzyki >> w strumieniu wybierz Automatyczny >> zamknij aplikację i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Czytaj także: Discord Stream Brak dźwięku? Poprawki robocze