Skąd wiesz, czy ktoś zablokował Cię na Facetime?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Skąd wiesz, czy ktoś zablokował Cię na Facetime?

Jeśli korzystałeś z FaceTimingu z kimś i po prostu przestało to działać lub osoba nie odbiera, a potem dzwoni bez przerwy, zostałeś zablokowany przez tę osobę.

Jest kilka rzeczy, które należy wiedzieć, jeśli ktoś zablokował Cię na FaceTime i wszystko, aby sprawdzić i potwierdzić, że zostałeś na czarnej liście.

Jak wszyscy, gdy zostaniesz zablokowany na FaceTime, nie otrzymasz powiadomienia ani nawet najmniejszej informacji na ten temat, więc skąd wiesz, czy ktoś zablokował Cię na swoim urządzeniu.

Facetime to świetny sposób na sprawdzenie, czy ktoś zablokował Twój numer telefonu na iPhonie.

Skąd mam wiedzieć, czy jestem zablokowany na FaceTime?

Jeśli zadzwonisz do kogoś na FaceTime, a następnie dzwoni on wielokrotnie, oznacza to, że zostałeś zablokowany.

Aby mieć pewność, że próbujesz tego przez ponad tydzień i nadal się to dzieje, to faktem jest, że zostałeś zablokowany.

I nie, osoba nie jest zajęta, zostałeś usunięty z listy kontaktów, iMessage, FaceTime lub rozmowy telefoniczne nie wystarczą.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować dzwonienie przez jakiś czas, a wyniki pozostaną takie same, będziesz wiedział, że zostałeś zablokowany na FaceTime.

Podczas dzwonienia w celu potwierdzenia połączenie FaceTime będzie dzwonić bez odpowiedzi, dopóki zablokowany rozmówca nie przestanie dzwonić.

Możesz spróbować skontaktować się z nimi w iMessage, kiedy wyślesz im SMS-a i nie otrzymasz w wiadomości potwierdzenia „dostarczono”.

Może to oznaczać, że prawdopodobnie jesteś zablokowany i nie będziesz mógł się z nimi skontaktować na FaceTime.

Wszystko, co możesz teraz zrobić, to użyć telefonu rodziny lub przyjaciela, aby nawiązać kontakt, a jeśli przejdzie i ostatecznie odbierze, spakujesz walizki, zostałeś pomyślnie zablokowany.

Możesz także zamaskować swój numer telefonu jako prywatny i spróbować zadzwonić do osoby, która Cię zablokowała.

Czy możesz FaceTime kogoś, kto cię zablokował

Nie, nie możesz rozmawiać przez FaceTime z kimś, kto już Cię zablokował.

Nie ma znaczenia, co robisz, nawet jeśli będziesz dzwonić po swojej stronie, a ona będzie dzwonić.

Osoba ta nie otrzyma nawet powiadomienia, że ​​ktoś gdzieś próbuje się z nią skontaktować.

Gdy ktoś zablokuje Cię na Twoim iPhonie, nie możesz rozmawiać z tą osobą przez FaceTime.

Co się stanie, jeśli spotkasz FaceTime z kimś, kto cię zablokował?

Kiedy próbujesz FaceTime kogoś, kto już cię zablokował, nadal dzwoni.

Rozmowa FaceTime będzie dzwonić na wieki wieków i nic z tego nie wyjdzie, nie dostaniesz nawet połączenia od użytkowników, bo dana osoba nic nie zobaczy po swojej stronie.

🔥 Zalecana:  Co to jest GPU? Czy procesory graficzne są potrzebne do głębokiego uczenia?

Nawet jeśli masz niezawodną sieć 5G, FaceTime nie przejdzie i będzie dzwonić, dopóki nie zdecydujesz się zrezygnować.

Czy FaceTime zadzwoni, jeśli zostaniesz zablokowany?

Tak, FaceTime zadzwoni, jeśli spróbujesz zadzwonić do kogoś, kto Cię zablokował.

Tak się dzieje, gdy ktoś próbuje zadzwonić lub FaceTime do kogoś, kto ograniczył im dzwonienie do nich.

Połączenie FaceTime zadzwoni bez odpowiedzi z drugiej strony. Tymczasem osoba ta nawet nie będzie wiedziała, że ​​dzwonisz, ponieważ zostałaś zablokowana.

Ile razy dzwoni FaceTime, jeśli jesteś zablokowany

Jeśli zostałeś przez kogoś zablokowany i chcesz porozmawiać z tą osobą przez FaceTime, połączenie FaceTime będzie dzwonić bez przerwy, dopóki nie przerwiesz połączenia.

To jest bez odpowiedzi, a jedyny spokój, jaki możesz uzyskać, to przestać się z nimi kontaktować.

Nawet jeśli spróbujesz skontaktować się z tą osobą przez telefon lub wiadomość tekstową, nie uda się to.

FaceTime będzie dzwonić wiele razy, aż zmęczy Cię dzwonienie.

Jedynym sposobem na przedostanie się przez tę zablokowaną bramę jest użycie aplikacji innej firmy, takiej jak WhatsApp, w celu skontaktowania się z osobą, jeśli jest ona dostępna w aplikacji.

Uważaj, możesz również zostać zablokowany, ponieważ jasno dała do zrozumienia, że ​​nie chce z tobą rozmawiać ani mieć z tobą nic wspólnego.

Czy mogę wysłać wiadomość do kogoś, kto zablokował mnie na FaceTime

Nie, nie możesz wysłać wiadomości do osoby, która zablokowała Cię na FaceTime.

To nie zadziała, ponieważ zablokowałeś mi również możliwość dzwonienia lub wysyłania wiadomości tekstowych do tej osoby.

Gdy wyślesz wiadomość do kogoś, kto zablokował Cię na swoim iPhonie, Twoje wiadomości nigdzie nie trafią.

Po prostu tam będzie, bez żadnego powiadomienia, że ​​​​kontakt umieścił cię na czarnej liście.

Jak zablokować kogoś tylko na FaceTime?

Nie możesz zablokować kogoś tylko na FaceTime, to nie działa w ten sposób. Gdy kogoś zablokujesz, nie będzie on mógł skontaktować się z Tobą w iMessage, a nawet skontaktować się z Tobą przez telefon.

Nie jest skategoryzowany, aby umożliwić blokowanie w określonych aplikacjach, zamiast tego jest to przycisk z jedną blokadą, który jest dostępny dla wszystkich aplikacji Apple.

Jeśli telefon nie dzwoni, ale FaceTime tak, czy jesteś zablokowany?

Tak, prawdopodobnie jesteś zablokowany. Jeśli w niektórych przypadkach połączenie zadzwoni raz i zostanie przekierowane na pocztę głosową, a sytuacja będzie się powtarzać, możesz zostać zablokowany.

W FaceTime, jeśli dzwonienie trwa, cóż, to znak, że zostałeś zablokowany.

🔥 Zalecana:  Jak spełnić DSAR

Co oznacza „FaceTime niedostępny” po tym, jak zadzwoni 2-3 razy?

Niedostępność FaceTime oznacza, że ​​urządzenie, z którego korzysta kontakt, nie obsługuje FaceTime, więc nie będzie w stanie tego zrobić.

FaceTime działa tylko na urządzeniach wyprodukowanych przez Apple i oczywiście, jeśli FaceTime jest wyłączony na drugim urządzeniu, będzie również wyświetlany komunikat „FaceTime niedostępny”, dopóki go nie włączysz.

Funkcja FaceTime jest dostępna tylko na urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad i iPod touch.

Łatwo jest komunikować się z rodziną i przyjaciółmi, którzy mają to samo urządzenie co Ty, bez korzystania z prywatnej aplikacji do przesyłania wiadomości, takiej jak WhatsApp.

Tak więc do swojej pracy osoba musi używać dowolnego urządzenia Apple obsługującego FaceTime.

Podobnie jak WhatsApp, nie będziesz mógł korzystać z czasu antenowego linii telefonicznej do FaceTime, zamiast tego będziesz korzystać z Wi-Fi lub danych komórkowych.

Dzięki temu możesz korzystać z FaceTime. Jeśli w niektórych przypadkach nadal wyświetla komunikat „FaceTime niedostępny”, musisz go włączyć.

Przejdź do ustawień telefonu > FaceTime i włącz FaceTime. Możesz otworzyć aplikację FaceTime i zalogować się za pomocą swojego Apple ID. Jeśli używasz iPhone’a, FaceTime automatycznie rejestruje Twój numer telefonu.

Możesz również zarejestrować swój adres e-mail. Otwórz Ustawienia > FaceTime, a następnie stuknij opcję Użyj swojego Apple ID do FaceTime i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.

Co to znaczy, gdy FaceTime dzwoni raz i mówi, że jest niedostępny?

Kiedy FaceTime dzwoni raz i mówi, że jest niedostępny, oznacza to, że osoba, z którą próbujesz się połączyć, jest w sytuacji sieciowej i nie będzie w stanie się połączyć, ponieważ nie możesz używać FaceTime przy złym połączeniu.

Czasami osoby, do których dzwonisz przez FaceTime, nie odbierają twoich połączeń, ponieważ nie mają połączenia z Internetem lub ich telefon nie jest włączony.

Na ekranie może również pojawić się komunikat „Niedostępny”, jeśli dana osoba odrzuci połączenie.

Skąd wiesz, czy ktoś ignoruje Twoje połączenie FaceTime?

Kiedy FaceTime zadzwoni 11 razy, powie, że są niedostępni, ponieważ nie ma nikogo, kto mógłby je odebrać.

Jeśli osoba, do której dzwonisz, również odrzuci Twoje połączenie, poinformuje Cię, że jest niedostępna, co oznacza, że ​​odrzuca Twoje połączenie FaceTime.

Gdy zostaniesz przez kogoś zablokowany i spróbujesz skontaktować się z tą osobą, nie otrzymasz powiadomienia systemowego z informacją „niedostępny”, będzie dzwonić, dopóki go nie anulujesz.

Jeśli dana osoba Cię nie zablokowała, otrzymasz wiadomość o niedostępności, gdy odrzuci Twoje połączenie lub odmówi odpowiedzi.

🔥 Zalecana:  Co zrobić, gdy Twoja karta debetowa wygaśnie (czy nadal możesz jej używać?)

Co się stanie, gdy Twój numer zostanie zablokowany na iPhonie

Nie możesz skontaktować się z osobą za pomocą dowolnej aplikacji Apple, a nawet SMS-a lub połączenia. Gdy dzwonisz do osoby, która zablokowała Twoją linię, telefon dzwoni jeden raz, a następnie zostajesz przekierowany na pocztę głosową.

Jeśli osoba skonfigurowała wizualną pocztę głosową iPhone’a, będziesz mógł zostawić wiadomość.

Ale nie denerwuj się tak, ponieważ osoba, która Cię zablokowała, nie zostanie powiadomiona o wiadomości, którą dla niej upuścisz, ale będzie ona dostępna na dole listy wiadomości głosowych.

Przynajmniej coś upuścisz, ale działa to tylko wtedy, gdy dana osoba korzysta z operatora obsługującego wizualną pocztę głosową iPhone’a.

W każdym razie tutaj co się stanie, gdy Twój numer zostanie zablokowany na iPhonie.

Nie będziesz mógł dzwonić do tej osoby, a Twoje połączenia będą przekierowywane do poczty głosowej. Będziesz mógł skontaktować się z osobą za pomocą numeru telefonu innej osoby.

Twoje SMS-y iMessage na ten numer nie są oznaczane jako dostarczone.

Kontakt nie odbiera połączeń FaceTime i dzwoni i dzwoni, dopóki się nie zatrzymasz.

Jeśli ty i ta osoba rozmawialiście przez e-mail przed wprowadzeniem zakazu, nagle przestajecie otrzymywać od niej odpowiedzi.

Jak miałbym FaceTime z kimś, kto mnie zablokował?

Sposobem na to jest użycie telefonu znajomych lub rodziny do FaceTime osoby, która Cię zablokowała. Tylko w ten sposób możesz go zdobyć.

Ale jeśli próbujesz po prostu wykonać połączenie telefoniczne, możesz również zamaskować swój numer telefonu, który zachowa Twój numer jako prywatny, lub użyć telefonu znajomego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie