Snapchat nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Snapchat nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Aby naprawić niedziałający Snapchaturuchom ponownie aplikację, zaktualizuj do najnowszej wersji, wyczyść pamięć podręczną aplikacji, ponownie zainstaluj aplikację Snapchat lub poczekaj 24 godziny itp.

Jeśli korzystałeś ze Snapchata i nagle aplikacja przestała działać, a teraz zastanawiasz się, co mogło być przyczyną problemu.

Cóż, żadna aplikacja nie jest pozbawiona problemów, jeśli aplikacja Snapchat nie działa, może to oznaczać problem z serwerami lub aplikacja ma usterkę lub problem techniczny.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić niedziałający Snapchat na Twoim telefonie. Ty też będziesz wiedzieć dlaczego aplikacja Snapchat nie działa na Twoim urządzeniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak działa Snap Score na Snapchacie? (Oto jak)

Co zrobić, jeśli Snapchat nie działa?

Jeśli masz problemy z aplikacją Snapchat, przyczyną może być kilka problemów, z których jednym może być serwer Snapchat.

Może to być również usterka w aplikacji. Być może jesteś na łasce błędu lub Twoje połączenie internetowe może nie działać dla aplikacji.

Więc co możesz zrobić, aby naprawić aplikacja Snapchat nie działa na Twoim telefonie, to proste, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem.

Odinstaluj aplikację Snapchat z Twojego urządzenia, ponownie uruchomić swoje urządzenie, a następnie ponownie zainstalować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

To powinno naprawić problem z aplikacją Snapchat na Twoim urządzeniu. Jeśli to nie zadziałało dla CIEBIE, oznacza to, że jest o wiele więcej skomplikowane wydanie.

Co możesz zrobić? Poczekaj od 1 do 6 godziny i problem powinien zniknąć. To dlatego, że aplikacja jest częściowo dla niektórych osób, ale nie dla wszystkich.

Wcześniej możesz spróbuj użyć innego urządzenia aby zalogować się i używać Snapchata, to może zadziałać.

PRZECZYTAJ TEŻ: Mój Snapchat jest zablokowany? Jak odblokować swoje konto Snapchat (rozwiązane)

Dlaczego Snapchat nagle nie działa?

Jeśli nie możesz korzystać ze Snapchata, oznacza to, że aplikacja ma błąd częściowy awaria dla niektórych użytkowników, dlaczego inni mogą korzystać z aplikacji, nie możesz.

A to może być spowodowane różny powodów i uniemożliwi korzystanie z większości funkcji aplikacji, takich jak nie ładowanie snapów, zdjęć i relacji.

Jeśli Snapchat nie działa poprawnie, istnieją różne powody, dla których aplikacja zdecydowała się to zrobić zatrzymać się, zawiesić lub nie otworzyć Ponownie.

Pierwszym powodem może być to, że twój Internet połączenie nie jest stabilne, być może, ale aplikacja nawet nie rozpoznaje, że je masz.

A to prowadzi do tego, że aplikacja ma błąd/usterka to jest przyczyną problemu. Może być też tak, że Serwer padł dla Twojego regionu.

Aplikacja Snapchat może być częściowo w dół dla niektórych użytkowników, a jeśli tak; Nic na to nie poradzisz, musisz czekać.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Zignorowano z powodu dodania mnie” na Snapchacie? (Wyjaśnione)

Jak naprawić niedziałający Snapchat

Chociaż istnieją różne powody, dla których aplikacja Snapchat nie działa, istnieją również sposoby rozwiązania problemu.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 10 $ już teraz (21 legalnych sposobów na szybkie zarobienie 10 $)

Podsumowując, oto poprawki, które możesz spróbować naprawić na Snapchacie, jeśli kiedykolwiek napotkałeś problemy z aplikacją.

Poprawka 1: Włącz i wyłącz tryb samolotowy

Jeśli Twoje połączenie internetowe działa, ale Snapchat nie działa i nie możesz wysyłać snapów, SMS-ów ani zdjęć, musisz włączyć Samolot [Flight] tryb i wyłącz go.

Włączenie trybu samolotowego na urządzeniu powoduje wyłączenie wszystkich sygnałów w telefonie, a po ponownym włączeniu wszystko zostanie odświeżone, w tym połączenie internetowe.

Dla Android: przesuń palcem od góry ekranu w dół, a zobaczysz Samolot [Flight] Ikona trybu. Stuknij w to [You may have to still swipe left to see the icon on some Android devices].

Dla iphone: przesuń palcem w górę od dołu telefonu i włącz tryb samolotowy w sekcji sieci.

Po kilku minutach możesz go ponownie włączyć, a teraz włączyć połączenie internetowe i otworzyć Snapchata, aby korzystać z aplikacji.

Poprawka 2: Uruchom ponownie aplikację [Close And Open]

Jeśli Snapchat nie działa poprawnie, możesz ponownie uruchomić aplikację, wymuszając zatrzymanie aplikacji i odświeżenie tła.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Snapchat musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Wymuś zatrzymanie.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Snapchat > ​​A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Snapchat na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Dla iphone: Przejdź do ustawień telefonu > Znajdź aplikację Snapchat > ​​Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle > Przełącz, aby włączyć odświeżanie w tle.

Następnie będziesz chciał zamknąć aplikację Snapchat na swoim Androidzie i iPhonie. Następnie ponownie uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Snapchat nie ładuje zdjęć ani snapów na czacie (jak to naprawić)

Poprawka 3: Wyczyść pamięć podręczną Snapchata

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji bez konieczności wylogowywania się.

Jeśli masz problem z aplikacją Snapchat, która nie pozwala nawet na wysyłanie snapów, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić niedziałający Snapchat, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Otwórz aplikację Snapchat na swoim Androidzie lub iPhonie i stuknij w swoje Bitmoji > Stuknij w Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół i dotknij opcji Wyczyść pamięć podręczną w obszarze Działania na koncie.

Poprawka 4: Wyczyść dane Snapchata [Android]

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z telefonu.

Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, a aplikacja Snapchat nie działa, możesz wyczyścić dane, a wszystko, w tym konto, zostanie usunięte z aplikacji.

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto, aby móc ponownie korzystać z aplikacji.

Dla Android: Przejdź do ustawień telefonu > Stuknij Aplikacje i powiadomienia > Stuknij Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > A następnie znajdź aplikację Snapchat > ​​Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Zresetuj hasło do Snapchata bez adresu e-mail lub numeru telefonu (rozwiązane)

🔥 Zalecana:  Dlaczego nie otrzymuję powiadomień Snapchata na Androida i iPhone'a?

Poprawka 5: Uruchom ponownie urządzenie

Możesz łatwo rozwiązać problem z aplikacją Snapchat, po prostu ponownie uruchamiając telefon. Jeśli nie możesz wysłać filmów lub zalogować się, możesz ponownie uruchomić urządzenie, aby to naprawić.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Snapchat problem zostanie rozwiązany i będziesz mógł wysłać swój najnowszy snap.

Poprawka 6: Zaktualizuj aplikację Snapchat

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Snapchat, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby rozwiązać problem.

Stara wersja aplikacji Snapchat może nie działać poprawnie, przez co aplikacja nie działa wadliwie.

Aby zaktualizować aplikację Snapchat na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby zaktualizować.

Po zaktualizowaniu aplikacji Snapchat do najnowszej wersji konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Twitter nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu

Poprawka 7: Odinstaluj i ponownie zainstaluj Snapchata

Jeśli wyczyściłeś pamięć podręczną aplikacji i wykonałeś inne poprawki, ale Snapchat nie działa, następnym rozwiązaniem jest usunięcie i ponowne pobranie aplikacji.

Przed ponowną instalacją aplikacji musisz odinstalować aplikację z urządzenia i ponownie uruchomić urządzenie.

To rozwiąże problem ze Snapchatem i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji. Aby odinstalować aplikację z telefonu;

Dla Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Snapchat, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj Snapchata, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij w Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu przed ponowną instalacją aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Poprawka 8: Użyj innego urządzenia

Aby sprawdzić, czy problem dotyczy Twojego urządzenia, użyj innego telefonu i zaloguj się na swoje konto, a następnie sprawdź, czy możesz prawidłowo korzystać ze Snapchata.

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia, aby zalogować się na swoje konto.

Po zalogowaniu użyj Snapchata w normalny sposób i sprawdź, czy podczas korzystania z aplikacji wystąpią jakiekolwiek problemy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Facebook nie działa? 15 sposobów rozwiązania problemu

Poprawka 9: Zgłoś błąd

Jeśli nadal masz problemy z korzystaniem z aplikacji Snapchat lub innych funkcji telefonu, może to oznaczać błąd.

A teraz musisz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej, aby rozwiązać problem z niedziałającą aplikacją Snapchat.

Aby zgłosić błąd do obsługi Snapchata > Stuknij w swoje Bitmoji > Stuknij w Ustawienia [gear icon] > Przewiń w dół i dotknij opcji Zauważyłem błąd w sekcji INFORMACJE ZWROTNE.

Poprawka 10 Poczekaj na rozwiązanie problemu

Jeśli Snapchat nie działa na Twoim koncie, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonego regionu.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

🔥 Zalecana:  Minerva's Circle debiutuje na DCENTRAL Miami 2022

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Snapchat może być wyłączony w tej konkretnej lokalizacji i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Możesz tylko poczekać, aż zespół Snapchata rozwiąże problem i opublikuje aktualizację aplikacji. Powinno to być mniej niż 6 godzin od momentu wystąpienia problemu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram nie działa? 12 sposobów rozwiązania problemu

Wniosek

Każda aplikacja ma swój problem, a Snapchat ma ich wiele, ale nie zawsze jest to jego wina. Usterka może pojawić się w dowolnym momencie i wkrótce zostanie naprawiona.

Jeśli aplikacja Snapchat nie działa i nie możesz ładować relacji, wysyłać snapów, wiadomości tekstowych lub zdjęć, nie możesz zalogować się na swoje konto lub aplikacja się zawiesza, możesz to naprawić.

Aby rozwiązać ten problem na telefonie, usuń aplikację Snapchat, uruchom ponownie telefon i ponownie zainstaluj aplikację ze sklepu Google Store lub Apple Store.

Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z tym przewodnikiem i nadal nie działa, musisz odczekać co najmniej 6 godzin, a problem zostanie rozwiązany.

Możesz również zgłosić błąd do Snapchata, wykonaj powyższy krok, aby zobaczyć, jak możesz wysłać raport o błędzie do Snapchata.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak szybciej uzyskać wynik Snap (co zrobić, aby go zwiększyć)

Często Zadawane Pytania

Dlaczego dzisiaj mój Snapchat nie działa?

Jeśli nie możesz korzystać ze Snapchata, oznacza to, że aplikacja ma częściową awarię dla niektórych użytkowników, dlatego inni mogą z niej korzystać, a ty nie.

Dlaczego mój Snapchat nagle przestał działać?

Pierwszym powodem może być to, że twoje połączenie internetowe nie jest stabilne, może tak być, ale aplikacja nawet nie rozpoznaje, że je masz. A to prowadzi do tego, że aplikacja ma błąd/usterkę, która powoduje problem. Może się również zdarzyć, że serwer jest wyłączony w twoim regionie.

Dlaczego Snapchat nie otwiera się na Androidzie?

Twoja aplikacja Snapchat nie otwiera się na Androidzie, ponieważ masz mało miejsca na urządzeniu. Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca, nie będziesz w stanie poprawnie załadować aplikacji, a czasami po prostu będzie się zawieszać, dopóki nie zwolnisz trochę miejsca.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie