Recenzja Reinvest24 2023 – Łatwe inwestowanie w nieruchomości

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Reinvest24 2023 – Łatwe inwestowanie w nieruchomości

Czy chcesz zwiększyć swój pasywny dochód dzięki finansowaniu społecznościowemu na rynku nieruchomości, aby żyć tak, jak chcesz? Ta recenzja Reinvest24 trafi do platformy finansowania społecznościowego nieruchomości, Reinvest24, i przedstawi tajniki skutecznego inwestowania.

Ostatnio skupiam się na dywersyfikacji moich inwestycji crowdfundingowych i peer-to-peer. Uwielbiam inwestować w jak najwięcej solidnych platform, co daje mi co miesiąc więcej pasywnego dochodu. Z głębokim uznaniem dla inwestowania i tego, jak może to dla mnie zarabiać pieniądze, nieustannie szukam sposobów inwestowania.

Kilka innych poleciło Reinwestuj24 dla mnie, więc spróbowałem i mogę bardzo polecić platformę na podstawie mojego doświadczenia. Jako strategia inwestycyjna może to bardzo pomóc moim płynna wartość netto.

Najbardziej podoba mi się to, że skupiają się na projektach typu equity equity. Oznacza to, że faktycznie jesteś współwłaścicielem projektów, uzyskując miesięczny dochód z wynajmu za stały miesięczny dochód pasywny. Co więcej, uzyskujesz zyski ze wzrostu kapitału, gdy konkretny projekt zostanie sprzedany. Zakup nieruchomości stał się dla mojego portfela inwestycyjnego prawdziwą inwestycją z wysokimi zyskami.

Ponadto każdy na całym świecie może inwestować! Inwestowanie w nieruchomości nigdy nie było bardziej opłacalne.

W tej recenzji Reinvest24 przejdziemy do tego, jak działa platforma, jakich zwrotów możesz się spodziewać, i podzielimy się moimi własnymi doświadczeniami i wynikami z tą platformą.

Chodźmy!

Co to jest Reinvest24?

Reinwestuj24 to estońska platforma crowdfundingowa na rynku nieruchomości z projektami o wartości ponad 12 milionów euro. Wow! Wspaniałe w Reinvest24 jest to, że oferuje projekty typu equity equity, w których stajesz się częściowym właścicielem projektu. To tak, jakbyś kupił mieszkanie i je wynajmował.

Dla Ciebie jako inwestora oznacza to, że będziesz otrzymywać miesięczny udział w przychodach z wynajmu w stosunku do kwoty zainwestowanej w projekt.

Co więcej, uzyskujesz zyski kapitałowe, gdy projekt jest sprzedawany. Data sprzedaży projektu jest wskazana na ich platformie.

Ponieważ uzyskujesz miesięczny dochód z wynajmu i zyski kapitałowe ze sprzedaży, inwestowanie z Reinvest24 jest jak inwestowanie w nieruchomości „offline” na rynku mieszkaniowym.

Ta unikalna platforma w Europie to świetny sposób na dywersyfikację pożyczki peer-to-peer portfolio dalej.

Kto może zarejestrować się w Reinvest24?

Każda osoba w wieku powyżej 18 lat, która ukończy procedurę KYC, może rozpocząć inwestowanie z Reinvest24, co oznacza, że ​​w Reinvest24 NIE ma ograniczeń krajowych. Dzięki procedurze KYC po prostu potwierdzasz swój paszport i to wszystko.

Możesz zarejestrować się, wykonując następujące czynności:

 • Wejdź na stronę Reinvest24 i utwórz konto
 • Dokończ procedurę KYC, przesyłając swój paszport lub dowód osobisty
 • Zasil swoje konto
 • Zacznij inwestować w swój pierwszy projekt

Jak zacząć inwestować w Reinvest24?

Jeśli chcesz poważniej zająć się crowdlendingiem nieruchomości, założenie konta na Reinvest24 jest bardzo proste.

Przechodzisz bezpośrednio na stronę Reinvest24, aby zarejestrować się i dokonać przelewu bankowego na platformę, o której mowa powyżej. Kiedy przelałem pieniądze, były one na moim koncie w ciągu jednego dnia roboczego.

🔥 Zalecana:  Najważniejsze powody, dla których warto włączyć weryfikację wieku do swojej firmy

Aby zacząć inwestować swoje pieniądze, możesz wybrać projekt na ich platformie. Możesz sprawdzić różne projekty, które mają, korzystając z karty projektów.

Kiedy zobaczysz interesujący Cię projekt, możesz kliknąć na projekt, aby uzyskać więcej informacji.

Na przykład ten projekt:

Mają dużo informacji na temat projektu, gdzie można zobaczyć wszystko, co jest związane z projektem, jakie są ich plany i wszystkie finanse związane z projektem:

Możesz po prostu zainwestować w projekt, na który patrzysz, wybierając kwotę, którą chcesz zainwestować, i nacisnąć. Otrzymasz dokładne oszacowanie, jaki będzie dochód z wynajmu i zyski kapitałowe z Twojej inwestycji.

Jakich zwrotów mogę się spodziewać z Reinvest24?

W przypadku Reinvest24 mają średnią stopę 14,8% na swojej platformie. Oznacza to łączny dochód z wynajmu i wzrost kapitału nieruchomości. Większość projektów ma około 8,4% przychodów z wynajmu i 6,4% zysków kapitałowych rocznie.

Kiedy inwestujesz w projekt, istnieją już prawdziwe kontrakty – w ten sposób mogą oszacować zysk, jaki przyniesie ci dany projekt.

Kiedy zarejestrujesz się w Reinvest24 i przelejesz pieniądze na platformę, możesz zainwestować w dowolny otwarty projekt. Informujemy, że Reinvest24 pobiera opłatę w wysokości 2% przy inwestowaniu w celu pokrycia kosztów badań i akwizycji, które ponoszą.

Jak wypróbowałem Reinvest24?

Aby właściwie przetestować platformę, zacząłem inwestować od kwoty 100 €. Przypadek inwestycyjny dostępny w momencie inwestowania dotyczył butiku z winami i restauracji w Tallinie w Estonii.

Kluczowe dane znajdziesz poniżej:

Jak widać, jest część wzrostu kapitału i część zysku. Całkowity zwrot z inwestycji szacowany jest na 11,51% rocznie, na podstawie istniejących umów z inwestorami.

Ponieważ Reinvest24 ma 2% opłaty transakcyjnej, kupiłem 98 akcji po 1 € za moje 100 €. Jest to bardzo jasne, kiedy idziesz i kupujesz swoją inwestycję:

Moje wyniki z Reinvest24

Pewnie jesteście ciekawi, jakie są moje dotychczasowe wyniki Reinwestuj24.

Konto otworzyłem w październiku 2019 r., co oznacza, że ​​mam dobry punkt odniesienia dla mojej inwestycji.

Zacząłem wypróbowywać platformę, inwestując w projekt butiku z winami i restauracją w Tallinie w Estonii, o którym wspomniałem powyżej.

Projekt, w który zainwestowałem, został notowany z oczekiwanymi wynikami 11,51%, na które składa się zysk w wysokości 6,81% (miesięczny dochód z najmu) i 4,7% roczny wzrost kapitału. Z moich dotychczasowych dochodów mam zwrot w wysokości 6,73%, czyli blisko tego, czego się spodziewałem.

Na podstawie tych wyników mogę stwierdzić, że Reinvest24 spełnia moje oczekiwania.

W przyszłości oczekuję stałych zwrotów z platformy. Ponadto w przyszłości na pewno dodam więcej pieniędzy do platformy.

Jakie ryzyko wiąże się z inwestowaniem w Reinvest24?

Struktura projektów z Reinvest24 polega na tym, że koncentrują się one na finansowaniu społecznościowym nieruchomości opartym na kapitale, w którym jesteś właścicielem części nieruchomości.

Tak jak w przypadku większości serwisów crowdfundingowych zajmujących się nieruchomościami, zabezpieczeniem projektu jest nieruchomość. Oznacza to, że pieniądze, które inwestujesz w projekt, są gwarantowane przez nieruchomość, którą kupujesz.

🔥 Zalecana:  Recenzja Tellwut 2023: Czy ta witryna z ankietami jest warta Twojego czasu?

Ryzyko polega na tym, że nikt nie chce wynajmować nieruchomości lub rynek nieruchomości ma tendencję spadkową.

Kiedy porównamy konstrukcję opartą na zabezpieczeniach z całkowicie niezabezpieczoną pożyczką, przynajmniej odzyskasz znaczną część swojej inwestycji. Swoją drogą to najgorszy scenariusz.

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowy przegląd każdego ryzyka związanego z pożyczkami społecznościowymi (nieruchomości), sprawdź nasze ryzyko związane z pożyczkami typu peer-to-peer Tutaj.

Sposoby zmniejszenia ryzyka z Reinvest24

Reinvest24 koncentruje się na zmniejszaniu ryzyka poprzez wybieranie tylko najlepszych nieruchomości, które można umieścić na ich platformie.

Przyjrzą się:

 • Indeks płynności – Czy ta nieruchomość będzie się łatwo sprzedawać?
 • Indeks wolnych miejsc – Czy łatwo jest znaleźć kogoś do wynajęcia nieruchomości?
 • Oczekiwany wzrost cen – Jaki jest średni wzrost kapitału dla projektów podobnych do tego?

Jedną wspaniałą rzeczą, którą oferują, jest inwestowanie od 100 € na projekt. Możesz inwestować w wiele różnych projektów, nawet jeśli inwestujesz z niewielkim kapitałem.

Gdy rozdzielasz pieniądze na wiele projektów, całkowite ryzyko, jakie podejmujesz na platformie, jest ograniczone.

Jeśli inwestujesz w wiele nieruchomości i nie możesz znaleźć nowego najemcy przez kilka miesięcy, wpływ będzie znacznie mniejszy niż wtedy, gdy jedyna nieruchomość, w którą inwestujesz, nie może znaleźć nowego najemcy przez kilka miesięcy.

Inną wspaniałą rzeczą jest to, że dla każdego projektu mają spółkę celową (SPV).

Co to jest spółka celowa (SPV)? SPV jest oddzielną spółką, która jest właścicielem nieruchomości, co czyni cię udziałowcem tej firmy. Dla każdej posiadanej nieruchomości mają oddzielną SPV – minimalizuje to ryzyko i poprawia przejrzystość każdego pojedynczego projektu.

Oznacza to, że gdy Reinvest24 miałby zbankrutować i zamknąć, nadal byłbyś właścicielem nieruchomości i nie straciłbyś żadnych pieniędzy. Na SPV nie wpłynie nawet upadłość Reinvest24.

Kiedy się zastanawiasz inwestowanie w nieruchomości, skorzystanie z platformy crowdfundingowej, takiej jak Reinvest24, jest o wiele bezpieczniejsze niż samodzielne kupowanie jednego mieszkania i wynajmowanie go. Co więcej, jest to o wiele mniej czasochłonne!

Gwarancja wykupu na Reinvest24

Podobnie jak większość platform finansowania społecznościowego na rynku nieruchomości, Reinwestuj24 nie ma gwarancji odkupu. Kiedy inwestujesz w nieruchomości, aktywa są zabezpieczone wartością nieruchomości bazowej.

Nie stanowi to jednak problemu ze względu na wartość aktywów bazowych. Reinvest24 przeprowadza świetne badania, aby znaleźć nieruchomości i niedoszacowane oferty, co oznacza, że ​​wartość nieruchomości jest często wyższa niż wartość kredytu. Do tej pory nie stracili ani jednego € na żadnej nieruchomości, więc inwestorzy zawsze otrzymywali zwrot pieniędzy.

Zawsze istnieje ryzyko utraty wartości nieruchomości bazowej z jakiegoś nieoczekiwanego powodu – na przykład ruchów rynkowych.

Plusy: Reinwestuj24

Spójrzmy na pozytywy z Reinwestuj24 najpierw platforma:

 • Platforma jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze
 • Otrzymujesz miesięczny przepływ gotówki
 • Otrzymujesz miesięczny wzrost kapitału
 • Łatwa dywersyfikacja przy minimalnej inwestycji 100 €
 • Nie masz ŻADNYCH trudności i kłopotów, które miałbyś jako właściciel
 • Inwestować może każdy z całego świata
🔥 Zalecana:  Czy Clickworker jest legalny? (Uczciwa recenzja z 2023 r.!)

Wady: Zainwestuj ponownie24

Wszystko ma plusy i minusy, więc powinniśmy również przyjrzeć się rzeczom, które mogą w tym poprawić Reinwestuj24 recenzja:

 • Jako inwestor musisz uiszczać opłaty za inwestowanie – choć jest to zrozumiałe. Nie inaczej jest w przypadku innych platform
 • Brak gwarancji automatycznego inwestowania lub wykupu
 • Możliwości dywersyfikacji są ograniczone

Czy warto inwestować w Reinvest24?

Moje pierwsze doświadczenie z Reinwestuj24 był bardzo pozytywny.

Uwielbiam to, że koncentrują się na projektach kapitałowych, w których uzyskujesz miesięczny dochód z wynajmu i zyski kapitałowe, gdy projekt jest sprzedawany. Z pewnością nie jest to normalne zjawisko na innych portalach crowdfundingowych zajmujących się nieruchomościami!

Dzięki Reinvest24 dywersyfikacja portfela jest łatwa, ponieważ wystarczy zainwestować tylko 100 EUR na projekt. Zmniejsza to ryzyko i pozwala na odpowiednią dywersyfikację.

Nie ma wielu projektów dostępnych w tym samym czasie, co jest dobre – oznacza to, że wybierają tylko projekty wysokiej jakości. Jeśli jesteś zwykłym inwestorem ze średnim portfelem, Reinvest24 jest WIELKIM dodatkiem do Twojego portfela.

Jednak dywersyfikacja może być trudna, jeśli masz dużą kwotę pieniędzy, którą chcesz zainwestować (ponad 10 000 EUR). W takim przypadku zalecam dywersyfikację z innymi alternatywnymi źródłami finansowania społecznościowego w zakresie nieruchomości lub zwykłymi platformami, takimi jak Mintos lub Crowdestor.

Wszystko w sumie – Recenzja Reinvest24

Ogólne wrażenie Reinvest24 to solidna platforma, która bardzo się rozwija. Jestem pozytywnie nastawiony do platformy, sposobu, w jaki uzyskujesz miesięczny dochód z wynajmu plus zyski kapitałowe, a wysokiej jakości projekty, które wybierają, są NIESAMOWITE. Inwestowanie w branżę nieruchomości nigdy nie było łatwiejsze niż dzięki tej platformie.

Zawsze pamiętaj, że musisz przeprowadzić własną analizę due diligence. Nic nie przebije dobrze przemyślanej i przemyślanej decyzji przy zakupie nieruchomości. Dotyczy to zarówno początkujących, jak i doświadczonych inwestorów na rynku nieruchomości. Musisz być tak kompetentny, jak to tylko możliwe, kiedy inwestujesz w nieruchomości, aby zarabiać pieniądze.

Ufam platformie i jestem ciekaw, jak platforma będzie się rozwijać w czasie. Jest to okazja inwestycyjna, której nie chcesz przegapić, rozwijając swoje strategie inwestycyjne w ramach planów dotyczących wolności finansowej.

Chcesz zainwestować w Reinwestuj24? Następnie zarejestruj się natychmiast, klikając przycisk poniżej: