Snapchat Spotlight: co to jest + jak korzystać z Spotlight w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Snapchat Spotlight: co to jest + jak korzystać z Spotlight w 2023 roku

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Snapchat to najnowsza platforma mediów społecznościowych, która dodaje sekcję, która będzie rywalizować z TikTok i krótkimi pionowymi filmami na Snapchacie. Instagram zrobił to niedawno za pomocą bębnów Instagrama, Youtube robi to z krótkimi filmami na Youtube, a Snapchat wprowadza Snapchat Spotlight.

Dlatego w tym artykule opiszę, jak wyświetlać reflektory, jak wchodzić w interakcje z reflektorami i jak publikować swoje reflektory. Jeśli jesteś wirusowy i jesteś jednym z najlepszych twórców, Instagram dzieli się swoimi przychodami, a według Twittera opublikowali, że możesz zarobić nawet ponad 1 milion dolarów dziennie.

Omówienie wytycznych Snapchat Spotlight

Zapoznajmy się z wytycznymi Snapchat Spotlight na wypadek, gdyby Twój reflektor nie został zatwierdzony. Tutaj może być przyczyna. Upewnij się więc, że przesyłane przez Ciebie snapy są zgodne z wytycznymi społeczności, warunkami korzystania z usług i warunkami wyróżnienia.

 1. Twoje snapy powinny być pionowymi filmami z dźwiękiem. Zdjęcia statyczne, ujęcia poziome i ujęcia zawierające tylko tekst nie będą wyświetlane w Spotlight.
 2. Film może trwać do 60 sekund, nie dłużej.
 3. Korzystaj z kreatywnych narzędzi, takich jak podpisy, dźwięki, soczewki lub gify.
 4. Upewnij się, że Twoje filmy nie będą zawierać reklam produktów, ponieważ wysyłka sponsorska jest niezgodna z wytycznymi dotyczącymi reflektorów.
 5. Staraj się zawsze umieszczać unikalne treści, które nie zostały jeszcze opublikowane w Snapchat Spotlight.
 6. Nie naruszaj praw innych osób. Snapchat niezwłocznie usuwa materiały naruszające prawa autorskie zgłoszone przez posiadaczy praw.
 7. Marki powinny sprawdzić Snapchata dla firm lub złożyć wniosek o profil marki w wersji beta.

Jak korzystać z Spotlight Snapchata:

 • Zaktualizuj Snapchata i wskocz do aplikacji, a na dole strony w rogu zobaczysz opcję „graj”.
 • Aby zobaczyć reflektory, musisz przewinąć prosto w górę, a zobaczysz ich coraz więcej.
 • Teraz z każdym z nich możesz śmiało wchodzić z nimi w interakcje i polubić je.
 • Możesz także nacisnąć opcję „udostępnij”, a następnie udostępnić ją w mgnieniu oka lub „skopiować” łącze lub użyć dowolnej z innych wiadomości udostępniania. Twoja ostatnia sekcja pokaże Ci osoby, z którymi ostatnio wchodziłeś w interakcje, i możesz im to „udostępnić”.
 • Wtedy masz trzy kropki. Więc śmiało i dodaj tam „twórcę”.
 • Następnie zobaczysz, pod jakim tematem opublikowali uwagę.
 • Na górze pojawi się również ikona wyszukiwania.
 • Więc jeśli chcesz wyszukać określone rzeczy w Spotlight, możesz to zrobić.
🔥 Zalecana:  Jak uzyskać bezpłatną ocenę kredytową Equifax i raport w Kanadzie

Jak stworzyć Spotlight Snapchata?

 • Stanie się to w ten sam sposób, w jaki tworzysz przystawkę. Więc idź do aparatu, a wszystko, co musisz zrobić, to nagrać lub przesłać swój Snap.
 • Następnie przejdź do swojego filmu i dodaj do niego tekst. Możesz go wyciąć lub dodać muzykę, a wszystkie rzeczy, które robisz ze zwykłymi snapami, są dostępne po prawej stronie.
 • Kiedy skończysz, możesz nacisnąć niebieską opcję właśnie tam, „niebieską strzałkę”.
 • Zamiast dzielić się tym w swojej historii lub z ludźmi na Snapchacie, możesz nacisnąć reflektor na górze właśnie tam. Mówi: „prześlij swoje najlepsze zdjęcia”. Teraz powie: „przystawki są widoczne dla wszystkich na Snapchacie i są publiczne”. Przeczytaj więc poprawnie, zrozum jego znaczenie i naciśnij „OK”.
 • Więc naciśnij opcję „niebieską” na dole, a pojawi się w sekcji reflektorów.

Teraz należy zauważyć dwie rzeczy, które nie są jeszcze dostępne dla wszystkich w każdym kraju, a dotarcie do wszystkich zajmie trochę czasu, a reflektory nie mogą mieć znaków wodnych. Więc nie możesz po prostu wziąć rzeczy z TikTok i tam je opublikować. Będziesz musiał albo usunąć ten znak wodny, albo stworzyć oryginalną zawartość dla Snapchats Spotlights.

Jak przesłać Spotlight Snapchata?

 • Po prostu przejdź do Snapchata, a następnie możesz zrobić jedną z dwóch rzeczy.
 • Po pierwsze, możesz zrobić szybki film na Snapchacie.
 • Następnie musisz nacisnąć wyślij na dole.
 • Możesz przesłać swój film do centrum uwagi bezpośrednio u góry. Więc kliknij na to.
 • Możesz dodać hashtagi, które informują Snapchata, jaka jest najlepsza publiczność, której Twoje filmy będą wyświetlane.
 • Używaj hashtagów związanych z publikowanymi filmami.
 • Następnie po prostu naciśnij wyślij do Snapchata i przejrzyj swój film, co zwykle zajmuje około 30 minut. Ale po tym powinieneś już iść.
 • Snapchat pokaże Twój film małej grupie osób, która początkowo może obejmować od 10 do 100 osób.
 • Twój film zostanie następnie oceniony na podstawie jego zaangażowania, np. czasu oglądania, a następnie oczywiście polubień i udostępnień.
 • Snapchat weźmie to wszystko za sygnał, jeśli powinien rozszerzyć Twój film na więcej osób.
 • Wiele osób nie ogląda filmów z dźwiękiem w centrum uwagi. Więc kiedy tworzysz filmy, zabawne filmy, memy lub filmy z napisami wydają się dobrze sobie radzić.
 • W lewym rogu ekranu zobaczysz opcję „awatar”. Aby wyświetlić przystawkę reflektora, kliknij ją.
 • Aby wyświetlić otrzymane snapy i widoki, stuknij w „Spotlight and Snap Map”.
🔥 Zalecana:  Czy jeśli zresetuję telefon, stracę wszystko?

Jak zwiększyć liczbę odwiedzających w Snapchacie Spotlight?

Jeśli chcesz zarabiać na Snapchacie, musisz tworzyć unikalne treści do swoich filmów, które muszą różnić się od innych twórców na tej platformie. Tutaj dam ci kilka wskazówek i sztuczek, których musisz przestrzegać, aby uzyskać coraz więcej wyświetleń w Snapchat Spotlight.

1. Konsekwentnie publikuj swoje filmy:

Pierwszą strategią, o której musisz pamiętać, jest konsekwentne publikowanie treści. Zasady Snapchata obejmują umieszczanie najnowszych filmów na górze strony. Dlatego regularne publikowanie treści automatycznie przeniesie Cię na szczyt, co będzie oglądane przez wielu obserwujących. Stąd duże brak wyświetleń dziennie.

Jeszcze jedna rzecz, która jest ważna, to planowanie strategii treści, a nie publikowanie przypadkowych treści. Pomoże to utrzymać zaangażowanie i aktywność odbiorców, przyciągając więcej odwiedzających.

2. Promuj swój profil na Snapchacie:

Oprócz tworzenia przydatnych i unikalnych treści, musisz także zrobić coś, co pomoże Ci zarabiać pieniądze na Snapchat Spotlight. Musisz więc promować swój profil Snapchat. Aby to zrobić, dodaj swój kod Snapchata do innych platform mediów społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, Instagram itp.; coraz więcej osób zobaczy Twoje treści.

3. Wybierz konkretną niszę dla swojego Snapa:

Musisz wybrać konkretną niszę, aby nadal angażować widzów na Snapchacie. Twoja nisza da powód, dla którego algorytm Snapchata i użytkownicy zobaczą Twoje treści, śledzą Cię i udostępnią je swoim kontaktom. Tak więc treść musi być zgodna ze strukturą i zawierać pewien kontekst.

 • Do edycji tekstu użyj podobnych kolorów.
 • Użyj tego samego schematu do nagrywania klipów.

Często Zadawane Pytania

Czy nadal możesz zarabiać na Snapchacie Spotlight 2022?

Odpowiedź: Prosta odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Na podstawie liczby odwiedzających Snapchat nie płaci swoim użytkownikom. Oznacza to, że jeśli regularnie publikujesz posty na Snapchacie, nie możesz zarabiać pieniędzy. Ale możesz wysłać Spotlight swoje najlepsze Snapy, aby wygrać część z ponad 1 miliona dolarów rozdawanego codziennie.

🔥 Zalecana:  Dlaczego TikTok nie działa (jak to natychmiast naprawić)

Jak wyróżnić się na Snapchacie 2022?

Odpowiedź: Aby wyróżnić Snapchata, wykonaj następujące czynności:

 • Zrób przystawkę, a następnie dodaj edycję lub hashtagi.
 • Stuknij przycisk „Dodaj do” na ekranie i wybierz „reflektor”.
 • Zaloguj się do swojego profilu Snapchata i korzystaj z narzędzia Web Uploader, aby szybko i łatwo przesyłać treści.

Czy Snapchat nadal płaci za bycie w centrum uwagi?

Odpowiedź: Korporacja płaciła artystom miliony tygodniowo w 2021 roku zamiast 1 miliona dolarów dziennie w 2020 roku. Chociaż cena jest obniżana, osoba z wewnątrz powiedziała TechCrunchowi, że Snapchat wynagradza więcej twórców na większej liczbie rynków. Warto zauważyć, że najniższa płatność za każdy Spotlight będzie nadal wynosić 250 USD.

Co oznacza szybki wynik 400 000?

Odpowiedź: Jesteś lubiany, jeśli Twój wynik snap wynosi od 200 000 do 400 000. Twoja preferowana aplikacja to Snapchat. Możesz mieć wielu obserwujących na stronie i aktualizować swoją narrację prawie codziennie. Nie byłoby szokujące, gdybyś był podejrzany o wysyłanie SMS-ów do kilku osób.

Dlaczego Snapchat każe ci płacić?

Odpowiedź: Próbując opracować nowe źródła przychodów, Snap uruchomił płatny poziom. Jest to jedna z kilku firm, na które wpłynęły zmiany w polityce prywatności Apple, które zostały wprowadzone w zeszłym roku i zniszczyły branżę marketingową, która jest kluczowym źródłem przychodów dla Snap.

Ostateczny werdykt

Wreszcie przejrzałeś szczegółową dyskusję na temat Snapchata Spotlight. W tym artykule poznaliśmy wytyczne Snapchata Spotlight. Ponadto wyjaśniłem również, jak używać, tworzyć i przesyłać Snapchat Spotlights. W tym poście omówiono również, jak zwiększyć liczbę wyświetleń w Snapchat Spotlight.

Mamy nadzieję, że informacje te okażą się przydatne i wiele się nauczysz z tego postu. W przypadku jakichkolwiek pytań upuść swoje pytania w obszarze komentarzy poniżej.