Recenzja SolidGigs – czy to legalne, czy oszustwo?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja SolidGigs – czy to legalne, czy oszustwo?

Bądźmy szczerzy: zostanie freelancerem nie zawsze jest najszybszym lub najłatwiejszym procesem.

Chodzi mi o to, że chociaż można sprzedawać swoje umiejętności online, rozwój sieci i nauczenie się podstaw wymaga czasu.

Poza tym jest nas mnóstwo w różnych niszach, próbując wypełnić nasze tygodnie płatną pracą, która naprawdę jest warta naszego czasu.

Chodzi o to, bycie wolnym strzelcem wymaga wielu godzin badań, doświadczenia i nawiązywania kontaktów.

na szczęście SolidGigsstosunkowo nowa firma, stara się pomóc freelancerom w szybszym i łatwiejszym znalezieniu pracy, wykonując dla Ciebie prace badawcze.

W tej recenzji SolidGigs omawiam tajniki korzystania z tej usługi i czy naprawdę warto jej spróbować.

Weźmy się za to!


Co to jest SolidGigs

SolidGigs to program oparty na członkostwie, który pomaga freelancerom znaleźć koncerty na autopilocie.

Preston Lee, założyciel SolidGigs, miał trudności ze znalezieniem niezależnej pracy jako grafik podczas studiów. Po zmaganiach ze znalezieniem pracy Lee stworzył blog, aby pomóc innym rozpocząć pracę w świecie freelancerów, i ostatecznie wymyślił SolidGigs.

Wiedział, jak trudno jest znaleźć pracę online i nie chciał, aby inni mieli ten sam problem.

W końcu, jeśli jesteś zajęty pracą od 9 do 17 lub nawet drugą pracą, ostatnią rzeczą, na którą masz czas, jest nadążanie za poszukiwaniem pracy jako niezależny.

Teraz SolidGigs odwiedza rocznie ponad 130 000 osób pomaganie freelancerom w znalezieniu dobrze płatnej pracy bez konieczności poświęcania godzin własnego czasu na szukanie potencjalnych klientów.

Chociaż zespół Prestona jest niewielki, udało mu się stworzyć coś, co może pomóc wielu freelancerom.

Tym, co naprawdę odróżnia SolidGigs od innych konkurentów, jest to, że SolidGigs koncentruje się na dostarczaniu jakości, a nie ilości. W ten sposób nie musisz przeszukiwać kilku szkicowych ofert pracy, aby znaleźć te, które są warte twojego czasu.

Oto rzeczywisty proces tego, co SolidGigs robi dla freelancerów.

Jak działa SolidGigs?

Po wprowadzeniu informacji specyficznych dla Twojej niszy i preferencji, SolidGigs bierze je stamtąd.

Głównie, platforma wybiera 1% najlepszych koncertów, które Ci zaoferowano, i publikuje je, abyś mógł je bezpośrednio zobaczyć.

Wybierając najlepsze z najlepszych opcji, oszczędzasz dużo czasu i wysiłku. Taki jest przecież cel.

SolidGigs oferuje jednak nie tylko opcje koncertów. Oto wszystkie rzeczy, które SolidGigs oferuje po rejestracji:

 • Codziennie wybierane koncerty.
 • Cotygodniowa lista koncertów od zatwierdzonych firm.
 • Niezależne kursy i narzędzia.
 • Wywiady z odnoszącymi sukcesy freelancerami.

Pod wieloma względami SolidGigs jest zarówno wyszukiwarką pracy dla freelancerów, jak i platformą edukacyjną, która pomoże Ci osiągnąć sukces i faktycznie zarabiać pieniądze w Internecie.

Ta kombinacja może być o wiele bardziej przydatna niż tylko pomoc w znalezieniu pracy, zwłaszcza jeśli jesteś nowy i próbujesz zarabiać pieniądze online jako początkujący.

Czas na omówienie każdej z tych funkcji SolidGig i tego, co sprawia, że ​​są one warte zachodu.

1. Tygodniowa lista koncertów

Cotygodniowa lista koncertów to lista 1% najlepszych ofert koncertów, które otrzymujesz co tydzień. Zespół SolidGigs sprawdza oferty pracy, aby upewnić się, że otrzymujesz wysokiej jakości oferty, które również pasują do Twojego zestawu umiejętności.

SolidGigs uruchamia te, które są mniej specyficzne dla twoich preferencji, oferują mniej pieniędzy za tę samą ilość pracy i są mniej profesjonalne w pracy.

Ta firma przeszukuje sieć w poszukiwaniu występów, sprawdzając blisko 100 różnych witryn z ofertami pracy i wybierając najlepsze możliwości.

Po wybraniu 1% najlepszych z nich wysyłają skompilowaną listę bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Stamtąd to od Ciebie zależy, czy zechcesz zwrócić się do tych firm i z czasem uaktualnić listę klientów, wyrzucając tych, z którymi nie lubisz pracować, akceptując tych, których kochasz.

Pomyśl, ile godzin mógłbyś zaoszczędzić, gdyby ktoś zrobił to wszystko za Ciebie!

2. Kursy i narzędzia

SolidGigs nawiązał współpracę z niektórymi z odnoszących największe sukcesy freelancerów w grze i zlecił im dostarczanie wysokiej jakości treści, od których możesz się uczyć i rozwijać.

Oto kilka tematów omawianych w kursach i narzędziach:

 • Miotanie.
 • Obroty.
 • Wycena Twoich usług.
 • Pozyskiwanie klientów.
 • Pierwsze kroki z freelancingiem.
 • Zarządzanie finansami.

Dzięki tym kursom możesz potencjalnie rozwinąć ogromną listę klientów, dzięki którym będziesz zajęty przez lata!

Nie tylko otrzymujesz wysokiej jakości informacje, ale otrzymujesz je od wartościowych ludzi, którzy wiedzą, o czym mówią.

W tej chwili dostępnych jest ponad 127 zasobów wypełnionych kursami, szablonami, filmami itp., które pomogą Ci stać się pełnoetatowym freelancerem.

Otrzymasz nawet takie rzeczy, jak skrypty i szablony, które pomogą Ci w pozyskiwaniu klientów od ekspertów, którzy codziennie zdobywają tych klientów!

3. Inne korzyści

Poza wszystkimi kursami i narzędziami, które otrzymasz od razu, co miesiąc będziesz otrzymywać nowe materiały, dzięki czemu możesz kontynuować naukę tak długo, jak masz członkostwo w SolidGigs.

🔥 Zalecana:  Czy Lucky Money jest legalne czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Oto niektóre z najlepszych lekcji wideo zawartych w członkostwie SolidGigs:

 • Praca z klientami, których kochasz.
 • Zwiększenie zdolności do wygrywania projektów.
 • Zimne e-maile, które konwertują.
 • Pozyskiwanie klientów przez Instagram.
 • Skalowanie Twojego biznesu.

To tylko niewielka część filmów, które możesz obejrzeć.

Oczywiście maksymalne wykorzystanie członkostwa SolidGigs oznacza rzeczywiste korzystanie z tych zasobów, ale są one dostępne, jeśli chcesz.

Biorąc pod uwagę wszystkie te dodatkowe małe wskazówki i sztuczki, prawdopodobnie zastanawiasz się, ile to wszystko będzie cię kosztować.

Ile kosztuje SolidGigs?

SolidGigs kosztuje 21 USD miesięcznie, jeśli płacisz z góry za 12 miesięcy i 35 USD miesięcznie, jeśli płacisz co miesiąc. Oba plany obejmują wszystkie usługi freelancingu, kursy i narzędzia, więc nie ma żadnych poziomów członkostwa.

Jeśli 21 USD miesięcznie sprawia, że ​​trochę się wahasz, SolidGigs oferuje bezpłatną 7-dniową wersję próbną, abyś mógł to przetestować. A jeśli możesz znaleźć pracę online w ciągu miesiąca lub dwóch, miesięczna cena jest prawdopodobnie tego warta.

SolidGigs gwarantuje również, że cena Twojego członkostwa nigdy się nie zmieni tak długo, jak długo będziesz subskrybować. Oznacza to, że 21 USD miesięcznie nigdy nie wzrośnie.

Szczerze mówiąc, nie jest to zła cena, biorąc pod uwagę, ile czasu to oszczędza i jakie zasoby otrzymujesz.

To znaczy, jeśli SolidGigs zaoszczędzi ci 2-3 godziny tygodniowo na poszukiwaniu pracy, to już więcej niż miesięczny koszt członkostwa (zakładając, że pracowałeś za minimalną stawkę za te godziny). Nie jest zły!

Oczywiście płacenie tak dużej kwoty miesięcznie może stanowić problem dla niektórych freelancerów, jeśli jesteś nowy. A co, jeśli Twoja nisza jest mniej uznawana w ich oprogramowaniu?

Poniżej dowiesz się, jakie nisze są uwzględnione i czy płacenie tej miesięcznej ceny jest dla Ciebie warte.

Czy SolidGigs jest legalny?

SolidGigs to legalna strona internetowa dla freelancerów, która może pomóc Ci znaleźć zdalną pracę i koncerty. Istnieje jednak wiele darmowych alternatyw. Dodatkowo SolidGigs nie gwarantuje, że znajdziesz pracę tylko dlatego, że się zarejestrujesz.

Nadal uważam, że SolidGigs może pomóc freelancerom zaoszczędzić czas w poszukiwaniu pracy. I w przeciwieństwie do platform dla freelancingu, takich jak Writers Work, SolidGigs to nie tylko grabież pieniędzy.

Jednak nadal wolę przeprowadzać własne badania, pozyskiwać klientów i wykorzystywać własną sieć do znajdowania koncertów. Ale jeśli brakuje Ci czasu i nie wiesz, od czego zacząć, możesz rozważyć SolidGigs.

Ostatecznie SolidGigs jest legalny, a firma nie jest oszustwem… oferuje usługę, która dla niektórych może być warta swojej ceny.

Jakie rodzaje pracy są na SolidGigs?

SolidGigs oferuje bardzo szeroką gamę koncertów w prawie 100 witrynach, które przeszukują co tydzień.

Pod każdą ofertą opis mówi, czy koncert jest długoterminowy, czy krótkoterminowy, stawka godzinowa lub stała, projekt jednorazowy i firma oferująca koncert.

Ponownie, jest to po prostu kolejny sposób, w jaki SolidGigs oszczędza czas, ponieważ łatwo jest wyszukać koncerty, które są warte twojego czasu.

Oto kilka przykładów koncertów, które znajdziesz na SolidGigs:

 • Gościnny bloger
 • Niezależny pisarz
 • Konsultant medialny
 • Projektant produktu
 • Wolny strzelec wtyczki WordPress
 • Twórca motywu
 • Administrator Salesforce’a
 • Analityk Zarządzania
 • Projektant marketingu
 • Marketer partnerski
 • transkrypcjonista
 • SEO Copywriter
 • Projektant aplikacji
 • Grafik społecznościowy

Jak widać z tej krótkiej próbki, istnieje całkiem spory zakres zawodów i branż.

Nie zniechęcaj się, jeśli nie widzisz swojej niszy na tej liście. Po zarejestrowaniu się na ich stronie internetowej można odkryć o wiele więcej.

Inne recenzje SolidGigs

Nie byłaby to uczciwa recenzja SolidGigs bez zobaczenia, co niektórzy freelancerzy mają do powiedzenia na temat platformy.

Oto szybkie podsumowanie co prawdziwi użytkownicy mówią o platformie SolidGigs

Większość użytkowników twierdzi, że bezpłatne zasoby, takie jak kursy i narzędzia, zawierają przydatne informacje. Ponadto powiedzieli również, że oferty pracy oferowane na stronie są wysokiej jakości i legalne. Jednak niektórym użytkownikom nie podoba się cena.

Oto, co inni użytkownicy mówią o SolidGigs na Reddit:

 • Mówi jeden z użytkowników: „Szczerze unikałbym takich stron jak to miejsce. Istnieją inne podobne witryny, które wykorzystują SEO i inne techniki do wprowadzania linków do ofert pracy na ich stronie, takie jak Flexjobs, SimplyHired itp.
 • Mówi inny użytkownik: „Aby być na bieżąco, zarejestrowałem się kilka miesięcy temu i zostałem oszukany na 252 $, a usługa jest do bani. Rzeczywiście jest lepszy i darmowy, a istnieje wiele lepszych i tańszych opcji”.

Jeden z użytkowników wyjaśnia również, jak po miesiącu korzystania z SolidGigs spodobały mu się niektóre porady dotyczące freelancerów i znaleźli kilka przyzwoitych ofert pracy. Jednak nie podoba im się to, że większość zadań dotyczy pisania tekstów i programowania:

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych aplikacji premiowych za rejestrację (lista Ultimate 2023!)

Jak widać, niektórzy użytkownicy narzekają, że SolidGigs pobiera od nich roczną opłatę, nie zdając sobie z tego sprawy. Są też inne bezpłatne witryny z ofertami pracy zdalnej, z których możesz korzystać zamiast płacić za SolidGigs.

Jeśli jesteś zupełnie nowym freelancerem z bardzo małym doświadczeniem, prawdopodobnie najlepiej będzie trzymać się z daleka od SolidGigs i na razie rozwijać się samodzielnie.

Copywriterzy i twórcy stron internetowych zwracają większą uwagę na listę stanowisk. Jeśli nie pracujesz w tych dziedzinach, możesz znaleźć mniej ofert pracy.

Dodatkowo, zawsze powinieneś koncentrować się na rozbudowie własnej sieci podczas korzystania z platform takich jak SolidGigs.

Jeśli polegasz tylko na agregatorze ofert pracy, może się okazać, że nie rozwijasz się tak szybko, jakbyś chciał.

Powiedziałbym, że większość ludzi miała więcej zalet niż wad SolidGigs. Największą różnicą między ludźmi, którzy to lubią, a tymi, którzy tego nie lubią, jest to, że ich nisza i doświadczenie są bardziej wszechstronne.

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 100 $ dziennie gwarantowane.

Za I przeciw

Zalety:

 • Różnorodność zawodów i dziedzin
 • Codziennie pojawiają się nowe oferty pracy
 • Jest mnóstwo modułów edukacyjnych i lekcji
 • Przydatne kursy, które pomogą Ci zdobyć więcej klientów
 • Jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Cons:

 • Nie ma darmowego planu
 • Musisz anulować SolidGigs przed bezpłatnym okresem próbnym, aby uniknąć opłat
 • Niektóre nisze nie mają tak wielu ofert pracy

Najlepsze alternatywy dla SolidGigs

Myślę, że SolidGigs to przydatna strona, jeśli chcesz zaoszczędzić czas na poszukiwaniu pracy. Istnieje jednak wiele innych witryn, takich jak SolidGigs, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych, z których można również korzystać.

Niektóre popularne strony internetowe z ofertami pracy zdalnej, takie jak SolidGigs, z których korzystałem w przeszłości, obejmują:

 • FlexJobs: Jedna z wiodących platform do znajdowania elastycznej, zdalnej pracy.
 • Rzeczywiście: Bezpłatna tablica ofert pracy z mnóstwem możliwości online, takich jak SolidGigs.
 • praca nadrzędna: Wiodący rynek freelancerów z tysiącami miejsc pracy w setkach nisz.
 • ZipRecruiter: Kolejna popularna tablica ogłoszeń, która jest bezpłatną alternatywą dla SolidGigs.

Tom nakręcił także film na YouTube na jednych z najlepszych stron internetowych z ofertami pracy dla freelancerów, z których możesz skorzystać, aby znaleźć następny występ.

Dodatkowe czytanie — najlepsza praca w domu, która zapewnia sprzęt.

Czy SolidGigs jest tego wart?

SolidGigs jest tego warta, jeśli chcesz znaleźć niezależną i zdalną pracę na autopilocie i chcesz wydać pieniądze. Jeśli chcesz znaleźć pracę online za darmo lub jesteś bardziej doświadczonym freelancerem, nie warto z niej korzystać.

Myślę, że większość ludzi zgodzi się, że 21 USD miesięcznie jest drogie, zwłaszcza jeśli jesteś nowym freelancerem.

Z drugiej strony, jeden nowy koncert lub projekt miesięcznie znaleziony przez SolidGigs najprawdopodobniej sam spłaci miesięczną opłatę.

Jeśli dopiero zaczynasz w świecie freelancingu i potrzebujesz miejsca, w którym możesz zacząć, SolidGigs nie jest tym miejscem. Lepiej jest samemu przeprowadzić badania i nawiązać kontakty z osobami wokół ciebie.

Jeśli jesteś średnio-zaawansowany lub ekspertem w dziedzinie freelancerów, SolidGigs może być platformą, która w końcu pomoże Ci zdobyć wartościowych klientów.

Realistycznie, to po prostu zależy od twojej sytuacji.

Końcowe przemyślenia

Czy zamierzasz dać SolidGigs próba?

Cóż, na koniec dnia zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby zobaczyć, jak podoba ci się platforma. Nigdy nie wiesz; SolidGigs może być sposobem na znalezienie kolejnej dodatkowej pracy lub pracy online.

Przyjrzyj się także swojej niszy, ile czasu poświęcasz na szukanie pracy i swój poziom doświadczenia.

Jeśli wydają się pasować do kryteriów omówionych w tej recenzji SolidGigs, może się to okazać przydatne. Naprawdę nie wierzę, że jedna platforma wystarczy, aby przejść przez drzwi jako początkujący i przyspieszyć karierę.

Ale kto wie… może w końcu zajrzysz na ich stronę internetową i stwierdzisz, że naprawdę możesz coś zrobić!

Mam nadzieję, że ta recenzja SolidGigs pomogła wyjaśnić, czego można oczekiwać od tej strony dla freelancerów!

Szukasz więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

Recenzja SolidGigs

Nazwa: SolidGigs

Opis: SolidGigs to oparta na członkostwie strona internetowa, która pomaga ludziom znaleźć pracę jako freelancer. Zdobądź cotygodniowe listy koncertów, uzyskaj dostęp do kursów i dowiedz się, jak przenieść swój freelancing na wyższy poziom.

 • Jakość pracy

 • Oszczędność czasu

 • Cena za miesiac

 • Inne korzyści

span, .wp-review-7899.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-7899.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-7899.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-7899.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-7899.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-7899.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-7899.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-7899 .review-links { dopełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-7899.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-7899.review-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-7899 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-7899 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy {wypełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-7899.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-7899.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-7899.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-7899 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margines-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-7899 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-7899 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 { margines-górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-7899.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list { szerokość: 100%; } .wp-review-7899.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-star.review-total { kolor: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-7899.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-7899.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-7899.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-7899.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-7899.review-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-embed-code {wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-7899.review-wrapper, .wp-review-7899 .review-title, .wp-review-7899 .review-list li, .wp-review-7899 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-7899 .user-review-area, .wp-review-7899 .reviewed-item, .wp-review-7899 .review-links, .wp-review-7899 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-7899.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-7899.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-7899.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-7899 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-7899.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-7899.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-circle { wysokość: 50px; } @ekran mediów i (max-width:570px) { .wp-review-7899.review-wrapper .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-7899.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-7899.review-wrapper .review-title, .wp-review-7899.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-7899 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-7899.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-7899.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-7899. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-7899.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-pros-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-list li, .wp-review-7899.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-7899.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-7899.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-7899.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-7899.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-7899.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>