Side Hustles dla kobiet – zarabiaj teraz dodatkowe pieniądze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Side Hustles dla kobiet – zarabiaj teraz dodatkowe pieniądze

Ludzie często myślą, że kultura pośpiechu jest tylko dla mężczyzn i nie mogą się bardziej mylić. Jeśli szukasz pobocznych przygód dla kobiet, dobrze trafiłeś!

Prawda jest taka, że ​​kobiety nadal zarabiają 0,83 dolara na każdego dolara zarobionego przez mężczyznę. Różnica w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn jest realna i może prowadzić do mniejszych wypłat lub konieczności posiadania zgiełk boczny dodać do tego dochodu.

Istnieje wiele ofert pracy, które można znaleźć w Internecie. Jak wybrać, który jest dla Ciebie? Możesz spróbować poszukać takich, w których możesz pokazać swoje umiejętności. Następnie decydujesz, ile pieniędzy chcesz zarabiać.

Szukając dodatkowych zajęć, musisz zastanowić się, ile czasu, wysiłku i pieniędzy możesz zainwestować, zanim zaangażujesz się w samą pracę. Jeśli masz pasję i determinację, możesz zająć się czymś, w czym jesteś dobry.

Masz nieskończone możliwości do wyboru. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka narzędzi, pozytywność, etyka pracy i doskonała strona, aby je znaleźć.

Najlepsze boczne zgiełki dla kobiet, które można znaleźć w Internecie

Jaki jest najlepszy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Boczne zagrywki! Wiele osób szuka innych sposobów na wykorzystanie wolnego czasu, a mianowicie aplikując na różne prace, które mogą im pomóc.

Przygotowaliśmy listę najlepszych boczne zgiełki dla kobiet które mogą znaleźć w Internecie. Niezależnie od tego, czy jesteś mamą pozostającą w domu, emerytką, bizneswoman czy studentką, dodatkowe zajęcia pomogą ci zarabiać pieniądze bez konieczności żonglowania innymi zajęciami lub obowiązkami w ciągu dnia.

1. Blogowanie

Blogowanie to kolejna doskonała dodatkowa rozrywka dla kobiet, które lubią pisać i dzielić się swoimi hackami, doświadczeniami lub wiedzą online. Może to brzmieć skomplikowanie, ale możesz to zrobić za pomocą odpowiednich narzędzi i sposobu myślenia.

Blogowanie to doskonały sposób na zapewnienie wartości osobom, które szukają informacji lub wskazówek. Mimo to blogowanie nie jest takie proste. Zarabianie na nim wymaga czasu i wysiłku.

Większość blogerów ma różne nisze, a potencjał zarobkowy jest 6 do 7 cyfr na rok! Dzieje się tak dlatego, że blog może generować dochód na różne sposoby, poza udostępnianiem napisanym artykułem.

Na przykład możesz zarabiać za dodawanie linków do marketingu afiliacyjnego. Jeśli jesteś nowy w blogowaniu, polecam Sens marketingu afiliacyjnego autorstwa Michelle z Making Sense of Cents. Na tym kursie poznasz wskazówki i triki, jak zarabiać więcej na swoim blogu. Sprawdź nasze pełne Zrozumienie przeglądu marketingu afiliacyjnego Tutaj.

Innym sposobem na zarobienie większej ilości pieniędzy na swoim blogu jest umieszczanie reklam. ezoik to platforma, która pomaga blogerom zarabiać na swoich stronach internetowych. Możesz przeczytać nasze pełne Recenzja ezoika aby dowiedzieć się więcej o platformie.

Oto przewodnik krok po kroku jak założyć bloga w 15 minut. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna była bardziej profesjonalna, użyj Bluehost jako Twoja platforma hostingowa.

2. Oferuj usługi freelancingu

Freelancing jest najbardziej polecanym dodatkowym zajęciem online dla kobiet ze względu na elastyczność pracy i potencjał dochodowy w pełnym wymiarze godzin. Tylko w 2020 r59 milionów ludzi uzyskuje dochód z pracy jako wolny strzelec w Stanach Zjednoczonych, zatrudniając łącznie 36% siły roboczej.

Jeśli szukasz pracy, którą możesz wykonywać w dowolnym miejscu i czasie, ta oferta jest dla Ciebie! Istnieje wiele opcji, z których możesz wybierać w świecie freelancingu, takich jak wirtualny asystent, osoba dokonująca transkrypcji, osoba ustalająca spotkania, menedżer mediów społecznościowych, twórca treści, programiści i nie tylko.

Co więcej, freelancing dał ci możliwości wykorzystania i wykorzystania swoich umiejętności i pasji. Oto kilka stron, na które można wysłać swoją aplikację: UpworkFiverr, I Praca elastyczna.

3. Transkrypcjonista

Czy lubisz słuchać plików audio? Jeśli masz dużo wolnego czasu, możesz go wykorzystać na transkrypcję. Ich praca polega na słuchaniu nagrań lub plików audio na żywo i przetwarzaniu tego, co słyszą, na treść pisemną.

Inne umiejętności, które musisz posiadać, to doskonała znajomość gramatyki i zwracanie uwagi na szczegóły. Większość osób, które pracują jako transkrypcjoniści, to osoby pracujące w dziedzinach medycznych lub prawnych.

Nawet jeśli nie zajmujesz się medycyną lub prawem, możesz nadal pracować jako ogólny transkrypcjonista dla dużych klientów korporacyjnych. Ponadto praca jako transkrypcjonista ma wiele zalet, w tym pracę we własnym tempie i we własnym czasie.

Aby rozpocząć, potrzebujesz oprogramowania do transkrypcji, dobrego zestawu słuchawkowego i niezawodnego Internetu. Oto przewodnik do rozpoczął pracę jako transkrypcjonista. Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju zgiełkiem, możesz odwiedzić GoTranscript i poszukaj list dostępnych zadań transkrypcji. Sprawdź nasze pełne Recenzja GoTranscript Tutaj.

4. Zostań menedżerem Pinteresta

Pinterest stał się jedną z wiodących platform do reklamowania produktów i usług od małych firm po duże korporacje. Według tej ankiety7 na 10 kobiet korzysta z Pinteresta w celach osobistych lub biznesowych.

Właściwie ma to sens, biorąc pod uwagę, w jaki sposób możesz tworzyć treści na Pintereście skoncentrowane na projekcie i tematach, którymi interesują się kobiety, takich jak odchudzanie, samodoskonalenie, rodzicielstwo, pomysły na jedzenie i inne.

Jeśli lubisz codziennie spędzać czas na Pintereście, zostanie menedżerem Pinteresta będzie świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Jako menedżer Pinteresta zarządzasz takimi rzeczami jak:

 • Szpilki do planowania
 • Tworzenie i projektowanie pinów
 • Zarządzanie tablicami grup
 • Zarządzanie reklamami na Pintereście
 • Przeglądanie danych analitycznych Pinteresta w celu dopracowania strategii przypinania klientów

Co za doskonały sposób na rozpoczęcie zarabiania pieniędzy przy przystępnych kosztach początkowych. Najlepszym sposobem, aby zostać jednym z nich, jest wykazanie się kreatywnością w tworzeniu projektów przypinek, szablonów i układów, których chcieliby potencjalni klienci.

Aby ułatwić pracę z Pinterestem, możesz użyć Wiatr w plecy aplikacja do automatyzacji pinów i planowania ich. Przeczytaj nasze pełne Recenzja wiatru w żagle aby dowiedzieć się więcej o platformie.

5. Dołącz do płatnej grupy fokusowej

Grupy fokusowe przeprowadzają badania rynku, skupiając grupę ludzi, aby uzyskać ich pomysły, opinie lub opinie na temat określonych produktów lub usług.

🔥 Zalecana:  6 najlepszych darmowych programów POS online i offline do pobrania dla restauracji i małych firm

Oto kilka platform, na których możesz dołączyć do płatnych grup fokusowych:

 • Ankieta ćpuna – Oprócz płatnych ankiet prowadzą również płatne grupy fokusowe, aby zarobić do 150 USD na sesję. Dowiedz się więcej o platformie poprzez nasz Recenzja ankiety Junkie.
 • Pozwany – Płatne grupy fokusowe tutaj mogą być online lub osobiście. Ponadto Respondent zatrzymuje 5% Twoich zarobków i może zapłacić Ci do 250 USD za godzinę.
 • Opinia amerykańskiego konsumenta – Używają systemu punktowego, aby otrzymywać nagrody za każdym razem, gdy wypełnisz ankietę, którą możesz zrealizować za pośrednictwem PayPal.

Dołączając do płatnej grupy fokusowej, możesz zarobić nawet 300 $. Przeczytaj nasz pełny artykuł o tym, jak możesz się zakwalifikować dołącz do grup fokusowych i podziel się swoją wiedzą.

6. Zarabiaj, aby grać w gry wideo

Czy lubisz grać w gry? Jeśli tak, to jest to odpowiednia praca dla kobiet, które lubią spędzać czas przy grach. Zarabianie przez robienie czegoś, co kochasz sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś w ogóle nie pracował!

Oto kilka sposobów zarabiania podczas grania w gry:

 • Uruchomienie kanału o grach na YouTube
 • Transmisja na Twitchu
 • Założenie bloga o grach wideo
 • Korzystanie z platform, które płacą za granie w gry, np Skrzynka odbiorczaDolary, Swagbucks, Lub pomyłka.

Skrzynka odbiorczaDolary to platforma, na której możesz zarabiać, wypełniając ankiety, robiąc zakupy online, grając w gry i nie tylko. Rejestracja w InboxDollars jest bezpłatna, a podczas korzystania z niej otrzymasz premię za rejestrację w wysokości 5 USD ten link. Sprawdź nasze Recenzja InboxDollars po więcej szczegółów.

Swagbucks jest platformą podobną do InboxDollars, na której możesz zarabiać na wszystkim, od ankiet online po gry online. Dzięki Swagbucks otrzymujesz 5 $ premii kiedy rejestrujesz się i zarabiasz pierwsze pieniądze na platformie. Sprawdź nasze Recenzja Swagbucksa po więcej szczegółów.

pomyłka to aplikacja, która pozwala grać w gry online, w których możesz zdobywać punkty i wymieniać je na karty podarunkowe. Celem jest tutaj to, że im więcej punktów zdobędziesz, tym więcej otrzymasz jednostek, które możesz wymienić na karty podarunkowe, kredyty Steam i inne nagrody. Przeczytaj nasze pełne Recenzja Mistplay tutaj i dowiedz się więcej o aplikacji.

7. Wypełniaj ankiety online

Jeśli nie lubisz grać w gry, to co powiesz na branie ankiety internetowe? Tak, możesz zarabiać, odpowiadając na pytania, które mogą pomóc firmom ulepszyć ich produkty i usługi.

Dzielenie się opiniami było jednym z najłatwiejszych boczne zgiełki dla kobiet do zarabiania pieniędzy w Internecie w wolnym czasie. Wypełnianie ankiet prawdopodobnie nie uczyni cię bogatym, ale możesz zarobić dodatkowe pieniądze.

Można zarobić kilkaset dolarów miesięcznie, dzieląc się swoimi opiniami. Kluczem do maksymalnego wykorzystania możliwości dzielenia się opiniami jest posiadanie najlepszych witryn.

Oto, z jakich witryn korzystają inteligentni ankieterzy:

Większość z tych kont zapewnia kilka sposobów zarabiania pieniędzy i zapewnia mnóstwo możliwości zarabiania pieniędzy.

8. Wyprowadzaj psy

Kto nie kocha psów? Wyprowadzanie psów i opieka nad zwierzętami zawsze znajdowały się na liście, gdy szukasz pobocznych zajęć i są najłatwiejszym sposobem na zarobienie pieniędzy na boku.

Korzystanie z witryn takich jak Wędrowiec, osoby spacerujące z psami i odpowiedzialni właściciele zwierząt mogą teraz łatwiej nawiązać kontakt. Spacer z psem może również służyć jako ćwiczenie, ponieważ większość psów ma tendencję do biegania i gonienia, gdy widzą coś, co im się podoba.

Więc lepiej przygotuj te nogi i mocno trzymaj się tej smyczy! Oto niektóre z nich najlepsze strony dla spacerowiczów.

9. Klient osobisty

Zdecydowanie jesteśmy profesjonalistami w robieniu zakupów jako dorośli! Doskonałym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki są zakupy spożywcze. Pomysł zarabiania na zakupach dla innych ludzi pojawił się wiele lat temu.

Witryny takie jak Instakart może utorować ci drogę do zarabiania pieniędzy, robiąc zakupy spożywcze i realizując dostawy. Płaci ci co godzinę, a jednocześnie uczy wskazówek dotyczących zakupów.

Innym sposobem na zarabianie pieniędzy na zakupach spożywczych jest skorzystanie z aplikacji cashback w sklepie spożywczym.

Możesz użyć Ibotta app i zarabiaj pieniądze, robiąc zakupy spożywcze w sklepach partnerskich. Zdobądź bonus w wysokości 20 $, rejestrując się za pomocą ten link. Oto nasza pełna Recenzja Ibotty aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać zwrot gotówki.

10. Zarabiaj, aby schudnąć

Utrata wagi jest tym, czego pragnie wiele osób, w tym kobiet. Istnieje firma, która oferuje ludziom odchudzanie za pomocą ich produktów lub usług w zamian za pieniądze.

Jeśli chcesz schudnąć i odzyskać zdrowie, jednocześnie zarabiając dodatkowe pieniądze, można to zrobić na różne sposoby. Istnieją aplikacje, które płacą za chodzenie, np Sweatmonety. Za każde 20 000 kroków możesz zarobić 20 monet Sweat, co odpowiada wartości 1 $.

Jeśli Twoim celem jest robienie 10 000 kroków dziennie, zarabianie dodatkowych pieniędzy jest dla Ciebie łatwe! Sprawdź więcej w naszej pełnej wersji Recenzja Sweatcoina.

Inną aplikacją, którą możesz wypróbować, jest Zdrowa płaca. Dzięki temu musisz postawić zakład na utratę wagi, a jeśli osiągniesz swój cel, otrzymasz zapłatę!

Niektórzy zwycięzcy HealthyWage zarobili w ten sposób do 10 000 $, więc skupienie się na swoim zdrowiu fizycznym to znaczny zysk. Możesz przeczytać nasze pełne Recenzja HealthyWage po więcej informacji.

11. Księgowość

Jeśli dobrze radzisz sobie z liczbami, księgowość może być tym, czego szukasz. Praca z liczbami może niektórych przerażać, ale jest to świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Wirtualni księgowi najprawdopodobniej zarabiają od 40 do 60 USD za godzinę, a najlepszą rzeczą w ubieganiu się o tę pracę jest to, że nie będą wymagać formalnych certyfikatów, aby nazywać się księgowym, przynajmniej w USA.

Znaczenie edukacji nie polega tylko na napełnianiu cię wiedzą. Chodzi również o pomoc w konkretnych sytuacjach, takich jak awans w pracy, szlifowanie umiejętności i zapoznanie się z tym, jak działa świat. Również posiadanie wysokodochodowe umiejętności sprawi, że zarobisz więcej pieniędzy.

🔥 Zalecana:  Co musisz wiedzieć o zostaniu pracodawcą w 2022 r

12. Korekta

Jednym z najlepiej płatnych zawodów dla kobiet jest korekta. Dbanie o szczegóły to dar. Korektorzy online robią wokół 50 000 $ rocznie lub więcej z pracy w domu.

Załóżmy, że jesteś pełnoetatową mamą lub studentką i szukasz elastycznej pracy, czemu nie spróbuj korekty. Nie wymaga specjalnego wykształcenia, aby się zgłosić, a wystarczy nick, aby znaleźć błędy w piśmie.

Role i obowiązki korektorów polegają na sprawdzaniu pisemnych dokumentów pod kątem błędów ortograficznych i gramatycznych.

Gdzie pracują korektorzy? Mogą pracować nad małymi firmami, właścicielami firm internetowych lub blogerami.

Korektor ma swoje własne zalety, takie jak tworzenie perfekcji wznawiać i artykuł, jeśli myślisz o założeniu własnej firmy z domu.

13. Zostań nauczycielem online

Czy masz cierpliwość, aby uczyć innych ludzi? Pasja do dzielenia się swoją wiedzą i pomagania innym w zrozumieniu przedmiotu jest rolą nauczyciela. W tym celu możesz zostać nauczycielem online!

Korepetycje dają nieograniczone możliwości jako boczne zgiełki dla kobiet którzy mają pasję do nauczania, a jeśli masz umiejętności i doświadczenie, możesz uczyć online lub osobiście dowolnego przedmiotu.

Oprócz aplikowania do agencji możesz reklamować własne usługi w swojej okolicy lub za pośrednictwem różnych platform mediów społecznościowych. Oto dziesiątki platformy do nauki online które możesz sprawdzić, aby zacząć zarabiać na boku.

14. Wirtualny Asystent

Zazwyczaj wirtualni asystenci pomagają klientom lub firmom odpowiadać na e-maile, planować spotkania, obsługiwać klientów i prowadzić księgowość. Oferujesz swoje usługi osobom fizycznym lub korporacjom, które potrzebują twoich umiejętności.

Nie potrzebujesz formalnego certyfikatu, aby nim być, a potrzebujesz tylko motywacji i głodu, aby się nauczyć. Inną usługą, którą możesz zaoferować jako wirtualny asystent, jest bycie menedżerem mediów społecznościowych, a twoją rolą jest zarządzanie ich kontami na Facebooku, Twitterze lub Pinterest.

Ostatecznie to, co zapewniasz, zależy od zadań, które lubisz najbardziej i rodzaju klientów, z którymi chcesz pracować. Bycie wirtualnym asystentem to najlepszy sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Oto nasza lista Praca wirtualnego asystenta dla początkujących i profesjonalistów rozpocząć.

15. Sprzedawaj kursy online

Jeśli nie lubisz uczyć z włączoną kamerą, zawsze możesz to zrobić w inny sposób, a jednocześnie możesz zarobić więcej pieniędzy! Tworzenie kursu online to najbardziej elastyczna dodatkowa czynność, jaką mogą wykonać kobiety.

Platformy lubią Pojętny Thikific może pomóc Ci w sprzedaży Twoich kursów online. Osoby odwiedzające tę witrynę szukają informacji, które pomogą im lepiej zrozumieć takie tematy, jak zdrowie, świadomość, edukacja i inne.

Sprzedaż kursu online jest uważana za doskonałą opcję dla kobiet, które chcą rozpocząć dodatkową działalność zarabia pasywny dochód. Utwórz kurs online już dziś, wystaw go na sprzedaż i zacznij zarabiać.

16. Uruchom sklep internetowy

Mówiąc o sprzedaży, kolejnym doskonałym sposobem na zarabianie jest założenie własnego sklepu internetowego! Jeśli masz wiedzę na temat konkretnych przedmiotów, takich jak ubrania, elektronika, zabawki lub antyki, możesz założyć sklep konsygnacyjny w domu.

Możesz także kierować reklamy na mniejsze rynki, takie jak społeczność Facebooka lub lokalne pchle targi. Oprócz sprzedaży online możesz uczestniczyć w bazarze i sprzedawać swoje ulubione ubrania, markowe marki i ubrania dla dzieci.

Możesz także rozszerzyć swój rynek lub obszar docelowy. W ten sposób możesz mieć klientów pochodzących z różnych obszarów, a nawet z całego świata. Więcej klientów to więcej pieniędzy!

Możesz sprawdzić różne pchle targi w internecie i uruchom swój sklep internetowy już teraz!

17. Przerzucaj przedmioty dla zysku

Oprócz rozpoczęcia działalności online, dlaczego nie odwracaj przedmioty, aby zyskać. Jeśli jesteś oszczędnym typem, możesz kupować i odsprzedawać przedmioty za pieniądze. W sklepie z artykułami używanymi można znaleźć wiele rzeczy, takich jak meble, książki, sprzęt AGD, elektronika i odzież.

Jeśli masz oko na przedmioty, które ludzie pokochają, a także świetne umiejętności fotograficzne, to jest to najlepszy koncert dla Ciebie, aby zarabiać pieniądze online. Oto kilka stron internetowych, w których można zarobić na przedmiotach, które chcesz sprzedać:

Niezależnie od tego, czy odwracasz przedmioty, mogą one znajdować się w domu lub w pracy. Z pewnością zarobisz na sprzedaży rzeczy online. Promowanie swojego produktu pomoże Ci zdobyć więcej klientów lub możesz dołączyć do innych pchle targi w internecie.

18. Uruchom kanał YouTube

Prowadzenie własnego kanału na YouTube jest prawdopodobnie popularnym zajęciem, które wszyscy mamy na naszej liście! Założenie własnego kanału YouTube i zostanie vloggerem to obecnie jedna z modnych chwil.

Tworzenie kanału jest łatwe i możesz zarobić nawet 10 000 USD lub więcej, ale budowanie własnej nazwy i tworzenie treści może być trudne i czasochłonne, zanim będziesz mógł ubiegać się o zarabianie.

Jeśli Ci się powiedzie, Twoje marzenie o zarabianiu pieniędzy w Internecie może być oddalone o kilka kliknięć. Jeśli to jest Twoja pasja, to najlepiej zainwestować trochę pieniędzy w sprzęt do nagrywania.

Możesz znaleźć więcej o założenie kanału YouTube tutaj i ile możesz zarobić, tak jak największe nazwiska w świecie YouTube Ranczo wyburzeniowe i Ryan Kaji, żeby wymienić tylko kilku.

19. Fotografia

Czy masz umiejętności robienia zdjęć? Następnie zarabiaj, zostając fotografem na telefon. Wielu może pomyśleć, że fotografia nie pozwoli Ci zarobić pieniędzy, ale prawda jest taka, że ​​możesz!

Możesz oferować swoje usługi na takie okazje, jak śluby, urodziny, imprezy firmowe, zdjęcia rodzinne, osoby wpływowe i inne. Możesz rezerwować klientów zgodnie z harmonogramem i zarabiać na robieniu tego, co lubisz.

Możesz odwiedzać witryny takie jak Shutterstock, a ta platforma pozwala sprzedawać i zarabiać niewielką prowizję za swoje zdjęcia. Poza tym możesz sprawdzić te różne strony, gdzie możesz sprzedawać swoje zdjęcia i jednocześnie reklamować swoją usługę.

20. Podcasty

Innym pobocznym zgiełkiem, który zaczyna zyskiwać na popularności, jest podcasting. Możesz zarobić do 50 000 $ miesięcznie, co jest doskonałym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki. Podcast to internetowa witryna do przesyłania strumieniowego, która działa jak radio, ale jest nagrywana i można jej słuchać na stronach takich jak Spotify.

🔥 Zalecana:  Program polecający Vindale Research: Zarabiaj do 50 $ za ankietę

Możesz rozmawiać o pewnych rzeczach, które obejmują historie, doświadczenia i prosić o radę. Niektórzy z najbardziej znanych podcasterów, np Bobby’ego Lee zarobili miliony na swoich podcastach, więc zdecydowanie warto spróbować.

21. Pracuj jako aktorka telefoniczna

Czy lubisz łączyć się z różnymi ludźmi? Jeśli tak, to jest wiele prac, które możesz wykonywać, pracując przez telefon. Możesz być aktorka telefoniczna! Co robią aktorki telefoniczne?

Aktorki telefoniczne rozmawiają z innymi ludźmi przez telefon, czat online i nie tylko. Aby rozpocząć, potrzebujesz smartfona, telefonu stacjonarnego lub laptopa.

Aby ubiegać się o pracę, powinieneś skontaktować się z klientami, którzy albo szukają wsparcia emocjonalnego, albo chcą dotrzymać im towarzystwa z odległych lokalizacji.

Wręcz przeciwnie, jeśli lubisz być wirtualnym asystentem telefonicznym, możesz aplikować jako przedstawiciel techniczny, gdzie Twoim zadaniem jest udzielanie klientom zdalnej obsługi klienta w imieniu firmy.

22. Tagger Netflixa

Netflix to popularna platforma do przesyłania strumieniowego, która szturmem podbiła świat. Dzięki setkom filmów i programów do obejrzenia już nigdy nie będziesz się nudzić. Rola Tagger Netflixa to ktoś, kogo Netflix rekrutuje do oglądania filmów.

Cóż to za praca marzeń! Co zrobisz po obejrzeniu filmu? Po zakończeniu Twoim zadaniem jest przypisanie programu odpowiednimi tagami, aby ludzie szukający gatunku wyświetlili ten film lub serial.

Tagi obejmują język, gatunek, datę premiery, członków obsady i ekipy, reżyserów oraz etykiety, takie jak wulgaryzmy i przemoc przedstawione w serialu lub filmie. Tagi ułatwiają klientom Netflix wyszukiwanie filmów, które chcą obejrzeć.

Tagger Netflix ogląda jak najwięcej filmów, których jeszcze nie ma na liście i recenzuje je. Następnie przypiszą tagi do programu lub filmu. Dlatego możesz zobaczyć rekomendacje Netflix, które są dość często trafne i precyzyjne.

23. Zarabiaj przez Snapchata

Innym łatwym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest Snapchat, aplikacja i usługa do przesyłania wiadomości multimedialnych, która umożliwia użytkownikom wymianę zdjęć i filmów. Jedna z najlepszych funkcji Snapchata nazywa się snaps, gdzie nazwa zdjęć i filmów na platformie zniknie, gdy obejrzysz je po swojej stronie.

Dzięki najnowszej funkcji wydanej przez Snapchata o nazwie Snap Spotlight możesz zarabiać na Snapchacie. To świetny sposób na zachęcenie osób takich jak Ty do korzystania z ich usług, takich jak tworzenie i publikowanie swoich Snapów w Spotlight.

Aby zarabiać, musisz najpierw zakwalifikować się zgodnie z Warunkami Spotlight, a następnie zapłacą Ci.

24. Zostań wizażystką

Dziewczyny muszą robić to, co dziewczyny muszą robić, czyli makijaż! Makijaż to nasza tajna broń i jeden z najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy, jeśli jesteś w tym dobry.

Zarabiaj na swojej zdolności do sprawiania, by inne kobiety czuły się piękne. Możesz świadczyć swoje usługi jako wizażystka na imprezy takie jak urodziny, wesela, studniówki lub zdjęcia rodzinne.

Aby rozpocząć, potrzebujesz czystych narzędzi, makijażu i wiedzy. Wykorzystaj platformy mediów społecznościowych na swoją korzyść, aby reklamować swoje usługi. Pozwól klientom zarezerwować wizytę w ich domu lub umów się na spotkanie w Twoim domu.

25. Zostań opiekunką

Czy kochasz dzieci? Czy lubisz opiekować się dziećmi? To doskonały sposób na zarobienie pieniędzy przy jednoczesnym opiece nad uroczymi dziećmi. Musisz mieć certyfikaty i wykształcenie.

Posiadanie certyfikatu Czerwonego Krzyża, takiego jak resuscytacja niemowląt, może pomóc w szybkim zatrudnieniu i zdobyciu większej liczby miejsc pracy jako opiekunka do dziecka. Oferowanie usług opieki nad dziećmi to świetny sposób na dodatkowy dochód w nocy iw weekendy.

26. Gotuj dla rodzin

Możesz nie być zaznajomiony z tego typu pobocznymi działaniami, ale jeśli lubisz TikTok, ten rodzaj treści najbardziej przypomina to, co możesz zobaczyć. Gotowanie dla rodzin różni się od usług cateringowych i bardziej przypomina osobistego szefa kuchni.

Osoby wykonujące tego typu pracę zazwyczaj podrzucają gotowe lub w większości przygotowane posiłki do domu klienta. Ta strona zgiełku zwykle płaci mniej, ale jeśli kochasz gotować i chcesz, aby ludzie próbowali twoich posiłków, to jest dla ciebie.

27. Rozpocznij domową opiekę dzienną

Wraz ze wzrostem odsetka porodów i liczby ludności w naszym kraju, czas założyć własne domowe przedszkole. Różni się od szkolnego żłobka, gdzie trzeba mieć pozwolenie i zaświadczenia, żeby je otworzyć.

Możesz zacząć reklamować się w swojej okolicy i w Internecie, takim jak Facebook, Instagram i inne. Pamiętaj, aby podkreślić, jakiego rodzaju usług mogą oczekiwać w twoim przedszkolu.

W skrócie – Side Hustles dla kobiet

Boczne zgiełku dla kobiet nigdy wcześniej nie były tak szczegółowe, a dostępnych miejsc pracy było niewiele. Dzięki internetowi znalezienie sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki jest szybkie i proste. Nie musisz iść i kupować drogiego garnituru na rozmowę kwalifikacyjną. Potrzebujesz tylko wiarygodnego CV i umiejętności. Kliknięcie łącza może otworzyć przed Tobą zupełnie nowy świat.

Sprawdź te dodatkowe zajęcia dla kobiet i zacznij zarabiać gotówkę, której potrzebujesz, aby rozpieszczać siebie i swoje rachunki! Nie zapomnij zasubskrybować radykalny ogień.com i dowiedz się więcej o innych sposobach zarabiania pieniędzy.