Recenzja Swagbucksa [2023] – Czy Swagbucks jest legalny czy oszustwo?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Swagbucksa [2023] – Czy Swagbucks jest legalny czy oszustwo?

Chcesz zarabiać w Internecie w tym roku? Swagbucks to jeden z najłatwiejszych i najprostszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. W tej recenzji Swagbucks dowiesz się dokładnie, jak możesz zarabiać pieniądze na platformie już od dzisiaj.

Ludzie zawsze szukają sposobów, aby zarobić więcej pieniędzy. Jeśli potrzebujesz pieniędzy teraznie możesz iść dalej i budować wysokodochodowe umiejętności. Chcesz pieniądze szybciej.

Na szczęście istnieje wiele sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy. Swagbucks jest jednym z nich. Istnieje kilka działań do zarabiania pieniędzy, w których możesz uczestniczyć na platformie Swagbucks. Chociaż nie zastąpi to Twoich dochodów z pracy w godzinach 9:00-17:00, umożliwi Ci zarabianie dodatkowych pieniędzy w Internecie już od dzisiaj.

W tej recenzji Swagbucks dowiesz się dokładnie, jak zarabiać na platformie. Jeśli nie możesz się doczekać, aby zacząć, pomiń recenzję i zdobądź 5 USD za rejestrację tutaj >>

Co to jest Swagbucks?

Swagbucks to bezpłatna witryna z ankietami, która daje najlepszą okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy w Internecie. Pozwala zdobywać punkty, które można wymienić na karty podarunkowe, zwrot gotówki, kupony na zakupy i gotówkę.

Otrzymasz zapłatę przez PayPal od Swagbucks za wykonywanie prostych zadań, takich jak wypełnianie ankiet za gotówkę, oglądanie filmów, zakupy i nie tylko. Ta strona jest dobrą definicją „zarabiania łatwych pieniędzy”.

Jednym z najlepszych sposobów zdobywania punktów Swagbucks jest korzystanie z wyszukiwarki Swagbucks do codziennych potrzeb związanych z przeglądaniem sieci. Jednak nie obiecuje, że uczyni cię bogatym, ale oferuje fantastyczne sposoby na dodatkowe dochody podczas oglądania filmów.

Z ponad 20 milionami aktywnych członków, Swagbucks to świetna strona z płatnymi ankietami, która pozwala zarobić dodatkowe pieniądze, wyrażając swoją opinię online.

Najlepsze jest to, że nie musisz nigdzie iść, aby zacząć zarabiać w Swagbucks. Możesz zarabiać pieniądze z domu bez wysiłku, idealna praca w domu.

Dowiedzmy się więcej o Swagbucks i zobaczmy, jak to działa!

Czy Swagbucks jest darmowy?

Tak, dołączenie do platformy Swagbucks i korzystanie z niej jest w 100% bezpłatne. Potrzebujesz tylko adresu e-mail do rejestracji lub konta na Facebooku do połączenia. Jeśli chcesz otrzymać płatność później, musisz mieć konto PayPal, aby otrzymać pieniądze.

Czy mogę dołączyć do Swagbucks?

Każdy, kto ukończył 13 lat, może dołączyć do Swagbucks, dzięki czemu Swagbucks jest dobre sposób dla nastolatków na zarabianie pieniędzy. Ich platforma jest otwarta dla większości krajów na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej i Europie.

Czy Swagbucks jest legalny?

Tak, Swagbucks jest całkowicie legalny. Początkowo możesz pomyśleć, że Swagbucks to oszustwo. Ale kiedy go używasz, widzisz, że możesz zaufać Swagbucks.

Swagbucks ma ocenę 4,3 na 5 z 12 909 recenzjami na portalu Trustpilot. Ma ponad 40 milionów stałych użytkowników zadowolonych z pasywnego dochodu, który zarabiają każdego dnia od Swagbucks. Swagbucks wypłacił ponad 517 milionów dolarów swoim użytkownikom.

Więc tak, strona z ankietami Swagbucks jest legalna, godna zaufania i nie zawiera oszustw. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze online bez większego wysiłku, wypróbuj Swagbucks i otrzymaj darmowy bonus w wysokości 5 $!

Ile będę zarabiał?

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy w Swagbucks, możesz zarobić dobre pieniądze na platformie. Możesz zarobić od kilku centów do kilkuset dolarów dziennie, w zależności od tego, jak często korzystasz z platformy. Im więcej używasz Swagbucks, tym więcej pieniędzy możesz na tym zarobić.

Zarabiasz od 0,05 do 2,50 USD za ankietę, czasem nawet do 35 USD. Niektóre ankiety to tylko kilka pytań, podczas gdy inne wymagają przetestowania produktów w domu (nie mamy nic przeciwko darmowym produktom, takim jak darmowe próbki perfum, prawda?).

🔥 Zalecana:  Czy odwrotny podział akcji jest dobry czy zły?

Aby w pełni wykorzystać możliwości platform Swagbucks, musisz zwolnić trochę czasu. Gdy czekasz w kolejce do autobusu lub oglądasz telewizję, możesz przeprowadzać ankiety lub oglądać filmy.

Oprócz gotówki możesz również uzyskać zwrot gotówki za zakupy, kupony na zakupy, kupony rabatowe i więcej z tej strony z płatnymi ankietami. Najlepsze jest to, że możesz używać Swagbucks w ich aplikacji mobilnej, jeśli nie masz laptopa lub komputera.

Spędź od 15 do 20 minut dziennie na platformie i zarabiaj dodatkowe pieniądze w mgnieniu oka.

Jak działa Swagbucks?

Używanie Swagbucks do zarabiania dodatkowych pieniędzy jest łatwe i szybkie! Dzięki poniższym trzem krokom możesz zarabiać pieniądze w wolnym czasie.

 • Dołącz do Swagbucks: Po pierwsze, będziesz musiał zarejestrować się na platformie Swagbucks, co zajmuje tylko minutę lub dwie. Po zakończeniu procesu rejestracji możesz używać go do ankiet i zarabiać dodatkowe pieniądze za pośrednictwem PayPal.

  Podczas procesu rejestracji będziesz musiał podać im ogólne informacje demograficzne o sobie. Na przykład będziesz musiał podać swój wiek, dochód rodziny i hobby, aby zarejestrować się w Swagbucks.

 • Zdobywać punkty: Po zakończeniu procesu rejestracji możesz brać udział w ankietach online, aby zarabiać pieniądze. Możesz także zrobić zakupy online, oglądaj zabawne filmy, przeszukuj sieć i nie tylko, aby znaleźć wspaniałe oferty w Swagbucks.
 • Zdobądź darmowe karty podarunkowe: Po zebraniu punktów wymień je na karty podarunkowe, nagrody pieniężne i bony zakupowe. Punkty można również wymienić na Twoi sprzedawcy, tacy jak Amazon czy Walmart.

Ankiety Swagbucks i inne sposoby zarabiania

Ankiety są prawdopodobnie najpopularniejszymi i najłatwiejszymi sposobami zarabiania pieniędzy w Swagbucks. Dzieje się tak dlatego, że możesz przeprowadzać ankiety siedząc w gabinecie lekarskim, lokalnym pociągu lub autobusie lub oglądając telewizję. Ankiety trwają zwykle od 3 do 15 minut, przy czym dłuższe ankiety przynoszą najwięcej pieniędzy.

Ale jeśli nie lubisz brać udziału w ankietach, oto kilka sposobów zarabiania pieniędzy w Swagbucks, w tym:

 • Oglądać filmy
 • Grać w gry
 • Używanie Swagbucks jako wyszukiwarki
 • Cashback za zakupy
 • Wypróbuj nowe produkty
 • Wykonuj mikrozadania

Oglądaj filmy i zarabiaj pieniądze

Możesz oglądać krótkie filmy na Swagbucks i zarabiać na nich dodatkowe pieniądze lub nagrody. Istnieją różne kategorie filmów, które można oglądać, w tym rozrywka, zdrowie, sport, finanse, jedzenie i wiele innych.

Te filmy nie zapłacą dużo, ale są łatwym sposobem na zarabianie pieniędzy z domu.

Zagraj w gry Swagbucks

Szukasz fajnego sposobu na zdobycie karty podarunkowej i dodatkowej gotówki? Gry Swagbucks są dla Ciebie najlepszą opcją.

Jeśli lubisz grać w gry online, graj w nie w Swagbucks i zarabiaj SB, które możesz później wymienić na zakupy lub zwrot gotówki.

Ta strona zawiera fantastyczne gry do wyboru, w tym Angry Birds, Scrabble, Solitaire, Bejeweled, Wheel of Fortune i wiele innych. Możesz pobrać darmowe gry na swój telefon i zarobić od 300 do 5500 punktów, grając w nie (czyli 3,5–55 USD).

Użyj Swagbucks jako domyślnej wyszukiwarki

Zmień domyślną wyszukiwarkę na Swagbucks zamiast Google lub Bing. W ten sposób automatycznie zaczniesz zdobywać punkty za surfowanie po sieci, tak jak zwykle.

Zarabiasz od 15 do 20 punktów Swagbucks dziennie, jeśli często korzystasz z ich wyszukiwarki. Dokładna liczba punktów, które możesz zdobyć, zależy od zapytań.

Możesz zainstalować rozszerzenie Swagbucks w swojej przeglądarce, aby zbierać punkty przez cały dzień. SwagButton wynagrodzi Cię za wyszukiwanie w sieci i zakupy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

🔥 Zalecana:  Czy DisplayPort, DVI, HDMI i VGA przenoszą dźwięk?

Kupuj za pomocą Swagbucks

Kiedy używasz Swagbucks do zakupów, oprócz punktów Swagbucks, które otrzymujesz, otrzymasz zniżki na zakupy. Istnieje wiele ofert i zniżek, które można uzyskać za pośrednictwem platformy Swagbucks. Jeśli obecnie używasz Rakuten w przypadku zwrotu gotówki przekonasz się, że jest bardzo podobny.

Robiąc zakupy w Swagbucks, możesz zarobić do 40% zwrotu gotówki za zakupy, co jest świetnym sposobem na oszczędzać pieniądze na coś, co i tak byś kupił. Większość sklepów internetowych zapewnia od 5 do 10% zwrotu gotówki.

Kupując cokolwiek na tej platformie, otrzymasz punkty, które później można wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe. Ponad 1500 sprzedawców detalicznych jest partnerem Swagbucks, co oznacza, że ​​możliwości zakupów są nieograniczone.

Możesz także zarobić Swagbucks (SB) za zakupy w sklepie i późniejsze skanowanie paragonów. Kiedy już robisz zakupy w tych sklepach, wystarczy zeskanować paragon i otrzymujesz zapłatę za zakupy.

Wypróbuj nowe produkty

Jeśli chcesz zarabiać na testowaniu nowych produktów, skorzystaj z sekcji „Odkryj” Swagbucks. Ta sekcja zawiera imponującą liczbę ofert zarabiania pieniędzy w weekendy lub dni powszednie. Możesz wypróbować aplikacje mobilne, usługi subskrypcji lub produkty fizyczne.

W przypadku ofert, w których musisz kupić przedmiot, zanim zdobędziesz punkty, nagrody są wyższe, aby zrekompensować początkowy zakup.

Możesz również uzyskać najlepsze oferty, gdy je wypróbujesz. Na przykład, dołączając do programu nagród firmy Kellogg w Swagbucks, możesz zarobić do 50 USD dziennie. Sprawdź ich platformę i oferty, ponieważ zmieniają się bardzo regularnie.

Ukończ mikrozadania

Ostatnim sposobem zarabiania pieniędzy za pośrednictwem Swagbucks jest wykonywanie mikrozadań. Każde zadanie przyniesie Ci nagrody w ciągu kilku minut. Zadania te są bardziej skomplikowane niż wypełnianie ankiet za gotówkę.

Większość mikrozadań wymaga komputera, ponieważ ekran telefonu nie będzie optymalny do tych zadań. Niektóre z zadań obejmują:

 • Transkrypcja dźwięku – jeśli to jest coś, co lubisz, sprawdź nasze najlepsze zlecenia transkrypcji, które zarabiają.
 • Zadania wprowadzania danych – jeśli to jest coś, co lubisz, sprawdź nasze najlepiej płatne prace związane z wprowadzaniem danych, aby rozpocząć już dziś.
 • Sprawdź nazwy składników i produkty spożywcze.

Dla kogo jest Swagbucks?

Swagbucks to strona z płatnymi ankietami, która oferuje również inne opcje zarabiania pieniędzy. Studenci i uczniowie szkół średnich mogą z łatwością korzystać ze Swagbucks, aby zarobić dodatkowe pieniądze na kieszonkowe.

Co więcej, każdy, kto ma trochę wolnego czasu, może skorzystać ze strony Swagbucks, aby uzyskać dodatkowy dochód lub darmowe pieniądze. To doskonała strona do zarabiania podczas oglądania telewizji, słuchania muzyki, czekania przed sklepem lub szpitalem i nie tylko.

Jedyne, czego będziesz potrzebować, to przyzwoita ilość czasu do spędzenia na stronie Swagbucks. Pomaga wyszukiwać niesamowite oferty, oferty i ankiety, które możesz wypełnić, aby uzyskać dodatkowy dochód.

Co więcej, każdy bonus lub oferta specjalna może zwiększyć zarobki online. Tak więc Swagbucks jest jedną z najlepiej płatnych witryn z ankietami, z których każdy może z łatwością korzystać.

Jak wykorzystać moje Swagbucks?

To, co podoba mi się w Swagbucks, to niski próg płatności. Możesz poprosić o płatność, gdy saldo wynosi 1 USD. Jeśli korzystasz ze Swagbucks, możesz zarabiać co tydzień!

Możesz wymienić swoje Swagbucks na następujące sposoby:

 • Zdobądź karty podarunkowe – za każde 100 SB otrzymujesz 1 $ w kartach podarunkowych, a punkty możesz wymienić, gdy saldo osiągnie 1 $. Możesz otrzymać karty upominkowe od Amazon, Burger King, Nike i innych.
 • Zdobądź gotówkę – jeśli chcesz zdobyć nagrody pieniężne, upewnij się, że zgromadziłeś 1000 punktów, aby otrzymać przedpłaconą kartę podarunkową Visa. Kiedy masz 2500 punktów, otrzymujesz 25 $ w gotówce przez PayPal.
 • Przekaż swoje punkty na cele charytatywne
 • Wejdź do Swagstakes, aby wygrać dodatkowe nagrody
🔥 Zalecana:  Czy Instacart śledzi przebieg? – Co kupujący powinni wiedzieć

Często zadawane pytania — recenzja Swagbucks

Swagbucks to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile pieniędzy możesz zarobić za pomocą Swagbucks?

Korzystając codziennie ze Swagbucks, możesz zarobić dobre pieniądze w ciągu miesiąca lub roku. Za każde 100 punktów Swagbucks lub SB otrzymujesz 1 $.

Najlepsze jest to, że zdobycie 100 punktów na tej platformie wcale nie jest trudne. Wystarczy zarejestrować się w Swagbucks i poświęcić do 30 minut dziennie na wypełnianie ankiet.

Ponadto możesz wybrać inne opcje, w tym zakupy, oglądanie krótkich filmów, granie w gry i nie tylko, aby zarabiać pieniądze w Swagbucks. Możesz łatwo zarobić nawet kilkaset dolarów miesięcznie, jeśli codziennie korzystasz ze Swagbucks.

Czy Swagbucks jest wart czasu?

Tak, korzystanie ze Swagbucks jest korzystne dla studentów i osób w każdym wieku. Większość członków Swagbucks, którzy używają go codziennie, może zarobić około 5 USD dziennie. Dlatego w ciągu roku możesz zarobić dużą kwotę z domu i bez większego wysiłku. Jest to więc świetna strona do wykorzystania wolnego czasu i zarabiania darmowych pieniędzy.

Czy Swagbucks jest bezpieczny i legalny?

Tak, Swagbucks jest całkowicie bezpieczny i legalny. To nie jest oszustwo i możesz mu zaufać. Platforma płaci za pomocą kart podarunkowych lub daje gotówkę za pośrednictwem PayPal.

Witryna naprawdę się opłaca, ponieważ w tym momencie zapłaciła użytkownikom już ponad 517 milionów dolarów. Pomaga tym, którzy potrzebują pieniędzy teraz lub szukają prace pod stołem. Jest w 100% legalny i ma ponad 40 milionów zadowolonych użytkowników.

Wypróbuj sam Swagbucks i zobacz, co myślisz!

Jaki jest haczyk w Swagbucks?

Nie ma żadnego haczyka w witrynie Swagbucks ani w witrynie z płatnymi ankietami. Wypłacił już ponad 517 milionów dolarów swoim użytkownikom na całym świecie.

Podsumowanie — recenzja Swagbucks

Jeśli szukasz jednej aplikacji, która może zarabiać pieniądze online, rozważ wypróbowanie Swagbucks. Swagbucks ma różne sposoby zarabiania pieniędzy, więc wystarczy zainstalować tylko jedną aplikację. Nie wzbogacisz się na Swagbucks, ale możesz ustalać własne godziny i zarabiać w wolnym czasie.

Swagbucks to świetna dodatkowa rozrywka, ale nie zastąpi całkowicie dochodów z pracy. Używam Swagbucks, kiedy tylko mogę, ale wciąż mam inne poboczne zagrywki dzięki którym zarabiam więcej.

Dzięki Swagbucks będziesz się dobrze bawić, zarabiając dodatkowe pieniądze podczas zakupów online i odpowiadania na ankiety.

Zarejestruj się tutaj i wypróbuj ich platformę już dziś!