Recenzja SamCart: czy warto robić szum, czy tylko kolejny wózek?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja SamCart: czy warto robić szum, czy tylko kolejny wózek?

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Pierwszego ebooka napisałem na początku 2020 roku. Opierał się on na strategii, którą stosowałem w kontaktach z klientami o wysokich przychodach przez wiele lat. Nie pomyślałem o spisaniu tej strategii wcześniej, ale cieszę się, że się na to zdecydowałem.

Używam niektórych strategii strony sprzedaży SamCart od dwóch lat i mam zarobił 11 113 dolarów pasywnego dochodu tylko z tym produktem cyfrowym.

Ponieważ dzięki temu mój ebook dobrze się sprzedaje, chciałem to zrobić sprawdź, jak działa SamCart i czy może to być odpowiedni koszyk do sprzedaży produktów lub usług cyfrowych.

Przestrzeń online jest zalana różnymi platformami typu e-commerce, które pomagają użytkownikom sprzedawać swoje produkty w najprostszy możliwy sposób. Wiele z tych sklepów internetowych sprzedaje rzeczy, takie jak cyfrowe pliki do pobrania, produkty wysyłane do klientów lub kursy online.

Sposobem na określenie, która platforma jest najlepsza dla Ciebie i Twojej firmy, jest porównanie każdej witryny i poznanie zalet i wad. To czasochłonny, ale konieczny proces. I warto mieć pewność, że podejmujesz najlepsze decyzje biznesowe.

Nie zaplanowałbyś wakacji w jakimkolwiek kurorcie bez uprzedniego zastanowienia się, dokąd chcesz pojechać, jaki jest twój budżet i które kurorty mają dobrą reputację. Ten sam rodzaj planowania powinien dotyczyć strategii biznesowych, takich jak sprzedaż produktów cyfrowych.

W tej recenzji SamCart pomogę złagodzić ten stres. Nie tylko dokładnie zapoznaję się z SamCart, ale idę o krok dalej, porównując SamCart z alternatywami, abyś nie musiał zgadywać. Jeśli jesteś zainteresowany SamCart dla swoich potrzeb biznesowych, musisz zrozumieć wszystkie tajniki, zanim zdecydujesz się zarejestrować.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Podsumowanie recenzji SamCart i krótkie fakty

Samcart to cyfrowa witryna sklepowa. Możesz reklamować rzeczy z własnego sklepu na tej platformie e-commerce i sprzedawać tyle produktów, ile chcesz. Jego funkcje obejmują szablony kasy, podbicia zamówień, subskrypcje, wyprzedaże jednym kliknięciem i plany płatności. Możesz sprzedawać produkty cyfrowe, usługi, produkty fizyczne, a nawet wykorzystywać je do promowania ofert partnerskich.

SamCart to nie tylko narzędzie, które ludzie kupują, a następnie muszą „rozgryźć”. W rzeczywistości pomaga przedsiębiorcom w uruchomieniu ich firm dzięki bezpłatnym szkoleniom i wspierającej grupie na Facebooku. Ponadto firmy o ugruntowanej pozycji zmieniły się ze względu na przydatne funkcje podbijania.

Rozważ niektóre zalety i wady SamCart:

🔥 Zalecana:  Nagłówki i podtytuły: jak ich używać w postach na blogu

Plusy SamCarta

 • Nieograniczona liczba stron sprzedaży
 • Możliwość ustalania własnych cen dla sprzedawanych produktów
 • Różne plany SamCart, z których możesz wybierać w zależności od potrzeb biznesowych
 • Dość prosty w użyciu nawet dla tych, którzy nie są obeznani z technologią
 • Mnóstwo bezpłatnych szkoleń i wsparcia

Wady SamCart

 • Pieniądze ze sprzedaży mogą dotrzeć do procesora płatności nieco dłużej niż zwykle
 • Niektóre opóźnienia w odpowiedziach od przedstawicieli SamCart, jeśli masz pytania lub problemy
 • Aby korzystać z witryny po bezpłatnym okresie próbnym, musisz zapłacić

Ocena SamCart BBB

Samcart ma obecnie ocenę A+ na stronie Better Business Bureau (BBB). Ma również pięć gwiazdek (na pięć) w sekcji recenzji klientów na BBB.

Na firmę wpłynęło 13 skarg i wszystkie otrzymały odpowiedź od przedstawiciela SamCart. Reklamacje SamCart obejmują zarówno wpadki z działem rozliczeń i niektóre problemy techniczne z produktami SamCart, jak i skargi, że zakupiony produkt nie działał zgodnie z oczekiwaniami.

Powiązany: Jak napisać ebook i zarabiać pieniądze

Jak działa SamCart?

Ta recenzja SamCart przedstawia kroki, które należy wykonać, aby rozpocząć sprzedaż własnych produktów lub usług. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać najlepszy plan dla potrzeb Twojej firmy. Stamtąd będziesz mieć dostęp do funkcji SamCart, które obejmują tworzenie własnej, dostosowanej strony sprzedaży, integrację procesorów płatności i reklamowanie nowej witryny.

Samcart to miejsce, do którego chcesz wysłać swoich klientów, aby mogli kupić to, co sprzedajesz. Działa jako Twój własny sklep internetowy. Celem SamCart jest uproszczenie procesu zakupu, abyś mógł szybko zarabiać na sprzedaży.

1. Wybierz plan SamCart

Do wyboru są trzy plany: Launch, Grow i Scale. Każdy plan ma inną cenę w zależności od oferowanych funkcji. Jeśli dopiero zaczynasz swoją działalność, Launch może być dobrym punktem wyjścia. Jeśli jednak masz już ugruntowaną pozycję z zespołem wspierającym Cię w Twojej firmie, Skala może być najlepsza.

Wspaniałą rzeczą w każdym planie jest to, że możesz spróbować Samcart za darmo przez siedem dni, aby się z nim zapoznać i sprawdzić, czy będzie działać dla Ciebie.

2. Zarejestruj się

Gdy już zdecydujesz, który plan chcesz wypróbować, zarejestruj się Samcart przy użyciu imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu. Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej firmy i podaj informacje o płatności.

Nie zostaniesz obciążony od razu, ale nie możesz kontynuować bezpłatnego okresu próbnego bez uprzedniego podania informacji o płatności. Zaakceptuj warunki, złóż zamówienie, a zostaniesz przeniesiony na nowe konto SamCart.

Powiązany: Rzeczy do sprzedania, aby zarabiać pieniądze w Internecie

3. Zaktualizuj swoje konto

Skorzystaj z przewodnika, jak zacząć korzystać ze swojego Samcart konto. Podaj informacje o swojej firmie i tym, co planujesz sprzedawać.

Zacznij tworzyć swoją pierwszą stronę sprzedażową i jednostronicową witrynę, aby pomóc promować swoje produkty. Skontaktuj się z pomocą techniczną, jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy. Na koniec skonfiguruj procesory płatności, takie jak Stripe lub PayPal.

4. Pobierz aplikację SamCart

Miej oko na swoją sprzedaż dzięki aplikacji SamCart. Możesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy w Twojej witrynie pojawi się wyprzedaż. Aplikacja pozwala zarządzać produktami z dłoni.

Powiązany: Jak zarabiać dzięki aplikacji Cash

5. Przetestuj swoją witrynę

Zanim ustawisz swoją witrynę jako „publiczną”, aby inni mogli kupować, przetestuj ją, aby upewnić się, że wszystkie części działają tak, jak chcesz. Sprawdź swoją witrynę zarówno w wersji na komputer, jak i na urządzeniach mobilnych, aby zapewnić swoim klientom optymalne wrażenia.

🔥 Zalecana:  Sports Analytics 101-Wprowadzenie – W stronę sztucznej inteligencji

6. Dołącz do grupy SamCart na Facebooku

Dołącz do grupy wsparcia na Facebooku, której celem jest pomaganie użytkownikom SamCart w ich witrynach. Możesz uczyć się od innych użytkowników, zadawać pytania i prosić o opinie na swoich stronach sprzedaży. Jeśli coś Cię rozłączy, ta grupa może pomóc Ci nie wpaść w otchłań frustracji.

Powiązany: Jak założyć sklep Esty

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Alternatywy SamCarta

Żadna strona internetowa nie jest idealna i dotyczy to również SamCart. Istnieje kilka reklamacji SamCart, które mogą powodować, że zastanawiasz się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli nie jesteś w 100% przekonany do korzystania z tej witryny dla swoich potrzeb biznesowych, rozważ skorzystanie z tańszego lub bezpłatnego narzędzia do tworzenia lejków, aby rozpocząć sprzedaż po najniższych możliwych kosztach.

Thrivecart

Thrivecart to platforma e-commerce zaprojektowana w celu usprawnienia sprzedaży online dla właściciela sklepu i klienta. Można go zintegrować z dziesiątkami innych usług, z których możesz korzystać, takich jak Google Analytics, Zapier, MailChimp i inne.

Istnieje opcja jednorazowej płatności za członkostwo, więc nie musisz się martwić o miesięczne opłaty – ale jest to stroma płatność, której wielu nowych sprzedawców nie będzie w stanie zapłacić.

Osobiście korzystam z Thrivecart ze względu na opcję jednorazowej płatności. Moja firma była dobrze ugruntowana, kiedy zdecydowałem się na ten krok. Jeśli nie jesteś pewien, czy sprzedaż produktów lub usług za pomocą strony sprzedażowej jest dla Ciebie, polecam zacząć od Samcart i przejście na Thrivecart dopiero po ustaleniu dochodów.

WyślijSowa

WyślijSowa to bardziej podstawowa platforma internetowa, która pomaga użytkownikom sprzedawać wyłącznie produkty cyfrowe, takie jak członkostwo, subskrypcje i e-booki. Oferuje niższe ceny niż inne witryny e-commerce w swojej kategorii.

Możesz załóż konto z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym i karta kredytowa nie jest potrzebna. Możesz także mieć podmioty stowarzyszone z Twoim kontem SendOwl, co oznacza, że ​​inni mogą promować i sprzedawać Twoje produkty za prowizję.

Kliknięcia

Dedykowany do lejków sprzedażowych i stron internetowych, Clickfunnels w szczególności pomaga przedsiębiorcom. Twórz własne strony docelowe i strony sprzedażowe, aby zamienić potencjalnych klientów w płacących klientów. Clickfunnels wierzy w śledzenie klientów za pomocą lejków kontrolnych.

myślący

Platforma specjalnie dla twórców kursów, myślący umożliwia sprzedaż kursu online. Ułatw sobie zadanie, przesyłając swoje treści, aby w każdej chwili mogli je kupić klienci, którzy chcą się od Ciebie uczyć. Zacznij od bezpłatnego planu i pnij się w górę wraz z rozwojem firmy.

Powiązany: Jak założyć sklep Shopify

Pytania i odpowiedzi SamCarta

Ta recenzja SamCart ma na celu poprowadzenie Cię przez pytania, które możesz mieć na temat platformy. Uzyskaj tutaj odpowiedzi na często zadawane pytania, aby uzyskać jeszcze lepszy wgląd w to, czego możesz się spodziewać, zanim zdecydujesz się wypróbować SamCart.

🔥 Zalecana:  PC Insiders Recenzja 2023

Czy SamCart jest dobry dla początkujących?

SamCart można określić jako dobry dla początkujących, ponieważ jest łatwy w użyciu, ma niskie plany miesięczne i oferuje swobodę twórczą dla spersonalizowanych witryn sklepów internetowych. Prowadzi również początkujących z darmowymi i płatnymi kursami, w zależności od tego, co chcesz osiągnąć.

Jak mogę otrzymać SamCart za darmo?

Po prostu wybierz plan, z którym chcesz mieć Samcart i rozpocznij bezpłatny okres próbny. Będziesz mieć siedem dni na wypróbowanie SamCart za darmo. Nie ma innych sposobów na darmowe konto.

Jednak celem jest zarobienie więcej dzięki członkostwu SamCart, niż płacisz. Koszyk daje możliwość bezproblemowej sprzedaży produktów online.

Czy SamCart integruje się z Kajabi?

Tak, SamCart integruje się z Kajabi i innymi witrynami członkowskimi, takimi jak WishList Member, OptimizeMember i inne.

Czy SamCart to lejek?

Posiada podstawowe funkcje lejka sprzedażowego, takie jak możliwość sprzedaży dodatkowej klientom w celu zwiększenia ogólnych przychodów. Uczy Cię, jak stworzyć jednostronicowy lejek, aby przyspieszyć sprzedaż.

Jak mogę skontaktować się z SamCart?

Możesz skontaktować się z SamCart, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected]. Lub możesz skorzystać z oficjalnej grupy na Facebooku i strony biznesowej na Facebooku.

Ze swoimi pytaniami możesz kontaktować się z zespołem wsparcia siedem dni w tygodniu. Pamiętaj jednak, że strona grupy na Facebooku może być bardziej obiecująca w znalezieniu odpowiedzi, jeśli szukasz pomocy w rozwiązywaniu problemów z witryną.

Powiązany: Jak zarabiać na Amazon FBA

Recenzja SamCart: ustalenia

Ostatnią myślą podczas mojej recenzji SamCart jest to, że jest to legalna firma świadcząca wysokiej jakości usługi tym, którzy chcą sprzedawać produkty online. Ma dobrą ocenę BBB i ocenę klientów. Istnieje kilka skarg, które pochodzą z działu rozliczeń, ale wszystkie skargi zostały rozpatrzone, a większość została rozwiązana.

Jedną z największych zalet posiadania konta SamCart jest to, że możesz dołączyć do oficjalnej strony grupy na Facebooku, aby uzyskać wsparcie od społeczności osób, które wiedzą, przez co przechodzisz. Mogą dać ci wskazówki, jak zwiększyć sprzedaż, przekazać opinie na temat stron, nad którymi pracujesz, i pomóc ci poczuć, że nie próbujesz zrobić tego wszystkiego sam.

SamCart to firma, która odniosła sukces w ciągu siedmiu lat swojej działalności i nadal dobrze sobie radzi. W oparciu o Twoje potrzeby biznesowe i budżet, Samcart może być dla Ciebie właściwym rozwiązaniem.

Powiązany: Co sprzedawać na Etsy