Recenzja Respondent.io + 8 ofert pracy dla respondentów Zatrudnianie teraz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Respondent.io + 8 ofert pracy dla respondentów Zatrudnianie teraz

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Jako freelancer ze zmiennym dochodem musiałem znaleźć dodatkowe możliwości zarobkowe. Szukając ofert pracy dla respondentów, natknąłem się na firmę Respondent.io. Wydawało się to legalne, więc się zarejestrowałem.

Respondent.io to firma zajmująca się badaniem rynku, która w rzeczywistości płaci swoim członkom ponad 140 USD za godzinę za udział w badaniach. I teraz mogę to potwierdzić, bo spróbowałem!

Aby złagodzić wszelkie niepokoje związane z podpisaniem umowy z nową firmą, szczegółowo opisałem moje osobiste doświadczenia związane z zarabianiem setek dolarów za dzielenie się opinią z popularnymi markami.

Ta recenzja respondenta służy dwóm celom: aby udostępnić pełny przegląd firmy Respondent.io oraz udostępnić inne podobne witryny, które oferują respondentom pracę.

Możesz zostać respondentem wielu firm, które oferują natychmiastową pracę najemną z pracy w domu.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest Respondent?

Respondentem jest osoba, która odpowiada na ankietę dowolnego rodzaju. Może to być losowa ankieta na Facebooku lub płatna ankieta udostępniana przez witrynę taką jak Respondent.io. Prawdopodobnie byłeś respondentem ankiety, kwestionariusza lub ankiety w pewnym momencie swojego życia.

Powiązany: 50 międzynarodowych witryn ankietowych, które płacą na całym świecie

8 stanowisk respondentów, które są obecnie zatrudniane

Ponieważ trudno jest uzyskać zgodę na wiele badań miesięcznie, zgłoś się do pracy w Respondent.io w następujących wysoko płatnych witrynach z ankietami, które są podobne do Respondent.io. Razem oferują prawie nieskończoną liczbę zadań dla respondentów w ciągu dnia. Zapisz się do każdego z nich, jeśli chcesz być zajęty i otrzymywać wynagrodzenie za bycie respondentem.

1. Swagbucks

Zbieraj punkty zwane SB na Swagbucks jako respondent i wypłacić pieniądze za pośrednictwem PayPal, karty podarunkowej Visa lub karty podarunkowej sklepu. Zadania respondentów są nisko płatne, ale mogą zająć zaledwie pięć minut. Zaletą rejestracji w wielu firmach respondentów jest to, że potencjalnie możesz mieć nieskończoną ilość możliwości wysyłanych do Twojej skrzynki odbiorczej.

Powiązany: Recenzja Swagbucks: czy to jest bezpieczne i czy istnieją hacki, aby zarobić więcej?

2. Skrzynka odbiorczaDolary

Zatrudnij się jako respondent ds Skrzynka odbiorczaDolary i zacznij wypełniać bezpłatne płatne ankiety, odpowiadać na ankiety, oglądać reklamy i nie tylko za gotówkę. Twoje zarobki gromadzą się w gotówce i możesz poprosić o płatność za pośrednictwem PayPal lub karty podarunkowej, gdy tylko osiągniesz co najmniej 10 USD.

Powiązany: Recenzja InboxDollars: Ile naprawdę możesz zarobić?

3. Ankieta ćpuna

Ankieta ćpuna jest podobny do Respondent.io, ponieważ oferuje płatne badania i ankiety. Badania te mogą być nieliczne, ale płacą do 150 USD za każde. Czekając na te lukratywne okazje, możesz zarabiać pieniądze, wypełniając krótkie ankiety.

Powiązany: Ankieta Junkie Dostępne kraje (pełna recenzja

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

4. Badania Szyszki

Badania Szyszki jest wyłączną firmą respondentów, która płaci członkom za wypełnianie krótkich kwestionariuszy na tematy, które ich dotyczą. Gdy zarejestrujesz się jako bezpłatny członek, Pinecone wyśle ​​Ci e-maile z płatnymi możliwościami, zaczynając od 3 USD za ankietę.

🔥 Zalecana:  Jak zostać Ghostwriterem dla raperów (Przewodnik Ultimate)

Powiązany: Przegląd badań szyszki

5. KashKick

Kaszkick jest firmą respondenta, która zatrudnia ankietowanych do odpowiadania na pytania dotyczące produktów i usług związanych z codziennym życiem.

Możesz ubiegać się o pracę online i zostać natychmiast zatrudniony, jeśli masz co najmniej 18 lat i mieszkasz w USA. Firma płaci również swoim członkom za czytanie e-maili, wypełnianie płatnych ofert i polecanie platformy znajomym.

6. MojePunkty

MojePunkty podsumowuje zadania respondentów z różnych marek i nagradza cię punktami za ukończenie każdego z nich. Następnie możesz wymienić swoje punkty na karty podarunkowe lub gotówkę PayPal.

Jako nowy członek możesz otrzymać premię w wysokości 5 USD po wykonaniu pierwszych pięciu zadań.

Powiązany: Recenzja MyPoints: czy to legalne?

7. Punkty życia

Jedna z najlepiej ocenianych ofert pracy, Punkty Życia gromadzi zarobki w punktach i wypłaca po osiągnięciu 550 punktów o wartości 5 $. Wykonanie zadania zajmuje przeciętnie 10 minut i daje 75 punktów. Możesz zostać respondentem LifePoints i zarabiać pieniądze, wypełniając ankiety, przekazując opinie na temat produktów fizycznych i rejestrując zachowania, takie jak w dzienniku jedzenia lub dzienniku snu.

Powiązany: Recenzja LifePoints: oszustwo czy legalna witryna z ankietami?

8. Respondent.io

Prawdopodobnie jedna z najlepiej płatnych ofert pracy online dla respondentów, Respondent.io płaci średnio 140 dolarów za godzinę. Daje uczestnikom możliwość zarobienia setek dolarów za zadanie. Ankieta respondenta kosztuje od 20 do 400 USD + za osobę, zarówno za możliwość studiowania osobiście, jak i na odległość.

Jako respondent będziesz miał możliwość uczestniczenia w badaniach stacjonarnych, internetowych i telefonicznych, które mogą trwać od 20 minut do kilku tygodni. Firma gromadzi ważne badania rynkowe zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Twój wkład jest cenny i odegrasz ważną rolę w procesie badawczym.

Aby uzyskać dodatkowe możliwości, sprawdź tę listę witryn z ankietami, które umożliwiają natychmiastowe zarabianie pieniędzy PayPal.

4 proste kroki, aby zostać respondentem

Oto krok po kroku proces zostania respondentem i rozpoczęcia przyjmowania ofert pracy. Proces rejestracji jest dość standardowy i podobny do tych oferowanych przez większość innych firm, takich jak Respodent.io. Oznacza to, że możesz zastosować te kroki, aby uzyskać pracę respondenta w wielu firmach.

Krok 1: Zarejestruj się w tych firmach odpowiadających

Aby rozpocząć, zarejestruj się w wybranych firmach. Wybierz co najmniej dwie lub trzy firmy na początek, aby mieć stały napływ miejsc pracy.

Zacząć od Respondent.io zacząć wybierać najlepiej płatne prace.

Krok 2: Wypełnij swój profil

Następnie odpowiesz na kilka osobistych pytań, aby zbudować swój profil. Będą to zapytania dotyczące Twojego pochodzenia i stylu życia, takie jak płeć, pochodzenie etniczne, doświadczenie edukacyjne i inne.

Celem wstępnego kwestionariusza jest umożliwienie firmie łatwego i szybkiego dopasowania Cię do możliwości respondentów, które pasują do Twoich danych demograficznych.

Krok 3: Zgłoś się na studia

Po zakończeniu konfigurowania profilu i odpowiadaniu na pytania odwiedź stronę główną, na której znajduje się lista możliwości studiowania, o które możesz się ubiegać.

Oto przegląd niektórych możliwości dostępnych dzisiaj w Respondent.io:

Ten zrzut ekranu pokazuje tylko trzy z 483 projektów badawczych dostępnych obecnie na stronie. Możesz spodziewać się ubiegania się o badania snu, badania żywności, grupy fokusowe skoncentrowane na produktach i nie tylko. Nowe możliwości pojawiają się i znikają każdego dnia.

Rejestrując się w wielu firmach, takich jak Respondent.io, otwierasz nieograniczone możliwości zarabiania na byciu respondentem, gdy pozwala na to Twój harmonogram.

Krok 4: Weź udział w badaniu

Po tym, jak zostaniesz wybrany na respondenta do konkretnego badania, upewnij się, że nie spóźnisz się i włożysz całą swoją uwagę i wysiłek w ankietę.

Na Respondent.io są różne możliwości, a niektóre pozwalają wybrać czas, który pasuje do Twojego harmonogramu. Inne firmy natychmiast otworzą ankietę do wypełnienia.

Odpowiadając na każde pytanie, bądź szczery. Firmy płacą za Twoją opinię i wykorzystają dane do ulepszania swoich produktów i usług.

Podsumowanie recenzji Respondent.io i krótkie fakty

Mogę ci to powiedzieć z własnego doświadczenia Respondent.io jest w 100% legalny. Uczestniczyłem w wielu badaniach z firmą, a także poleciłem znajomym, aby dołączyli do studiów. Firma jest profesjonalna, studia płynne i łatwe, a płatności szybkie.

🔥 Zalecana:  Biuletyn AI to wszystko, czego potrzebujesz #23 – W stronę sztucznej inteligencji

Podobnie jak w przypadku wielu firm zajmujących się badaniem rynku, współpraca z tą firmą ma zalety i wady. Oto bliższe spojrzenie na niektóre zalety i wady zostania respondentem.

Zalety

 • Wiele możliwości studiowania stale dostępnych
 • Wysoko płatne oferty
 • Profesjonalny, przyjazny personel
 • Konkurencyjny program poleceń
 • Szybka płatność
 • Dostępność międzynarodowa

Cons

 • Szanse na to, że zostaniesz wybrany do więcej niż jednej ankiety w miesiącu, są niewielkie
 • Raporty o powolnej obsłudze klienta
 • Respondent wstrzymuje pięcioprocentową opłatę od każdej płatności (ale przecież on też musi zarabiać, prawda?)

Ocena Respondent.io

Co to jest Respondent.io?

Respondent.io łączy użytkowników (respondentów) z firmami badającymi rynek, które poszukują szczerych opinii konsumentów.

Jeśli masz nadzieję, że otrzymasz zapłatę za swoją opinię, jest to firma, z którą warto współpracować. W przeciwieństwie do typowych firm ankietowych, które mogą zapłacić ci tylko grosze lub kilka dolarów za ankietę, Respondent da ci znacznie więcej za twoją opinię.

Zarabianie w tej firmie do 100 USD na godzinę lub więcej nie jest niczym niezwykłym.

Jak to działa

Respondenci otrzymują wynagrodzenie za podzielenie się szczerą opinią.

Zarejestruj się Respondent.io bezpłatnie, a następnie zgłosić się na studia. Badania te prowadzone są zarówno zdalnie, jak i osobiście, a płatność odbywa się za pośrednictwem systemu PayPal.

Możesz aplikować na dowolną liczbę studiów; są czasami setki możliwości dostępnych na co dzień.

Co się opłaca

Za udział w ankiecie płaci się od 20 do 400 USD i zazwyczaj trwa on od 30 minut do godziny. Nierzadko zarabia się średnio 140 USD na godzinę jako Respondent. Obecnie dostępnych jest ponad 480 projektów, więc sprawdź, czy spełniasz wymagania!

Płatność jest dokonywana przez PayPal, a moje osobiste doświadczenia są jak dotąd pozytywne. W 100% przypadków otrzymałem moje zarobione depozyty szybciej niż firma szacuje płatności.

Wymagania, aby zostać respondentem

Aby zostać respondentem, musisz być:

 • Co najmniej 18 lat
 • Dostępne na Facebooku lub LinkedIn (aby połączyć Twój profil)

Aby zapisać się na badanie i otrzymać za nie pieniądze, potrzebujesz:

 • Zdjęcie profilowe
 • Konto PayPal
 • Telefon, który może odbierać wiadomości SMS

Rodzaje badań dotyczących Respondent.Io

Na Respondent.io dostępne są zarówno badania zdalne, jak i osobiste. Zastosuj się do nich w oparciu o swoje preferencje i dostępność.

studia zdalne

Istnieje sześć różnych rodzajów studiów zdalnych:

 • Jeden na jednego
 • Grupa fokusowa
 • Niemoderowane badanie
 • Badanie ilościowe
 • Studium pamiętnika
 • Inny

Badania indywidualne to wywiady, w których będziesz rozmawiać z moderatorem respondentów w warunkach jeden na jeden. Badania te można przeprowadzić w formie wywiadów telefonicznych, wywiadów na czacie wideo i nie tylko.

Płatne grupy fokusowe online będą obejmować oprócz Ciebie wielu uczestników. Celem grup fokusowych jest włączenie się wszystkich uczestników do rozmowy, tworząc prawdziwy dialog. W tej sytuacji zachęca się do udziału i zabierania głosu. Respondent szuka rozmowy grupowej. Grupy fokusowe można prowadzić przez telefon, czat wideo i nie tylko.

Niemoderowane badania można wykonywać zdalnie lub osobiście. Niemoderowany oznacza, że ​​nie ma bezpośredniej interakcji, więc nie będziesz pracować z moderatorem lub innymi uczestnikami tego rodzaju projektu.

Badania ilościowe to rodzaj niemoderowanych badań, w których odpowiadasz na zestaw pytań.

W dzienniku badań, długoterminowym projekcie, będziesz okresowo odnotowywał swój udział. Na przykład badanie może trwać cztery tygodnie i być może będziesz musiał odnotowywać swój udział raz w tygodniu.

Ostatni rodzaj studiów zdalnych jest klasyfikowany jako Inne i będzie typem studiów nie pokazanym powyżej.

studia stacjonarne

Istnieje pięć różnych rodzajów badań osobistych:

 • Jeden na jednego
 • Grupa fokusowa
 • W domu respondenta
 • W biurze pozwanej
 • Inny

Badania indywidualne to rozmowy osobiste, które można przeprowadzić w dowolnym miejscu.

Grupa fokusowa to osobista współpraca, w której wielu uczestników angażuje się w rozmowę. Grupy fokusowe mogą odbywać się w różnych miejscach, takich jak wynajęta przestrzeń lub obiekt.

Studia stacjonarne mogą również odbywać się w domu respondenta lub w biurze respondenta.

🔥 Zalecana:  300 pytań dotyczących związków - początek rozmowy dla par, pierwszych randek i przyjęć

Piąty rodzaj badania osobistego jest klasyfikowany jako Inne i jest używany, gdy typ badania nie jest jednym z powyższych.

Pytania i odpowiedzi dla Repondent.IO

Oto kilka często zadawanych pytań dotyczących respondenta:

Czy istnieje aplikacja respondenta?

Respondent nie ma obecnie aplikacji, ale dostęp do jego strony internetowej można uzyskać za pomocą urządzenia mobilnego.

Czy Respondent jest legalny?

Tak. Mogę ci to powiedzieć z własnego doświadczenia. Respondent został założony w maju 2016 roku na Brooklynie w stanie Nowy Jork

Co jeśli nie mam konta PayPal?

PayPal to jedyna metoda płatności oferowana przez tę witrynę. Będziesz chciał założyć darmowe konto PayPal, które będzie opłacane przez Respondenta.

Konto PayPal można założyć w następujący sposób te kroki.

Co dzieje się po zaproszeniu na studium?

Istnieją dwa rodzaje studiów:

Jeśli bierzesz udział w niemoderowanym badaniu, otrzymasz link do badania lub instrukcje, co zrobić, aby ukończyć to badanie.

Jeśli otrzymasz ofertę moderowanego badania, otrzymasz link do rezerwacji terminu z kalendarzem Moderatora. Zobaczysz również opcję rezerwacji terminu poprzez swoje konto > Moje ankiety > Zarezerwuj termin.

Jaka jest różnica między projektem zdalnym a projektem osobistym?

Projekty zdalne to takie, które nie są realizowane osobiście. Odbywają się za pomocą innych metod, takich jak:

 • Czat wideo
 • Połączenie telefoniczne
 • Niemoderowane w Internecie

Badanie osobiste polega na osobistym spotkaniu uczestnika i badacza w jeden z następujących sposobów:

 • Wywiad
 • Grupa fokusowa
 • Uczestnik podróżuje na spotkanie z naukowcem

Jaka jest polityka polecania?

Respondent oferuje unikalny program rekomendacji, który nagradza Cię za udostępnianie unikalnego linku rejestracyjnego znajomym i rodzinie. Jeśli Twoje polecenie spowoduje zarejestrowanie się uczestnika, udział w nim i otrzymanie zapłaty, zarobisz 50 USD.

Musisz sam być członkiem, zanim będziesz mógł polecać innym.

Aby zarobić 50 $ za polecenie, muszą być spełnione następujące warunki:

 • Twoje skierowanie NIE powinno mieć już konta respondenta
 • Osoba polecona musi użyć unikalnego linku polecającego podczas rejestracji
 • Twoje polecenie musi wypełnić pytania przesiewowe dotyczące twojego projektu (i w tej samej sesji, w której się zarejestrowały)
 • Osoba polecona musi uczestniczyć i otrzymać zapłatę za projekt, do którego została skierowana
 • Twoje skierowanie musi dołączyć do badania płacącego co najmniej 100 USD
 • Twoje skierowanie musi uczestniczyć w nowym projekcie, w którym żaden z twoich innych skierowań nie uczestniczył jeszcze (uwaga: możesz zarobić do pięciu skierowań o wartości 50 USD na badanie)

Czy warto zostać respondentem?

Po tym, jak osobiście uczestniczyłem w Respondent.io, zdecydowanie polecam zostać respondentem w celu uzyskania legalnych i dobrze płatnych możliwości studiowania. Jest to renomowana firma zajmująca się badaniem rynku o wysokich standardach, która również bardzo dobrze płaci.

Moje doświadczenia z Respondent.io wszystkie były pozytywne; Doceniam szybkie wybieranie i szybkie otrzymywanie zapłaty.

Podobnie jak w przypadku wszystkich firm ankietowych, nie możesz oczekiwać, że będziesz zarabiać na życie w pełnym wymiarze godzin, uczestnicząc jako respondent; ale jeśli od czasu do czasu szukasz źródła dodatkowej gotówki, jest to fajna okazja do ankiety, która myślę, że ci się spodoba.