Recenzja Wealthsimple Black i Wealthsimple Generation (2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Wealthsimple Black i Wealthsimple Generation (2023)

Czy złapałeś już bakcyla robo-doradcy? Jeśli nie, powinieneś dowiedzieć się, dlaczego wielu Kanadyjczyków uprościło swoje inwestycje i znacznie obniżyło opłaty inwestycyjne, korzystając z internetowych menedżerów portfeli.

Napisałem obszernie o innowacyjnych usługach oferowanych przez robo-doradców, a możesz przeczytać mój szczegółowy przewodnik robo-doradcy, aby uzyskać więcej informacji na temat porównania tych firm.

Skoro już przy tym jesteś, sprawdź moją listę opłat za robo-doradcę w Kanadzie.

Wealthsimple Black to usługa inwestycyjna premium dostępna dla inwestorów dysponujących aktywami o wartości co najmniej 100 000 USD.

Wealthsimple Generation jest przeznaczony dla inwestorów (lub gospodarstw domowych) posiadających 500 000 USD lub więcej na swoich rachunkach Wealthsimple.

Ten post zawiera szczegółowe informacje na temat dodatkowych przywilejów i korzyści VIP dostępnych dla Ciebie, gdy uzyskasz uprawnienia lub zarejestrujesz konto inwestycyjne.

Prosty przegląd bogactwa

Wealthsimple to największy i najpopularniejszy cyfrowy zarządca majątku w Kanadzie (aka Robo-advisor).

Świadczą usługi inwestycyjne w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

W chwili pisania tego tekstu Wealthsimple ma setki tysięcy klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 10 miliardów dolarów.

Strategia inwestycyjna Wealthsimple jest prosta, a prostota często przewyższa złożoność podczas inwestowania na rynkach finansowych.

Inwestują Twoje pieniądze za pomocą tanich funduszy indeksowych w globalnie zdywersyfikowanym portfelu (podpowiedź: zgodnie z radą legendarnego inwestora Warrena Buffetta) wzorowanym na strategii nagrodzonej Nagrodą Nobla.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nich usług, przeczytaj moją pełną recenzję Wealthsimple.

Czytelnicy Savvy New Canadians otrzymują premię pieniężną.

Odwiedź stronę Wealthsimple.com.

Co to jest Wealthsimple Black?

Wealthsimple Black to usługa premium, którą otrzymujesz, gdy środki na Twoich kontach Wealthsimple osiągną 100 000 $ lub więcej.

🔥 Zalecana:  Jak uzyskać bezpłatną ocenę kredytową Equifax i raport w Kanadzie

A podstawowe konto Wealthproste przynosi wiele korzyści:

 • Bezproblemowe, bezobsługowe, dostosowane portfele inwestycyjne
 • Niskie opłaty na poziomie 0,50%
 • Bezpłatne porady finansowe ekspertów
 • Automatyczne ponowne równoważenie w razie potrzeby
 • Reinwestowanie dywidendy
 • Automatyczny plan oszczędnościowy/inwestycyjny

Dzięki Wealthsimple Black zyskujesz wszystkie powyższe korzyści oraz następujące dodatkowe korzyści:

1.

Niższe opłaty za zarządzanie: Wealthsimple Czarni klienci płacą roczną opłatę w wysokości 0,40%.

Jest to oszczędność rzędu 0,10%, która w miarę upływu czasu jest znacząca.

2.

Swobodny dostęp do zbierania strat podatkowych: Jeśli ma to sens w twojej sytuacji finansowej, ludzie z Wealthsimple zastosują strategie zbierania strat podatkowych, aby uzyskać oszczędności podatkowe w twoim portfelu.

Otrzymujesz również dostęp do funduszy efektywnych podatkowo.

Sposób, w jaki to działa, polega na tym, że celowo sprzedają inwestycje, które straciły na wartości, odliczają podatek, a następnie wracają, aby kupić podobny składnik aktywów inwestycyjnych.

Może to być skomplikowana strategia; jednak nie martw się, mają cię w zasięgu ręki.

3.

Bezpłatne sesje planowania finansowego: Możesz łatwo zarezerwować indywidualną sesję telefoniczną z menedżerem portfela, aby uzyskać ogólne porady finansowe lub pomoc w zakresie strategii dochodów emerytalnych.

Czym jest Wealthsimple Generation?

Wealthsimple Generation rozpoczyna się, gdy Twoje depozyty (lub depozyty Twojego gospodarstwa domowego) w Wealthsimple przekroczą próg 500 000 $.

Z tym kontem otrzymujesz wszystkie korzyści, które pochodzą z Wealthsimple basic i Wealthsimple Black, tj. 0,40% opłaty za zarządzanie, zbieranie strat podatkowych, fundusze efektywne podatkowo i spersonalizowane porady finansowe.

Otrzymasz również dwa dodatkowe bonusy:

1.

Zniżka na kompleksowy plan zdrowotny Medcan: Ten kompleksowy plan zdrowotny obejmuje roczną ocenę stanu zdrowia, do 15 testów diagnostycznych, wizyty tego samego lub następnego dnia, pomoc zdrowotną w podróży (w Kanadzie i za granicą), testy genetyczne i nie tylko.

🔥 Zalecana:  Wealthsimple vs EQ Bank vs KOHO: konta hybrydowe w Kanadzie

Klienci Wealthsimple Generation otrzymują 50% zniżki na zwykły pakiet planu zdrowotnego Medcan, co stanowi oszczędność ponad 2000 USD.

2.

Spersonalizowany raport finansowy: Pomagają ci w opracowywaniu strategii zachowania bogactwa, planowaniu emerytury, sporządzaniu prognoz finansowych, analizowaniu przepływów pieniężnych i nie tylko.

Czy program Wealthsimple jest bezpieczny?

Aktywa na Twoim koncie Wealthsimple są w posiadaniu ShareOwner, który jest regulowany przez Kanadyjską Organizację Regulacyjną Przemysłu Inwestycyjnego (IIROC) i jest członkiem Kanadyjskiego Funduszu Ochrony Inwestorów.

Jeśli coś pójdzie nie tak i Wealthsimple zbankrutuje, Twoje inwestycje są chronione do 1 000 000 USD.

Wealthsimple wykorzystuje również najnowocześniejszą technologię szyfrowania do ochrony Twoich danych i jest wspierana przez jedne z największych światowych instytucji finansowych.

Wniosek

Wealthsimple sprawia, że ​​inwestowanie jak profesjonalista jest możliwe dla zwykłych inwestorów.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na opłatach inwestycyjnych i nie przejmujesz się inwestowaniem typu „zrób to sam” (zrób to sam) za pomocą internetowego brokera rabatów, Robo-doradca, taki jak Wealthsimple, jest doskonałym wyborem.

Tworzą spersonalizowany portfel na podstawie Twojego profilu inwestycyjnego i w razie potrzeby równoważą go.

Otrzymujesz inwestowanie bez użycia rąk i bez kłopotów.

Otwórz proste konto Wealth.

powiązane posty

Wealthsimple Czarny przegląd 2023

 • Łatwość użycia

 • Opłaty

 • Oferowane konta

Streszczenie

Wealthsimple to czołowy robo-doradca w Kanadzie.

Ta recenzja Wealthsimple Black and Generation obejmuje dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatne członkostwo z przepustką priorytetową, zbieranie strat podatkowych, niższe opłaty za zarządzanie, planowanie finansowe, ubezpieczenie zdrowotne i nie tylko.

Zalety

 • Niższe opłaty
 • Dostęp do zbierania strat podatkowych
 • Bezpłatne planowanie finansowe