Spotify nie działa? 13 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Spotify nie działa? 13 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Aby naprawić niedziałające Spotifyzamknij wszystkie aplikacje, uruchom ponownie aplikację, zaktualizuj do najnowszej wersji, wyloguj się i zaloguj ponownie, wyczyść pamięć podręczną aplikacji, ponownie zainstaluj aplikację Spotify itp.

Jeśli korzystałeś ze Spotify i nagle aplikacja przestała działać, a teraz zastanawiasz się, co mogło być przyczyną problemu.

Cóż, żadna aplikacja nie jest pozbawiona problemów, jeśli aplikacja Spotify nie odtwarza muzyki, aplikacja lub ulega awarii, może to oznaczać problem z ich serwerami, usterkę lub problem techniczny.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić niedziałające Spotify na Twoim urządzeniu. Ty też będziesz wiedzieć dlaczego aplikacja Spotify nie działa na Twoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Spotify mnie wylogowało? I jak się zalogować z powrotem

Co zrobić, jeśli Spotify nie działa?

Jeśli masz problemy z aplikacją Spotify, przyczyną może być kilka problemów, z których jednym może być serwer Spotify. Może to być również usterka w aplikacji.

Być może jesteś na łasce błędu lub Twoje konto może mieć pewne problemy. Mam też problemy z odtwarzaniem muzyki.

Więc co zrobiłem żeby naprawić aplikacja Spotify nie działa na moim telefonie, to proste, podążać przewodnik poniżej.

Odinstaluj aplikację Spotify z Twojego urządzenia, ponownie uruchomić swoje urządzenie, a następnie ponownie zainstalować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Upewnij się, że twój [media] głośność jest zwiększonaI [test it out by playing a video]. I również wyczyść swoje urządzenie mieć co najmniej miejsce do przechowywania 250MB wolnej przestrzeni. I upewnij się, że tak nie jest połączony do głośnika Bluetooth.

To powinno rozwiązać problem z aplikacją Spotify na twoim urządzeniu. Jeśli to nie zadziałało dla CIEBIE, oznacza to, że jest o wiele więcej skomplikowane wydanie.

Co możesz zrobić? Czekać przez 1 do 3 godzin i problem powinien zostać rozwiązany [if it’s a technical or server issue]. Może to być spowodowane tym, że aplikacja jest częściowo wyłączona dla niektórych osób.

Wcześniej możesz spróbuj użyć innego urządzenia aby się zalogować i korzystać ze Spotify, to może zadziałać.

Zapytaj swoją rodzinę aby zalogować się na swoim koncie Spotify na telefonie, jeśli problem będzie się powtarzał.

Możesz także skorzystać z tzw Odtwarzacz internetowy Spotify. Przejdź do przeglądarki internetowej i wpisz play.spotify.combędziesz mógł stamtąd odtwarzać muzykę, jeśli nie, oznacza to problem z serwerem.

Problem wynika głównie z ustawień urządzenia lub Konto Spotify. Możesz zmień swoje hasło do SpotifyLub Stwórz nowe konto. To naprawiło pobrane utwory, które nie są odtwarzane w trybie offline.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego mój Spotify ciągle się zatrzymuje? Jak to naprawić (rozwiązany)

Dlaczego Spotify nagle nie działa?

Jeśli nie możesz korzystać ze Spotify, oznacza to, że aplikacja ma błąd częściowa awaria dla niektórych użytkowników, dlaczego inni mogą korzystać z aplikacji, nie możesz.

A to może być spowodowane różnymi przyczynami, które uniemożliwiają prawidłowe korzystanie z aplikacji, jak problemy z odtwarzaniem muzykilub nie słychać dźwięku Spotify, ale utwór jest odtwarzany.

Jeśli Spotify nie działa poprawnie, może to również oznaczać, że masz problem z kontem.

Aplikacja może mieć błąd/usterka to jest przyczyną problemu. Może być też tak, że Serwer padł dla Twojego region.

Nie możesz pobierać nowych utworów ani podcastów z powodu niektórych z nich techniczny problem z kontem, a nawet uzyskać dostęp do codziennych miksów.

Niektóre problemy występują z powodu aplikacji, które instalujesz lub przychodzisz wstępnie zainstalować w aplikacji. Podobnie jak aplikacje do czyszczenia i zarządzania procesami.

Problemy ze Spotify są nieskończonya niektóre są nierozwiązane, ale większość z nich to tylko problemy z kontem, które można rozwiązać, tworząc nowe konto i przenosząc wszystkie swoje utwory.

🔥 Zalecana:  Sprzedaj przepustowość Internetu za gotówkę – 10 sposobów na sprzedaż danych internetowych i zarabianie pieniędzy

Inne są spowodowane przez usterka w aplikacjach Spotify, ale oto jak możesz rozwiązać te problemy i co możesz zrobić później.

Jak naprawić niedziałające Spotify

Chociaż istnieją różne powody, dla których aplikacja Spotify nie działa, istnieją również sposoby rozwiązania problemu.

W sumie oto poprawki, które możesz wypróbować napraw Spotify jeśli kiedykolwiek wystąpiły problemy z aplikacją.

Poprawka 1: Uruchom ponownie aplikację

Jeśli Spotify nie działa prawidłowo, możesz ponownie uruchomić aplikację, wymuszając zatrzymanie aplikacji i odświeżenie tła.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Spotify musi być otwarta, abyś mógł dotknąć przycisku Wymuś zatrzymanie. To może naprawić brakujący pasek „Teraz odtwarzane” na Androidzie.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Spotify > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Spotify na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Dla iphone: Przejdź do ustawień telefonu > Znajdź aplikację Spotify > Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle > Przełącz, aby włączyć odświeżanie w tle.

Następnie będziesz chciał zamknąć aplikację Spotify na swoim Androidzie i iPhonie. Następnie ponownie uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Poprawka 2: Włącz dane w tle [Android]

Jeśli nie włączyłeś danych w tle na swoim urządzeniu, musisz je teraz włączyć. Być może dlatego Spotify nie działa poprawnie.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Spotify > Mobilna transmisja danych i Wi-Fi > Włącz Dane w tle.

Poprawka 3: Wyczyść pamięć podręczną Spotify

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli masz problem z aplikacją Spotify, która nie pozwala na odtwarzanie pobranych utworów lub podcastów, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić niedziałające Spotify, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Spotify > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a ani nawet w aplikacji Spotify.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniach iPhone, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Spotify lub w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Dla iphone: Przejdź do ustawień iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Spotify i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store.

Poprawka 4: Wyczyść dane Spotify [Android]

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z telefonu.

Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, a Twoja aplikacja Spotify nie działa tak, jak wcześniej, możesz wyczyścić dane i wszystko, w tym Twoje konto, zostanie usunięte z aplikacji.

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto, aby móc ponownie korzystać z aplikacji.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Spotify > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć.

Poprawka 5: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z aplikacją Spotify, po prostu ponownie uruchamiając telefon. Jeśli nie możesz odtwarzać muzyki i podcastów [no sound]możesz ponownie uruchomić urządzenie, aby to naprawić.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Spotify problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł prawidłowo korzystać z aplikacji Spotify.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

🔥 Zalecana:  Co oznacza „WTW” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Poprawka 6: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Spotify

Jeśli wyczyściłeś pamięć podręczną aplikacji i wykonałeś inne poprawki, ale Spotify nie działa, następnym rozwiązaniem jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To rozwiąże problem ze Spotify i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji. Aby odinstalować aplikację z telefonu;

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Spotify, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj Spotify, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Poprawka 7: Użyj innego urządzenia

Aby sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego urządzenia, użyj innego telefonu i zaloguj się na swoje konto, a następnie sprawdź, czy możesz prawidłowo korzystać ze Spotify.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia, aby zalogować się na swoje konto.

Po zalogowaniu użyj Spotify w normalny sposób i sprawdź, czy podczas korzystania z aplikacji nie wystąpią żadne problemy.

Poprawka 8: Wypróbuj Play.Spotify.com

Jeśli masz problemy z aplikacją mobilną, możesz spróbować użyć internetowej wersji Spotify i sprawdzić, czy wystąpią jakieś problemy.

Przejdź do swojej ulubionej przeglądarki, a następnie przejdź do Odtwarzacz internetowy Spotify i zaloguj się na swoje konto. Powinieneś być w stanie robić to, co robisz w aplikacji.

Jeśli aplikacja nie działa, możesz na razie korzystać z Internetu przed poprawioną aktualizacją. A jeśli sieć też nie działa, zgłoś problem do Spotify.

Poprawka 9: Zgłoś błąd

Jeśli nadal masz problemy z korzystaniem z aplikacji Spotify lub innych funkcji urządzenia, może to oznaczać błąd aplikacji lub problem z kontem.

A teraz musisz dotrzeć do nich Grupa wsparcia naprawić problem z niedziałającą aplikacją Spotify.

Jeśli Spotify nie działa na Twoim koncie, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonego regionu.

A ponieważ jest to problem techniczny, niewiele można zrobić, aby go rozwiązać. Ale możesz uzyskać więcej informacji na temat problemu za pośrednictwem Społeczność wsparcia Spotify.

Będziesz mógł wyszukać swój problem w witrynie i zobaczyć, jaki problem jest obecnie popularny w Spotify.

Możesz użyć opcji filtrowania, aby zobaczyć, który problem został rozwiązany, a które są badane.

Poprawka: nie można odtwarzać pobranych utworów w trybie offline

Jeśli nie możesz odtwarzać pobranych utworów w trybie offline na urządzeniu z Androidem lub iPhonie, mamy sposób, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Są to poprawki zalecane przez jeden z zespołów wsparcia Spotify. Gdy to zrobisz, powinno być możliwe odtwarzanie pobranych utworów w trybie offline.

Poprawka 1: Zmień swoje hasło

Wiele osób doświadcza tych problemów i nie może odtwarzać pobranych utworów po wyłączeniu komórkowej transmisji danych lub rozłączeniu z Wi-Fi.

Jeśli masz różne aplikacje społecznościowe na swoim urządzeniu i używasz tego samego hasła, możesz napotkać ten problem.

To, co powinieneś teraz zrobić, to wyczyścić pamięć podręczną Spotify, możesz zobaczyć, jak to zrobić z góry.

Następnie będziesz chciał usunąć wszystkie pobrane utwory ze swojego konta Spotify. Teraz poproś o zmianę hasła do Spotify.

Upewnij się, że różni się od Twojego drugiego konta. Przeczytaj to, aby dowiedzieć się, jak utworzyć silne hasło. Możesz użyć menedżera haseł, aby zapisać hasło.

Po zmianie hasła do konta, ponownie pobrać wszystkie utwory, które masz wcześniej, i powinieneś być w stanie odtwarzać je w trybie offline.

Poprawka 2: Utwórz kolejne konto

Jeśli to nie działa, mamy ostatnią poprawkę, możesz spróbować odtwarzać pobraną muzykę w trybie offline na swoim urządzeniu.

🔥 Zalecana:  Czat wideo Kik nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Ale najpierw musisz upewnić się, że Twoje konto jest tym, którego dotyczy problem. Najpierw zaloguj się na swoje konto na innym urządzeniu i sprawdź, czy problem będzie się powtarzał.

Będziesz także chciał wypróbować dowolne konto rodzinne na swoim urządzeniu i sprawdzić, czy wszystko działa dobrze na innym koncie, a nie [your] na swoim urządzeniu, musisz utworzyć inne konto.

Aby wszystkie pobrane utwory można było odtwarzać w trybie offline, musisz utworzyć zupełnie nowe konto i przenieść wszystko ze starego konta na nowe.

Aby skopiować swoje konto na zupełnie nowe konto, potrzebujesz pomocy ze strony Zespół wsparcia Spotify.

Aby przeniesienie kont Spotify było możliwe, zarówno stare, jak i nowe konto Spotify powinno mieć subskrypcje Spotify Premium.

Po uzyskaniu nowego konta z nienaruszoną zawartością i polubieniami nie będziesz mieć problemów z odtwarzaniem pobranych utworów w trybie offline.

Wniosek

Każda aplikacja ma swój problem, a Spotify ma ich sporo, ale nie zawsze jest to jego wina. Usterka może pojawić się w dowolnym momencie i wkrótce zostanie naprawiona.

Jeśli aplikacja Spotify nie działa i nie możesz odtwarzać podcastów, nie możesz odtwarzać pobranych utworów w trybie offline lub sekcja Teraz odtwarzane nie działa, możesz rozwiązać problem.

Aby rozwiązać ten problem na telefonie, usuń aplikację Spotify, uruchom ponownie telefon i ponownie zainstaluj aplikację ze sklepu Google Store lub Apple Store.

Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z tym przewodnikiem i nadal nie działa, musisz zresetować hasło do konta lub utworzyć zupełnie nowe konto Spotify, a problem zostanie rozwiązany.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego dzisiaj mój Spotify nie działa?

Jeśli nie możesz korzystać ze Spotify, dzieje się tak dlatego, że aplikacja ma częściową awarię dla niektórych użytkowników, dlatego inni mogą z niej korzystać, a ty nie.

Dlaczego Spotify nagle przestaje działać?

Problemy ze Spotify są nieskończone, a niektóre są nierozwiązane, ale większość z nich to tylko problemy z kontem, które można rozwiązać, korzystając z konta i przesyłając wszystkie swoje utwory. Niektóre problemy występują z powodu urządzenia i aplikacji, które instalujesz lub wstępnie instalujesz w aplikacji. Podobnie jak aplikacje do czyszczenia i zarządzania procesami.

Dlaczego Spotify nie otwiera się na Androidzie?

Twoja aplikacja Spotify nie otwiera się na Androidzie, ponieważ masz mało miejsca na urządzeniu. Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca, nie będziesz w stanie poprawnie załadować aplikacji, a czasami po prostu będzie się zawieszać, dopóki nie zwolnisz trochę miejsca.

Dlaczego nie mogę odtwarzać pobranych utworów w trybie offline

Jeśli nie możesz odtwarzać pobranych utworów w trybie offline na urządzeniu z Androidem lub iPhonie, może to mieć różne przyczyny. Ale jedynym powodem, dla którego będziesz wiedział, jest to, że twoje konto jest tym, na którym występuje problem, i aby go naprawić, musisz zmienić swoje konto.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie