Ryzyko deszczu 2 Postać odblokowuje wszystko, Cheat Engine, Gest utopca

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ryzyko deszczu 2 Postać odblokowuje wszystko, Cheat Engine, Gest utopca

Risk of Rain 2 oferuje użytkownikom fantastyczne wrażenia z gry, ponieważ udaje mu się wydzielać klimat piekła kul. The Risk of Rain 2 to gra 3D, pełna rozgrywki i grafiki, które zapewniają fenomenalne wrażenia. Gra, grafika, mapy i model są tak piękne, że to jak połączenie Borderlands z Legend of Zelda Breath of the Wild.

Risk of Rain 2 jest bardzo responsywny i oferuje rozgrywkę kooperacyjną dla maksymalnie czterech graczy. Dostajesz także strzelanie z trzeciej osoby i bóstwo podobne do łotrzyka, które zawiera wyraźnie aromatyczne przedmioty.

W Risk of Rain 2 możesz ścigać odblokowania w ciągłości wielu biegów. Gra jest natychmiast satysfakcjonująca, gdy do czterech osób rozbija się na powierzchni planety, walcząc z niekończącym się szeregiem coraz bardziej wymagających wrogów, aby zdobyć jak najwięcej łupów. Znalazłem okulary, które zwiększają twoją szansę na trafienie krytyczne i strzykawkę, która pomaga zwiększyć szybkość ataku.

Gra zawiera również kilka bardzo rzadkich przedmiotów. Jednym z nich jest Brilliant Behemoth, który sprawia, że ​​każdy atak jest wybuchowy, zapewniając efekty przejściowe, które mogą przejść od bycia po prostu wspaniałym do niesamowicie potężnego. Zbierasz tyle przedmiotów, ile chcesz, a ponieważ wiele z tych przedmiotów jest przeznaczonych do ataków, masz różne rodzaje opcji, jeśli chodzi o wywieranie rzeczywistego wpływu na każdego wroga, z którym się mierzysz. Szeroka gama przedmiotów oznacza również, że po prostu nie wiesz, na co miałbyś szczęście natknąć się i dodać do swojego ekwipunku umiejętności.

Jedną z wad przejścia Risk of Rain 2 na perspektywę trzeciej osoby jest to, że teraz widzisz tylko to, co jest przed tobą. Możesz więc łatwo zostać przytłoczony, ponieważ wrogowie atakują cię z różnych kierunków, gdy grasz sam. Stoi to w ostrym kontraście z tym, co znajdujemy w perspektywie Risk of Rain 2 2D; stwierdziliśmy, że całkiem łatwo jest śledzić całą akcję na ekranie podczas gry w pojedynkę.

Tak więc główna rada, jakiej udzielam graczom, to czerpanie radości z gry w trybie współpracy dla wielu graczy. Dodatkowy chaos wynikający z czterech małych kosmicznych facetów strzelających do wrogów jednocześnie jest oszałamiający. Gra pozwala łatwo znaleźć drużyny w szybkiej grze, a ja byłem w stanie awansować z pierwszego do drugiego, a nawet trzeciego obszaru z nieznajomymi.

🔥 Zalecana:  Weryfikacja na Twitterze sprawi, że Twoje kieszenie staną w ogniu!

Gra dość mocno promuje pracę zespołową. Ale tylko wtedy, gdy więcej osób zda sobie sprawę, że osiągają więcej, gdy trzymają się razem, zobaczymy znacznie więcej graczy, którzy zdecydują się na współpracę. Gra mogłaby też zrobić więcej, jeśli chodzi o komunikację. Ponieważ jest to gra, która wymaga sporo komunikacji w trybie współpracy dla wielu graczy, ulepszenie i wprowadzenie większej liczby funkcji komunikacyjnych pomoże graczom w pełni cieszyć się grą.

Wydajność gry Risk of Rain 2 nie była idealna. Zauważyłem konsekwentne zacinanie się i skoki liczby klatek na sekundę, gdy jestem w środku chaotycznej strzelaniny. Połączenie jest w porządku, ale raz na kilka meczów doświadczam drobnych problemów z połączeniem. Sztuka nie jest tak wyrazista, jak bym chciał. Poziomy nierówne i lo-fi nie mają charakteru, a wrogowie również byli rozmyci w porównaniu z ich pikselowymi odpowiednikami, które są dość szczegółowe.

Ale ogólnie myślę, że Risk of Rain 2 to gra, którą można pokochać.

Ryzyko deszczu 2 postaci do odblokowania

W tej części naszego artykułu przyjrzymy się postaciom Ryzyka deszczu 2 i zobaczymy, jak łatwo odblokować każdą z nich.

The Risk of Rain 2 zawiera osiem postaci, którymi można grać od chwili premiery gry, są to:

 • Najemnik
 • Komandos
 • MUL-T
 • Łowczyni
 • Inżynier
 • Rzemieślnik
 • Ładowarka
 • Reks

Każda z tych postaci, zwanych ocalałymi, ma unikalną metodę odblokowania. Ten artykuł posłuży jako Silnik gry Risk of Rain 2 które pomogą Ci przejść przez wszystkie Ryzyko deszczu 2 Postać zostaje odblokowana.

Ryzyko deszczu 2 Odblokowanie postaci – komandos

Commando to domyślna postać w grze Risk of Rain 2. Byłbyś więc zmuszony grać z nim przez jakiś czas, zanim będziesz mógł ulepszyć do innego ocalałego. Spośród wszystkich ocalałych Commando ma najkrótszy czas odnowienia i ma dobry zestaw umiejętności, doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy Risk of Rain 2.

Ryzyko deszczu 2 Odblokowanie postaci – Rzemieślnik

Uwolnienie Rzemieślnika ze Sklepu Traszek kosztuje 10 monet Luna. Zdobywasz monety księżycowe, podnosząc je po tym, jak wróg upuści je losowo. Portal do sklepu Newt otwiera się automatycznie po wyczyszczeniu sceny, ale jeśli chcesz, aby pojawił się bez czyszczenia sceny, musisz wydać jedną monetę księżycową w ołtarzu Newta. Spowoduje to wyświetlenie niebieskiego portalu w dowolnym momencie gry.

🔥 Zalecana:  Kilka monitów i roboty napiszą kody: głosi Google

Artificer jest w bryle lodu, prawdziwa niebieska zapłata, i włada ogniem, lodem i błyskawicami. Rzemieślnik skutecznie zarządza czasem odnowienia i łączy żywioły. Podstawowym atakiem Rzemieślnika jest kula ognia, która wymaga do działania systemu ładunków, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł atakować, jeśli zabraknie Ci ładunków.

Używając Artificer, nie byłbyś w stanie robić uników ani teleportować się, więc zostaje ci tylko lodowa ściana do kontrolowania tłumów, ale nadal masz miotacz ognia, który zadaje duże obrażenia twoim wrogom.

MUL-T

Aby odblokować MUL-T, pięć razy ukończ pierwszy etap. To najłatwiejszy etap w grze, więc uważam, że jest to najłatwiejsza postać do odblokowania w Risk of Rain 2. Powszechna Kody do gry Ryzyko deszczu 2 jest wejść i zagrać w grę na najniższym poziomie trudności, łatwo przejść pierwszy etap, wyjść i powtarzać, aż odblokowana zostanie postać MUL-T.

Łowczyni

Podobnie jak MUL-T, Łowczyni jest również dość łatwa do odblokowania, ale wymaga nieco więcej umiejętności. Aby odblokować tę postać, musisz przejść etapy od pierwszego do trzeciego bez farbowania. Jeśli grasz w grę w trybie dla jednego gracza, powinno to być dość łatwe. Jeśli wybierzesz oszustwo Risk of Rain 2 polegające na rozegraniu tych etapów na najniższym poziomie trudności, możesz wtedy współpracować z innymi graczami.

Inżynier

Aby odblokować Inżyniera, musisz ukończyć 30 etapów gry. Piękne jest to, że nadal możesz tutaj korzystać z kodu Risk of Rain 2. Nie ma znaczenia, jakie etapy pokonasz i na jakim poziomie trudności. Po prostu rozegraj 30 etapów gry, nawet jeśli oznacza to wielokrotne przechodzenie pierwszego poziomu na najniższym poziomie trudności.

Najemnik

Aby odblokować Mercenary, musisz przejść siedem poziomów. Następnie niebiański portal prowadzący do Obelisku zostanie dla ciebie otwarty. Obelisk może znajdować się na końcu unoszącej się ścieżki, a następnie sam wybierasz „Zniszczenie”, gdy pojawi się monit. Możesz cofnąć niebiański portal, aby kontynuować grę.

Ryzyko deszczu 2 Jak odblokować Rexa

Aby odblokować Rex Ryzyko deszczu 2, masz inne podejście do rzeczy. Rex nie odblokowuje się w naturalny sposób podczas gry, więc nasz prosty kod do Risk of Rain 2, którego używaliśmy, nie zadziałałby tutaj. Musisz:

 1. Wyjmij akumulator z tylnej części kapsuły ratunkowej
 2. Zdejmij panel i chwyć akumulator
 3. Zabierz akumulator do czwartego etapu, Głębin Otchłani
 4. Włóż akumulator do Rexa, aby go naładować.
🔥 Zalecana:  Biuletyn AI to wszystko, czego potrzebujesz #22 – W stronę sztucznej inteligencji

Uwaga: Pakiet baterii eksploduje i zabije cię, jeśli zdrowie spadnie poniżej 50 procent, i możesz używać tylko tego zestawu baterii z całego ekwipunku elementów wyposażenia. Powinieneś więc najpierw zdobyć wszystkie potrzebne przedmioty obronne i lecznicze. Grając postaciami takimi jak Łowczyni i Komandos, możesz uzyskać więcej premii do obrony.

Ładowarka

Musisz pokonać bossa etapu Syren’s Call, aby móc odblokować Loader. Boss ten pojawia się po krótkim rytuale. Musisz znaleźć i zniszczyć wystarczająco dużo małych niebieskich jaj, które są rozsiane wokół Zewu Syreny. Boss pojawi się wtedy na środku mapy.

Ryzyko deszczu 2 Gest Utopca

The Risk of Rain 2 Gesture of the Drowned to przedmiot w grze, który można odblokować. Aby odblokować gest utopca, zabij 20 krabów pustelników, ścigając je poza krawędź mapy.

Gdy zdobędziesz ten księżycowy przedmiot, będziesz mieć skrócony czas odnowienia wyposażenia o 50 procent (+15% za każdy ładunek). Ten przedmiot zmusza twój ekwipunek do aktywacji za każdym razem, gdy kończy się czas odnowienia.

Ryzyko deszczu 2 trener

The Ryzyko deszczu 2 trener to pozwala uzyskać funkcje, takie jak nieskończone zdrowie wieżyczek i dronów, mnożnik przedmiotów, czas odnowienia bez sprzętu, nieskończone zdrowie, nieskończona tarcza, super obrażenia, super prędkość ataku, zmiana gotówki, edycja monet Luna, wyższe prędkości gry, nieograniczone skoki i EXP Mnożnik. Ma tak wiele funkcji, że możesz grać w tę trudną grę z dodatkową łatwością. Możesz pobrać plik Ryzyko deszczu 2 Trainer tutaj.

Przeczytaj kolejność oglądania Neon Genesis Evangelist