Samsung One Connect Box: warto zainwestować?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Samsung One Connect Box: warto zainwestować?

Więc udało Ci się zaoszczędzić i kupić ten duży i super niesamowity telewizor Samsung QLED, a teraz powiedziano Ci, że potrzebujesz Samsung One Connect Box. Dlaczego? Po co? A gdzie umieściłbyś pudełko One Connect, jeśli w dzisiejszych czasach głównym celem zakupu telewizora jest nadanie Twojemu domowi minimalistycznego charakteru?

Cóż, ten artykuł będzie dogłębny, pomagając ci zobaczyć, co Pudełko Samsung One Connect jest i czy warto w to inwestować.

Co to jest Samsung One Connect Box?

Samsung One Connect Box to rodzaj Jackpacka, który ułatwia podłączenie wszystkich ulubionych urządzeń do kompatybilnego telewizora Samsung. To jak odbiornik multimedialny i wbudowany tuner telewizyjny w jednym.

W zależności od modelu, który planujesz kupić, powinieneś zobaczyć porty, takie jak Audio Out, IR Out, Antennae in, HDMI In, Lan In, Digital Audio Out, EX-LINK, USB IN, One Connect oraz Component i AV W.

Korzyści z One Connect Box

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego kable wokół telewizora i systemów dźwiękowych są zagracone, Samsung One Connect Box ma na celu rozwiązanie tego wszystkiego.

Kiedyś mieliśmy przewody z naszej anteny satelitarnej, systemu do gier i innych przewodów biegnących po ścianie; teraz, dzięki zestawowi One Connect, wszystko, czego potrzebujesz do wysłania do telewizora, to jeden kabel — kabel HDMI One Connect.

Oto jak fajne może być pudełko One Connect.

Problemy z Samsung One Connect Box

Chociaż pudełko One Connect jest samo w sobie potężną, małą technologią, dzięki której warto zobaczyć Twoją przestrzeń życiową, wiąże się z jednym lub dwoma problemami, z którymi powinieneś być przygotowany.

Niewidoczny kabel połączeniowy urządzenia One Connect nie jest tak długi, jak byśmy tego oczekiwali (służy do podłączenia urządzenia One Connect do telewizora).

🔥 Zalecana:  10 powodów, dla których warto inwestować w firmy zajmujące się sztuczną inteligencją — przyszłość sztucznej inteligencji

Jeśli więc Twój telewizor jest zbyt daleko od urządzenia One Connect, za wysoko lub za daleko, istnieje ryzyko, że kabel połączeniowy Invisible będzie za krótki.

Niektórzy klienci próbowali zamontować skrzynkę One Connect na ścianie, ale wadą jest to, że skrzynka może spaść i pęknąć, jeśli nie zostanie dobrze zamontowana. Uniemożliwi to korzystanie z telewizora, dopóki nie wydasz więcej gotówki na zakup innego.

Znam kilku przyjaciół, którzy wywiercili dziury w ścianie, aby rozwiązać ten problem, i wiąże się to z własnym zestawem problemów.

Zniszczyłbyś ściany i musiałbyś zainwestować w naprawy tylko po to, by poprowadzić przewody do telewizora.

Ogranicza to również liczbę remontów, które będziesz w stanie wykonać w przyszłości, co również jest opcją ograniczającą.

Niektórzy używali opasek kablowych i samoprzylepnych uchwytów do opasek, które działały dobrze.

Jak ukryć Samsung One Connect Box

Możesz ukryć skrzynkę One Connect w innym pokoju i spróbować mieć tam wszystkie swoje połączenia.

Niewidoczny kabel połączeniowy ma około 3,4 mm średnicy i 49 stóp długości, więc powinien działać, jeśli zamontujesz go na ścianie tyłem do siebie. Powinien bez problemu współpracować z uchwytem ściennym do telewizora Samsung.

Podczas prowadzenia kabla należy zachować ostrożność i nie naprężać go zbytnio. Nie zginaj go pod ostrymi kątami.

Możesz wybrać tę opcję, jeśli nie masz nic przeciwko wierceniu ściany i łączeniu jej w ścianie. Ukryje urządzenie One Samsung One Connect poza zasięgiem wzroku.

Czy potrzebuję pudełka Samsung One Connect?

Jeśli używasz telewizora QLED 2018 lub nowszego, prawdopodobnie potrzebujesz Samsung One Connect Box, aby móc korzystać z telewizora.

Pudełko One Connect zostało zaprojektowane tak, aby wyeliminować całą dodatkową pracę i umożliwić podłączenie jednego niewidzialnego kabla zasilającego telewizor.

Więc nie ma już potrzeby stosowania kabli zasilających i wszystkich innych kabli. Za pomocą jednego kabla będziesz mógł uzyskać wszystko, co chcesz w telewizji.

🔥 Zalecana:  Jak zresetować telefon Motorola

Jak podłączyć urządzenie Samsung One Connect Box?

Oto przewodnik wideo krok po kroku, który Ci w tym pomoże.

  1. Podłącz Jedno połączenie Niewidoczny kabel do portu One Connect z tyłu telewizora.
  2. Podłącz drugi koniec niewidocznego kabla do urządzenia One Connect Box.
  3. Podłącz przewód zasilający do skrzynki One Connect i podłącz drugą stronę źródła zasilania.

Recenzja Samsung One Connect Box

Pudełko Samsung One Connect to potężna technologia. Generalnie przybliża nas to do idei prawdziwie inteligentnego domu. Dzięki tej skrzynce połączeniowej będziemy mogli mieć schludną przestrzeń życiową i trzymać wszystkie kable poza zasięgiem wzroku, jednocześnie ozdabiając naszą przestrzeń życiową najnowszą technologią telewizyjną.