Recenzja Swagbucks: czy to jest bezpieczne i czy istnieją hacki, aby zarobić więcej?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Swagbucks: czy to jest bezpieczne i czy istnieją hacki, aby zarobić więcej?

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Witryna internetowa o nazwie „Swagbucks” nie wydawał się uzasadnionym sposobem zarabiania pieniędzy, ale postanowiłem sam to sprawdzić.

Korzystam z tej witryny tu i tam od kilku lat i mogę zaświadczyć, że naprawdę opłaca się bezmyślnie wykonywać proste zadania online!

Zarobiłem nawet pasywny dochód, polecając nowych członków firmie i „oglądając” płatną telewizję w tle (z wyciszonym dźwiękiem). To było dziwnie łatwe (a niski dochód to odzwierciedla – nie spodziewaj się, że wzbogacisz się na Swagbucks!)

W tej recenzji Swagbucks podzielę się z Tobą tym, co to jest, jak zarabiać na nim i ile możesz zarobić. Jeśli użyjesz tego fajnego Swagbucks link rejestracyjny, możesz zdobyć szybki bonus w wysokości 10 $, aby go wypróbować!

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Podsumowanie recenzji Swagbucks i krótkie fakty

Swagbucks to strona z nagrodami, która umożliwia członkom zdobywanie punktów (SB) za wypełnianie ankiet, granie w gry, oglądanie telewizji i wykonywanie innych łatwych zadań online. Zebrane punkty można wymienić na gotówkę PayPal, karty podarunkowe Visa lub darmowe karty podarunkowe do ulubionych sklepów, takich jak Amazon czy iTunes.

Kiedy odwiedzasz Swagbucks przed zwykłymi zakupami online, możesz zarobić do 12 procent zwrotu gotówki za korzystanie z ich unikalnych linków zakupowych.

Plusy Swagbucksa

 • Dołącz bezpłatnie
 • Łatwe zadania w podróży lub w zaciszu własnego domu
 • Niekończące się ankiety lub zadania dostępne dla członków
 • Przyjazne dla użytkownika aplikacje na Androida i iOS, jeśli wolisz pracować na telefonie
 • SwagButton, który jest rozszerzeniem przeglądarki przypominającym o nagrodach dostępnych za codzienne zakupy online
 • Dostępne są cele i wyzwania Swago, aby zwiększyć swoje zarobki SB
 • Niski minimalny próg wypłaty 3 USD lub 300 SB (jeśli wybierzesz kody kart podarunkowych Amazon)

Wady Swagbucksa

 • Niektóre oferty wymagają do 90 dni przed nagrodą za SB (rzadkie, ale możliwe!)
 • Wyższy minimalny próg wypłaty 25 USD lub 2500 SB (jeśli wybierzesz gotówkę PayPal)

Ocena Swagbucks BBB

 • A+ (średnia ocena klientów to 4,1 na 5)

Powiązany: 50 międzynarodowych witryn ankietowych, które płacą na całym świecie

Co to jest Swagbucks i jak to działa?

Swagbucks płaci użytkownikom za wyrażanie opinii i wykonywanie mikrozadań. Niezależnie od tego, czy chodzi o płatne ankiety, wyszukiwanie w Internecie, granie w gry online czy oglądanie filmów, platforma pozwala użytkownikom zarabiać pieniądze w podróży.

Rozpoczęty w 1998 roku, Swagbucks widział ponad 30 lat sukcesów w branży.

Zarejestruj się w Swagbucks

Możesz zapisać się na Swagbucks w ciągu kilku minut i od razu zacznij zarabiać SB. Aby rozpocząć, musisz podać prawidłowy adres e-mail, ustawić hasło i odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Oferują nawet 10 $ premii za rejestrację, aby zwiększyć Twoje zarobki!

Aby zdobyć premię, musisz wydać co najmniej 25 USD w jednym ze swoich ulubionych sprzedawców internetowych, korzystając z łącza do zakupów Swagbucks. To dobrze, ponieważ otrzymasz premię za rejestrację w wysokości 10 USD odpowiednią kwotę zwrotu gotówki.

Uzupełnij swój profil

Kiedy po raz pierwszy się zarejestrujesz, Swagbucks oferuje różne kwoty bonusowych SB, aby uzupełnić Twój profil. Podając swoje dane demograficzne i odpowiadając na niektóre pytania kontrolne, firma może wysyłać odpowiednie ankiety.

Nie oszukuj odpowiedzi i danych demograficznych w swoim profilu. Jeśli Twoje odpowiedzi nie będą spójne (zostaniesz poproszony o ich potwierdzenie przed zakwalifikowaniem się do ankiety), możesz zostać zablokowany w Swagbucks.

Wypełniaj ankiety

Jednym z najczęstszych sposobów zarabiania pieniędzy w Swagbucks jest wypełnianie płatnych ankiet. Możesz zobaczyć dokładnie, ile zarobisz przed wypełnieniem ankiety i szacowanym czasem jej wypełnienia. Niektóre ankiety płacą więcej niż inne, więc musisz zdecydować, które ankiety są warte twojego czasu.

🔥 Zalecana:  PolicyAdvisor.com Recenzja 2023: Uzyskaj ubezpieczenie na życie w Kanadzie

Ankiety nie mają być trudne do wypełnienia, ale wymagają przemyślenia i uczciwości. Firma Swagbucks ma płatne relacje z firmami zbierającymi odpowiedzi na ankiety, dlatego ważne jest, aby gromadziły one prawdziwe informacje od uczestników.

Powiązany: Najwyżej płatne strony z ankietami

Powiązany: 10 witryn z ankietami, które umożliwiają natychmiastowe zarabianie pieniędzy w systemie PayPal

Dostać zapłatę

Każde ukończone zadanie gromadzi SB na Twoim koncie. W przeciwieństwie do innych witryn z płatnymi ankietami, Swagbucks zapewnia dostęp do punktów za większość projektów natychmiast po zakończeniu pracy. Istnieją sytuacje, w których zgromadzenie punktów na koncie może potrwać do 90 dni. Możesz przejrzeć warunki, aby zobaczyć czas oczekiwania przed złożeniem oferty.

Powiązany: Jak szybko zarobić pieniądze

Metody Płatności

Gdy zdobędziesz minimalną liczbę SB, możesz wymienić je na karty podarunkowe lub gotówkę PayPal. Swagbucks oferuje szeroką gamę kart podarunkowych do ankiet, na które możesz wymienić swoje punkty. Większość wymaga co najmniej 300 punktów do osiągnięcia.

W zależności od wybranej nagrody możesz spodziewać się karty podarunkowej Amazon o wartości 3 USD za 300 SB, karty podarunkowej Walmart o wartości 5 USD za 500 SB, karty Visa o wartości 10 USD za 1000 SB lub 25 USD w gotówce PayPal za 2500 SB .

Ponieważ Swagbucks nie wysyła czeków fizycznych, możesz spodziewać się wypłaty w ciągu kilku dni roboczych.

Wartość czasu: ile możesz zarobić na godzinę?

Wybór tych, które zajmują mniej minut i płacą więcej SB, jest kluczem do zarobienia jak największej ilości pieniędzy na wypełnianiu ankiet. Na przykład ankieta, która zajmuje 40 minut i płaci 1200 SB (o wartości 12 USD), równa się 18 USD za godzinę. Ankieta, która zajmuje 25 minut i płaci 150 SB (o wartości 1,50 USD), to tylko 3,60 USD za godzinę. Pamiętaj o tym, wybierając ankiety, które są warte twojego czasu.

Kalkulator płatności Swagbucks

Skorzystaj z tego prostego kalkulatora, aby oszacować, ile pieniędzy możesz zarobić za godzinę wypełniania ankiet Swagbucks (Przykład: 540 punktów za 15-minutową ankietę = 21,60 USD za godzinę.) Listę ankiet z punktami i szacowanym czasem do wypełnienia znajdziesz na swoim koncie po zarejestrowaniu się.

Wypróbuj więcej sposobów zarabiania pieniędzy w Swagbucks

Chociaż ankiety są jednym z bardziej znanych sposobów zdobywania punktów w Swagbucks, firma oferuje inne sposoby zarabiania pieniędzy.

1. Kupuj online

Kiedy robisz zakupy online, sprawdź Swagbucks, aby zobaczyć, czy sprzedawca, u którego robisz zakupy, jest wymieniony. Możesz zdobyć do 12 punktów za każdego dolara wydanego online. Jeśli robisz zwykłe zakupy, jest to świetny sposób na uzyskanie zwrotu gotówki za regularne zakupy.

Powiązany: Ponad 100 najlepszych witryn zakupów online w USA, w których można uzyskać świetne oferty

2. Sprawdź oferty

Sprawdź zakładkę Discover w Swagbucks, aby sprawdzić najnowsze oferty. Rejestracja w wielu ofertach jest bezpłatna, a po zakończeniu zostaniesz nagrodzony BS. Inne płatne oferty mogą wymagać zakupu, więc upewnij się, że wartość zakupu i zarobki SB są warte twojego czasu i pieniędzy. Czasami znajdziesz ofertę dla firmy, w której już planowałeś się zarejestrować. Jeśli tak jest, koniecznie zgarnij bonus SB!

3. Wydrukuj kupony

Udaj się do Swagbucks przed wydrukowaniem kuponów spożywczych. Możesz zarobić 1 SB za samo wydrukowanie kuponów (do 50 wydruków) i 25 SB za każdym razem, gdy wykorzystasz kupon w sklepie. To mniej więcej równowartość 0,25 $ za kupon, który już pozwala zaoszczędzić pieniądze!

4. Oglądaj filmy

Oglądając filmy w Swagbucks, możesz zarobić od 1 do 4 SB. W ten sposób nie staniesz się bogaty, ale możesz go skonfigurować i pozwolić mu grać podczas dnia.

5. Graj w gry

Możesz zdobywać punkty za granie w gry takie jak Angry Birds, Bejeweled i Solitaire. Większość gier ma opłatę za wejście w celu zdobycia punktów, więc może nie być tego warta ze względu na ilość SB, które otrzymasz za grę.

Powiązany: Jak zarabiać pieniądze grając w pasjansa

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę
🔥 Zalecana:  Czy jeśli zresetuję telefon, stracę wszystko?

6. Zarezerwuj podróż

Jeśli lubisz rezerwować w witrynie turystycznej, takiej jak Priceline, odwiedź witrynę Swagbucks i stamtąd przejdź do witryny turystycznej. W ten sposób możesz zarobić do 10% zwrotu gotówki za wszystkie swoje podróże. Expedia, Hotels.com i Travelocity to kilka innych popularnych witryn turystycznych, które można znaleźć w Swagbucks.

Powiązany: 5 łatwych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupach z Rakuten

7. Zagraj w Swago

Swago pomaga zachęcić i ukierunkować wybór zadań do wykonania. Za każdym razem, gdy planujesz wykonać zadanie w Swagbucks, odwiedź swoją tablicę Swago, aby sprawdzić, czy zadanie znajduje się na liście. Jeśli zapełnisz swoją tablicę Swago, możesz zarobić do 200 bonusowych SB.

Powiązany: Zarabiaj na układaniu puzzli

8. Ukończ dzienny cel

Swagbucks oferuje dzienny cel, który motywuje Cię do zdobywania większej liczby SB. Kiedy osiągniesz swój cel, zdobędziesz dodatkowe punkty oprócz tych, które już zdobyłeś.

Powiązany: Jak zdobyć darmowe pieniądze już teraz

9. Odpowiedz na pytania w profilu ankiety

Możesz zdobyć dwa SB za każde 10 łatwych pytań, na które odpowiesz w swoim profilu. Są to świetne alternatywy dla ankiet, jeśli jesteś w drodze i nie masz czasu na zaangażowanie się w pełną ankietę.

10. Zainstaluj przycisk Swagbutton

Unikalny dla platformy, Swagbucks oferuje SwagButton, który jest dodatkowym rozszerzeniem, które instalujesz w swojej przeglądarce. Narzędzie pojawia się przy każdym uruchomieniu przeglądarki. Pomaga zmaksymalizować zarobki, przypominając o korzystaniu ze Swagbucks, gdy pojawia się potencjalna możliwość zwrotu gotówki.

11. Przeszukuj sieć i zarabiaj

Swagbucks daje punkty za przeszukiwanie Internetu za pomocą ich wyszukiwarki. Po prostu użyj paska wyszukiwania w Swagbucks, aby codziennie „googlować” i zarobić dodatkowe SB.

Powiązany: Recenzja MyPoints: Jak zarobić najwięcej

12. Zarejestruj się w programie uznawania członkostwa

Swagbucks oferuje Program Uznania Członków, do którego możesz się dobrowolnie zapisać. Po zdobyciu pierwszych 250 SB otrzymasz Perłowe Korzyści Członkostwa Poziomu 1. Oznacza to, że możesz otrzymać rabat w wysokości 50 SB przy następnym zakupie karty podarunkowej i zarobić podwójne SB, biorąc udział w kolejnej Złotej Ankiecie (te korzyści mogą ulec zmianie według uznania Swagbucks).

Będziesz musiał skorzystać z korzyści w ciągu dwóch tygodni od odblokowania poziomu. Każdy nowy poziom to nowa szansa na zdobycie większej liczby SB za twoje wysiłki!

13. Sprawdź Swag Ups

Swagbucks przechowuje wszystkie Twoje możliwości zarabiania premii zwane Swag Ups w jednym miejscu, dzięki czemu nie musisz szukać ich na platformie. W menu rozwijanym Moje konto kliknij opcję Swag Ups, aby sprawdzić najnowsze bonusy. Obejmuje to premie za uznanie członków Swag (jeśli zarejestrowałeś się w programie) i wszelkie inne, które mogą być obecnie dostępne.

Korzystanie z bonusów Swag to najlepszy sposób na wykorzystanie czasu spędzonego na zarabianiu pieniędzy za pośrednictwem Swagbucks. Mądre wykorzystanie czasu pomaga zwiększyć ogólne zarobki w dolarach za godzinę.

14. Wejdź do Swagstakes

Jeśli masz szczęście i chcesz mieć szansę natychmiastowego wygrania darmowych kart upominkowych lub innych cennych gadżetów, możesz wymienić część swoich Swagbucks na wpisy do różnych Swagstacks. Na przykład, jeśli wygrasz, możesz zamienić 10 SB w bezprzewodowy odkurzacz ręczny Shark o wartości 150 USD lub 20 SB na 25 USD w gotówce PayPal. Każdego miesiąca są tysiące zwycięzców.

15. Polecaj znajomym

Swagbucks płaci ci za polecanie znajomych do rejestracji. Możesz otrzymać 300 SB na znajomego (co odpowiada karcie podarunkowej Amazon o wartości 3 USD), gdy zdobędzie on pierwsze 300 SB. Ponadto zarabiasz 10 procent ich zarobków do końca życia. Rozpowszechnianie informacji o Swagbucks przynosi łatwy dochód pasywny.

Powiązany: Jak zarabiać, udzielając porad online

16. Dołącz do Swagbucks LIVE i zagraj w Trivia Live Game Show

Po utworzeniu konta w Swagbucks, możesz pobrać aplikację Swagbucks LIVE, aby mieć szansę na zdobycie premii SB. Możesz zalogować się na swoje konto w aplikacji, aby dołączyć do teleturnieju ciekawostek na żywo i odpowiedzieć na 10 pytań, aby mieć szansę na wygranie głównej nagrody w wysokości 1000 USD. Jeśli odpowiesz poprawnie na wszystkie 10 pytań, otrzymasz część nagrody (wspólnie z innymi osobami, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie 10). To zabawny sposób na potencjalne zwiększenie zarobków, po prostu grając w gry z ciekawostkami w wolnym czasie.

Powiązany: Aplikacje, które płacą prawdziwe pieniądze za łatwe zadania i koncerty

17. Śledź Swagbucks w mediach społecznościowych

Swagbucks zawsze publikuje przypomnienia i nowe sposoby zarabiania premii SB na swoich kontach w mediach społecznościowych. Pamiętaj, aby ich śledzić, aby otrzymywać przypomnienia podczas przewijania Facebooka. Dzielą się też zabawnymi ofertami świątecznymi, grami i zapomnianymi sposobami na łatwe zdobywanie SB.

🔥 Zalecana:  Dlaczego uczciwość AI jest ważna w personalizacji telekomunikacji — w kierunku sztucznej inteligencji

Pytania i odpowiedzi dotyczące Swagbucksa

Czy naprawdę mogę zarabiać pieniądze za pomocą Swagbucks? Czy Swagbucks to oszustwo? Są to uzasadnione pytania, na które odpowiedzieliśmy dla Ciebie w tej recenzji Swagbucks. Tysiące użytkowników miało dobre doświadczenia z używaniem Swagbucks ale to nie znaczy, że jest dla każdego.

Czy Swagbucks jest legalny?

Firma oferuje członkom legalne sposoby zarabiania dodatkowej gotówki za pomocą komputera lub smartfona. Ważne jest jednak, aby zdać sobie sprawę, że nie możesz zarabiać w pełnym wymiarze godzin za pomocą Swagbucks.

Tak długo, jak Twoje oczekiwania i cele są realistyczne, Swagbucks jest legalnym sposobem zarabiania pieniędzy za wykonywanie prostych zadań.

Powiązany: Survey Junkie Review: Czy spełnia oczekiwania?

Jak wymienić punkty na Swagbucks?

Wymiana punktów jest prosta. Kliknięcie przycisku Zrealizuj SB pod menu rozwijanym spowoduje przejście do strony z nagrodami, na której można wymienić punkty na karty podarunkowe lub inne korzyści.

Czy są jakieś hacki Swagbucks, aby zarobić więcej pieniędzy?

Czasami możesz użyć hacków Swagbucks, aby zwiększyć swoje zarobki. Najlepszym sposobem, aby zarobić więcej w Swagbucks, jest poznanie zadań, za które płacisz więcej za Twój czas, a następnie ustalenie strategii, która Ci odpowiada. Oto darmowe hacki na pieniądze, które naszym zdaniem działają najlepiej:

 1. Wypełnij najpierw złote ankiety (zwykle płacą więcej).
 2. Weź udział w konkursach i możliwościach bonusowych, takich jak tablica Swago i codzienne cele.
 3. Ustaw swoje urządzenia tak, aby odtwarzały płatne filmy w tle, gdy zajmujesz się swoimi sprawami.
 4. Sprawdź darmowe oferty
 5. Zaproś znajomych do Swagbucks i otrzymaj 10% ich zarobków do końca życia.
 6. Korzystaj z linków do zakupów Swagbucks za każdym razem, gdy robisz zakupy online, aby zarobić więcej SB.

Powiązany: Przegląd badań Pinecone: czy to legalne?

Co to są kody Swag i gdzie mogę je znaleźć?

Kody Swag to tajne frazy, które można znaleźć na kontach i blogu Swagbucks w mediach społecznościowych. Możesz wymienić kody Swag na swoim koncie, aby zdobyć bonusowe SB. Śledź Swagbucks na Facebooku, Twitterze i Instagramie, aby szukać kodów przez cały tydzień.

Czy istnieje aplikacja Swagbucks?

The Swagbucks Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i iPhone’a. Ma średnią ocenę klientów 3,2 na 5 gwiazdek.

Jak usunąć moje konto Swagbucks?

Aby to zrobić, przejdź do strony internetowej na komputerze lub laptopie, wybierz ikonę profilu i przejdź do przycisku „ustawienia”. W ustawieniach wprowadź swoje hasło, a następnie wybierz przycisk „Uzyskaj dostęp”. Następnie wybierz przycisk „Usuń moje konto”, który wyśle ​​potwierdzenie dezaktywacji na adres e-mail powiązany z Twoim kontem. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, potwierdź dezaktywację, a Twoje konto zostanie usunięte.

Powiązany: 10 ofert pracy respondenta, takich jak Respondent.io

Ostateczna recenzja Swagbucksa

Nie, nie wzbogaciłem się dzięki Swagbucks, ale zarobiłem trochę dodatkowej gotówki, której inaczej bym nie miał.

Swagbucks zapewnia łatwy sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. Spróbuj sam i nie zapomnij odebrać 10 $ Swagbucks premia za rejestrację!