Recenzja sterownika DoorDash 2023 – czy warto?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja sterownika DoorDash 2023 – czy warto?

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, dostarczając jedzenie i jeżdżąc po okolicy? W tej recenzji sterownika DoorDash poznasz wszystkie tajniki, które musisz znać, zanim zaczniesz korzystać z DoorDash.

Wcześniej studenci i pracownicy szukający dodatkowej gotówki dostarczali pizzę, aby szybko i łatwo uzyskać dodatkowy dochód. Obecnie możesz dostarczać produkty do prawie każdej restauracji lub sieci spożywczej, jeżdżąc dla DoorDash.

Jako Dasher, czyli kierowca Doordash, dostarczasz jedzenie do prawie każdej restauracji. Jest bardzo podobny do Uber Eats lub Grubhub.

Stanie się Dasherem jest właściwe pomysł na boczny tor dla Ciebie? W tym artykule dowiesz się wszystkiego o podstawach, jak możesz zarabiać i co zrobić, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

Jeśli chcesz zacząć od razu, zarejestruj się w DoorDash tutaj!

Co to jest DoorDash?

Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, usługa dostawy DoorDash jest dla Ciebie. DoorDash to bardzo popularna oparta na aplikacji usługa dostarczania jedzenia na żądanie. Powstała w 2013 roku w San Francisco i szturmem podbiła świat! Washington Post nie tylko uznał ją za „nieskazitelną”, ale też Recenzje sterownika DoorDash przez klientów były również bardzo pozytywne.

Według recenzenta „”.

Obecnie, DrzwiDash działa w trzech głównych krajach świata: USA, Kanadzie i Australii. Rosnąca popularność DoorDash sprawia, że ​​obsługuje on ponad 35% całego rynku dostaw żywności, wyprzedzając Uber Eats i GrubHub!

Aplikację DoorDash można bezpłatnie pobrać na urządzenia z systemem Android i iOS.

Możesz zarabiać na DoorDash, dostarczając klientom jedzenie; pracownicy dostarczający nazywają się „Dashers”. Możesz dostarczać jedzenie do jednych z najlepszych, ekskluzywnych restauracji ORAZ zachować pełne opłaty za dostawę wraz z napiwkami. Ta aplikacja oferuje fantastyczne możliwości zarobienia dodatkowej gotówki, pracując w niepełnym wymiarze godzin, co jest idealnym dodatkowym zajęciem potrzebuję pieniędzy teraz.

Jak działa DoorDash?

Jeśli masz pojazd i lubisz nim jeździć, DoorDash jest odpowiednią platformą dla Ciebie. Możesz dostarczać produkty do najlepszych restauracji w mieście, zostając Dasherem!

Aplikacja dostawcza DoorDash jest łatwa w użyciu i zrozumiała: klienci składają zamówienia na jedzenie za pośrednictwem aplikacji. Po potwierdzeniu opłaty za dostawę i napiwku aplikacja przekazuje szczegóły zamówienia do dostępnego w pobliżu Dasher, dostarczając jedzenie klientowi po odebraniu go z restauracji.

Jako Dasher masz możliwość zaakceptowania lub odrzucenia przekazanego Ci zamówienia. W przypadku podjęcia decyzji o przyjęciu, po Twojej akceptacji, musisz dotrzeć do restauracji, dostarczyć zamówienie pod adres klienta i pobrać za nie gotówkę.

Aplikacja DoorDash zapewnia również wskazówki dojazdu do restauracji oraz lokalizację miejsca docelowego zamówienia. Jest to idealna praca w niepełnym wymiarze godzin dla każdego, kto chce zarobić dodatkowe pieniądze, a także świetna praca dla nastolatków.

Kto może zostać Dasherem?

Dostawa DoorDash umożliwia wszystkim osobom poszukującym pracy elastyczną pracę zgodnie z ich harmonogramami. Możesz zarabiać w DoorDash jako dodatkowe zajęcie i nadal skupiać się na swojej głównej pracy lub karierze. Jest to możliwe, ponieważ DoorDash wymaga bardzo niewielkiego zaangażowania z Twojej strony, dzięki czemu możesz realizować dostawy we własnym czasie. Nic dziwnego Recenzje sterownika DoorDash zwykle świecą!

🔥 Zalecana:  Czy wyładowanie TikTok usuwa twoje wersje robocze? (Odpowiedziano)

Zostać Dasherem jest dość łatwo. DoorDash wita nowych Dasherów, przede wszystkim ze względu na zwiększoną ilość zamówień w okresie pandemii. DoorDash oferuje również ogromne oferty bonusowe nowym Dasherom podczas rejestracji. Nie musisz się więc martwić o zarabianie dobrych pieniędzy za pośrednictwem aplikacji, ponieważ DoorDash zapewnia wiele korzyści!

Kryteria kwalifikacji:

Poniżej przedstawiono kryteria kwalifikacyjne, które Dashers muszą spełnić, aby pracować dla DoorDash:

 • Minimalny wymagany wiek dla Dashers to 18 lat.
 • Nie potrzebujesz żadnych szczególnych kwalifikacji, aby zostać Dasherem. Powinieneś jednak móc korzystać z aplikacji DoorDash na swoim telefonie komórkowym.
 • Dashers muszą mieć prywatny środek transportu. Może to być samochód, motocykl, rower lub skuter.
 • Dashers są zobowiązani do posiadania smartfona. Zarówno Android, jak i iOS będą działać.
 • W przypadku DoorDash Dashers nie jest wymagany strój.
 • Dashers muszą posiadać prawo jazdy. Ponadto prawo jazdy musi mieć jeszcze co najmniej rok do wygaśnięcia.
 • Dashers muszą również posiadać ważne ubezpieczenie samochodu.
 • Dashers muszą mieć numer ubezpieczenia społecznego, aby dostarczyć w Stanach Zjednoczonych.
 • Przed rozpoczęciem pracy jako Dasher z DoorDash obowiązkowe jest również uczestnictwo w instruktażu fizycznym lub wirtualnym.

Jest mnóstwo historie sukcesów gdzie Dashers zaoszczędzili wystarczająco dużo, aby opłacić czesne w college’u, wybrać się na kilka wycieczek i kupić luksusowe samochody. Z DoorDash będziesz mieć mnóstwo możliwości zarabiania pieniędzy. Możesz go również użyć do spłaty kredytów studenckich.

Jak zarejestrować się w DoorDash?

Jeśli zdecydowałeś się zostać Dasherem jako praca dodatkowa, oto wszystko, co musisz wiedzieć. Rejestracja w DoorDash jest dość prosta i zwykle zajmuje od 3 do 5 dni, aby zostać zweryfikowanym Dasherem. DoorDash daje nawet premia za rejestrację w niektórych miastach, które można uzyskać po zrealizowaniu wymaganej minimalnej liczby dostaw.

Oto jak zacząć:

 1. Podążać ten link do strony internetowej firmy i załóż konto.
 2. Po niezbędnym sprawdzeniu przeszłości w systemie ubezpieczeń społecznych, Recenzje sterownika DoorDash swoją aplikację przez kilka dni.
 3. Po zatwierdzeniu jako Dasher możesz od razu rozpocząć pracę jako kierowca dostawy.
 4. Upewnij się, że jesteś punktualny zarówno w przypadku odbioru, jak i dostawy, ponieważ aplikacja DoorDash przydziela ci określony czas.
 5. Aplikacja stale sprawdza pozycje na liście dostaw, a klienci mogą śledzić swoje zamówienia. Otrzymujesz również ocenę, aby poprawić swoją wiarygodność.

Według Sterownik DoorDash recenzja, “”.

Napęd DoorDash

Niektóre przykładowe Dashery mogą zakwalifikować się do DoorDash Drive. DoorDash Drive obsługuje duże zamówienia na catering i płaci więcej. Znakomite dyski mogą kwalifikować się do zadań DoorDash Drive, jeśli Twoja ocena jest wysoka i zrealizowałeś 90% swoich zamówień.

Dasher będzie mógł zobaczyć całkowitą kwotę zamówienia. Sprawia, że ​​napiwek i ilość jedzenia są ukryte przed Dasherem. Jeśli Dasher nie zaakceptuje w ciągu 5 minut, zadanie DoorDash Drive zostanie automatycznie przeniesione do innego Dasher, który jest w pobliżu.

Ile zarabiają kierowcy DoorDash?

Początkowa opłata za nowy Dasher wynosi od 2 do 10 USD za zamówienie. Kwota płatności zależy od wielu czynników, w tym odległości restauracji od miejsca dostawy. Według badanie DoorDashprzeciętny Dasher może zarobić od 18,5 do 20 USD na godzinę*.

🔥 Zalecana:  Jakiego komputera, monitora, klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, zestawu słuchawkowego, fotela do gier używa osłona?

Wynagrodzenie jest różne dla każdego Dasher, ponieważ zależy również od oceny Dasher. DoorDash płaci wyższą kwotę w porównaniu z innymi aplikacjami, ponieważ pozwala Dasherowi zgarnąć 100% wykresu dostaw oprócz napiwków, bonusów itp. Możesz zarobić dobre pieniądze na samych napiwkach klientów.

Aplikacja oferuje Dasherom wiele sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Sam bonus za rejestrację może wynieść 750 dolarów!!

Oprócz premii za rejestrację, Dashers otrzymują również premia za polecenie za polecanie innych kierowców. Aplikacja zapewnia Dashers kod polecający, który można wysłać do nowych Dashers. Zarabianie pieniędzy nigdy nie było łatwiejsze!

Jak zarabiać więcej niż przeciętnie?

Podczas gdy wiele osób zarabia przeciętnie, pracując jako Dasher dla DoorDash, możesz z łatwością zarobić więcej. Niektórzy kierowcy podnoszą nawet do 40 dolarów za godzinę.

Jeśli chcesz zarabiać więcej niż przeciętnie w swojej pracy jako Dasher, musisz wziąć pod uwagę podstawowe wskazówki wymienione poniżej:

Przyjmowanie dużych zamówień

Aby zarobić dodatkowe pieniądze w tym samym przedziale czasowym, bądź wybredny w wyborze zamówień. Decydowanie się na większe zamówienia to świetny sposób na zarobienie większych pieniędzy. I możesz otrzymać hojny napiwek, ponieważ klienci często napiwku są procentowi. Im większe zamówienie, tym więcej napiwków możesz otrzymać. Tylko upewnij się, że nie masz zwyczaju odrzucania ofert pracy, ponieważ może to obniżyć Twoje oceny.

Unikanie obszarów o dużym natężeniu ruchu

Ruch często spowalnia, więc nie możesz podjąć maksymalnej liczby zadań dostawy. Stracony czas może znacznie zmniejszyć dochód Twojego Dasher’a. Uważaj więc na trasy, które zwykle mają duży ruch i unikaj przyjmowania zamówień z centrum miasta, gdzie możesz napotkać problemy z parkowaniem.

Szukaj bezpłatnych stref parkowania

Opłaty parkingowe mogą czasami pochłonąć wszystkie Twoje zarobki z DoorDash. Szukaj bezpłatnych stref parkowania, ale możesz zaparkować w miejscach z niższymi stawkami opłat parkingowych, jeśli nie są one dostępne.

Praca w godzinach szczytu

Godziny szczytu to idealny czas, aby zarobić więcej pieniędzy w krótszym czasie. Główne zapotrzebowanie na dostawę żywności zaczyna się bezpośrednio przed posiłkami, takimi jak lunch lub kolacja. Wzrost popytu dotyczy również świąt i okazji.

Premie aplikacji dostawy

DoorDash ciągle inicjuje nowe bonusy dla wzorowych Dasherów. Pamiętaj, aby wypełnić kryteria kwalifikacyjne, aby otrzymać nagrody i zwiększyć zarobki DoorDash powyżej średniej.

Promocje DoorDash

DoorDash zapewnia gwarantowane oferty zarobkowe dla Dashers o minimalnej kwocie 2750 $. Kiedy spełnisz ich wymagania dotyczące czasu i dostawy i zarobisz tylko 2500 $, DoorDash dopłaci różnicę w wysokości 250 $. Otrzymujesz gwarantowane zarobki poprzez zamówienie DoorDash lub od samej firmy.

DoorDash zapewnia również różne inne promocje, dzięki którym Dashers mogą zwiększyć swoje zarobki. Należą do nich promocje w godzinach szczytu, oznaczone czerwonym światłem podświetlonym w aplikacji Dasher ze znakiem dolara. Ta praca w godzinach szczytu kosztuje od 1 do 4 dolarów więcej niż typowa dostawa jedzenia.

Jak widzisz, możesz zarobić przyzwoity dodatkowy dochód dzięki promocjom oferowanym przez DoorDash.

🔥 Zalecana:  Często zadawane pytania: czy warto przejść na plan zaawansowany Shopify?

Często zadawane pytania — recenzja sterownika DoorDash

Podczas czytania tej recenzji DoorDash pojawia się prawdopodobnie wiele pytań. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile płaci DoorDash?

DoorDash płaci od 2 $ do 10 $ + za zamówienie, w zależności od tego, ile czasu zajmie Dasherowi, odległości i wartości zamówienia. Zamówienia z dłuższym oczekiwanym czasem dostawy, dłuższą odległością i mniej popularne wśród Dashers skutkują wyższym wynagrodzeniem. Oprócz tego możesz zdobywać wskazówki i bonusy oferowane przez DoorDash.

Czy muszę płacić nadmierne podatki od zarobków DoorDash?

Dashers nie muszą zgłaszać swoich dochodów i płacić podatków, jeśli ich dochód jest niższy niż 600 USD. Są niezależnymi kontrahentami, a firma nie potrąca żadnych podatków od Dasher. Dashers są odpowiedzialni za swoje zobowiązania dotyczące podatków.

Jeśli Twój dochód przekracza minimalne wymagania, Dashers muszą zasięgnąć porady prawnej w sprawie zgłaszania swoich dochodów i płacenia podatków.

Co to jest system ocen Dasher?

Kiedy klienci składają zamówienie za pośrednictwem DoorDash, muszą ocenić każdą dostawę jedzenia w pięciogwiazdkowej skali. Jeśli Dashers konsekwentnie się spóźniają i są nieprofesjonalni, ich oceny spadają.

DoorDash nie informuje Dashera o otrzymanej ocenie. Mogą tylko sprawdzić swoje łączne oceny. Im wyższa Twoja ocena jako Dasher, tym więcej możliwości zarabiania pieniędzy.

Czy kierowcy DoorDash dobrze zarabiają?

To, ile zarabia Dasher, zależy od różnych czynników, takich jak dostarczalność, szacowany czas dostawy i odległość, którą musisz przejechać. Dashers zarabiają od 2 do 10 USD na każdej dostawie. Tym samym ich łączny zarobek zależy od ilości dostaw żywności, które wykonasz w danym dniu.

DoorDash płaci dość dobrze, ponieważ pozwala Dasherowi zachować 100% opłaty za dostawę wraz z dodatkowym napiwkiem i wszelkimi aktualnie oferowanymi bonusami. Jeśli pracujesz w godzinach szczytu, możesz zarobić dodatkowe pieniądze. DoorDash daje również określone wyzwania i wydaje dodatkowe kwoty Dashersom. Według wielu Recenzje sterownika DoorDashmożesz pracować, kiedy chcesz, otrzymywać zachęty w godzinach szczytu i dobrze zarabiać na koniec dnia.

Czy warto być kierowcą DoorDash?

Jazda dla DrzwiDash jest świetnym pobocznym zajęciem, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Możesz zarabiać na własnych warunkach i pracować kiedy chcesz. To proste, a Ty zarabiasz co tydzień. Kiedy masz krótkoterminowe cele finansowe dla siebie lub pracuj nad wyzwanie oszczędzania pieniędzy, posiadanie dodatkowej gotówki może pomóc. Rejestracja w DoorDash jest szybka i łatwa, więc spróbuj!

Zarejestruj się w DoorDash i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze już dziś!