Recenzja SaveBetter: Twój klucz do oszczędności o wysokim oprocentowaniu?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja SaveBetter: Twój klucz do oszczędności o wysokim oprocentowaniu?

Jeśli chciałeś naprawdę zmaksymalizować swoje oszczędności, ale cały proces okazał się zbyt trudny, nasza recenzja SaveBetter może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

Jak zobaczysz, oferuje świetną platformę, która pomoże Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie produkty oszczędnościowe, a także zarządzać nimi po zarejestrowaniu się – wszystko w jednym miejscu.

Przy dosłownie tysiącach kont oszczędnościowych, znalezienie najlepszego dla siebie może być naprawdę przytłaczające. Dlatego usługa SaveBetter pomaga Ci w tym, umożliwiając porównywanie wielu kont, składanie wniosków o nie, a nawet dalsze wspieranie ich z własnej platformy.

A najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowe!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, czy SaveBetter może pomóc Ci w uzyskaniu oszczędności.

ODZYSKAJ KONTROLĘ NAD SWOIMI FINANSAMI

Pomoże Ci w tym nasz bezpłatny planer budżetu szybko i łatwo przejąć kontrolę nad swoimi pieniędzmi – zamiast cię kontrolować.

Pobierz za darmo przez ograniczony czas!

Rozumiem!

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą, aby wykorzystać swój budżet!

Dołączysz również do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać aktualne informacje o tym, jak zarządzać swoimi pieniędzmi — anuluj subskrypcję w dowolnym momencie na końcu każdego e-maila.

Co to jest SaveBetter?

SaveBetter zapewnia bezpłatny dostęp do wielu różnych produktów oszczędnościowych w jednym miejscu. Użytkownicy mogą nie tylko ubiegać się o te produkty za pośrednictwem platformy SaveBetter, ale mogą nadal uzyskiwać dostęp do swoich kont i śledzić wyniki swoich oszczędności za pośrednictwem jednego pulpitu nawigacyjnego.

Celem SaveBetter.com jest pomoc ludziom w znalezieniu lepszych możliwości osiągnięcia ich celów oszczędnościowych poprzez usprawnienie całego procesu. Oznacza to, że mając punkt kompleksowej obsługi za pośrednictwem platformy SaveBetter, użytkownicy będą mogli zmaksymalizować swoje oszczędności, widząc wszystkie opcje w jednym miejscu.

Chociaż w Stanach Zjednoczonych została wydana dopiero niedawno, usługa SaveBetter istnieje od wielu lat w ponad 20 innych krajach. Oznacza to, że dla każdego, kto może być zdenerwowany tym, że jest to szczególnie nowa strona, nie powinno to być powodem do niepokoju.

To powiedziawszy, jest to wciąż stosunkowo niewielka operacja pod względem tego, co oferuje klientom z USA. Jednocześnie, jak zobaczysz z naszej recenzji SaveBetter, większy niekoniecznie oznacza lepszy, ponieważ może mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby zgromadzić oszczędności.

Jak działa SaveBetter

Platforma SaveBetter działa w ten sposób, że możesz przeglądać, aplikować i nadal uzyskiwać dostęp do swoich produktów oszczędnościowych za pośrednictwem tej samej platformy. Proces jest następujący:

 1. Przejrzyj różne produkty oszczędnościowe – SaveBetter.com współpracuje z kilkoma bankami, aby zapewnić Ci dostęp do ich różnych produktów oszczędnościowych, z których wszystkie możesz zobaczyć bezpośrednio na platformie SaveBetter.
 2. Zastosuj się do tak wielu lub tak niewielu z nich, jak chcesz – Po przejrzeniu różnych ofert możesz ubiegać się o dowolne konta chronione przez FDIC, które Twoim zdaniem są zgodne z Twoimi celami oszczędnościowymi. Mogą to być różne banki lub ten sam bank, a także mogą to być różne typy kont.
 3. Dodaj środki do tych kont – Wszelkie środki dodawane do tych kont są przekazywane za pośrednictwem banku powierniczego, Central Bank of Kansas City (CBKC), na każde z kont. Oznacza to, że CBKC zasadniczo działa jako przejście do Twoich rzeczywistych kont – i nie martw się, jest w 100% bezpieczne, więc Twoje pieniądze na pewno trafią tam, gdzie powinny.
 4. Monitoruj wszystkie swoje konta z pulpitu nawigacyjnego SaveBetter – Wielką zaletą SaveBetter.com jest to, że możesz przeglądać wszystkie swoje konta z jednego miejsca, co znacznie ułatwia obserwowanie, jak rosną Twoje oszczędności.
 5. Uzyskaj dostęp do wszystkich istotnych informacji z pulpitu nawigacyjnego, kiedy ich potrzebujesz — Może to być uciążliwe z powodu czasu rozliczenia podatkowego lub zmiany adresu, gdy trzeba udać się do każdego banku i dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do tych informacji lub je zaktualizować. Jednak tutaj możesz zrobić to wszystko bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego, aby wszystko było tak proste, jak to tylko możliwe.
🔥 Zalecana:  Dlaczego MDM (Master Data Management) zyskało taką popularność?

Produkty oferowane przez SaveBetter

Platforma SaveBetter oferuje kilka produktów oferowanych przez ich banki partnerskie. Obejmują one:

Wysokooprocentowane konta oszczędnościowe

SaveBetter.com oferuje kilka wysoko oprocentowanych kont oszczędnościowych, które doskonale nadają się do przechowywania gotówki, takiej jak fundusz awaryjny.

W ten sposób będziesz w stanie zarobić na nich dobre odsetki (w tym lepsze niż na standardowym koncie oszczędnościowym), jednocześnie zapewniając sobie dostęp do pieniędzy, jeśli ich potrzebujesz.

Płyty CD na czas określony

Świadectwa depozytowe lub płyty CD obejmują zgodę na pozostawienie pieniędzy na koncie przez określony czas bez ich dotykania. W zamian bank zapłaci Ci podwyższoną stopę procentową.

To świetny produkt dla osób, które mają pewne oszczędności, o których wiedzą, że będą ich potrzebować w określonym momencie w przyszłości, ale jeszcze nie teraz, więc w międzyczasie chcą na nich zarobić.

Dla kogo jest SaveBetter?

SaveBetter.com będzie szczególnie dobry dla niektórych osób, zwłaszcza:

 • Każdy, kto wie powinni oszczędzać ale jest uczucie przytłoczenia wszystkimi dostępnymi opcjami. Na rynku są dosłownie tysiące produktów oszczędnościowych, więc porównanie ich wszystkich i ustalenie, który z nich jest dla Ciebie najlepszy, może być trudne. W takich przypadkach posiadanie usługi takiej jak SaveBetter będzie pomocne przy porównywaniu kilku produktów w jednym miejscu.
 • Każdy, kto chce zaoszczędzić więcej, ale nawet nie zaczął rozumieć, jak mogliby to zrobić. Podobnie jak osoba powyżej, zastanawianie się, jak zacząć porządkować swoje finanse, może być naprawdę trudne. Dzieje się tak, gdy usprawnienie rzeczy, zwłaszcza tak, aby można było zobaczyć wszystko w jednym miejscu, może naprawdę pomóc w łatwiejszym zarządzaniu.
 • Każdy, kto po prostu chce sprawdź, czy nie ma lepszego produktu oszczędzającego niż ten, który mają obecnie. Być może masz teraz swoje oszczędności na świetnym koncie, ale nigdy nie zaszkodzi zobaczyć, co jeszcze tam jest, aby sprawdzić, czy otrzymujesz najlepszą ofertę. W takim przypadku pomocne może być przyjrzenie się ofercie SaveBetter.com.

Możesz być zainteresowanym także tym: 43 łatwe sposoby na drastyczne obniżenie wydatków

Dla kogo nie jest SaveBetter

Jak w przypadku wszystkiego, usługa SaveBetter nie będzie przeznaczona dla wszystkich. Możesz na przykład rozważyć inną opcję, jeśli:

 • Nadal spłacasz wysoko oprocentowany dług – Każdy powinien mieć fundusz awaryjny w wysokości co najmniej trzech do sześciu miesięcy wydatków na utrzymanie, najlepiej przechowywany na wysokooprocentowanym koncie oszczędnościowym. Jeśli jednak już to masz, ale nadal masz wysoko oprocentowany dług, generalnie nie zalecałbym skupiania się teraz na swoich oszczędnościach. Zamiast tego staraj się zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby zniszczyć swój dług i możesz spojrzeć na oszczędzanie i inwestowanie więcej.
 • Cieszysz się, że trzymasz swoje oszczędności na rachunku bieżącym – Platforma SaveBetter będzie najlepsza dla osób, które naprawdę potrzebują usprawnić proces oszczędzania. To powiedziawszy, jest więcej niż możliwe, że masz już swoje oszczędności na jednym koncie, z którego jesteś zadowolony. Oznacza to, że jeśli w tej chwili nie potrzebujesz ułatwiać procesu oszczędzania lub szukać lepszego produktu, prawdopodobnie nie musisz teraz rozważać usługi SaveBetter.
🔥 Zalecana:  Wyselekcjonowana lista ważnych koncepcji prognozowania szeregów czasowych — w kierunku sztucznej inteligencji

ZARZĄDZAJ PIENIĘDZY JAK SZEF

Skuteczne zarządzanie pieniędzmi może dosłownie zmienić swoje życie. A rozpoczęcie planowania budżetu za pomocą naszego narzędzia do planowania budżetu to pierwszy krok w tym kierunku.

Pobierz za darmo przez ograniczony czas!

Rozumiem!

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą, aby wykorzystać swój budżet!

Dołączysz również do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać aktualne informacje o tym, jak zarządzać swoimi pieniędzmi — anuluj subskrypcję w dowolnym momencie na końcu każdego e-maila.

Banki partnerskie SaveBetter

SaveBetter.com ma w swoim systemie kilka banków partnerskich, z których każdy ma kilka produktów dostępnych w ramach każdej z kategorii, o których właśnie wspomnieliśmy. Kilka z nich znajdziesz poniżej, ale pełną listę możesz zobaczyć bezpośrednio na stronie SaveBetter.

Ponce Bank

Ponce Bank został założony w 1960 roku, pierwotnie założony w Bronksie. Ma teraz oddziały w różnych miejscach w Nowym Jorku i New Jersey.

Między innymi uzyskała certyfikat instytucji finansowej rozwoju społeczności (CDFI) wydany przez Departament Skarbu USA ze względu na fakt, że zainwestowała ponad 80% swoich aktywów w społeczności o niskich i średnich dochodach.

Banku Kontynentalnego

Continental Bank jest znacznie młodszy, ponieważ został założony w 2003 roku w Utah. Koncentruje się szczególnie na wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw, chociaż oferuje produkty oszczędnościowe również osobom fizycznym.

Zarówno Continental Bank, jak i Ponce Bank zapewniają najwięcej produktów oszczędnościowych w SaveBetter.

Bank Centralny Kansas City

Central Bank of Kansas City został uruchomiony po raz pierwszy w 1950 roku i od tego czasu rozrósł się w całym mieście. Podobnie jak Ponce Bank, został również certyfikowany jako CDFI.

Jak widzieliście wcześniej w naszej recenzji SaveBetter, największą rolą CBKC jest tutaj powiernik, gdy deponujesz środki za pośrednictwem platformy w różnych produktach oszczędnościowych. Oferuje jednak również produkty oszczędnościowe, podobnie jak inne banki.

Czy SaveBetter jest legalny?

Usługa SaveBetter jest zdecydowanie legalna. Chociaż obecnie oferuje stosunkowo niewielką gamę produktów, produkty są legalne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wszystkie są ubezpieczone przez FDIC. Dzięki temu Twoje pieniądze są bezpieczne, także wtedy, gdy przesyłasz je za pośrednictwem platformy SaveBetter na konta prowadzone przez banki partnerskie.

Patrząc na recenzje SaveBetter online, nie było żadnych czerwonych flag. To powiedziawszy, szczerze mówiąc, obecnie nie ma zbyt wielu recenzji SaveBetter, biorąc pod uwagę, że jest to stosunkowo nowy system w USA.

Ale wszelkie dostępne komentarze, w tym na temat usług zagranicznych, a także recenzje konkretnych banków partnerskich, są na ogół pozytywne. Wszelka krytyka wydaje się być dość niewielka i dotyczy samych banków, głównie związanych ze zwykłymi reklamacjami związanymi z obsługą klienta, które wydają się być dość szybko rozwiązane.

🔥 Zalecana:  Zdrowy rozsądek w sprawie funduszy inwestycyjnych: nowe imperatywy dla inteligentnego inwestora: recenzja książki

Możesz być zainteresowanym także tym: 54 oszczędnych wskazówek, jak żyć tanio i oszczędzać pieniądze

Recenzja SaveBetter: Podsumowanie

Na podstawie naszej recenzji SaveBetter można ogólnie podzielić to w następujący sposób:

Zalety
 • Bez opłat pobierane przez SaveBetter.com lub na kontach – cały proces jest bezpłatny!
 • Super, że możesz usprawnić zarówno proces składania wniosków, jak i zarządzanie tymi rachunkami robiąc to wszystko w jednym miejscu
 • Dobre dla łatwe porównywanie różnych produktów
 • Wszystkie produkty są całkowicie bezpiecznew tym, że są Ubezpieczony FDIC
Cons
 • Ograniczony asortyment produktówwięc nadal warto się trochę rozejrzeć, aby dokładnie sprawdzić, chociaż te, które są na tej platformie, oferują stopy procentowe, które są bardzo konkurencyjne na całym rynku
 • Jeśli zamierzasz zapisać się do któregokolwiek z produktów oszczędnościowych SaveBetter, mając jednocześnie konta poza tym systemem, nie będzie już tak wydajny w porównaniu do tego, gdybyś miał wszystkie swoje oszczędności na rachunkach na platformie SaveBetter

Ostateczne przemyślenia oparte na naszej recenzji SaveBetter

Na podstawie naszej recenzji SaveBetter ta platforma oferuje kilka bardzo solidnych produktów, które znacznie przyczynią się do zwiększenia Twoich oszczędności. Nawet jeśli nie jest to największa gama produktów na świecie, szybkie wyszukiwanie pokaże, że oferowane stopy procentowe są poważnie konkurencyjne w porównaniu z innymi dostępnymi ofertami.

Jednakże, prawdziwą zaletą tego systemu jest oszczędność czasu. Oznacza to, że będąc w stanie zobaczyć wszystkie informacje o swoich oszczędnościach w jednym miejscu, znacznie łatwiej jest zarządzać swoimi pieniędzmi, ponieważ natychmiast możesz zobaczyć stan swoich oszczędności.

To z kolei oznacza, że ​​istnieje większe prawdopodobieństwo, że faktycznie zorganizujesz swoje oszczędności, aby zarobić jak najwięcej odsetek, jednocześnie zwiększając stopę oszczędności.

Usługi SaveBetter nie będą dostępne dla wszystkich, zwłaszcza jeśli masz konto oszczędnościowe w innym miejscu z oprocentowaniem porównywalnym do tego, co widzisz tutaj. Jeśli to ty, prawdopodobnie nie ma większych korzyści z przeprowadzki.

Ale jeśli próbujesz uruchomić swoje oszczędności i potrzebujesz trochę zachęty, aby to wszystko uporządkować, możesz spojrzeć na platformę SaveBetter jeszcze raz. Jeśli chodzi o twoje oszczędności, naprawdę może to znacznie ułatwić ci życie.

Dowiedz się więcej o SaveBetter tutaj.

GOTOWY NA WIĘCEJ?

Dołącz do tysięcy subskrybentów i otrzymuj regularne wskazówki na swoją skrzynkę odbiorczą jak przejąć kontrolę nad swoimi finansami i zaoszczędzić więcej pieniędzy – i przez ograniczony czas otrzymaj w prezencie nasz darmowy planer budżetu!

Rozumiem!

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą, aby wykorzystać swój budżet!

Dołączysz również do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać aktualne informacje o tym, jak zarządzać swoimi pieniędzmi — anuluj subskrypcję w dowolnym momencie na końcu każdego e-maila.